Majówki 2017 cz. I ! <3 - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-11, 05:10   #691
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Dziewczyny ratunku, odparzenie zrobiło się małej :-/ uzywalismy chusteczek babydream i było wszystko Oki do tej pory. Macie jakiś dobry sposób na to? Teraz tak myślę że może dlatego mała tak wisi na piersi od wczoraj rana, to możliwe?
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 05:50   #692
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

dzień dobry

Benio dziś kończy miesiąc w sumie 11 maja to ładna data bo 1+1+5= 7

Benio uwielbia swoją zeberkę, puka w nią rączkami i patrzy się na nią godzinami (hahaha żartuję, ale z 10-15 minut będzie, co jest sukcesem w naszym przypadku). Pamiętam że któraś z Was też ma tą zeberkę - i jak dzidzia reaguje na nią?

Baambi - na odparzenie pediatra poleciła nam Linomag i rzeczywiście daje radę. A odparzenie to raczej nie od chusteczek Babydream.

Jeśli chodzi o chrzest to my nie wiemy kiedy będziemy chrzcić, może jesienią, a może za rok.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zawieszka zebra-800x800.jpg (74,2 KB, 48 załadowań)
__________________

Edytowane przez milutek
Czas edycji: 2017-06-11 o 05:52
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 06:11   #693
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Vikunia - super, że mama się spisała i że masz w niej takie wsparcie i nie miej wyrzutów - to normalne, że chciałaś być sama z Tż na początku, a że okazało się jednak, że z obecności mamy wynikały same plusy to genialnie



Fartuch - to chrzciny tuż tuż! my robimy jesienią - ktoś też tyle czeka? Ja jakoś nie czuję się na tyle pewnie, żeby chrzcic i ogarniać imprezę już
My też odkładamy na jesień.



Dzień dobry 😊

Tak jakoś dzisiaj pochmurnie... Ale może po kościele uda nam sie wybrać na spacerek. Milej niedzieli mamusie 😗
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 07:23   #694
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratunku, odparzenie zrobiło się małej :-/ uzywalismy chusteczek babydream i było wszystko Oki do tej pory. Macie jakiś dobry sposób na to? Teraz tak myślę że może dlatego mała tak wisi na piersi od wczoraj rana, to możliwe?
Ponoc dobra jest kapiel w krochmalu i wietrzenie pupy.

U nas linomag zielony idzie pod pieluche - nie pod kazda, ale czesto i na razie na szczescie obylo sid bez niespodzianek... chociaz ciagle zdarza sie przesikiwanie pieluch.

Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość
dzień dobry

Benio dziś kończy miesiąc w sumie 11 maja to ładna data bo 1+1+5= 7

Benio uwielbia swoją zeberkę, puka w nią rączkami i patrzy się na nią godzinami (hahaha żartuję, ale z 10-15 minut będzie, co jest sukcesem w naszym przypadku). Pamiętam że któraś z Was też ma tą zeberkę - i jak dzidzia reaguje na nią?

Baambi - na odparzenie pediatra poleciła nam Linomag i rzeczywiście daje radę. A odparzenie to raczej nie od chusteczek Babydream.

Jeśli chodzi o chrzest to my nie wiemy kiedy będziemy chrzcić, może jesienią, a może za rok.
A ktory linomag? Generalnie pidobno na odparzenia sprawdzaja sie masci z cynkiem, np.sudokrem, linomag tez ma wersje z cynkiem.

My chrzest tez planujemy najwczesniej we wrzesniu...
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 07:33   #695
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Inez - może macie jakiś przyjaciół jak w rodzinie ciężko?

