Macie takie koleżanki, siostry, znajome ? (Lużny temat - poobgadujmy) :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-19, 11:09   #1
Domi822
Raczkowanie
 
Avatar Domi822
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 63

Macie takie koleżanki, siostry, znajome ? (Lużny temat - poobgadujmy) :)


Mam w rodzinie kobietę która bardzo egoistycznie pdchodzi do życia. Jest po 40. Jakis rok temu wygrała konkurs w jakimś ekskluzywnym butiku. Nagrodą była sesja zdjeciowa kolekcji na lato 2018. Oczywiscie zdjecia trafiły na wszytskie portale społecznosciowe a ona obrosła w piórka. Wywyzsza się , udaje wielką gwiazdę i zgrywa nie wiadomo kogo. Sodówka walnęła ja dośc mocno. Zawsze taka była ale teraz po prostu przesadza bo rzuca sie to bardzo w oczy. Liczy sie tylko życie na pokaz aby się pochwalić przed koleżankami rodziną wakacjami, samochodem czy kreacją.Jej faceta praktycznie nie ma od 15 lat pracuje na tirach przywozi kasę a ona żyje sama ze sobą bo nawet dzieci sie dla niej nie liczą. Jej praktycznie dorosłe dziecko mówi o niej że "praca ją popsuła ".Wiem ze kazdy z nas powinien żyć własnym życiem ale ta kobieta to chodzący materializm. Dzieci ma praktycznie dorosłe i nie widac zeby próbowała np. zadbać o ich przyszłosc. Spłaca kredyty na dom i samochód udaje nie wiadomo kogo i widać dobitnie że liczy sie tylko to czy ONA ma ! Tak nie powinna raczej zachowywać sie dojrzała kobieta. Jej zachowanie przypomina zachowanie 20 - latki. Czy macie w swoim środowisku takie kobiety ? Egoistyczne, popsute, wywyższajace sie na każdym kroku, udające kogoś kim nie są. Ps. Uprzedzam ze ten post nie powstał przez to że jestem zazdrosna bo jej sie wiedzie.

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2018-11-26 o 21:31 Powód: edycja posta przez autorkę
Domi822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 11:39   #2
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Macie takie koleżanki, siostry, znajome ? (Lużny temat - poobgadujmy) :)

opisalas jakies ploty, najlepiej to widac po slowach * dzieci sie dla niej lnie licza*

nie wiem co ci ta babka zrobila ze tak na nia nadajesz.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 11:58   #3
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Macie takie koleżanki, siostry, znajome ? (Lużny temat - poobgadujmy) :)

To samo miałam napisać, straszny ból tyłka przemawia przez ten post.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 12:07   #4
Punchdrunk
Raczkowanie
 
Avatar Punchdrunk
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 151
Dot.: Macie takie koleżanki, siostry, znajome ? (Lużny temat - poobgadujmy) :)

Co za bieda umysłowa, jesteś okropną osobą, jak typowa małomiasteczkowa plotkara. Zajmij się swoim życiem.
Punchdrunk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 12:12   #5
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Macie takie koleżanki, siostry, znajome ? (Lużny temat - poobgadujmy) :)

Cytat:
Napisane przez Domi822 Pokaż wiadomość
Mam w rodzinie kobietę która bardzo egoistycznie pdchodzi do życia. Jest po 40. Jakis rok temu wygrała konkurs w jakimś ekskluzywnym butiku. Nagrodą była sesja zdjeciowa kolekcji na lato 2018. Oczywiscie zdjecia trafiły na wszytskie portale społecznosciowe a ona obrosła w piórka. Wywyzsza się , udaje wielką gwiazdę i zgrywa nie wiadomo kogo. Sodówka walnęła ja dośc mocno. Zawsze taka była ale teraz po prostu przesadza bo rzuca sie to bardzo w oczy. Liczy sie tylko życie na pokaz aby się pochwalić przed koleżankami rodziną wakacjami, samochodem czy kreacją.Jej faceta praktycznie nie ma od 15 lat pracuje na tirach przywozi kasę a ona żyje sama ze sobą bo nawet dzieci sie dla niej nie liczą. Jej praktycznie dorosłe dziecko mówi o niej że "praca ją popsuła ".Wiem ze kazdy z nas powinien żyć własnym życiem ale ta kobieta to chodzący materializm. Dzieci ma praktycznie dorosłe i nie widac zeby próbowała np. zadbać o ich przyszłosc. Spłaca kredyty na dom i samochód udaje nie wiadomo kogo i widać dobitnie że liczy sie tylko to czy ONA ma ! Tak nie powinna raczej zachowywać sie dojrzała kobieta. Jej zachowanie przypomina zachowanie 20 - latki. Czy macie w swoim środowisku takie kobiety ? Egoistyczne, popsute, wywyższajace sie na każdym kroku, udające kogoś kim nie są. Ps. Uprzedzam ze ten post nie powstał przez to że jestem zazdrosna bo jej sie wiedzie.
Ale Ty tak serio?

