Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi! - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-27, 05:19   #2191
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez jod_mag7 Pokaż wiadomość
Hej jest możliwość dolaczenia? Wiem ze dawno zaczęliście i jestem do tylu, ale do wakacji zostalo jeszcze troche czasu, a po wielu próbach samodzielnych ciwczen nie dam rady zrzucić paru zbędnych kilogramów. Potrzebuje silnego kopa i licznych motywacji 💪
Hej no pewnie

U mnie wczoraj dieta zaburzona. Bylo za malo, bo wieczorem bylam mega zla.

🎀
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 06:12   #2192
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Ja bym trochę zmieniła to menu. Za dużo chleba moim zdaniem. Masz dużo warzyw w jadłospisie, ale dodałabym ,np. jeszcze jakiś owoc. Myślę, że jabłko albo ,np. mandarynkę do drugiego śniadania. Zaczęłaś liczyć kalorie? Ograniczasz tłuszcze?
Hej dzięki za komentarz.
Serek wiejski light ma połowę mniej kcal a temu zjadłam tylko pół bo okropnie z ta rzodkiewka mi smakowało. Chleba jem dużo bo uważam ze on mnie zapycha na dłużej. Ja mam taki problem ze jak robie się głodna nie tylko burczy mi w brzuchu ale zaczynają trzasc mi się ręce uginac nogi mam mroczki przed oczami i juz sporo razy zemdlalam przez to więc np jak zjem sałatkę i jabłko (którego nie cierpię ) to po 1,5 - 2 mogę odczuwac ten stan i zjem następny posiłek szybciej. wydaje mi się po prostu ze chleb dłużej mnie trzyma.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

kcal jeszcze nie liczę dokładnie, musze jechać do miasta kupić sobie wagę a wczoraj strasznie padało
Tak moim zdaniem ograniczam tłuszcze. Czemu smażyć jajka na lyzcze oleju? tłuszcze z orzechów nie wystarczą?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 06:43   #2193
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

nie wystarcza. kobieta jesli nie ma takiego zdrowotnego przykazania nie powinna bardzo ciac tluszczy, bo sa jej potrzebne.
a zdrowe tluszcze sa korzystne.

witam sie. znow mi sniadanie wpadnie pozniej bo czekam w kolejce do lekarza.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 06:46   #2194
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Zielona - no idealny pewnie jeszcze nie jest, ale juz zamieniasz produkty na zdrowsze

Apropo tluszczy - unikacie produktow z olejem palmowym w skladzie ?

🎀
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 06:56   #2195
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
nie wystarcza. kobieta jesli nie ma takiego zdrowotnego przykazania nie powinna bardzo ciac tluszczy, bo sa jej potrzebne.
a zdrowe tluszcze sa korzystne.

witam sie. znow mi sniadanie wpadnie pozniej bo czekam w kolejce do lekarza.
Rozumiem ale coś smażone w oleju to chyba nie jest zdrowe? chyba bardziej chodzi o dodanie oleju do sałatek? poprawcie mnie jeśli się mylę.
Witam z rana deszczowo,ponuro i zimno.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
Zielona - no idealny pewnie jeszcze nie jest, ale juz zamieniasz produkty na zdrowsze

Apropo tluszczy - unikacie produktow z olejem palmowym w skladzie ?

🎀
Dziękuję staram się. choc musze wymyślec jakieś nowe menu, ten chleb chciałabym zastąpić czymś co mnie będzie syciło

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

A tak w ogóle jak myślicie bo mi strasznie wypadają włosy i chyba nie rosną nawet i mam Już z 30 siwych włosów a mam niecałe 27lat czy to może być ze złego jedzenia ?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 07:23   #2196
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
Rozumiem ale coś smażone w oleju to chyba nie jest zdrowe? chyba bardziej chodzi o dodanie oleju do sałatek? poprawcie mnie jeśli się mylę.
Witam z rana deszczowo,ponuro i zimno.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------


Dziękuję staram się. choc musze wymyślec jakieś nowe menu, ten chleb chciałabym zastąpić czymś co mnie będzie syciło

