American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....) - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-07, 00:15   #4381
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Właśnie ostatnio robiłam makijaż kocie oczko.
Jeśli się podoba to tu jest mój filmik jak krok po kroku go wykonać
http://www.youtube.com/watch?v=ozSAY...e=channel_page
pieknie

a moze jakis barbi'owy make up wyczarujesz?
dlA BLAD I CIEMNYCH
SLICZNIE
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 00:17   #4382
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Jeju, Ty to normalnie rasowa AG Masakra, jak mozna byc az tak ladnym

Powiedz mi, obrabiasz troszke fotki, czy naprawde masz taka cere? :O SZOK!!!

Ehh...to ja swoje chyba zdjecia ladnie skasuje, bo tu miedzy Wami to nie ma sie co wychylac, takie ciacha
Jeśli chodzi o obrabianie to potrafie usunąć pryszcza heeh nie doklejam rzęs, nie wybielam oczu juz kiedys udawadniałam na wątku chyba wielbicielek piekna albo tu hmm nie pamietam że to je moje hehe na codzień używam ziemi słonecznej Lavertu, a cera mi sie zmienia w zaleznosci od cyklu
Pokaz sie juz kiedys dorwałam twoje zdjecia pamietam ze sexowna blondyna ty mi tu nie opowiadaj

edit

wtargnełam własnie do zdjec, ładniusia jesteś, rasowa blondyna szkoda ze tylko czarno białe
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych

Edytowane przez 1985SiWA
Czas edycji: 2009-10-07 o 00:20
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 00:20   #4383
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o obrabianie to potrafie usunąć pryszcza heeh nie doklejam rzęs, nie wybielam oczu juz kiedys udawadniałam na wątku chyba wielbicielek piekna albo tu hmm nie pamietam że to je moje hehe na codzień używam ziemi słonecznej Lavertu, a cera mi sie zmienia w zaleznosci od cyklu
Pokaz sie juz kiedys dorwałam twoje zdjecia pamietam ze sexowna blondyna ty mi tu nie opowiadaj
mam 3 fotki w albumie..ale serio- nie ma na co patrzec

Jeju, jaka Ty masz buzke jak dupa niemowlaka, a oczy faktycznie -bardzo biale ani jednej zylki az dziwne

Ktory Ty jestes rocznik? 85'? Bo wygladasz na gora 16stke ;D
__________________
15.10.2010-

Edytowane przez foxy123
Czas edycji: 2009-10-07 o 00:26
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 00:27   #4384
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Najlepsze oczy mam jak wstaje po ostrej imprezie na kacu, sa normalnie jak mleko nie wiem jakim cudem, chyba mi krązenie zastyga i wegetuje do nastepnego dnia Najgorsze mam po dniu w pracy, zachodza mi pajęczynką

No ja wiem że wyglaam jak gówniara 24 mam, 85 rocznik.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 00:31   #4385
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Najlepsze oczy mam jak wstaje po ostrej imprezie na kacu, sa normalnie jak mleko nie wiem jakim cudem, chyba mi krązenie zastyga i wegetuje do nastepnego dnia Najgorsze mam po dniu w pracy, zachodza mi pajęczynką

No ja wiem że wyglaam jak gówniara 24 mam, 85 rocznik.

haha, to nic tylko sie cieszyc,ze tak mlodo wygladasz
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 00:37   #4386
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
haha, to nic tylko sie cieszyc,ze tak mlodo wygladasz

ojj tak, zaprocentuje szczególnie w pszyszłosci
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 00:40   #4387
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Cytat:
Napisane przez serduszkoiz Pokaż wiadomość
pieknie

a moze jakis barbi'owy make up wyczarujesz?
dlA BLAD I CIEMNYCH
SLICZNIE
Jak barbie to może taki
http://www.youtube.com/watch?v=yCTIVaTguX0
No i barbie to róż więc może coś takiego:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364880
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=338706
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=334956

