Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi! - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-04, 12:43   #2341
Crema Catalana
Rozeznanie
 
Avatar Crema Catalana
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 849
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

oczy zielone..życie szalone..czy jak to tam szło też mam zielone

to wyjdzie Ci niemałe cardio tyle książek przerzucić, popakować

ja większość swoich musiałam zostawić w PL bo nie szło tego przetransportować, teraz upycham książki po kątach..
dalej co jakiś czas pokuszając się na nowe, bardzo logicznie
marzy mi się pojemna duuża domowa biblioteczka, z jakimś przytulnym kątem do wyłożenia się z książką, oj marzy..

u mnie zupa krem, jarzynowa

czy Wam też wizaż tak ześwirował??
skończył się limit odpowiedzi na dziś czy co
__________________
"I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles."
Crema Catalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 13:15   #2342
Yersinia_p
Nudziara
 
Avatar Yersinia_p
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 57 149
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Hej! Melduje, ze dzis bedzie kiepsko z dieta idziemy dzis do Ikei, wiec wpadna kulki i frytki pewnie na kolacje. Pogoda u mnie okropna i zlapalam jakiegos dola, wiec moge sie przed frytkami nie obronic. A juz nawet nie pamietam kiedy ostatnio jadlam W zwiazku z wyprawa do Ikei nie bedzie tez dzis zadnej aktywnosci
Bury kocie, aparat to fajna inwestycja, tez sie nad tym zastanawiam, bo moj juz starenki, ale poki co telefon daje rade
__________________

Yersinia_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 13:45   #2343
Mclain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Crema Catalana Pokaż wiadomość
Wiesz..nie obraz sie ale Twój post brzmi trochę tak jakbyś Ty jedyna odkryła Świętego Graala- jedyną możliwą opcję skutecznego odchudzania.. A możliwości jest przecież cała masa i lepiej podejść do każdego indywidualnie bo tak jak nie ma idealnej diety dla każdego tak nie ma idealnego sposobu odchudzania dla każdego..super, że u Ciebie sprawdziły się metody niekonwencjonalne ale nie ma co zniechęcać osób które wybrały inna drogę i drwić ze pewnie się nie uda i o jakie to my niewyedukowane

Piszesz o bieganiu-ja np uwielbiam ale nie uważam żeby każdy musiał się przełamywać na sile jeśli mu to nie gra, i miałby się zmuszać No bo niby dlaczego??Są ludzie którzy tylko spacerują a tez im waga leci.. Albo ćwiczą tylko siłowo.
Owoce? Tez jem, ale nie ze względów odchudzających a zdrowotnych (właściwości antyoksydacyjne, antynowotworowe) i tez centymetry lecą. Co powiesz o roślinożercach u których waga również bezproblemowo leci mimo, że owoców spożywają na kilogramy dziennie..nie ma co demonizować jednym pasują owoce innym mięso..
Wszystko jest kwestią indywidualną!

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Stan zdrowia posiadane choroby temperament, no masa jest czynników które mogą wpływać na proces gubienia kg..
Wiesz pewnie powodów dla których Twoi znajomi tak szybko sie poddają również jest mnóstwo..
może nie sa w stanie zmienić swoich nawyków na stałe może narzucają sobie zbyt surowy rygor,
a może nie maja z samym sobą na tyle przyjacielskiej relacji która długofalowo motywowałyby ich do dbania o
siebie zewnętrznie, wewnętrznie..ale dopóki próbują to ich sprawa ich wybór..

Najważniejsze myśle to znaleźć swoją drogę i cieszyć sie procesem zmiany

ps. fajnie, że nic nie reklamujesz, ale błagam, ten tekst o utożsamiania się z sugestią jakoś mnie nie przekonuje..
już lepiej chyba przysłużyłaby się jakaś sesja zwiększająca poczucie własnej wartości..
zacząć dobrze myśleć o samym sobie bo z tym najczęściej jest problem
przecież u osoby z realną nadwagą takie utożsamianie się z sugestią będzie rodziło jedynie frustracje i zanim pokona się barierę
podświadomości to już lepiej się dotlenić, jakiś trening machnąć..
zresztą co kto lubi
Przepraszam jeśli to tak zabrzmiało
Nie uważam, że moje metody są najlepsze i fakt bieganie można zastąpić różną formą aktywności, ale ważne żeby ta aktywność była i żeby jednak pokonywać siebie, czy to w chodzeniu, czy pływaniu, czy na siłowni, bo organizm też przyzwyczaja się do tego co już osiągnął. Dla jednego 5 km spaceru to wyczyn, a dla drugiego 15 km biegu to rozgrzewka.

