cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-21, 20:30   #1381
agaa125
Raczkowanie
 
Avatar agaa125
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 87
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Hej dziewczyny, a jak długo skóra dochodzi do siebie po laserze? Już od dawna zbieram się na laser (moim problemem są policzki) ale nie mam kiedy tego zrobić, a nie moge chodzić do pracy z czerwoną twarzą po laserze:/ więc myśle że może trzeba urolp na to poświęcić? Jak myslicie?
agaa125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 07:58   #1382
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez agaa125 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, a jak długo skóra dochodzi do siebie po laserze? Już od dawna zbieram się na laser (moim problemem są policzki) ale nie mam kiedy tego zrobić, a nie moge chodzić do pracy z czerwoną twarzą po laserze:/ więc myśle że może trzeba urolp na to poświęcić? Jak myslicie?
Ja np. miałam IPLem robiony nos [nie wiem czy IPL podchodzi pod laser...] to miałam lekko zaróżowiony, ale jak się nałoży makijaż to można normalnie funkcjonować, natomiast słyszałam, że z policzkami troszkę "gorzej", chociaż jak jest w praktyce to nie wiem.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 08:43   #1383
marylisek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 244
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez George330 Pokaż wiadomość
Mam 17 lat.Trądzik leczę od października 2010r. u dermatologa. Trądzik mam już od dłuższego czasu i go wówczas nie leczyłem go.( od ok.12-13 roku życia). Sądzę ,ze jest już mniej więcej OK ,od czasu do czasu coś mi wyskoczy ,ale nie jest najgorzej...no i oczywiście mam rożne zmiany potrądzikowe.Mam jeden wielki problem ,a mianowicie zaczerwienie na nosie i w jego okolicy.Miałem wykonywana mikro-dermabrazje diamentowa (5 razy) i zabiegi kwasami AHA (3 razy ,kwas glikolowy 35%-o ile się nie mylę) oraz oczyszczana twarz(2 razy).Ostatnio (niecały tydzień temu) bylem prywatnie u dermatologa ,u którego zapłaciłem 70zł i przypisał mi następujące leki: Ep*duo ,Klin**cin T oraz antybiotyk Tetr**ysal.Leki te powodują lekkie podrażnienie i mam jeszcze gorsze nasilenie ,a następnie stosuje krem matująco-antybakteryjny. Poniżej podaje linki ze zdjęciami mojej twarzy (części gdzie owe zaczerwienienie się znajduje) http://img852.imageshack.us/i/imag0261np.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/18/imag0265.jpg/ http://img856.imageshack.us/i/imag0261q.jpg/ http://img684.imageshack.us/i/imag0259s.jpg/ http://img707.imageshack.us/i/imag0255aj.jpg/ http://img542.imageshack.us/i/imag0248.jpg/ http://img713.imageshack.us/i/imag0232.jpg/ http://img121.imageshack.us/i/imag0233n.jpg/ http://img689.imageshack.us/i/imag0234t.jpg/ http://my.imageshack.us/v_images.php ->link do wszystkich zdjęć Mam wrażenie ,ze te zaczerwienienia zbledły i blizny zostały zniwelowane (chciał nie do końca).Doktor powiedział mi odnośnie tego zaczerwienienia ,ze to z powodu nadmiernego wydzielania łoju (fakt ,mam b. intensywny łojotok na czole i na nosie ,i w jego okolicach). Powiedział również ,ze to powinno się "wypalić".Ja podejrzewałem ,ze mam rozszerzone naczynka , gdyż zaczerwieniania zaostrzają się podczas zmiany temperatury emocji (i tylko w tych okolicach) oraz jestem w stanie zauważyć pojedyncze naczynka. Od niedawna używam żel do mycia twarzy i zauważyłem ,ze czasem po jego użyciu mam strasznie zaczerwieniona twarz w okolicach nosa... Myślicie ,ze to żel może to powodować? Bardzo proszę o rzetelna odpowiedz na podstawie dołączonych zdjęć i czy myśli Pan/i ,ze powinienem kontynuować to leczenie? PS.Te zaczerwienienia mam mniej więcej ,gdy zacząłem mieć problemy z trądzikiem. Zdjęcia mogę jeszcze dodać , proszę tylko mnie poinformować.Nie ukrywam...mam kompleksy na tym punkcie.Dodam jeszcze ,ze od czasu do czasu mnie to szczypie...
Być może to łojotokowe zapalenie skóry. A naczynka moga być rozjuszone różnymi specyfikami które stosujesz na twarz.
marylisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 15:37   #1384
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Moich naczynek już nawet nie widać używam kompleksu na naczynka z naturalisa i łykam codziennie rutinoscorbin Twarz oczywiście traktuję kosmetykami naturalnymi bez alkoholu i innych wysuszaczy, podrażniaczy Polecam firmę Aubrey Cosmetics - rewelecja!
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 10:05   #1385
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