A tak na serio to jak sobie wyobrażasz taki makijaż? Bardziej z kolorkiem czy może smokey eye czy brąz ?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=328464
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=350905
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie




Edytowane przez tylkokasia
Czas edycji: 2009-10-07 o 00:44
tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-07, 05:41   #4388
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

w piątek mam egzamin na prawo jazdy podejście 3
wiecie co mi Pan powiedział za 1-szym razem? że oblewają bo muszą na kołpaki wyrobić.. oj wogle taka masakra, w samochodzie sa kamerki jedna skierowana na mnie, druga na droge i to mnie denerwuje i jeszcze oni tacy nie miliiiii...
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 08:28   #4389
tweetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 170
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o obrabianie to potrafie usunąć pryszcza heeh nie doklejam rzęs, nie wybielam oczu juz kiedys udawadniałam na wątku chyba wielbicielek piekna albo tu hmm nie pamietam że to je moje hehe na codzień używam ziemi słonecznej Lavertu, a cera mi sie zmienia w zaleznosci od cyklu
Pokaz sie juz kiedys dorwałam twoje zdjecia pamietam ze sexowna blondyna ty mi tu nie opowiadaj

edit

wtargnełam własnie do zdjec, ładniusia jesteś, rasowa blondyna szkoda ze tylko czarno białe
siwapolecialo zaproszeniepokaz sie slicznotko
__________________
AKCJA REAKTYWACJA





tweetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 08:42   #4390
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Dziewczyny ale się upisałyście
ja narazie prawka nie mam nawet na kurs się nie zapisałam tak się boję tego, że nawet jak o tym pomyślę to mnie ściska w żołądku ale w najbliższym czasie dowiem się czy dostałam się na coś co na pewno zmobilizuje mnie na zrobienie prawka i wtedy nie ma bata....tylko gorzej jak się nie dostanę na to, no ale prawko powinna mieć każda kobitka więc muszę zrobić !!!!

kurcze wy tu tak podziwiacie swoje fotki a ja nie mogę Was obejrzeć no ale nie śmiem wysyłać zaproszeń bo tu jestem za krótko
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 08:52   #4391
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
w piątek mam egzamin na prawo jazdy podejście 3
wiecie co mi Pan powiedział za 1-szym razem? że oblewają bo muszą na kołpaki wyrobić.. oj wogle taka masakra, w samochodzie sa kamerki jedna skierowana na mnie, druga na droge i to mnie denerwuje i jeszcze oni tacy nie miliiiii...
Oni tyle kasy za prawdo biorą, że na kołpaki mają. Sprawa jest inna. jak jest zdawalność powyżej iluśtam procent to ktoś z góry przysyła im komisję, żeby sprawdzili, czy wszystko jest ok. Oni chcą uniknąć tych wizyt więc oblewają, żeby % zdawalności był poniżej tej granicy.
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-07, 08:52   #4392
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

foxxy wlasnie luknelam na twoje fotki , ladna dziewczyna jestes , nie rozumiem co chcesz od swojego nosa , bo chyba chcialas go wymieniac ? wg mnie jest ok szkoda ze fotki black&white, ale cycuchy to masz ogromne a jak tam wlosy ? jestes zadowolona z ringow ??

nillka nie przesadzaj

siwa tak spojrzalam na fotki , i naprawde wygladaja jak przerabiane ja ci wierze ze tego nie robilas ale szczegolnie efekt bialych oczu i rzes wyglada na :zrobiony: hihi
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 08:59   #4393
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

no ja też myslalam na poczatku ze siwa przerabia zdjecia tzn cerę i oczka ale jak nie to zazdroszcze cery.,.
Ja mam po swojej mlodosci pelno blizn tzn takich wglebien po pryszczach i w ogole niby tego mocno nie widac ale na zdjeciu z max bliska to widac.Chcialam isc na kwasy ale wtedy by byl koniec z solarka i mocnym wystawianiem na slonce a wiec wielka bielizna ... a ja lubie byc opalona, wiec odpada innego sposobu nie mam