Ja mówią o rozwiązaniach niekonwencjonalnych, a raczej uznawanych za niekonwencjonalne, typu afirmacje do odchudzania, jakieś nagrania hipnotyczne do odchudzania, sesje relaksacyjne, etc. jako początek, zalążek działania, zmiany myślenia.

Bo sposobów na osiągnięcie celu jest wiele i WARTO je łączyć. Sama dieta - nie koniecznie :/
Nie mówię tego ja, ale powie to każdy trener czy dietetyk, że warto dołączyć aktywność fizyczną.

Dywersyfikacja przy zrzucaniu wagi, to istotna rzecz

Jeśli coś wyśmiewam, to takie podejście:
- biorę tabletki na odchudzanie, na pewno schudnę,
- kupuję super pas do odchudzania, na pewno schudnę,
- itp.
przy czym mam takie same nawyki żywieniowe i zero ruchu.

Wiem, że wielu ludzi, bo dotyczy to obu płci, nie ma wystarczającej wiedzy na ten temat, stąd polecam co nie co poczytać o metabolizmie, zacząć też obserwować swój organizm.

Pozdrawiam
Mclain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 16:53   #2344
tulipan1994
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13 053
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
tez lubie moja bladosc opalony kazdy moze byc, a bladym juz nie
jedynyny feler to cellulit i rozstepy bardziej widac

dzien dobry
Dobrze, że z tyłu to często na to nie patrzę
tulipan1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 19:37   #2345
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

I 2 kanapki z presidentem, szynką wędzoną, papryczkami chilli, korniszonami, pomidorem i cebulką, herbatka owocowa

II Skrzydełka z kurczaka w marynacie musztardowej z cukinią, papryczkami chilii i ziemniaczkami gotowane na parze, kilka korniszonów, kapuśniak, skubnęłam kilka chipsów od TŻ

Trening z Chodakowską Turbo i Skalpel 2

III Serek wiejski zblendowany z kakao, bananem, mlekiem i kiwi
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 22:22   #2346
Crema Catalana
Rozeznanie
 
Avatar Crema Catalana
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 849
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

witam się wieczorową porą, u mnie poćwiczone - 30min na steperku + Detocell od Ewki - godzinka ćwiczeń wpadła

Cytat:
Napisane przez Mclain Pokaż wiadomość
Jeśli coś wyśmiewam, to takie podejście:
- biorę tabletki na odchudzanie, na pewno schudnę,
- kupuję super pas do odchudzania, na pewno schudnę,
- itp.
przy czym mam takie same nawyki żywieniowe i zero ruchu.

Wiem, że wielu ludzi, bo dotyczy to obu płci, nie ma wystarczającej wiedzy na ten temat, stąd polecam co nie co poczytać o metabolizmie, zacząć też obserwować swój organizm.

Pozdrawiam
myślę, że takich przypadków u nas na wątku nie znajdziesz
każda z nas ma swoją wizję ale kręci się to głównie wokół zdrowszego jadłospisu+aktywności
odpowiednie nastawienie też jest oczywiście ważne..

jak masz chęć dołączyć z afirmacjami to śmiało, może ktoś skorzysta w końcu na każdego działa co innego..

Cytat:
Napisane przez tulipan1994 Pokaż wiadomość
Dobrze, że z tyłu to często na to nie patrzę


Cytat:
Napisane przez Yersinia_p Pokaż wiadomość
Hej! Melduje, ze dzis bedzie kiepsko z dieta idziemy dzis do Ikei, wiec wpadna kulki i frytki pewnie na kolacje. Pogoda u mnie okropna i zlapalam jakiegos dola, wiec moge sie przed frytkami nie obronic. A juz nawet nie pamietam kiedy ostatnio jadlam W zwiazku z wyprawa do Ikei nie bedzie tez dzis zadnej aktywnosci
no jak to pewnie się shodzicie po tej Ikei..