O to nie jesteśmy sami z chrzcinami

Bambi - u nas na odparzenie pomógł Bepanthen w dwa dni i teraz co jakiś czas smaruję zapobiegawczo ooo i mąkę ziemniaczaną sypnęłam

Milutek - u nas też patrzy na niektóre zabawki zebra czadowa

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Milutek - Benio niemowlę

Edytowane przez decorail
Czas edycji: 2017-06-11 o 07:32
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 07:48   #696
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! &lt;3

Milutek podoba mi sie Twoj tok myslenia z data u nas w sumie tez 16 daje 7 😂 i dzieki za przypomnienie o zeberce- musimy kupic ☺
Bambi u nas na niewielkie odparzenia pomaga bepanthen jak tylko widze zaczerwienienie to smaruje cieniutko plus zawsze profilaktycznie po kapieli, zielony linomag tez mam do tego.
Widze ze u Grzesia takie mini odparzenia pojawiaja sie np po nocy jak zrobil kupke i mu sie po prostu przykleila do tylka i spal tak pewnie ze 3h bo przewijam go zawsze po przebudzeniu na jedzenie zanim zaczne karmic.

Co do chrzcin to my chcielismy szybko zeby maly byl maly i moze przespal cala msze a poza tym chcieliśmy go ochrzcic przed naszym pierwszym wyjazdem wakacyjnym ktory juz pod koniec sierpnia, tak sie jakos bede lepiej czula po prostu
Emilka u nas polozna mowila ze sudocrem i masci z cynkiem tylko do poważnych problemow i zeby nie uzywac na codzien

Wysłane z mojego LG-K120 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

U nas chrzestni to moja siostra i brat meza, oboje sie bardzo ucieszyli a szwagier to mnie nawet rozczulil bo powiedzial ze to bedzie dla niego zaszczyt 😊

Wysłane z mojego LG-K120 przy użyciu Tapatalka
__________________
16.05.2017 G.

Edytowane przez bunnybe
Czas edycji: 2017-06-11 o 08:02
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 08:03   #697
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Vikunia - super, że mama się spisała i że masz w niej takie wsparcie i nie miej wyrzutów - to normalne, że chciałaś być sama z Tż na początku, a że okazało się jednak, że z obecności mamy wynikały same plusy to genialnie



Fartuch - to chrzciny tuż tuż! my robimy jesienią - ktoś też tyle czeka? Ja jakoś nie czuję się na tyle pewnie, żeby chrzcic i ogarniać imprezę już

Dobrze, ze ucinasz gadki co do malego juz w zarodku, ja dzisiaj bede miala pierwsza probe, jak tesciowa przyjedzie i chociaz ona go budzic raczej nie bedzie chciala ;-) to pewnie bedzie miala kilka zlotych rad, na ktore bede miala dwie odpowiedzi-"robie tak, jak zalecil lekarz/polozna" oraz "doksztalcalam sie z tych wspolczesnych ksiazek i wiem jak postepowac ze swoim dzieckiem" .

My chrzcimy na jesien, bo nie pojedziemy z malutkim latem do Polski, za cieplo i za maly jest na tyle godzin w aucie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratunku, odparzenie zrobiło się małej :-/ uzywalismy chusteczek babydream i było wszystko Oki do tej pory. Macie jakiś dobry sposób na to? Teraz tak myślę że może dlatego mała tak wisi na piersi od wczoraj rana, to możliwe?

Sprobuj zasypac maka ziemniaczana, u mnie pomoglo najlepiej, a probowalam bepanthenem i kremem z weledy oraz kremem z cynkiem. Kilka razy zasypalam porzadnie maka i pomoglo.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
My też odkładamy na jesień.