ładne makijaże , masz moze ciemny smookey eyes? taka czern z szaroscia.
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 09:02   #4394
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

tak siwa na WP pokazywala fotki
ma dziewczyna urode
tylko pozazdroscic
__________________
diabelsko kobiecy blog
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 09:10   #4395
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Hej, nie smutaj, dasz rade! Trzeba byc tylko konsekwentnym w dzialaniu Ja, maniaczka ciuchow nie wyobrazalam sobie zaoszczedzenia jakiejkolwiek sumy..jednak odkad postawilam sobie konkretne cele (kurs, remont pokoju, prawko + autko) to nie ma bata,zebym wydawala kase na ciuchy Szafe mam pelna, moge sie codziennie po 100x przebierac, wiec po co kupowac wiecej? Az sie dziwie,ze sama to pisze bo dla mnie przez ostatnie 4 lata, dzien bez nowych szmatek, byl dniem straconym
Jednak jak sobie pomysle,ze juz za rok moge siedziec w pieknej be'emce, zapraszac znajomych do cudownego pokoju i robic kolezanka paznokietki, to az mnie rozpiera normalnie i jeszcze bardziej kisze kase
Naprawde, jesli faktycznie ogromnie Ci na tym zalezy- odkladaj ile wlezie,przemecz sie troche bez nowych rzeczy bo jak bedziesz tak pol na pol robic, czyli pol odkladac, pol wydawac.. to sie to bedzie ciagnac i ciagnac.
Mozemy sie nawzajem wspierac w odkladaniu pieniedzy
To też zalezy od zarobków. Np. mogłaś przystopować trochę (bo jednak choś kupujesz, tylko zmniesjzyłaś te ilości. Pokazywałaś ciuszki za zakupowym ) Ja nawet nie mam z czego zmnuiejszać, mogę jedynie całkowicie zlikwidować zakupy ciuchów, a to jest niewykonalne w mom przypadku. Jak się dostaje 1000 zł na miesiąc na prawdę ciężko jest coś z tego odkładać. Jeszcze jakbym miała słownego ojca, to bym regularnie +500 dostawała od niego, ale tak jest od przypadku do przypadku, raz na parę miesięcy Tak bym to odkładała. Ale to i tak 2,5 roku oszczędzania.
Kupuję dzisiaj los w totka

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość

siwa tak spojrzalam na fotki , i naprawde wygladaja jak przerabiane ja ci wierze ze tego nie robilas ale szczegolnie efekt bialych oczu i rzes wyglada na :zrobiony: hihi
To samo pomyślałam Mam koleżankę, która ma mega białe białka, ale spojówki to już ma normalne, a nie białe :P Przerabiane czy nie i tak jesteś bardzo ładna

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka90 Pokaż wiadomość
no ja też myslalam na poczatku ze siwa przerabia zdjecia tzn cerę i oczka ale jak nie to zazdroszcze cery.,.
Ja mam po swojej mlodosci pelno blizn tzn takich wglebien po pryszczach i w ogole niby tego mocno nie widac ale na zdjeciu z max bliska to widac.Chcialam isc na kwasy ale wtedy by byl koniec z solarka i mocnym wystawianiem na slonce a wiec wielka bielizna ... a ja lubie byc opalona, wiec odpada innego sposobu nie mam

ładne makijaże , masz moze ciemny smookey eyes? taka czern z szaroscia.
A po tych kwasach to już nie można się opalać tak na zawsze? Ze 2 miesiące to byś mogła wytrzymać bez solarium, a później byłabyś i opalona i bez blizn. Ja bym zrobiła, jakbym miała takie problemy.
Po operacji cycuchów tez nie można się długi czas opalać, a wcale mnie to nie zniechęca
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 09:14   #4396
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Jakkolwiek-mi kosmetyczka mowila ze nie mozna sie opalac przez baaaardzo dlugo, i przy wyjsciu na slonce juz ZAWSZE trzeba korzystac z mocnego filtra, z czego ja nigdy nie korzystam.