przeglądałam wczoraj BU i znalazłam hydrolat z kwiatu kocanki, wygląda ciekawie, może ktoś używał?
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 13:12   #1386
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez nusia114 Pokaż wiadomość
przeglądałam wczoraj BU i znalazłam hydrolat z kwiatu kocanki, wygląda ciekawie, może ktoś używał?
Ja mam olej z kocanki, nie hydrolat. Nie wiem czy interesuje Ciebie opinia oleju.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 20:49   #1387
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Ja mam olej z kocanki, nie hydrolat. Nie wiem czy interesuje Ciebie opinia oleju.
pewnie, że interesuje
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-07, 20:59   #1388
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez nusia114 Pokaż wiadomość
pewnie, że interesuje
Ja miałam lekki rumień na nosku i powiem Ci, że po około 1mcu stosowania widzę delikatną różnicę, nos jest bledszy. Jeżeli chodzi o nawilżenie skóry to nie zauważyłam niczego nadzwyczajnego, natomiast jeśli chodzi o jakieś leczenie zmian skórnych, zadrapań, czy ranek po pryszczach czy samych pryszczy to też nie zauważyłam nic nadzwyczajnego, być może w jakimś tam stopniu pomaga, ale nic spektakularnego jak dla mnie. Generalnie skóra mi pojaśniała, jest jakby zdrowsza i w lepszej kondycji, tylko nie do końca wiem czy to zasługa oleju [bo nie używałam zbyt regularnie] czy nowego kremu.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 15:20   #1389
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

niczka87 myślę, że kupię sobie ten hydrolat i zobaczymy, może chociaż jakaś mała różnica będzie
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 17:07   #1390
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

No wszystko na swojej skórze trzeba testować, bo każda reaguje inaczej.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 09:25   #1391
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Kompletnie nie wiedziałam gdzie umieścić pytanie, więc wybrałam wątek zbiorczy dot. cery naczynkowej. Czy mogę stosować effaclar k, gdy mam lekko popękane naczynka na twarzy? Skład kremu poniżej.

Skład: aqua, di-c12-13 alkyl malate, cyclohexasiloxane, propylene glycol, aluminum starch octenylsuccinate, peg-100 stearate, glyceryl stearate, salicylic acid, cetyl alcohol, peg-4 laurate, zinc pca, sodium hydroxide, capryloyl salicylic acid, xanthan gum, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, iodopropynyl butylcarbamate, peg-4, parfum
__________________
Only God can judge me.

Edytowane przez niczka87
Czas edycji: 2011-08-13 o 19:32
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-13, 19:03   #1392
Madziaczek32
Raczkowanie
 
Avatar Madziaczek32
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 48
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Kompletnie nie wiedziałąm gdzie umieścić pytanie, więc wybrałąm wątek zbiorczy dot. cery naczynkowej. Czy mogę stosować effaclar k, gdy mam lekko popękane naczynka na twarzy? Skłąd kremu poniżej.

Skład: aqua, di-c12-13 alkyl malate, cyclohexasiloxane, propylene glycol, aluminum starch octenylsuccinate, peg-100 stearate, glyceryl stearate, salicylic acid, cetyl alcohol, peg-4 laurate, zinc pca, sodium hydroxide, capryloyl salicylic acid, xanthan gum, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, iodopropynyl butylcarbamate, peg-4, parfum
Prawda jest taka że jak się ma problemy z naczynkami i trądzikiem jednocześnie wybiera się jak najmniej chemiczne kremy , ja go stosowałam i powiem że szkód odnośnie naczynek mi nie zrobił, ale to jest zależne że tak to ujmę od Twojej cery mnie potrafiły uczulić kremy typowo do cery naczyniowej zakup lub poproś o próbki i obserwuj buziulkę , to co służy jednemu niekoniecznie drugiemu a tak jak pisze mi szkód nie przyniósł a mam duże predyspozycje do pękania naczyń poprawy cery też nie odnotowałam 2 że ten krem w składzie jest odpowiedni do 30 r życia (trądzik)potem pewnych składników(kremy) wręcz należy unikać Pozdrawiam
Madziaczek32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 19:32   #1393
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez Madziaczek32 Pokaż wiadomość
Prawda jest taka że jak się ma problemy z naczynkami i trądzikiem jednocześnie wybiera się jak najmniej chemiczne kremy , ja go stosowałam i powiem że szkód odnośnie naczynek mi nie zrobił, ale to jest zależne że tak to ujmę od Twojej cery mnie potrafiły uczulić kremy typowo do cery naczyniowej zakup lub poproś o próbki i obserwuj buziulkę , to co służy jednemu niekoniecznie drugiemu a tak jak pisze mi szkód nie przyniósł a mam duże predyspozycje do pękania naczyń poprawy cery też nie odnotowałam 2 że ten krem w składzie jest odpowiedni do 30 r życia (trądzik)potem pewnych składników(kremy) wręcz należy unikać Pozdrawiam
Ja już effaclar k stosowałam ale dawno temu i dokładnie nie pamiętam czy szkodził czy nie naczynkom [ale skoro nie pamiętam to chyba nic złego się nie działo z nimi]. Bardzo mi pomógł dlatego chcę znowu go kupić, ale chciałam po prostu dowiedzieć się czy teoretycznie nie ma przeciwskazań do cery naczynkowej.