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

FeelingLost co Ty tak malutko jesz..
przy Twojej aktywności to ja bym padła
__________________
"I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles."
Crema Catalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 08:01   #2347
Basia252015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 461
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Hej dziewczyny waga znow w tym tygodniu stoi w miejscu nie mam pojecia dlaczego tak mam. Ben zrzuce 2-3 kg to potem waga stoi bez zmian nawet przez miesiac a spada najczesciej dopiero po @ nie wiem juz co i tym myslec moze moj organizm przyzwyczail sie do aktywnosci dzisiaj sprobuje przedluzyc wysilek do godziny
Basia252015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-05, 08:25   #2348
tulipan1994
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13 053
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Crema Catalana Pokaż wiadomość
witam się wieczorową porą, u mnie poćwiczone - 30min na steperku + Detocell od Ewki - godzinka ćwiczeń wpadła


Dzień dobry Idę jeść śniadanie- pudding chia n mleku ryżowo-kokosowym z truskawkami i kiwi
tulipan1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 11:15   #2349
Crema Catalana
Rozeznanie
 
Avatar Crema Catalana
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 849
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Dzien dobry


Cytat:
Napisane przez Basia252015 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny waga znow w tym tygodniu stoi w miejscu nie mam pojecia dlaczego tak mam. Ben zrzuce 2-3 kg to potem waga stoi bez zmian nawet przez miesiac a spada najczesciej dopiero po @ nie wiem juz co i tym myslec moze moj organizm przyzwyczail sie do aktywnosci dzisiaj sprobuje przedluzyc wysilek do godziny

Basia wiem ze to moze byc frustrujace, ale czasami ciało sie zmienia- cm lecą a nie widac tego na wadze, u mnie tak bywa Moze to zatrzymanie wody w org, moze organizm sie przyzwyczaja i faktycznie lepiej podkręcić nieco ćwiczenia interwałami
Rozmawiałaś o tym z dietetyczka?
Wiem ze manipulacja weglami i bialkami tez moze co nieco ruszyć
ale w sumie sporo osób tak ma, tzw. efekt plateau najważniejsze to się nie poddawać

Cytat:
Napisane przez tulipan1994 Pokaż wiadomość


Dzień dobry Idę jeść śniadanie- pudding chia n mleku ryżowo-kokosowym z truskawkami i kiwi
o jak to pysznie brzmi..!

U nas dzisiaj dzien wolny, większość sklepów pozamykana na szczescie pogoda wciąż dopisuje
Bedzie biegane!
__________________
"I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles."
Crema Catalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 11:27   #2350
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

dzien dobry. dostalam skierowanie na krzywa glikemiczna, zobaczymy
w poniedziałek pójdę. mam nadzieje, ze moje zyly przezyja 3 kłucia
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 11:36   #2351
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Melduje 1 kg spadku.

Cytat:
Napisane przez Crema Catalana Pokaż wiadomość
witam się wieczorową porą, u mnie poćwiczone - 30min na steperku + Detocell od Ewki - godzinka ćwiczeń wpadła



myślę, że takich przypadków u nas na wątku nie znajdziesz
każda z nas ma swoją wizję ale kręci się to głównie wokół zdrowszego jadłospisu+aktywności
odpowiednie nastawienie też jest oczywiście ważne..

jak masz chęć dołączyć z afirmacjami to śmiało, może ktoś skorzysta w końcu na każdego działa co innego..







no jak to pewnie się shodzicie po tej Ikei..

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

FeelingLost co Ty tak malutko jesz..
przy Twojej aktywności to ja bym padła
Od miesiąca budzę się o 12:00/ 13:00. Jem około 20- 21:00, ale zasypiam bardzo późno. Nawet o 2:00- 3:00. Próbuje z tym walczyć, ale jednak dosyć ciężko.