Dzień dobry

Tak jakoś dzisiaj pochmurnie... Ale może po kościele uda nam sie wybrać na spacerek. Milej niedzieli mamusie

Chodzicie z mala do Kosciola?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-11, 08:05   #698
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Vikunia ja z kolei slyszalam ze u dziewczynek nie nalezy stosowac zadnych pudrow i zasypek?
Powodzenia z teściowa, mysle ze jak ja od razu "ustawisz" to nie uprzykrzy Ci zycia swoja obecnoscia

Wysłane z mojego LG-K120 przy użyciu Tapatalka
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 08:30   #699
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez bunnybe Pokaż wiadomość
Vikunia ja z kolei slyszalam ze u dziewczynek nie nalezy stosowac zadnych pudrow i zasypek?
Powodzenia z teściowa, mysle ze jak ja od razu "ustawisz" to nie uprzykrzy Ci zycia swoja obecnoscia

Wysłane z mojego LG-K120 przy użyciu Tapatalka

Ooo popatrz, to nie wiedzialam, bo ja mam pyrtusia do przewijania . Z sudocremem u dziewczynek tez bym uwazala, slyszalam historie o zrastajacych sie wargach sromowych (nie wiem ile w tym prawdy).


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 08:31   #700
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość
dzień dobry

Benio dziś kończy miesiąc w sumie 11 maja to ładna data bo 1+1+5= 7

Benio uwielbia swoją zeberkę, puka w nią rączkami i patrzy się na nią godzinami (hahaha żartuję, ale z 10-15 minut będzie, co jest sukcesem w naszym przypadku). Pamiętam że któraś z Was też ma tą zeberkę - i jak dzidzia reaguje na nią?

Baambi - na odparzenie pediatra poleciła nam Linomag i rzeczywiście daje radę. A odparzenie to raczej nie od chusteczek Babydream.

Jeśli chodzi o chrzest to my nie wiemy kiedy będziemy chrzcić, może jesienią, a może za rok.
Ja mam zeberke, ale jeszcze jej nie wyjęłam 😀 koc mamy we wzór zebry, to mała lubi na niego patrzeć 😊
Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Ponoc dobra jest kapiel w krochmalu i wietrzenie pupy.

U nas linomag zielony idzie pod pieluche - nie pod kazda, ale czesto i na razie na szczescie obylo sid bez niespodzianek... chociaz ciagle zdarza sie przesikiwanie pieluch.



A ktory linomag? Generalnie pidobno na odparzenia sprawdzaja sie masci z cynkiem, np.sudokrem, linomag tez ma wersje z cynkiem.

My chrzest tez planujemy najwczesniej we wrzesniu...
U nas pomaga też zielony linomag, ona czasem kupę robi jak śpi, to jak trochę jest w tej pieluszce to potem pupa czerwona..
Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Inez - może macie jakiś przyjaciół jak w rodzinie ciężko?

O to nie jesteśmy sami z chrzcinami

Bambi - u nas na odparzenie pomógł Bepanthen w dwa dni i teraz co jakiś czas smaruję zapobiegawczo ooo i mąkę ziemniaczaną sypnęłam

Milutek - u nas też patrzy na niektóre zabawki zebra czadowa

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Milutek - Benio niemowlę
Coś trzeba będzie pomyśleć. Mam jeszcze jakieś opcje w kuzynach, ale jak tam kogoś wybiorę to muszę 10 osób zaprosić 😀

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Franuś

"Kiedyś tam,będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam,kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam."
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 08:33   #701
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

U nas mieliśmy okropne odparzenie w szpitalu i pomogła gruba warstwa Pentacremu. Teraz używamy linomagu na co druga, trzecia pieluszke.

Co do chrzcin to nie spieszy mi się i może będą na jesień.
Co do chrzestnych to też w 100% nie jestem pewna kto to będzie.

A naszego bąka męczyło zaparcia pół nocy i biedactwo pół nocy się przez sen męczyło. Rano za to jak ręką odjal.
Teraz po jedzeniu śpi mi na rękach.

Jutro tz wraca to pracy. Nawet nie wiem kiedy te 2 tygodnie minęły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-11, 08:42   #702
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Marta - dacie radę we 2 eh okropne, że dzieciaczki tak się z kupą muszą męczyć
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 08:58   #703
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Decorail : Trochę się boję. Łatwiej jest ogarnąć go w dwójkę. Zastanawiam się jak ja będę brać prysznic, chyba bujak wstawię do łazienki bo synek nie śpi za długo w ciągu dnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 09:06   #704
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Marta - ja się kapię zanim Tż do pracy pójdzie i potem jak wraca, bo inaczej kiepsko by było...