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

A tak w ogóle jak myślicie bo mi strasznie wypadają włosy i chyba nie rosną nawet i mam Już z 30 siwych włosów a mam niecałe 27lat czy to może być ze złego jedzenia ?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Napewno dieta ma bardzo wazny wplyw na wlosy. Ja np. Zauwazylam ze jak eliminowalam za bardzo tluszcze to wlosy mialam w duzo gorszej kondycji.
Na wlosy paznokcie i skore orgaznim "na koncu" przeznacza zasoby witamin i dobrych wartosci ktore mu dostarczasz.
Zeby je ratowac polecam Merz Spezial, olejowanie wlosow i jak dasz rade do picie drozdzy. Nic mi nie dalo lepszych efektow jak to

Co do tluszczy ja staram sie jesc ok. 60g na dzien, ale ja licze kcal i wartosci.

🎀
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 07:44   #2197
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

ogólnie z tego co sie orientuje kobieta powinna nie schodzic ponizej 50g tluszczy na dzien.

zielona - niewielka ilosc oleju/oliwy nie szkodzi w smazeniu
ale salatki jak najbardziej skrapiac.

co do wlosow - siwki najpewniej gen, moj Tz ma 27lat a ma juz sporo ich. a co do kondycji wlosow to dieta tez ma wplyw. jak sie je smieciowe zarcie to nie ma odpowiednich witamin itd.

witam sie w koncu zjadlam sniadanie
lekarz fajny, ale no narazie mam do obserwacji. a endokrynologa kazal opi... ze olal moj wynik kortyzolu i postarac sie zeby zlecil badania, a jak nie to we wrzesniu mam kolejna wizyte tutaj i wtedy on moze da mi zlecenie na badania
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-27, 07:49   #2198
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

u mnie od strony taty wszyscy siwi ehh a ja tak bardzo nie chce farbowac włosów. Zawsze robiłam na blond ale to była katorga Teraz żeby nie rezygnować z blondu mam ombre i nie tykam ich żadna farba.
Olejuje; ) włosy, o drożdżach słyszałam i o jantarze. Biorę suplementy na włosy i używam maski dla mnie rewelacja z loreala Total repair 5.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 07:59   #2199
tulipan1994
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13 053
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Dzień dobry
tulipan1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 08:15   #2200
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Ależ mi się dziś spać chce. Dzień dobry
Pochmurno, deszczowo w taki dzień to mam ochotę zostać w łóżku z synem i TŻ, a to już w robocie siedzę.

Aha i za wczoraj melduję godzinkę roweru dobrym tempem.

Cytat:
Napisane przez jod_mag7 Pokaż wiadomość
Hej jest możliwość dolaczenia? Wiem ze dawno zaczęliście i jestem do tylu, ale do wakacji zostalo jeszcze troche czasu, a po wielu próbach samodzielnych ciwczen nie dam rady zrzucić paru zbędnych kilogramów. Potrzebuje silnego kopa i licznych motywacji ��
Pewnie witaj. Napisz kilka słów o sobie.

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj tak:

Śniadanie : 2 kromki chleba ryżowego z awokado,rukolą i plasterkami kabanosa drobiowego

II śniadanie - koktajl z banana, połowy grejpfruta i mleka migdałowego

Obiad: fasolka po bretońsku -odchudzona, z kiełbaską z piersi z kurczaka

Kolacja : jajko,budyń jaglany z łyżką dżemu malinowego

Sporo węgli,ale mam egzamin w czwartek i zawsze jak się uczę to mi trzeba
Co jest z warzywami u Ciebie? Zawsze masz ich tak malutko.

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
Hej
Ja dziś zjadłam na śniadanie
2 ciemne kromki z chuda szynką i ogórkiem kiszonym
2 śniadanie standardowo koktajl z maślanki i banana, garść nerkowcow
obiad 2 jaka sadzone bez tłuszczu,fasolka szparagowa z wody i pół kubka kefiru
podwieczorek pół serka wiejskiego light z rzodkiewką i szczypiorkiem kromka ciemnego chleba
na kolacje juz rzygać mi się chciało tym ciemnym chlebem,
i zjadłam 2 tosty z serem

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Kurde nie mam pomysłu na zastąpienie chleba, ja nigdy tego problemu nie miałam, bo chleba mogę nie jeść nawet kilka dni.