Dlaczego do 30 r.ż. można go stosować?

Madziaczek a mogłabyś mi napisać co stosujesz? Jakieś konkretne kremy do naczynkowej/wrażliwej skóry?
__________________
Only God can judge me.

Edytowane przez niczka87
Czas edycji: 2011-08-13 o 19:34
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 18:20   #1394
Fedha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9
Question Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Nie chcę zakładać nowego wątku, a mam pytanie dotyczące kremu Ruboril [Expert M do cery mieszanej] - zauważyłam, że często przewija się w tym temacie. Jest on ciężko dostępny, przynajmniej w moim mieście, więc postanowiłam zamówić go przez Internet. Znalazłam aptekę internetową Medest gdzie kosztuje 35,45 zł. Tak niska cena wydaje mi się trochę podejrzana, bo w innych miejscach kosztuje co najmniej dwa razy więcej.
I tu moje pytanie, czy któraś z Was zamawiała kosmetyki w tej aptece, może właśnie ten krem i jest w stanie coś powiedzieć na temat jakości i wiarygodności? Nie chce kupić jakiejś podróbki, albo przeterminowanego bulba.

Pozdrawiam
Fedha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 10:00   #1395
Madziaczek32
Raczkowanie
 
Avatar Madziaczek32
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 48
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Ja już effaclar k stosowałam ale dawno temu i dokładnie nie pamiętam czy szkodził czy nie naczynkom [ale skoro nie pamiętam to chyba nic złego się nie działo z nimi]. Bardzo mi pomógł dlatego chcę znowu go kupić, ale chciałam po prostu dowiedzieć się czy teoretycznie nie ma przeciwskazań do cery naczynkowej.

Dlaczego do 30 r.ż. można go stosować?

Madziaczek a mogłabyś mi napisać co stosujesz? Jakieś konkretne kremy do naczynkowej/wrażliwej skóry?

Główny powód to taki że jeżeli po 30 r życia utrzymuje się trądzik należy go już indywidualnie leczyć u lekarza , składniki dobrane w takowych kremach w tym momencie bardziej szkodzą niż pomagają , bo cera boryka się już z innymi problemami ja używam do naczynek tylko i wył kilka razy w tygodniu serum z Bielendy Ideal Skin bo inne tego rodzaju kremy mnie zapychają , z kolagenem lub kwasem hialuronowym na przemian a jako krem stosuje głownie Physiogel z Stifela , na dzień oczywiście krem z filtrami i 1 w tyg jakaś maseczka na naczynka . Nie myję buziuli wodą z kranu tylko micelami z tymże ja nie mam problemów trądzikowych na twarzy u mnie atakuje on głownie szyje i dekolt . I tu używam i bardzo sobie chwale azelac SeSdermy który jest przeznaczony do cery naczyniowej również.Pozdrawiam
Madziaczek32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 10:22   #1396
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

A jak używasz tego serum? Pod maskę jakąś czy tak po prostu nakładasz na buźkę? Czytałam recenzje i widzę, że ma dobre.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 11:26   #1397
Madziaczek32
Raczkowanie
 
Avatar Madziaczek32
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 48
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
A jak używasz tego serum? Pod maskę jakąś czy tak po prostu nakładasz na buźkę? Czytałam recenzje i widzę, że ma dobre.
Nakładam bezpośrednio na buzie na noc co 3 dzień nie mogę codziennie bo mnie zapychał niestety i chyba nawet nie powinno się go tak stosować , nie nakładam tez wtedy już kremu , pod maseczkę algową z tej samej serii i czasami przed wyjściem w ciągu dnia jak podrażnię sobie czymś naczynka w przeciągu 10-20 min super je uspokaja
Madziaczek32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 16:49   #1398
Galadriela87
Zadomowienie
 
Avatar Galadriela87
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 272
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Witam.