Właśnie siedzę w wannie i z cycków to fontanna mleka Także kąpiel w mleku - kto bogatemu zabroni haha
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 09:07   #705
ukrajinka
Zakorzenienie
 
Avatar ukrajinka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 423
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

u nas tez juz bylo odparzenie a pomoglo wietrzenie pupy (kladlam mlodego na brzuszku na podkladzie) , radze tez nie uzywac chusteczek w tym czasie bo pocieranie strasznie boli dziecko, ja uzywalam troche wacikow i wody, ale najczesciej przemywalam pod kranem pod ciepla woda i to byla ulga dla synka, no i nam pomogl sudocrem. a synka mimo ze odparzenie minelo to bardzo czesto myje z kupki pod kranem
__________________
Patrzysz na świat taki jakim jest,
Chciałbyś odnaleźć w tym jakiś sens,
Ale trudno jest nadać sens porządkowi,
Który dzieje się wbrew rozumowi
ukrajinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 09:08   #706
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Ponoc dobra jest kapiel w krochmalu i wietrzenie pupy.



U nas linomag zielony idzie pod pieluche - nie pod kazda, ale czesto i na razie na szczescie obylo sid bez niespodzianek... chociaz ciagle zdarza sie przesikiwanie pieluch.







A ktory linomag? Generalnie pidobno na odparzenia sprawdzaja sie masci z cynkiem, np.sudokrem, linomag tez ma wersje z cynkiem.



My chrzest tez planujemy najwczesniej we wrzesniu...


Zielony linomag, nawet nie wiedziałam ze jest jakiś inny.
A z tym odparzeniem u Benia to było tak ze miał bardzo mocne, aż sączyła się ta ranka i ja posmarowałam sudocremem, ale wyglądało to jeszcze gorzej. I wtedy pediatra powiedziała mi ze takie rany to najlepiej natłuszczać, np bepanthenem lub linomagiem. I od kiedy stosuje ten zielony linomag prawie pod każda pieluszkę to odparzenia mocnego Benio nie miał (tfu tfu) jedynie czasem zaczerwienienie które szybko znika.
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 09:17   #707
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

To ja zapobiegawczo nic nie dawałam :-/ błąd

Będę wietrzyc i mam sudocrem, bepanthen próbowałam ale nie bardzo pomógł, lonomag też mam. Spróbuję sudocrem na razie i wietrzenie. Potem będę też bepanthen co 3 pieluszke dawać.

Dzięki za podpowiedzi :-*

W ogóle dzisiaj armageddon powoli się robił. Zastój mi się chyba Zrobił, mam taką dużą grude w piersi. Próbuję rozmasowac, mała przystawiam. Jeszcze chyba dobrze ściągnąć trochę pokarmu?
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 09:28   #708
ukrajinka
Zakorzenienie
 
Avatar ukrajinka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 423
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Bambi ja starszemu synkowi tez nic pod pieluszke zapobiegawczo nie stosowalam, a odparzenie zrobilo sie dopiero po skonczonym roczku.
__________________
Patrzysz na świat taki jakim jest,
Chciałbyś odnaleźć w tym jakiś sens,
Ale trudno jest nadać sens porządkowi,
Który dzieje się wbrew rozumowi
ukrajinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 09:34   #709
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Bambi na zastój polewanie ciepła woda, masaż i odciągane mi pomogło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-11, 09:38   #710
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Decorail niczym Kleopatra marzy mi sie kąpiel ale troche się cykam niby zaraz 4 tygodnie po cc i rana ladnie zagojona ale nie chcialabym sobie zaszkodzić dziewczyny ktore mialy cc ile czekalyscie/ czekacie do pierwszej kapieli?

