cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-23, 12:31   #1351
lamento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 58
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Ej, dziewczyny, to dlaczego nie pójdziecie na scleroterapię. Zabieg trwa chwile i po sprawie. Wiem, bo sama byłam, nawet śmiałam się, że będę wychodzić z nogą w bandażu jak w gipsie - no bo wiecie, po zabiegu trzeba czymś te miejsca obstrzykiwane ochronić. W bardzo krótkim czasie doszłam do siebie i jest spokój z naczynkami. Zastanówcie się, jakby co to mogę wam kogoś polecić - piszcie na priva w razie potrzeby.
lamento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 21:27   #1352
anabene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Question Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

mam cere naczynkowa, wrazliwa. moim problemem nie sa pekajace naczynka, tylko plytko osadzone naczynka - geba czerwona jak jest zbyt cieplo lub zbyt zimno, klimatyzacji. ostatnio kosmetyczka mi powiedziala, ze moja cera idzie w kierunku tradzika rozowatego czy mozna jakos temu zapobiec?
anabene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 09:57   #1353
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Dopiero zaczelam czytac watek wiec jak odpowiedz gdzies tam byla to prosze nie bic
ostatnio bylam u kosmetyczki na oczyszczaniu twarzy i wydawalo jej sie ze bedzie duzo do czyszczenia a jak sie polozylam to stwierdzila ze to nie tradzik tylko rogowacenie mieszkowe czy jakos tak i z tego na policzkach robia mi sie takie male krostki kaszkowe a od tego czasu czyli 2 tyg pekly mi jeszcze 2 nacczynka na nosie zdziwilam sie i ja i kosmetyczka bo nigdy nie mialam problemu z naczynkami i mowila ze jakis krem jest do cery naczynkowej i na zaskorniki ale ta nazwa taka jakas dziwna byla ze nie zapamietalam:/ czy ma ktos podobny problem?? zastanawialam sie zeby kupic kem z avene ale czy pomoze?
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 20:05   #1354
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

ja uzywam na naczynka z serii ziaja med - trądzik różowaty i sobie chwalę. a przedtem był rosaliac - też niezły. avenki nie próbowałam...

na pewno musisz unikać słońca solarium i sauny...
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 22:56   #1355
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez ulisia1 Pokaż wiadomość
ja uzywam na naczynka z serii ziaja med - trądzik różowaty i sobie chwalę. a przedtem był rosaliac - też niezły. avenki nie próbowałam...

na pewno musisz unikać słońca solarium i sauny...
a czy borykasz się z trądzikiem?
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 23:20   #1356
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

trądzikiem - czy trądzikiem różowatym?
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 23:22   #1357
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

różowatym chcę się po prostu dowiedzieć, czy krem jest odpowiedni dla osób, które trądziku takiego nie mają, jednak naczynka są w słabym stanie
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-15, 23:32   #1358
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

różowatym - jeszcze nie, choć pewnie niewiele mi brakuje do tego stadium. ja osobiście uważam że jest odpowiedni
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 09:48   #1359
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

A jak to jest z wysiłkiem fizycznym [np. biegi, skakanka] i naczynkami? Wyczytałam niedawno, że nadmierny wysiłek fizyczny wzmaga pękanie. Czy to prawda?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 16:30   #1360
drunkhistory
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zwo
Wiadomości: 7
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

witam moim problemem nie są strasznie naczynka, tylko fakt, że chyba jest ich za dużo i za płytko siedzą w skórze- mam czerwony nos i policzki, często wyglądam, jakbym byłą lekko wstawiona możecie mi poradzić, czy puder (np. prasowany) da radę to zamaskować? niedawno opanowałam alergię, wcześniej nie używałam żadnych kolorowych kosmetyków, stąd ten brak doświadczenia
drunkhistory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 17:30   #1361
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez drunkhistory Pokaż wiadomość
witam moim problemem nie są strasznie naczynka, tylko fakt, że chyba jest ich za dużo i za płytko siedzą w skórze- mam czerwony nos i policzki, często wyglądam, jakbym byłą lekko wstawiona możecie mi poradzić, czy puder (np. prasowany) da radę to zamaskować? niedawno opanowałam alergię, wcześniej nie używałam żadnych kolorowych kosmetyków, stąd ten brak doświadczenia
zielony korektor, zielona baza np. z bourjois jest
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 18:41   #1362
milandia01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 43
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Mam cerę mieszaną. Zaskórniki na całej twarzy najgorzej jest na nosie, brodzie i czole. Mam popękane naczynka na nosie i moje pytanie jest czym powinnam je zwalczyć elektrolizą czy laserem? Nie występuje u mnie rumieniec.
Czy możecie polecić mi kogoś sprawdzonego na terenie Warszawy lub okolic?
Kremu nawilżającego na twarz używam Avene Cicalfate, kupiłam sobie ziaja med kuracja na noc na naczynka ale mnie zapycha co innego mogłabym kupić aby nie zapychało?
milandia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 18:56   #1363
marylisek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 244
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Szukam jakiegoś ekologicznego lub jak kto woli organicznego kremu do twarzy z cerą naczynkową. Czy znacie, używacie takich?
marylisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 09:09   #1364
Madziaczek32
Raczkowanie
 