Co do cyckow wiem ze nie mozna bedzie sie opalac,dla mnie to nie problem wytrzymac bez solarki 3 miesiace ale do konca zycia nie opalanie sie na sloncu bez kremow-przesada.
dlatego zrezygnowalam

Ogladam twoje zdjecia- czemu ty rozjasniasz wlosy? i czemu je scielas? wygladalas ladniej w ciemniejszych i dluzszych moim zdaniem.

Edytowane przez Gwiazdeczka90
Czas edycji: 2009-10-07 o 09:15
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 09:19   #4397
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka90 Pokaż wiadomość
problem wytrzymac bez solarki 3 miesiace ale do konca zycia nie opalanie sie na sloncu bez kremow-przesada.
dlatego zrezygnowalam

Ogladam twoje zdjecia- czemu ty rozjasniasz wlosy? i czemu je scielas? wygladalas ladniej w ciemniejszych i dluzszych moim zdaniem.
Jak to brak słońca do końca życia to się nie dziwię Myślałam, że to tylko na jakiś czas.

Ścieli wbrew mojej woli- na pokazie fryzjerskim. Zbieram na przedłużanie, pod koniec tego miesiąca już powinnam mieć długie.
Kolor, który jest na zdjęciu jest tylko przejściowy. Już teraz są jaśniejsze, ale jezcze nie ten odcień, który chce. To też pod koniec miesiąca będzie zrobione
Z rozjaśniałam, bo już mi się ciemne znudziły. Naturalne włosy mam ciemny blond. Jak mi się jasne znudzą, to znów przyciemnie - żaden problem Gorzej odwrotnie...
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 09:21   #4398
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Jak to brak słońca do końca życia to się nie dziwię Myślałam, że to tylko na jakiś czas.

Ścieli wbrew mojej woli- na pokazie fryzjerskim. Zbieram na przedłużanie, pod koniec tego miesiąca już powinnam mieć długie.
Kolor, który jest na zdjęciu jest tylko przejściowy. Już teraz są jaśniejsze, ale jezcze nie ten odcień, który chce. To też pod koniec miesiąca będzie zrobione
Z rozjaśniałam, bo już mi się ciemne znudziły. Naturalne włosy mam ciemny blond. Jak mi się jasne znudzą, to znów przyciemnie - żaden problem Gorzej odwrotnie...
o jeju zabilabym jakby mi scieli wlosy z takich dlugich sliczne mialas no ten co masz na zdjeciu nie pasuje tobie , mysle ze fajnie bedzie wygladac jasny blond z pasemkami ciemniejszymi i opal troche buźkęi bedzie git po co ci stale przedluzanie naprawde to niszczy wloski, nie lepiej clip in?
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 09:32   #4399
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

gwiazdeczko ja tez chcialam sprobowac kwasow ale uznalam ze jednak nie , po 1 dlatego ze nie mam jakies masakry na buzi , tylko zaskorniaki na brodzie i przy
boku lini nosa oraz porozszerzane pory na policzkach , ogolnie nawet po umalowaniu cera nie jest gladka (wiadomo ze jakies grudki widac ) co mnie bardzo wkurza , no ale nic .. masz jakies sprawdzone super kosmetyki (zele masci ) ktore pomagaja ??
jakkolwiek jak wystawisz buzie po kwasach na slonce to zostaja plamy pigmentacyjne , na zawsze .

wkurzam sie coraz bardziej bo sukienka ktora zamowilam jeszcze nie doszla .. skonczy sie tak ze zostane na lodzie w ostatnim momencie , musze kupic do niej jeszcze buty i cos na gore (zostalo mi2 tygodnie ) a jestem zablkowana bo wolalabym najpierw na zywo zobaczyc ta kiecke , moze bedzie trzeba zwezac albo mi sie nie spodoba .. mam nadzieje ze dojdzie jak najszybciej !!

co do wlosow , to ja mowilam jakkolwiek ze tacy mistrzowie maja zazwyczaj rozne fazy i dziwne fantazje , ci wloscy sa zazwyczaj gejami 2 lata temu jeden taki Luca wstretny pedal (ja nie mam nic do homo ale ten sobie zasluzyl ) niby wielki fryzjer a ufarbowal mi wlosy na pomaranczowo , kiedy w szoku kazalam mu cos z tym zrobic , przywrocic mi spowrotem blond , powiedzial ze nie moze bo i tak teraz nie zlapia i musze poczekac .. nastepnego dnia musialam tak isc do pracy ..