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
Hej dzięki za komentarz.
Serek wiejski light ma połowę mniej kcal a temu zjadłam tylko pół bo okropnie z ta rzodkiewka mi smakowało. Chleba jem dużo bo uważam ze on mnie zapycha na dłużej. Ja mam taki problem ze jak robie się głodna nie tylko burczy mi w brzuchu ale zaczynają trzasc mi się ręce uginac nogi mam mroczki przed oczami i juz sporo razy zemdlalam przez to więc np jak zjem sałatkę i jabłko (którego nie cierpię ) to po 1,5 - 2 mogę odczuwac ten stan i zjem następny posiłek szybciej. wydaje mi się po prostu ze chleb dłużej mnie trzyma.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka



---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

kcal jeszcze nie liczę dokładnie, musze jechać do miasta kupić sobie wagę a wczoraj strasznie padało
Tak moim zdaniem ograniczam tłuszcze. Czemu smażyć jajka na lyzcze oleju? tłuszcze z orzechów nie wystarczą?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Owszem ma o połowę mniej kcal ale produkty light nie są fajne. Kupuj zwykły ( patrz na etykiety, który ma najmniej kcal)
Może zamiast rzodkiewki spróbuj zjeść sam serek bez wkrajania niczego, a np rodzkiewką zagryzaj? Ja jak kiedyś zmieniałam nawyki żywieniowe to tak mi bardziej smakowało. Wieśniak wymieszany z warzywami powodował u mnie mdłości.
Tłuszcze są potrzebne, ciągle panuje mit, że tłuszcz jest zły.
A tłuszcze jest bardzo dobry ale musi to być porządny tłuszcz. Nie żadne utwardzone tłuszcze czy frytki ociekające olejem.
Tłuszcz masz w avokado, orzechach, oliwach, olejach.
Sałatkę polewaj sobie np łyżką oliwy czy oleju rzepakowego, a smaż na oleju kokosowym. Polecam zakupić olej kokosowy jeżeli nie masz.

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
Zielona - no idealny pewnie jeszcze nie jest, ale juz zamieniasz produkty na zdrowsze

Apropo tluszczy - unikacie produktow z olejem palmowym w skladzie ?

��
Unikam



Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
Napewno dieta ma bardzo wazny wplyw na wlosy. Ja np. Zauwazylam ze jak eliminowalam za bardzo tluszcze to wlosy mialam w duzo gorszej kondycji.
Na wlosy paznokcie i skore orgaznim "na koncu" przeznacza zasoby witamin i dobrych wartosci ktore mu dostarczasz.
Zeby je ratowac polecam Merz Spezial, olejowanie wlosow i jak dasz rade do picie drozdzy. Nic mi nie dalo lepszych efektow jak to

Co do tluszczy ja staram sie jesc ok. 60g na dzien, ale ja licze kcal i wartosci.

��
Piłam kiedyś nie pomogły mi a jedynie po pewnym czasie strasznie bolał mnie brzuch i ciągle słyszałam i czułam jak mi jelita chodzą.Ale olejowanie na włosy jest meeeega i tu też olej kokosowym polecam.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca

Edytowane przez Atomoowka
Czas edycji: 2016-04-27 o 08:17
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 08:21   #2201
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

wiele dobrego słyszałam o oleju kokosowym. Czyli jak go kupie to mogę go i na włosy i do potraw?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-27, 08:46   #2202
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
wiele dobrego słyszałam o oleju kokosowym. Czyli jak go kupie to mogę go i na włosy i do potraw?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Możesz do wszystkiego. Ja używam do włosów, do ciała, do smażenia, do pieczenia, do wąchania.
Tylko są dwa rodzaje rafinowany i nierafinowany.
Nierafinowany na zimno tzn np włąśnie na włosy, a do smażenie rafinowany. Najzdrowiej smażyć właśnie albo na kokosie albo na maśle klarowanym.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 08:54   #2203
jod_mag7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 12
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Tak wiec mam osiemnaście lat i wieczny kompleks nóg i brzucha, do odchudzania zabieram sie juz nie pamiętam który raz, i tylko raz udało mi sie osiągnąć widoczny rezultat po paru miesiącach ćwiczeń i względnie zdrowego jedzenia, a tak to moj zapał kończy sie po miesiącu, bo nie widze rezultatów. Mam za mało motywacji, lubię ćwiczyć, ale moja zmora sa słodycze i niezbyt regularne odżywianie, lubię także podjadac cos wieczorem co na pewno negatywnie sie na całej mojej aktywności odbija. Dlatego wlasnie pisze tutaj, mam nadzieje ze wspólnie zmobilizujemy sie i pokonamy nasze słabości a za parę miesięcy nasze marzenia sie spełnia! 😊
jod_mag7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 08:59   #2204
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez jod_mag7 Pokaż wiadomość
Tak wiec mam osiemnaście lat i wieczny kompleks nóg i brzucha, do odchudzania zabieram sie juz nie pamiętam który raz, i tylko raz udało mi sie osiągnąć widoczny rezultat po paru miesiącach ćwiczeń i względnie zdrowego jedzenia, a tak to moj zapał kończy sie po miesiącu, bo nie widze rezultatów. Mam za mało motywacji, lubię ćwiczyć, ale moja zmora sa słodycze i niezbyt regularne odżywianie, lubię także podjadac cos wieczorem co na pewno negatywnie sie na całej mojej aktywności odbija. Dlatego wlasnie pisze tutaj, mam nadzieje ze wspólnie zmobilizujemy sie i pokonamy nasze słabości a za parę miesięcy nasze marzenia sie spełnia! 😊
Hej. A ile wazysz i jaki masz cel ?
Nogi tez sa moim kompleksem :/

🎀
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 09:00   #2205
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Atomówka,dobrze,że przypomniałaś, po prostu zapomniałam dopisać Na kolację miałam jeszcze pseudo sałatkę z rukoli,cukinii i pomidora
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 09:15   #2206
jod_mag7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 12
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
Hej. A ile wazysz i jaki masz cel ?
Nogi tez sa moim kompleksem :/