Wczoraj ,np. zjadłam śniadanie, obiad z dwóch dań w postaci zupy, ziemniaków, mięsa i surówki. Zrobiłam trening, zjadłam serek wiejski z dodatkami i nie byłam głodna aż do 1:00. W nocy nie chce jeść, bo to jednak późne godziny.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-05, 11:41   #2352
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Feeling super
to ja zasypiam 2-4 i wstaje przed 8 znow wrocily problemy ze snem. a zaraz jak zaczelam brac lek na tarczyce to spalam jak dziecko.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 11:49   #2353
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Feeling super
to ja zasypiam 2-4 i wstaje przed 8 znow wrocily problemy ze snem. a zaraz jak zaczelam brac lek na tarczyce to spalam jak dziecko.
Od początku diety schudłam jakieś 4 kg.

Do jakiej wagi dążycie? Chciałabym ważyć 48 kg przy 158 wzrostu, więc jeszcze dużo pracy przede mną.

Zanim przytyłam ważyłam 58 kg przy 158 cm wzrostu, ale codziennie jeździłam na rowerze przez godzinę. Już przy takiej wadze wyglądałam całkiem ładnie.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 11:52   #2354
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Prawo za mną już 9kg.
chcę 65kg/171cm.

no bo to tak w sumie jest ze jak jest ruch to cialo wyglada inaczej
ja 2 lata temu przy 68kg chyba wygladalam juz nawet nawet bo bardzo duzo chodzilam - brzuch wiadomo nie zachwycal, ale on nigdy tego nie robil prawie ale za to uda i tylek mega.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 11:55   #2355
Obcasy_pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Rozpoczęłam również wzmożone odchudzanie. Połączyłam dietę 1200 kalorii w tym 5 posiłków dziennie. Wcześniej na 2 tyg przed świętami wyłączyłam słodycze z tygodnia i dodałam bieganie po schodach. Mieszkam na 6 piętrze i 2-3 x w tygodniu takie dwie rundki.
Efekt taki, że po miesiącu 4 kg do tyłu. Jeszcze 3 i będzie super.
Z wiosną wszystko jest prostsze!
Obcasy_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 11:58   #2356
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Feeling super
to ja zasypiam 2-4 i wstaje przed 8 znow wrocily problemy ze snem. a zaraz jak zaczelam brac lek na tarczyce to spalam jak dziecko.
Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Prawo za mną już 9kg.
chcę 65kg/171cm.

no bo to tak w sumie jest ze jak jest ruch to cialo wyglada inaczej
ja 2 lata temu przy 68kg chyba wygladalam juz nawet nawet bo bardzo duzo chodzilam - brzuch wiadomo nie zachwycal, ale on nigdy tego nie robil prawie ale za to uda i tylek mega.
9 kg! Wow

Ja miałam ostatnio fajny brzuch w podstawówce. Strasznie otłuszczam się w okolicach brzucha.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 20:52   #2357
tulipan1994
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13 053
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
dzien dobry. dostalam skierowanie na krzywa glikemiczna, zobaczymy
w poniedziałek pójdę. mam nadzieje, ze moje zyly przezyja 3 kłucia
Przeżyją
Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Melduje 1 kg spadku.

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Do jakiej wagi dążycie? Chciałabym ważyć 48 kg przy 158 wzrostu, więc jeszcze dużo pracy przede mną.
Ja to chyba w sumie odpuszczę cel wagowy i po prostu chcę się sobie bardziej podobać
tulipan1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 21:51   #2358
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Nie wstawiam dzisiaj jadłospisu, bo był dosyć słabiutki. Ćwiczyłam dzisiaj kilka brzuszków i pośladki. Zagadałam się z koleżanką.

Mam już wagę kuchenną.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 21:53   #2359
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Od początku diety schudłam jakieś 4 kg.

Do jakiej wagi dążycie? Chciałabym ważyć 48 kg przy 158 wzrostu, więc jeszcze dużo pracy przede mną.
za 4 kg, to bardzo duzo!
Marzy mi sie 55 kg/165 wzrostu, ostatni raz tyle wazylam chyba w podstawowce

Zgrzeszylam dzisiaj ciastem w pracy
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-05, 21:56   #2360
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
za 4 kg, to bardzo duzo!
Marzy mi sie 55 kg/165 wzrostu, ostatni raz tyle wazylam chyba w podstawowce

Zgrzeszylam dzisiaj ciastem w pracy
Dziękuje bardzo.