Edytowane przez ooodeta
Czas edycji: 2009-10-07 o 09:36
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-07, 09:34   #4400
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka90 Pokaż wiadomość
o jeju zabilabym jakby mi scieli wlosy z takich dlugich sliczne mialas no ten co masz na zdjeciu nie pasuje tobie , mysle ze fajnie bedzie wygladac jasny blond z pasemkami ciemniejszymi i opal troche buźkęi bedzie git po co ci stale przedluzanie naprawde to niszczy wloski, nie lepiej clip in?
Wiem, że nie pasuje, ale jak mówiłam to przejściowe
Dzisiaj na solarium idę, więc mam nadzieję, że choć trochę się opalę. Mam taki problem, że kazda opalenizna ze mnie bardzo szybko schodzi- i tak solaryjna i naturalna. Po wakacjach w Hiszpanii byłam mocno opalona- 2-3 tygodnie po już blada. Dodam,że smaruję się balsamami i skóra ze mnie nie schodzi. Żeby być opalona musiałabym chodzić ze 2 razy w tygodniu na solarium, a szkoda mi skóry na takie przyjemności. No i na moim zadupiu nie mam solarium nigdzie blisko Chyba będę nosić ze sobą chusteczki do demakijażu i kupię karnet gdzieś przy uczelni, żeby było blisko. Nigdy mi się nie chce łazić tylko po to, bo to 2 godziny do tyłu (do centum jadę 40 min...)
A co do przedłużania, to nie wyobrażam sobie codzinnie tych klipów nakładać. Mam dość mocne włosy więc mam nadzieję, że ringi z silikonem im dużej krzywdy nie zrobią. Zainwestuję w dobre maski i jakoś będzie. Jak na razie od czasu ścięcia ciągle chodze w upiętych włosach, już dłużej nie wyrobię tak

Edytowane przez Jakkolwiek
Czas edycji: 2009-10-07 o 09:36
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 09:37   #4401
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Co do kwasów Dziewczyny to nie jest tak, że w ogóle nie będzie można się juz później opalać ( wiadomo marzeniem dermatologa byłoby żeby skończyć z solarium ), wszystko zależy jak długo trwa ta kuracja, bo na jedynym zabiegu takie coś się nie kończy, można też stosować kremy z kwasami w domu i ja do takiego czegoś się przymierzam, bo w tamtym roku chodziłam na migdałka plus glyco w domku ale glyco a jak dla mnie był beznadziejny, łuszczyłam się jak jaszczurka mimo nawilżania, czerwone plamy mi wyskoczyły i wyglądałam starsznie filtr miałam w fluidzie SVR tylko był bardzo jasny więc na to jeszcze delikatnie nakładam ciemniejszy puder prasowany, opalać się zaczełam już w lutym bo wesele ale teraz raz na zawsze ( mam nadzieję ) skończyłam z solarką ufff
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 09:46   #4402
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Hmm no b.dobry jest krem vichy normaderm na noc i wichy normaderm na dzien na allegro jeden krem kosztuje cos ok 50zł, sa bardzo dobre, nie mialam po nich syfow, mialam matowa cere, musze sobie kupic bo dawno nie mialam
Ja nawet jak jezdze samochodem i mam 20 min na solarium to mi sie nie chce jechac ale czasami mam motywacje bo jak stane przed lustrem i widze ta bladzizne to jade najchetniej chodzilabym dwa razy w tygodniu wtedy mam fajna brazowa opalenizne nie za mocna nie za slaba taka akurat.. ale mi sie tak nie chce