Avatar Madziaczek32
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 48
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez milandia01 Pokaż wiadomość
Mam cerę mieszaną. Zaskórniki na całej twarzy najgorzej jest na nosie, brodzie i czole. Mam popękane naczynka na nosie i moje pytanie jest czym powinnam je zwalczyć elektrolizą czy laserem? Nie występuje u mnie rumieniec.
Czy możecie polecić mi kogoś sprawdzonego na terenie Warszawy lub okolic?
Kremu nawilżającego na twarz używam Avene Cicalfate, kupiłam sobie ziaja med kuracja na noc na naczynka ale mnie zapycha co innego mogłabym kupić aby nie zapychało?

Witam 1 co znam i jest warte polecenia do serum/żel SasDerma Azelac , oczyszcza skórę i jednocześnie nie podrażnia naczynek . Sama musisz wyczuć czy 1 czy 2 razy dziennie , mi osobiście wysuszał miejsca koło nosa więc stosował 1 lub omijałam te okolice . Zamiast Avene (nie bardzo się sprawdza przy zaskórniakach) poleciłabym abyś spróbowała krem Stiefel Physhiogel . Jeśli będzie Cię zapychał musisz szukać innego patrz aby miał jak najmniej chemii w składzie . Kupuje tez sobie na allegro takie serum z Bielendy ANTI-COUPEROUSE które fajnie sprawdza się przed wyjściem np jak skóra jest podrażniona (wycisza ją ) no i przede wszystkim teraz dobry tłusty krem na dzień szczególnie przy temp minusowych . Co do zamykania laser ale musisz wziąć pod uwagę to iż co jakiś czas będziesz je musiała zamykać , naczynka koło nosa są strasznie upierdliwie niestety . Możesz też samrowac tylko te miejsca serum na noc z Bielendy (dostępne w aptekach) po jakimś czasie skóra stanie się w tym miejscu grubsza a naczynka mniej widoczne .
Pozdrawiam
Madziaczek32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 11:33   #1365
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez milandia01 Pokaż wiadomość
Kremu nawilżającego na twarz używam Avene Cicalfate, kupiłam sobie ziaja med kuracja na noc na naczynka ale mnie zapycha co innego mogłabym kupić aby nie zapychało?
z tańszych rozwiązań, możesz spróbować serii dla naczynkowców z flos leku. z droższych iwostin albo ruboril w wersji dla skóry mieszanej.
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 12:54   #1366
orchidea222
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Na naczynka polecam kremy z serii Ruboril. Ja używam z literką S, bo jest do cery suchej i wrażliwej. Dobrze nawilża i zaczerwienienie jest mniej widoczne. A do mycia tylko AquaRuboril.
orchidea222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 13:16   #1367
majka5421
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 191
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Dziewczyny,
a co mogłybyście mi polecić do opalania ( mam kilka popękanych naczynek na udach) ale lepiej zapobiegać niż leczyć Ja jak na razie znalazłam jedynie: http://www.i-apteka.pl/product-pol-2...owej-50ml.html
Dzięki
majka5421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 02:10   #1368
agneshelene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 343
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Ja mam trochę inne pytanie. Otóż, mam od dziecka skórę bardzo suchą, a ściślej mówiąc, atopową (choć większość zmian alergicznych jest zaleczona), jednakże w mojej rodzinie dziedziczna jest skłonność do pękających naczynek. Nigdy nie miałam jakiś predyspozycji do strasznego czerwienienia się, chyba że po wejściu do pomieszczenia z mrozu, ale moja skóra mimo dość dużej wrażliwości ma tendencję do przetłuszczania się i błyszczenia (mam 20 lat). Niestety z racji atopii jestem zmuszona używać na zmianę kosmetyków silnie natłuszczających (głównie Emolium) i tych matujących, typu Garnier Czysta Skóra, coby nie świecić się jak latarnia. Żeby było śmieszniej, po części kosmetyków schodzi mi skóra z twarzy (głównie z nosa), a część w ogóle mnie uczula, m.in. kosmetyki AA.
Stąd pytanie - co powinnam robić, żeby w niedalekiej przyszłości uniknąć problemu pękających naczynek? Dwa już znalazłam na policzku i obawiam się, że to pójdzie dalej - a widzę po prostu po krewnych, jak to wygląda w dalszym stadium i trochę się tego obawiam...
agneshelene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 19:36   #1369
Iza995
Raczkowanie
 