Ja dzisiaj zgrzeszyłam 2 parówkami na kolację, ale TŻ nie kupił jajek i miałam do wyboru ewentualnie serek wiejski, twaróg albo kanapki. Stwierdziłam, że skoro mam ochotę na coś ciepłego, a nie mam nic to lepiej zjeść parówki niż zamówić pizzę.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 23:03   #2361
Crema Catalana
Rozeznanie
 
Avatar Crema Catalana
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 849
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

u mnie mega aktywny dzień, po południu wpadła mała wycieczka i 5kilometrowy spacer w lesie, a wieczorem siostra wyciągnęła mnie na bieganie i wyszło 10km lekkiego biegu

po tylu km postanowiłam się wyrolować..
niby każda wypustka na tym rollerze jest piankowa ale o matko..jakie to bolesne..!!
mam nadzieję, że nie dorobię się zbyt wielu siniaków..i że z czasem ciało się przyzwyczai..

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
dzien dobry. dostalam skierowanie na krzywa glikemiczna, zobaczymy
w poniedziałek pójdę. mam nadzieje, ze moje zyly przezyja 3 kłucia
!!
Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Melduje 1 kg spadku.



Od miesiąca budzę się o 12:00/ 13:00. Jem około 20- 21:00, ale zasypiam bardzo późno. Nawet o 2:00- 3:00. Próbuje z tym walczyć, ale jednak dosyć ciężko.

Wczoraj ,np. zjadłam śniadanie, obiad z dwóch dań w postaci zupy, ziemniaków, mięsa i surówki. Zrobiłam trening, zjadłam serek wiejski z dodatkami i nie byłam głodna aż do 1:00. W nocy nie chce jeść, bo to jednak późne godziny.
Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Feeling super
to ja zasypiam 2-4 i wstaje przed 8 znow wrocily problemy ze snem. a zaraz jak zaczelam brac lek na tarczyce to spalam jak dziecko.
Dziewczyny ale macie przeboje z tym spaniem..za mała, nieregularna dawka snu też może mieć negatywny wpływ na gubienie kg
Feeling gratuluję spadku!
Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Od początku diety schudłam jakieś 4 kg.

Do jakiej wagi dążycie? Chciałabym ważyć 48 kg przy 158 wzrostu, więc jeszcze dużo pracy przede mną.

Zanim przytyłam ważyłam 58 kg przy 158 cm wzrostu, ale codziennie jeździłam na rowerze przez godzinę. Już przy takiej wadze wyglądałam całkiem ładnie.
mamy ten sam wzrost
ja czułam się najlepiej mając 50kg na liczniku, ale teraz to wszystko może ulec zmianie, zależnie od masy mięśniowej
więc chyba już się tak wagą nie będę sugerować

Cytat:
Napisane przez Obcasy_pl Pokaż wiadomość
Rozpoczęłam również wzmożone odchudzanie. Połączyłam dietę 1200 kalorii w tym 5 posiłków dziennie. Wcześniej na 2 tyg przed świętami wyłączyłam słodycze z tygodnia i dodałam bieganie po schodach. Mieszkam na 6 piętrze i 2-3 x w tygodniu takie dwie rundki.
Efekt taki, że po miesiącu 4 kg do tyłu. Jeszcze 3 i będzie super.
Z wiosną wszystko jest prostsze!
mam identyczne wrażenie..
gdyby nie święta w grudniu bardzo chętnie zapadłabym w zimową hibernację, niczym niedźwiedź..
__________________
"I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles."

Edytowane przez Crema Catalana
Czas edycji: 2016-05-05 o 23:05
Crema Catalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 23:08   #2362
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Crema Catalana Pokaż wiadomość
u mnie mega aktywny dzień, po południu wpadła mała wycieczka i 5kilometrowy spacer w lesie, a wieczorem siostra wyciągnęła mnie na bieganie i wyszło 10km lekkiego biegu

po tylu km postanowiłam się wyrolować..
niby każda wypustka na tym rollerze jest piankowa ale o matko..jakie to bolesne..!!
mam nadzieję, że nie dorobię się zbyt wielu siniaków..i że z czasem ciało się przyzwyczai..