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Co do kwasów Dziewczyny to nie jest tak, że w ogóle nie będzie można się juz później opalać ( wiadomo marzeniem dermatologa byłoby żeby skończyć z solarium ), wszystko zależy jak długo trwa ta kuracja, bo na jedynym zabiegu takie coś się nie kończy, można też stosować kremy z kwasami w domu i ja do takiego czegoś się przymierzam, bo w tamtym roku chodziłam na migdałka plus glyco w domku ale glyco a jak dla mnie był beznadziejny, łuszczyłam się jak jaszczurka mimo nawilżania, czerwone plamy mi wyskoczyły i wyglądałam starsznie filtr miałam w fluidzie SVR tylko był bardzo jasny więc na to jeszcze delikatnie nakładam ciemniejszy puder prasowany, opalać się zaczełam już w lutym bo wesele ale teraz raz na zawsze ( mam nadzieję ) skończyłam z solarką ufff
ja slyszalam od mojej kosmetyczki ze nie mozna, poniewaz jak mowi oodeta zostaja jakies plamy i swinstwa w miejscu gdzie sie je robilo. Jeden zabieg u mnie kosztuj 600 zł, a takich trzeba zrobic tez na pewno z 2-3 na jednym sie nie skonczy
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 09:48   #4403
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka90 Pokaż wiadomość
Ja nawet jak jezdze samochodem i mam 20 min na solarium to mi sie nie chce jechac ale czasami mam motywacje bo jak stane przed lustrem i widze ta bladzizne to jade najchetniej chodzilabym dwa razy w tygodniu wtedy mam fajna brazowa opalenizne nie za mocna nie za slaba taka akurat.. ale mi sie tak nie chce
Dobra, dzisiaj idę na solarium, zamiast na pierwszy wykład
Makijaż zrobię po opalaniu :P

Mikrodermabrazja pomaga na blizny, ale nie iwem jak z opalaniem po tym

Edytowane przez Jakkolwiek
Czas edycji: 2009-10-07 o 09:50
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 09:51   #4404
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Siwa przygarnij mnie,ja tez mam marzenie zobaczyc Twoje zdjatka!!!
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 10:04   #4405
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

mikrodermabrazja mi akurat nic nie dala , kosmetyczka oberwala mnie ze skory , juz tego samego wieczoru wszystko mi schodzilo , porow nie oszyscilo ani nie zwezylo , no zero jakiegokolwiek pozytwnego efektu , ale byc moze to wina kosmetyczki .. i tez przez jakis czas nie mozna sie opalac .

gwiazdeczka mialam kosmetyki z serii vichy normaderm ale tez szalu nie bylo , tzn wszystko normalnie , nie zdzialaly nic czego nie robily inne kosmetyki tego typu
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 10:05   #4406
tweetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 170
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

a ja wygrzewałam się wczoraj w solarium
siwa wspominałaś o kosmetykach do włosów chi używasz cały zestaw tzn szampon.odzywka,jedwab? czy coś jeszcze?aaa i co to za maska Placete bo nie mogę namierzyć

Co do prawa jazdy ehhh jakos do tej pory nie mam tyle odwagi zeby sie zapisac.Czuje sie naprawde lewa w te klockiw zeszlym roku mialam odlozona kase ale spanikowalam, a za kase kupilam telewizor
niedlugo przeprowadzam sie na lekkie zadupie i bede musiala zrobic zeby nie spedzac pol zycia na przystanku...
__________________
AKCJA REAKTYWACJA





tweetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 10:11   #4407
Patiirafaello
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 309
GG do Patiirafaello
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
blond bejbe nie martw sie , nie zmieni , jego charakterek, predzej czy pozniej sie ujawni . on taki juz jest , ma to we krwi , wiec nie sadze ze nagle doznal objawienia a'la swiety Pawel w drodze do damaszku . nie wiem tylko po co w ogole o nim myslisz i tracisz czas na wysylanie mu esow ? nie daj nikomu watpliwosci ze skonczylas z tym dupkiem i nowe zycie bez niego jest o wiele piekniejsze .
No właśnie nie wiem czy sie czasami nie zmieni i bedzie lepiej traktrowal przyszla dziewczyne. Ja zawsze w sumie uwazalam, ze jak facet juz taki jest to sie nigdy nie zmieni, ale mialam kiedys chlopaka, ktory zle mnie traktowal. U niego to wyszlo po poltora roku i musial interweniowac moj ojciec, bo mi nie pozwalal sie od siebie wyprowadzic. Teraz jak widze na naszej klasie ma narzeczona i dwojke dzieci z nia. I tak sie zastanawiam, bo chyba sie zmienil jesli dziewczyna ta dopuscila, ze maja dzieci. Kiedys juz nawet chcialam ja ostrzec przed nim. Musze sie bardziej dopytac znajomych, choc gdyby cos tam sie niedobrego dzialo mysle, ze bym sie dowiedziala, gdyz on niedaleko mnie mieszka.Ciekawe.
Patiirafaello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 10:24   #4408
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

no mi pomagaly, wiec jak widac to zalezy od osoby
boze wlasnie szykuje sie do szkoly i kompletnie nie moge ulozyc moich wlosow, sa jakies suche i w ogole a mylam je wczoraj rano i po wysuszeniu byly w miare miekkie, boze jaka beznadzieja nie to ze krotkie to jeszcze takie zniszczone nie wiem co juz mam na nie klasc zeby byly w miare dobre, jak kupilam sobie szampon wzmacniajacy i regenerujacy to mialam po nim suche wlosy , porazka ide do szkoly buzka
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 10:24   #4409
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka90 Pokaż wiadomość


ja slyszalam od mojej kosmetyczki ze nie mozna, poniewaz jak mowi oodeta zostaja jakies plamy i swinstwa w miejscu gdzie sie je robilo. Jeden zabieg u mnie kosztuj 600 zł, a takich trzeba zrobic tez na pewno z 2-3 na jednym sie nie skonczy
co to za zabieg, że kosztuje 600 zł?? ja na migdałka chodziłam do instytutu erisa, do lekarza dermatologa i płaciłam 170 zł za jeden zabieg, później dowiedziałam się, że moja kosmetyczka też robi i to za 60 zł i robiła mi takim kwasem jak robią dermatolodzy a nie kosmetyczki, ale musiałam przerwać kurację ponieważ chciałam sie ciut opalić na wesele( ale tak starałam się nie opalać twarzy, przykrywałam twarz, miałam filtr i zmniejszałam intensywnośc opalania lamp na twarz) migdałek nie jest fotouczulający, dermatolog mówiła, że we włoszech stosuja go przez cały rok a wiadomo jakie tam jest słońce ale wiaodmo trzeba uważac i nakładac filtr
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 10:25   #4410
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

o boze dziewczyny !! wlasnie zadzwonil moj chlopak i powiiedzial ze sukienka doszla (kazalam wyslac ne jego adres bo zawsze ktos jest w domu ) powiedzial ze otworzyl (nie wiem jakim prawem ?? ?!!!! ) i ze wyglada jak na karnawal , tzn ze nie jest zbyt ladna , uzyl slowa :swietlista, swiecaca: ale nie moze mi jej teraz przywiezc bo pracuje , przywiezie ja dopiero za 2-3 godziny . no i siedze , bardzo BARDZO wkurzona , nie wiem co o tym myslec !!

nillka ja za mikroderbobrazje (czy jak to sie tam nazywa) placilam 180 zl i moge spokojnie potwierdzic ze nic nie daje , zero efektu , moze trzeba powtarzac zabiegi ale brak efektu 1 zabiegu oraz schodzaca skora calkowicie mnie zniechecil ogolnie do kosmetyczek , ale wydaje mi sie tez ze to ta kosmetyczka gdzie ja poszlam to jakas pseudo

Edytowane przez ooodeta
Czas edycji: 2009-10-07 o 10:28
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.