🎀
Waze 57 kg bardziej sie mierze niz waze, ale chciałabym ważyć tak koło 50 kg tak zeby moc bez wstydu przyznać sie ile waze.
jod_mag7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 09:22   #2207
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez jod_mag7 Pokaż wiadomość
Waze 57 kg bardziej sie mierze niz waze, ale chciałabym ważyć tak koło 50 kg tak zeby moc bez wstydu przyznać sie ile waze.
A jaki wzrost?
Kurde a sport, aktywność? Masz 18 lat więc jeszcze się uczysz?
Dzień powinnaś mieć raczej zaplanowany skąd więc nieregularne jedzenie?
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 09:33   #2208
jod_mag7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 12
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
A jaki wzrost?
Kurde a sport, aktywność? Masz 18 lat więc jeszcze się uczysz?
Dzień powinnaś mieć raczej zaplanowany skąd więc nieregularne jedzenie?
160 sport i aktywność jak najbardziej, choc jak mowilam mobilizuje sie na miesiąc potem przestaje, choc ostatnio staram sie byc bardziej aktywna, ale moim problemem jest wlasnie zywienie. Skąd nie regularne jedzenie? No bo np sniadan w domu nie chce mi sie jeść, w szkole jest roznie, czasem moglabym jeść co przerwę a następnym razem nic, w domu jak wracam wieczorem jestem mega głodna, a ponieważ tylko ja mam w sumie problem ze swoim wyglądem, słodycze raczej sa, bo młodsze rodzeństwo lubi i pomimo ze ćwiczę, większych efektów nie widać, przez miesiąc moze zeszly mi 3 cm z brzucha ?...
jod_mag7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 09:40   #2209
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez jod_mag7 Pokaż wiadomość
160 sport i aktywność jak najbardziej, choc jak mowilam mobilizuje sie na miesiąc potem przestaje, choc ostatnio staram sie byc bardziej aktywna, ale moim problemem jest wlasnie zywienie. Skąd nie regularne jedzenie? No bo np sniadan w domu nie chce mi sie jeść, w szkole jest roznie, czasem moglabym jeść co przerwę a następnym razem nic, w domu jak wracam wieczorem jestem mega głodna, a ponieważ tylko ja mam w sumie problem ze swoim wyglądem, słodycze raczej sa, bo młodsze rodzeństwo lubi i pomimo ze ćwiczę, większych efektów nie widać, przez miesiąc moze zeszly mi 3 cm z brzucha ?...
No to niestety musisz przyzwyczaić swój organizm do stałych posiłków, bez tego ani rusz.
Ja kiedyś kiedyś też miałam podobnie. Ja robiłam to na siłę, zwyczajnie jadłam co 3-4 godziny czy mi się chciało jeść czy nie jadłam aby organizm się przyzwyczaił. Rano śniadanie w ciągu 30 minut od pobudki. I tak sobie wypracowałam to, że teraz organizm sam się domaga jedzenie o danej porze.
Jeżeli chodzi o wieczorne podjadanie miałam i czasami nadal mam z tym problem. Najczęściej wynika to z tego, że źle jemy ( za mało kalorii, za mało witamin) w ciągu dnia i gdy przychodzi wieczór organizm się domaga uzupełnienia tego czego nie dostał w dzień. Druga opcja to zwyczajny nawyk czyli wieczór jest spokojny, siadasz przez TV i zawsze coś chrupiesz o tak z nudów, dla zabicia czasu, z przyzwyczajenia. I ja tam właśnie mam. Cały czas z tym walczę, ale udaje się, nie podjadam wieczorem a jak już nie moge wytrzymać jem coś zdrowego, jakieś białeczko.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-27, 10:00   #2210
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
No to niestety musisz przyzwyczaić swój organizm do stałych posiłków, bez tego ani rusz.
Ja kiedyś kiedyś też miałam podobnie. Ja robiłam to na siłę, zwyczajnie jadłam co 3-4 godziny czy mi się chciało jeść czy nie jadłam aby organizm się przyzwyczaił. Rano śniadanie w ciągu 30 minut od pobudki. I tak sobie wypracowałam to, że teraz organizm sam się domaga jedzenie o danej porze.
Jeżeli chodzi o wieczorne podjadanie miałam i czasami nadal mam z tym problem. Najczęściej wynika to z tego, że źle jemy ( za mało kalorii, za mało witamin) w ciągu dnia i gdy przychodzi wieczór organizm się domaga uzupełnienia tego czego nie dostał w dzień. Druga opcja to zwyczajny nawyk czyli wieczór jest spokojny, siadasz przez TV i zawsze coś chrupiesz o tak z nudów, dla zabicia czasu, z przyzwyczajenia. I ja tam właśnie mam. Cały czas z tym walczę, ale udaje się, nie podjadam wieczorem a jak już nie moge wytrzymać jem coś zdrowego, jakieś białeczko.
Podpisuje sie pod tym.