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Bambi ciepły prysznic powinien pomóc tzn polewanie tego miejsca woda i masaz, wspolczuje
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 09:49   #711
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Bambi - jak mi się jakiś guzek robi to zaraz małego przystawiam i od razu lepiej
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 10:07   #712
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratunku, odparzenie zrobiło się małej :-/ uzywalismy chusteczek babydream i było wszystko Oki do tej pory. Macie jakiś dobry sposób na to? Teraz tak myślę że może dlatego mała tak wisi na piersi od wczoraj rana, to możliwe?
U nas sprawdza się maka ziemniaczana

Mała spała że mną od 3 rano bo biedna ma zaparcia i się męczyła z kupka
Ale koleżanka mi powiedziała że to skok bo jej córcia miała identyczne objawy jak Maya (prezenie się, problem z kupka, głośne baki, pkaczliwosc i marudzenie)
Właśnie sobie siedzimy w salonie

Z tz mamy dziś pierwsza rocznicę ślubu więc idziemy w trójkę na obiad do meksykańskiej restauracji

Co do chrzcin to my będziemy robić w grudniu Na święta jak do Polski polecimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 10:24   #713
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Bambi, mi maly i laktator pomaga na male guzki, ulga niesamowita jak tego mleka ubedzie.

Juz sie zaczelo . Pytania czy dokarmiam i dlaczego nie, bo przeciez sie na pewno nie najada . Co tam, ze wazy juz 4200g, gdzie przy wypisie 3tyg. temu wazyl 3370g. Czerwona kokardke musze mu przypiac i kilka kwiatkow innych .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 10:29   #714
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Decorail ja nie wiem czy w ogole w tym roku zrobimy chrzciny wiec spoko, ja jestem bardzo w tyle :p
Bunnybe ja jakos po miesiącu normalnie sie kapałam, połóg mi sie skończył wiec leżałam w wannie z 30 mi i nic sie nie stało


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 10:45   #715
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! &lt;3

My robimy chrzciny 6 sierpnia chcemy przed wyjazdem nad morze, będę jakaś taka spokojniejsza.

Moja mała też ma odparzona pupke próbuje wszystkiego ale nadal jest czerwona.. żeby przeszło jak najszybciej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 11:09   #716
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez bunnybe Pokaż wiadomość
Decorail niczym Kleopatra marzy mi sie kąpiel ale troche się cykam niby zaraz 4 tygodnie po cc i rana ladnie zagojona ale nie chcialabym sobie zaszkodzić dziewczyny ktore mialy cc ile czekalyscie/ czekacie do pierwszej kapieli?

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Bambi ciepły prysznic powinien pomóc tzn polewanie tego miejsca woda i masaz, wspolczuje
Ja się kąpałam po tygodniu od cc.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 11:44   #717
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Wynalazłam patent na delikatne chociaż podnoszenie główki Maksa jak leży brzuszku xd poterenujemy tak codziennie i pewnie za jakis czas bedzie pięknie ja dźwigał :P


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 11:45   #718
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Vikunia - powiedz, że dbasz o linię syna hehe

W ogóle w czym się kapię dziecko na wakacjach? Są jakieś wanienki turystyczne??

Gornek- sprzedaj patent
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 11:52   #719
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Vikunia - powiedz, że dbasz o linię syna hehe

W ogóle w czym się kapię dziecko na wakacjach? Są jakieś wanienki turystyczne??

Gornek- sprzedaj patent
A właśnie o tym nie pomyślałam 😀 może w umywalce tak żeby przemyć albo jakoś pod prysznicem, może malutki basenik dmuchany? Muszę obrać jakis patent

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 11:59   #720
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Smarowac pupe można.też alantanem plus. Konsystencja jak linomag i kosztuje dyche. Nie pamiętam ile linomag

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-05 20:18:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:42.