Od pewnego czasu zaczęłam się zastanawiać, czy ja aby przypadkiem nie mam cery naczynkowej.

Zacznę może od tego, że moja mama ma cerę naczynkową i. bardzo widoczne popękane naczynka na policzkach, więc sugerowałam się stanem jej skóry. Ja nie mam widocznych popękanych naczynek, więc uważałam, że nie mam tego problemu.

Ale...no właśnie! Dzięki Wizażowi zaczęłam interesować się typami kolorystycznymi. Okazało się, że jestem latem. Podczas studiowania zdjęć odkryłam, że mam prawie zawsze zaróżowione poliki i niekiedy nawet cała moja twarz wygląda jakby była lekko różowa.

Czy zatem mam cerę naczynkową, czy to po prostu taki koloryt skóry?

Dodam jeszcze, że wydaje mi się, iż mam dość grubą skórę skłonną do przetłuszczania. Gdy umyję twarz żelem (używam La Roche Posay), to czuję lekkie ściąganie i wysuszenie. Nie mam skłonności do uczuleń, ale wydaje mi się, że moja skóra jest dość wrażliwa.
__________________
"Nie zamartwiaj się jednak przyszłością. Dzień dzisiejszy wystarczy ci aż nadto."

~Xbox & rock fan

Edytowane przez Galadriela87
Czas edycji: 2011-12-13 o 19:46
Galadriela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 12:49   #1399
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Witajcie
przyłączam się do Was dziewczyny
niebawem przeczytam forum i włączę się do dyskusji
mam cerę wrażliwą, trądzikową, skłonną do zapychania, mieszaną
obecnie jestem na kuracji triancealem avene( po fakcie doczytałam, że nie można go stosować przy wrażliwej cerze. Z tego powodu powodu pojawiły mi śię w okolicy nosa naczynka, póki co zaczęłam od łykania witaminy c. Nie chce odstawiać triancealu, bo po 1. kosztował sporo, po 2. chcę się pozbyć zakórników.
Miałyście coś takiego podczas kuracji kwasami, jak sobie z tym radziłyście?

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Mam jeszcze jedno pytanie, czy serum flavo C 8% nie zaszkodzi naczynkom, można go stosować właśnie na ta przypadłość?
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 11:32   #1400
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Dziewczyny, otoz uzylam zbyt mocnego peelingu i popekaly mi naczynka w platkach nosowych oraz naokolo nosa, mam problem z wagrami dlatego musze robic peelingi czy te naczynka nzikna mi jakos same? czy musze je teraz traktowac specjalnym kremami? ogolnie to wydaje mi sie ze nie mam cery naczynkowej...
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 12:45   #1401
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, otoz uzylam zbyt mocnego peelingu i popekaly mi naczynka w platkach nosowych oraz naokolo nosa, mam problem z wagrami dlatego musze robic peelingi czy te naczynka nzikna mi jakos same? czy musze je teraz traktowac specjalnym kremami? ogolnie to wydaje mi sie ze nie mam cery naczynkowej...
Jeśli naczynko już pękło nic z tym nie zrobisz, chyba że zamkniesz je laserowo .
Można złagodzić rumień i uszczelnić naczynia krwionośne odpowiednią pielęgnacja, kremy,maseczki, toniki przeznaczone dla cery wrażliwej, naczynkowej. Peelingi ziarniste przy buzi naczynkowej to nie jest dobre rozwiązanie
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 09:28   #1402
dyniaziom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 32
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Hej dziewczęta! Przeszukuję internet już po raz setny, niestety nadal nie mam koncepcji jaki krem do cery naczynkowej na zimę powinnam kupić. Może znacie jakiś krem tłusty lub półtłusty z filtrem najlepiej min. spf 15, który będzie nawilżał moją skórę ( bo mam suchą) i jednocześnie będzie chronił naczynka przed pękaniem i ograniczał rumieniące się policzki przy zmianach temperatur- czyli niwelował buraka ?? Ja ze swej strony mogę się podzielić wrażeniami z laserowego zamykania naczynek. Polecam Gabinet kosmetyczny G-Spa w Lublinie. Kupiłam sobie zamykanie naczynek na gruponie, więc zapłaciłam dużo mniej a efekt bardzo fajny. Podczas zabiegu odczuwa się lekki ból- takie ukłucie, ale to tylko chwilkę. Ja miałam małe naczynka więc efekt widać było od razu, naczynka zniknęły i nie mam ani śladu na skórze
dyniaziom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 23:36   #1403
jojoanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 82
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Floslek ma fajna serie naczynkowa ale filtry sa naturalne ... czyli nie ma 15SPF jak sadze....
__________________
"Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach"
jojoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 06:35   #1404
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Dla mnie najlepszym kremem jest Ruboril. Zaczynałam kilka lat temu od Iwostinu i na rumień i w sumie juz po nim widziałam poprawę (skóra się nie rumieni od tamtej pory). Dobra jest też Ziaja wersja Med.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 12:05   #1405
dyniaziom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 32
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