🎀
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 10:15   #2211
jod_mag7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 12
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
No to niestety musisz przyzwyczaić swój organizm do stałych posiłków, bez tego ani rusz.
Ja kiedyś kiedyś też miałam podobnie. Ja robiłam to na siłę, zwyczajnie jadłam co 3-4 godziny czy mi się chciało jeść czy nie jadłam aby organizm się przyzwyczaił. Rano śniadanie w ciągu 30 minut od pobudki. I tak sobie wypracowałam to, że teraz organizm sam się domaga jedzenie o danej porze.
Jeżeli chodzi o wieczorne podjadanie miałam i czasami nadal mam z tym problem. Najczęściej wynika to z tego, że źle jemy ( za mało kalorii, za mało witamin) w ciągu dnia i gdy przychodzi wieczór organizm się domaga uzupełnienia tego czego nie dostał w dzień. Druga opcja to zwyczajny nawyk czyli wieczór jest spokojny, siadasz przez TV i zawsze coś chrupiesz o tak z nudów, dla zabicia czasu, z przyzwyczajenia. I ja tam właśnie mam. Cały czas z tym walczę, ale udaje się, nie podjadam wieczorem a jak już nie moge wytrzymać jem coś zdrowego, jakieś białeczko.
Dziekuje bardzo za rade, myślę ze jak najszybciej zacznę wprowadzać to w swoje życie wkoncu jakies zmiany na lepsze!
jod_mag7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 10:25   #2212
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

BuryKotZPiwnicy jak długo jesteś w De?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 10:56   #2213
Yersinia_p
Nudziara
 
Avatar Yersinia_p
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 57 149
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Hej dziewczyny! U mnie wszystko idzie OK. Wczoraj 40 min jogi i wyjscie na miasto. W kawiarni, zamiast bajgla skusilam sie zielone smoothie i bylo pycha i sycace Z dieta u mnie w porzadku, w weekend podnioslam dzienny limit kalorii, bo jednak ostatnio sie wiecej ruszam i zaczelam sie robic glodna wieczorami. Pomoglo.

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
Zielona - no idealny pewnie jeszcze nie jest, ale juz zamieniasz produkty na zdrowsze

Apropo tluszczy - unikacie produktow z olejem palmowym w skladzie ?

🎀
Ja bardzo chce unikac, ale uwielbiam maslo orzechowe i w kazdym, nawet super eko, bio, fair trade jest tluszcz palmowy wkurza mnie to, probowalam zamienic na mus z orzechow ale to nie to
__________________

Yersinia_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 10:57   #2214
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
BuryKotZPiwnicy jak długo jesteś w De?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
jakies 2 lata, a czemu pytasz ?

melduje 50 minut orbi
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 10:58   #2215
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
jakies 2 lata, a czemu pytasz ?

melduje 50 minut orbi
tak pytam bo szukam kogoś kto przetłumaczy mi kilka zdań; )

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 10:59   #2216
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
Hej dzięki za komentarz.
Serek wiejski light ma połowę mniej kcal a temu zjadłam tylko pół bo okropnie z ta rzodkiewka mi smakowało. Chleba jem dużo bo uważam ze on mnie zapycha na dłużej. Ja mam taki problem ze jak robie się głodna nie tylko burczy mi w brzuchu ale zaczynają trzasc mi się ręce uginac nogi mam mroczki przed oczami i juz sporo razy zemdlalam przez to więc np jak zjem sałatkę i jabłko (którego nie cierpię ) to po 1,5 - 2 mogę odczuwac ten stan i zjem następny posiłek szybciej. wydaje mi się po prostu ze chleb dłużej mnie trzyma.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

kcal jeszcze nie liczę dokładnie, musze jechać do miasta kupić sobie wagę a wczoraj strasznie padało
Tak moim zdaniem ograniczam tłuszcze. Czemu smażyć jajka na lyzcze oleju? tłuszcze z orzechów nie wystarczą?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Moim zdaniem tych tłuszczy jest stanowczo za mało w Twojej diecie.