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------



!!




Dziewczyny ale macie przeboje z tym spaniem..za mała, nieregularna dawka snu też może mieć negatywny wpływ na gubienie kg
Feeling gratuluję spadku


mamy ten sam wzrost
ja czułam się najlepiej mając 50kg na liczniku, ale teraz to wszystko może ulec zmianie, zależnie od masy mięśniowej
więc chyba już się tak wagą nie będę sugerować



mam identyczne wrażenie..
gdyby nie święta w grudniu bardzo chętnie zapadłabym w zimową hibernację, niczym niedźwiedź..
Niestety, bardzo wolno ostatnio zasypiam.

Nie napisałam aktywności fizycznej 3,5h spaceru z przyjaciółką.

Ile wynosi teraz Twoja waga?

Ja po miesiącu ćwiczeń i w miarę zdrowej diety zauważyłam, że mam bardziej jędrny tyłek. Nawet TŻ ostatnio zauważył zmianę.

Zrobiłam sobie w zeszłym tygodniu zdjęcia całej sylwetki. Postanowiłam, że będę je robiła co tydzień .
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 23:24   #2363
Crema Catalana
Rozeznanie
 
Avatar Crema Catalana
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 849
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

ładnie pospacerowałyście

teraz jest coś koło 53,5.

właśnie najlepsze są te zmiany, które sama widzisz gołym okiem, cyferki mogą mylić ale taki komplement od strony Tżta, czy kumpeli -super dowód że efekty są

dobry pomysł z tymi fotkami, najlepszy efekt daje potem zestawienie pierwszego i ostatniego z całego procesu.. jak oglądam czasami takie metamorfozy u Ewki..no nic tylko pokłony bić
__________________
"I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles."
Crema Catalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 23:29   #2364
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Crema Catalana Pokaż wiadomość
ładnie pospacerowałyście

teraz jest coś koło 53,5.

właśnie najlepsze są te zmiany, które sama widzisz gołym okiem, cyferki mogą mylić ale taki komplement od strony Tżta, czy kumpeli -super dowód że efekty są

dobry pomysł z tymi fotkami, najlepszy efekt daje potem zestawienie pierwszego i ostatniego z całego procesu.. jak oglądam czasami takie metamorfozy u Ewki..no nic tylko pokłony bić
W moim przypadku zrobienie pierwszego treningu z Ewką było strzałem w 10! Wcześniej, próbując robić jakiekolwiek treningi po 15 minutach leżałam jak placek. Myślę, że w kwietniu schudłabym jeszcze więcej gdybym ćwiczyła bardziej regularnie i jeszcze bardziej trzymała się diety. To był czas na znalezienie odpowiednich treningów. Tak naprawdę dopiero teraz zaczynam bardziej kombinować z posiłkami.

53,5! Świetna waga . Od jakiej wagi zaczynałaś? Ćwiczysz teraz?
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 00:05   #2365
Crema Catalana
Rozeznanie
 
Avatar Crema Catalana
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 849
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

wiesz co, u mnie waga nigdy nie była jakimś wyznacznikiem, przy tabletkach anty mi się przybrało i jak zważyłam się już po sporym czasie działania - ćwiczeń, zmiany jadłospisu- to było koło 55kg, czyli do tej pory tak naprawdę niewiele mi spadło
ale ja jestem z tych co wolą sobie pojeść i najwyżej dołożyć treningu

ćwiczę
z ciężarkami, Ewką, biegam..właśnie na lepszej formie i poprawie napiętości skóry mi najbardziej zależy
no i ja jestem typowa gruszka..pracuje nad nogami ale je wyszczuplić to też nie lada wyzwanie

---------- Dopisano o 01:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:56 ----------