Avatar Iza995
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 119
GG do Iza995 Send a message via Skype™ to Iza995
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Ja również jestem posiadaczką cery naczynkowe ( tylko policzki jak na razie) i strefe T mam mieszaną.Zastanawiam się jakich kosmetyków powinnam zacząć używać czy tylko na policzki do cery naczynkowej i czy na strefe T mam kupic inną serie.Bardzo proszę o rady
Iza995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 15:04   #1370
czitah
Przyczajenie
 
Avatar czitah
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 12
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Dziewczęta! potrzebuję pilnie rady. Mam cerę naczynkową i małe rumieńce na policzkach (zawsze) lubię je, nawet mi sie podobaja, tak to wygląda niewinnie, ale denerwuje mnie jak w sytuacjach stresowych, jak się zmęczę bieganiem, albo jak robi mi się gorąco, lub w zimie na mrozach, albo czasami bez powodu czerwienię sie bardziej. A wtedy juz moja buzia wcale mi sie nie podoba. Chciałam kupić sobie jakiś krem który uszczelniłby mi naczynka i wyrównał cere, tak żeby te rumieńce trochę zeszły i żebym sie nie musiała wstydzic w ekstremalnych sytuacjach. Byłam u kosmetyczki ostatnio, mówiła mi że naczynka są w średnim stanie i żeby się zaopatrzyć w jakiś krem do cery nacz. I tu mam problem, bo chciałam jakiś fajny, a nie znam sie na nich, zawsze używałam zwykłych nawilżających. Zastanawiam się nad RUBORILEM lub nad DERMACOSem Z FARMONY. Chciałam się poradzić, czy mogę stosować ruboril, jako że zaleca się go to cery ze skłonnoscia do rumienia i na trądzik rózowaty. Ja nie cierpię na rumień tym bardziej nie mam problemu z zadnym tradzikiem. Czy w związku z tym mogę go używać? nie chcę sobie zrobić krzywdy zamiast pomóc. Jak myślicie?
__________________
Nie ma przeznaczenia, są tylko nasze dobre i złe decyzje.
czitah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 17:16   #1371
czitah
Przyczajenie
 
Avatar czitah
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 12
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

kupiłam Dermacos na dzien. Napisze po kilku tygodniach czy sie sprawdził.
__________________
Nie ma przeznaczenia, są tylko nasze dobre i złe decyzje.
czitah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 21:04   #1372
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Miałam kiedyś Ruboril i byłam zadowolona. Dzisiaj zamówiłam go sobie, po ok. 2 latach stosowania kremu Ziaji do cery naczynkowej. Natomiast Dermacosu nigdy nie miałam.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 16:53   #1373
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Witajcie dziewczyny. Podjelam decyzje o usuniecie naczynek laserem albo skleroterapia, decyzje podejmie lekarz, do ktorego sie wybieram Czy ktoras z Was moze polecic gabinet w Koszalinie albo w promieniu ok 150 km?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 12:43   #1374
agaa125
Raczkowanie
 