Mówię to z perspektywy osoby, która w wieku 19 lat ograniczyła tłuszcze do minimum. Mleko 0% i produkty w wersji light były na porządku dziennym. Schudłam, ale... po pewnym czasie miałam efekt jojo. Nie da się przez całe życie jeść produktów light. Zamiast chleba proponuje ,np. porządną zupę warzywną gotowaną na bulionie mięsnym, zupy krem, sałatki z dodatkiem mięsa, jajka, jogurty naturalne, twarożki z dodatkami, owsianki, ryż na mleku, kaszę z dodatkiem warzyw i oliwy, wiem że część dziewczyn je ,np. placki i naleśniki zamiast chleba (tutaj oczywiście w rozsądnych ilościach). Bardzo dziwne, że Twój organizm tak reaguje na głód. Mój tak reaguje czasami podczas treningu, kiedy zjem po prostu za mało jedzenia w trakcie dnia. Czy nie ograniczyłaś bardzo gwałtowanie ilości jedzenia? Nie jedz na siłę rzodkiewki z serkiem wiejskim jeśli Ci nie smakuje. Spróbuj ,np. połączyć serek wiejski z orzechami, pestkami dyni, pestkami słonecznika, miodem, łyżeczką dżemu. Jeżeli nie lubisz jabłek nie jedz ich. Zjedz ,np. kawałek arbuza, mandarynkę. Dieta nie powinna Cię męczyć, a cieszyć.

Edytowane przez 201703240903
Czas edycji: 2016-04-27 o 11:04
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 11:37   #2217
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Moim zdaniem tych tłuszczy jest stanowczo za mało w Twojej diecie.

Mówię to z perspektywy osoby, która w wieku 19 lat ograniczyła tłuszcze do minimum. Mleko 0% i produkty w wersji light były na porządku dziennym. Schudłam, ale... po pewnym czasie miałam efekt jojo. Nie da się przez całe życie jeść produktów light. Zamiast chleba proponuje ,np. porządną zupę warzywną gotowaną na bulionie mięsnym, zupy krem, sałatki z dodatkiem mięsa, jajka, jogurty naturalne, twarożki z dodatkami, owsianki, ryż na mleku, kaszę z dodatkiem warzyw i oliwy, wiem że część dziewczyn je ,np. placki i naleśniki zamiast chleba (tutaj oczywiście w rozsądnych ilościach). Bardzo dziwne, że Twój organizm tak reaguje na głód. Mój tak reaguje czasami podczas treningu, kiedy zjem po prostu za mało jedzenia w trakcie dnia. Czy nie ograniczyłaś bardzo gwałtowanie ilości jedzenia? Nie jedz na siłę rzodkiewki z serkiem wiejskim jeśli Ci nie smakuje. Spróbuj ,np. połączyć serek wiejski z orzechami, pestkami dyni, pestkami słonecznika, miodem, łyżeczką dżemu. Jeżeli nie lubisz jabłek nie jedz ich. Zjedz ,np. kawałek arbuza, mandarynkę. Dieta nie powinna Cię męczyć, a cieszyć.
Naprawdę tak mój organizm reaguje gdy długo odczuwa głód. nie mogę sobie pozwolić siedzieć godz z burczacym brzuchem. Myślałam że mam hiperglikemie ale wszystkie badania wyszły w normie.
Ja bardzo lubię wszelkie makarony i ubolewam ze ich nie mam ; (

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

zrobiłam 8 intererwalow na orbim o matko,niby to tak mało ale już umieram,strasznie to wykańcza

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 16:52   #2218
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Zielona - jak ja chce miec cos dobrze przetlumaczone to po prostu place komus w polsce kto swiadczy uslugi tlumaczen. Co to za zdania ?



🎀
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 16:56   #2219
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
Zielona - jak ja chce miec cos dobrze przetlumaczone to po prostu place komus w polsce kto swiadczy uslugi tlumaczen. Co to za zdania ?



🎀
Nic takiego chciałam kilka słów do familien Kassy bo nie mam kindergeldu wogole ale już koleżanka mi napisała. ale dzięki za zainteresowanie

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 17:10   #2220
Yersinia_p
Nudziara
 
Avatar Yersinia_p
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 57 149
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Dzisiaj u mnie porazka z lunchem zamiast siedziec w domu i zjesc warzywa i kanapki z twarogiem, ucieklam do kawiarni, zeby moc chociaz troche popracowac, bo u mnie w budynku zaczeli z nienacka remont elewacji, halasujac przy tym przeokropnie No i wypilam kawe-ulep i przeslodkie, nienajlepsze ciasto Nie wiem, gdzie sie jutro podziac, jak znowu zaczna buczec i walic
__________________

Yersinia_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-20 23:40:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.