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
W moim przypadku zrobienie pierwszego treningu z Ewką było strzałem w 10! Wcześniej, próbując robić jakiekolwiek treningi po 15 minutach leżałam jak placek. Myślę, że w kwietniu schudłabym jeszcze więcej gdybym ćwiczyła bardziej regularnie i jeszcze bardziej trzymała się diety. To był czas na znalezienie odpowiednich treningów. Tak naprawdę dopiero teraz zaczynam bardziej kombinować z posiłkami.
to dużo daje
znaleźć wysiłek odpowiedni dla siebie i robić to z przyjemnością to prosta droga do dobrej formy

uciekam do wyrka, jeszcze trochę poczytam i spanko
dobrej nocki
__________________
"I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles."
Crema Catalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 08:56   #2366
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Hej babeczki
Witam się tylko bo czasu ostatnio w pracy nie mam na siedzenia na wizażu, a po pracy obowiązki rodzinne.
U mnie całkiem ok, ćwiczenia są ( a gdy mi się już bardzo nie chce pies który powinien się nazywać"ciągle muszę biegać i mieć ruch" mnie motywuje żeby zwlekła tyłek z kanapy)
Dietowo ok, choć już wiem, że w weekend mocno pogrzeszę.
Ruszam dziś do siostry na wieś ( jeeeee rano koń za oknem, a przez ulicę widok na pole i muczące krowy ). Będzie ognicho, będzie alko, będzie wesoło więc na kilka dni o diecie zapominam ( no tak w połowie zapomne)
Nie mierzyłam się od 2-óch tygodni zobaczymy co centymetr pokaże po powrocie z weekendowej uczty
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 19:10   #2367
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Czesc. Chce tylko powiedziec ze wracam do Was we wtorek
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 20:55   #2368
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

R

Początek dnia bardzo słabiutki jeżeli chodzi o jedzenie. Nie miałam w ogóle apetytu

I 2 kanapki z chlebkiem razowym, presidentem naturalnym, szynką bankietową, oliwkami i pomidorem +pomarańcza

II Kubuś o smaku marchewki, banana i pomarańczy

III Kanapka A'la Subway, bułeczka z ziarnami, president naturalny, szynka wędzona, szynka bankietowa, oliwki, pomidor, korniszony, cebula, cukinia, chrzan, szklanka kefiru

Biegałam przez pół godzinki, a później próbowałam zrobić Szok trening Chodakowskiej ( po 20 minutach zrobiło mi się słabo )

IV Pół woreczka kaszy jęczmiennej z warzywami na patelnie i ćwiartką z kurczaka

500 ml koktajlu z mleka, truskawek, borówek, pomarańczy i łyżki masła orzechowego
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 22:22   #2369
tulipan1994
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13 053
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Cytat:
Napisane przez Crema Catalana Pokaż wiadomość
u mnie mega aktywny dzień, po południu wpadła mała wycieczka i 5kilometrowy spacer w lesie, a wieczorem siostra wyciągnęła mnie na bieganie i wyszło 10km lekkiego biegu

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Hej babeczki
Witam się tylko bo czasu ostatnio w pracy nie mam na siedzenia na wizażu, a po pracy obowiązki rodzinne.
U mnie całkiem ok, ćwiczenia są ( a gdy mi się już bardzo nie chce pies który powinien się nazywać"ciągle muszę biegać i mieć ruch" mnie motywuje żeby zwlekła tyłek z kanapy)
Dietowo ok, choć już wiem, że w weekend mocno pogrzeszę.
Ruszam dziś do siostry na wieś ( jeeeee rano koń za oknem, a przez ulicę widok na pole i muczące krowy ). Będzie ognicho, będzie alko, będzie wesoło więc na kilka dni o diecie zapominam ( no tak w połowie zapomne)
Nie mierzyłam się od 2-óch tygodni zobaczymy co centymetr pokaże po powrocie z weekendowej uczty
Baw się dobrze
Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Biegałam przez pół godzinki, a później próbowałam zrobić Szok trening Chodakowskiej ( po 20 minutach zrobiło mi się słabo )


Dobry wieczór Ja też mam w planach grzeszny weekend (jutro pizza a w niedzielę jakieś ciasto na pewno wpadnie), dodatkowo mam @ więc mogłabym jeść wszystko bez przerwy
tulipan1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 08:16   #2370
tulipan1994
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13 053
Dot.: Wiosna nadchodzi, schudnąć nie zaszkodzi!

Dzień dobry
tulipan1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-20 23:40:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.