ostatecznie zakupiłam sobie taki kremik: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ce-spf-20.html tylko że nie zwróciłam uwagi, że on jest nawilżający i teraz mam wątpliwości czy powinnam go używać kiedy przyjdą większe mrozy....
dyniaziom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 16:37   #1406
ptysiu871
Raczkowanie
 
Avatar ptysiu871
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Trzebnica
Wiadomości: 40
GG do ptysiu871
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

dziewczyny.. na prawdę szkoda czasu i pieniędzy na walkę z rozszerzonymi naczynkami metodami domowymi... są mało skuteczne, dają krótkotrwałe rezultaty jeśli już w ogóle...
próbowałam wszelakich kremów, bywało lepiej i gorzej ale to dopiero laser dał ten spektakularny efekt jakiego oczekiwałam.
Moim problemem były rozszerzone naczynka w okolicy nosa.. seria takich cieniutkich niteczek ... - na taki problem bezkonkurencyjny jest laser Vari-lite ... zabieg miałam robiony we wrocławiu po miesiącu należało wykonać drugi zabieg "dopieszczający" i po naczynkach nie ma śladu, doktor zalecił zabieg powtarzać raz do roku gdyby powstały jakies nowe...
na plus powiem jeszcze, że bezpośrednio po zabiegu leczona okolica jest zaczerwieniona, ale na drugi dzień nie ma śladu ani po naczynkach ani po zaczerwienieniu, zadnych zasinień ani strupków można normalnie funkcjonować! a ja po doświadczeniu wcześniejszym z ipl'em brałam urlop niepotrzebnie.
jaki jest koszt? taki zabieg jak mój 100zł
ptysiu871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 19:27   #1407
mala_czarna9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 46
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

składam serdeczne dzięki poprzedniczce za post, właśnie przymierzam się do usunięcia pajączka na policzku, od lat mam ten mankament i nie wiedziałam co robić

zastanawiam się tylko czy taki zabieg wykonuje lekarz dermatolog czy w salonie kosmetycznym tez można coś takiego wykonać

pozdrawiam
mala_czarna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 09:42   #1408
ptysiu871
Raczkowanie
 
Avatar ptysiu871
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Trzebnica
Wiadomości: 40
GG do ptysiu871
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

najlepiej zabiegi wykonywać w instytutach medycyny estetycznej (bądź centrum laseroterapii).. gdzie wykonuje sie więcej podobnych zabiegów, Twoją skórę najpierw ogląda lekarz, decyduje jaki rodzaj lasera będzie odpowiedni... by efekt był jakiego oczekujesz
nie polecałabym zabiegu wykonywanego u kosmetyczki, ja bym się bała, wiele czytałam opinii dziewczyn które właśnie kosmetyczka skrzywdziła...
ptysiu871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 15:52   #1409
Aagata27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Miłe Panie, z mojego doświadczenia wynika, że lekarz dermatolog mnie skrzywdził, natomiast kosmetyczka pomogła.
Miałam zamykane na twarzy naczynka laserowo przez lek dermatolog w gliwicach, zostały blizny.
Kosmetyczka znajoma zrobiła mi elektrolizę i było ok. Wszystkie apteczne kremy przetestowałam....do cery naczynkowej.
Policzki mi się rumienią jak się stresuje....jestem po dwóch zabiegacch ipl i jestem zadowolona.Tylko bardzo ważne jest to,że teraz działąm na rumień to może być ipl, ale na rozrzeszone naczynka absolutnie nie wierzcie jak Wam ktoś obiecuje zamykanie naczynek ipl....sprawdziłam to na sobie...
Aagata27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 16:27   #1410
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez Aagata27 Pokaż wiadomość
ale na rozrzeszone naczynka absolutnie nie wierzcie jak Wam ktoś obiecuje zamykanie naczynek ipl....sprawdziłam to na sobie...
Dokładnie, potwierdzam. IPL jest na rumień, nie na naczynka.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-02 13:00:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.