Avatar agaa125
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 87
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Ja od 2 tygodni używam kremu IsisPharma Ruboril i powoli zaczynam widzieć efekty. Policzki są mniej czerwone, naczynka jakby mniej widoczne. Kuracja ma trwać 3 miesiące, i taki też mam zamiar - stosować 3 miesiące i sprawdzić efekt. Jeżeli to nie pomoże to chyba wybiore się na laser. Pozdrawiam
agaa125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 16:23   #1375
George330
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Mam 17 lat.Trądzik leczę od października 2010r. u dermatologa. Trądzik mam już od dłuższego czasu i go wówczas nie leczyłem go.( od ok.12-13 roku życia). Sądzę ,ze jest już mniej więcej OK ,od czasu do czasu coś mi wyskoczy ,ale nie jest najgorzej...no i oczywiście mam rożne zmiany potrądzikowe.Mam jeden wielki problem ,a mianowicie zaczerwienie na nosie i w jego okolicy.Miałem wykonywana mikro-dermabrazje diamentowa (5 razy) i zabiegi kwasami AHA (3 razy ,kwas glikolowy 35%-o ile się nie mylę) oraz oczyszczana twarz(2 razy).Ostatnio (niecały tydzień temu) bylem prywatnie u dermatologa ,u którego zapłaciłem 70zł i przypisał mi następujące leki: Ep*duo ,Klin**cin T oraz antybiotyk Tetr**ysal.Leki te powodują lekkie podrażnienie i mam jeszcze gorsze nasilenie ,a następnie stosuje krem matująco-antybakteryjny. Poniżej podaje linki ze zdjęciami mojej twarzy (części gdzie owe zaczerwienienie się znajduje) http://img852.imageshack.us/i/imag0261np.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/18/imag0265.jpg/ http://img856.imageshack.us/i/imag0261q.jpg/ http://img684.imageshack.us/i/imag0259s.jpg/ http://img707.imageshack.us/i/imag0255aj.jpg/ http://img542.imageshack.us/i/imag0248.jpg/ http://img713.imageshack.us/i/imag0232.jpg/ http://img121.imageshack.us/i/imag0233n.jpg/ http://img689.imageshack.us/i/imag0234t.jpg/ http://my.imageshack.us/v_images.php ->link do wszystkich zdjęć Mam wrażenie ,ze te zaczerwienienia zbledły i blizny zostały zniwelowane (chciał nie do końca).Doktor powiedział mi odnośnie tego zaczerwienienia ,ze to z powodu nadmiernego wydzielania łoju (fakt ,mam b. intensywny łojotok na czole i na nosie ,i w jego okolicach). Powiedział również ,ze to powinno się "wypalić".Ja podejrzewałem ,ze mam rozszerzone naczynka , gdyż zaczerwieniania zaostrzają się podczas zmiany temperatury emocji (i tylko w tych okolicach) oraz jestem w stanie zauważyć pojedyncze naczynka. Od niedawna używam żel do mycia twarzy i zauważyłem ,ze czasem po jego użyciu mam strasznie zaczerwieniona twarz w okolicach nosa... Myślicie ,ze to żel może to powodować? Bardzo proszę o rzetelna odpowiedz na podstawie dołączonych zdjęć i czy myśli Pan/i ,ze powinienem kontynuować to leczenie? PS.Te zaczerwienienia mam mniej więcej ,gdy zacząłem mieć problemy z trądzikiem. Zdjęcia mogę jeszcze dodać , proszę tylko mnie poinformować.Nie ukrywam...mam kompleksy na tym punkcie.Dodam jeszcze ,ze od czasu do czasu mnie to szczypie...
George330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 13:12   #1376
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

DZiewczyny a czego używacie do mycia twarzy?bo wydaje mi się, że gdzieś czytałam że nie można cery naczynkowej myć wodą a ja właśnie kupiłam sobie aqua marinę z lush. jeszcze nie wiem czy działa jedno jest pewne nie podrażnia mnie i nie uczula a to już sukces
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 08:06   #1377
epylpaj
Przyczajenie
 
Avatar epylpaj
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 9
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

widziałam, że wcześniej była mowa o kremie ruboril (podstawowej wersji na naczynka). naczytałam się o nim duuużo pozytywnych opinii, jedynym jego mankamentem miało być lekkie wysuszanie skóry. teraz zauważyłam, że isispharma produkuje też ruboril expert S przeznaczony do skóry suchej i wrażliwej i tak się właśnie waham między zwykłym ruborilem a tym w wersji S, bo o tym drugim nie ma praktycznie żadnych opinii. może któraś z Was używała obu wersji i ma porównanie odnośnie działania? czy oba są tak samo skuteczne?
z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam
epylpaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 23:45   #1378
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

znalazłam salon w warszawie, gdzie można zamknąć naczynka na całej twarzy za 180zł. Porównując to z cenami innych salonów, to naprawdę mało. myślicie, że warto spróbować? czy istnieje ewentualność, ze twarz będzie wyglądać gorzej, niż przed zabiegiem?
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 08:51   #1379
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez waq Pokaż wiadomość
czy istnieje ewentualność, ze twarz będzie wyglądać gorzej, niż przed zabiegiem?
Nie wydaje mi się. Chyba, że osoba, która będzie robiłą zabieg będzie jakaś niekompetentna i ustawi Ci za silną moc i poparzy skórę, ale to mało prawdopodobne.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 15:26   #1380
Black_Bride
Raczkowanie
 
Avatar Black_Bride
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 36
GG do Black_Bride
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Witam Dziewczyny, czy ktoras z was uzywala moze podkladu:
Manhattan, Perfect Adapt,Podkład dopasowujący się do cery i moze podzielic sie swoimi wrazeniami?


na KWC ma calkiem dobre opinie, ale w zwiazku z tym ze mam cere naczynkowa, byloby dla mnie bardzo pomocne dostac opinie od towarzyszek niedoli

Przepraszam za brak polskich znakow!
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
Black_Bride jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-02 13:00:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.