Wywyższa się wobec Ciebie w jaki sposób: KONKRETNE przykłady KONKRETNYCH sytuacji. Bo nie, to że ma kasę, dom, samochód i dba o siebie, to nie jest wywyższanie się.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 12:18   #6
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Macie takie koleżanki, siostry, znajome ? (Lużny temat - poobgadujmy) :)

Cytat:
Napisane przez Punchdrunk Pokaż wiadomość
Co za bieda umysłowa, jesteś okropną osobą, jak typowa małomiasteczkowa plotkara. Zajmij się swoim życiem.
1. Autorka nikogo personalnie nie opisała, tylko sytuację, wiec zbastuj z tą plotkarą i małomiasteczkowością.
2. Nawet gdyby personalnie opisywała, to ma prawo (może nie na forum intymnie akurat) publicznie pisać o publicznych osobach, a taką się stała ta kobieta od kiedy wylądowała w różnych miejscach w sieci. To znaczy zresztą, że zgodziła się na publikację własnego wizerunku i osoby.
3. Jeśli autorka by swoją koleżankę na tyle nieprawdziwie oczerniła, że da się ustalić kim jest opisywana kobieta, to opisywana koleżanka ma prawo podać autorkę do sądu.
Nie trzeba od razu bronić anonimowej dla siebie osoby i robić flejmu, są odpowiednie instytucje i narzędzia. A także moderacja na forum, która oceni temat lokalnie.

Póki co to Ty personalnie atakujesz autorkę per biedą umysłową, okropną, małomiasteczkową plotkarą. Trzy obelgi w jednym zdaniu. Winszuję kultury osobistej wielkomiejskiej damie.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 12:19   #7
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Macie takie koleżanki, siostry, znajome ? (Lużny temat - poobgadujmy) :)

Cytat:
Napisane przez Domi822 Pokaż wiadomość
Uprzedzam ze ten post nie powstał przez to że jestem zazdrosna bo jej sie wiedzie.
wybuchlam śmiechem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-19, 12:19   #8
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Macie takie koleżanki, siostry, znajome ? (Lużny temat - poobgadujmy) :)

Ja tak się zastanawiam jaki cudem autorka wie, że ta osoba się wywyższa, udaje kogoś kim nie jest, nie dba o przyszłość dzieci itp. Musiałyby utrzymywać bardzo bliską relację, a skoro to taka okropna kobieta, to jak do tego doszło?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 12:20   #9
InterferonAlfa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 138
Dot.: Macie takie koleżanki, siostry, znajome ? (Lużny temat - poobgadujmy) :)

Ja np w ogóle nie znam takich ludzi,
Dlatego czytam to forum i czuję egzotykę niczym japoński tutysta w Warszawie
InterferonAlfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 12:36   #10
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Macie takie koleżanki, siostry, znajome ? (Lużny temat - poobgadujmy) :)

To że ktoś wystąpił w reklamie jeszcze nie czyni go osobą publiczną, a już napewno nie daje prawa do szkalowania tej osoby. Jak ja uwielbiam takich głupio-mądrych typu nie wiem ale się wypowiem.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 13:04   #11
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Macie takie koleżanki, siostry, znajome ? (Lużny temat - poobgadujmy) :)

Cytat:
Napisane przez Andziullka666 Pokaż wiadomość
To że ktoś wystąpił w reklamie jeszcze nie czyni go osobą publiczną, a już napewno nie daje prawa do szkalowania tej osoby. Jak ja uwielbiam takich głupio-mądrych typu nie wiem ale się wypowiem.
Skoro jestem głupio-mądry, to Ty jesteś tylko głupia. Przykro mi, że muszę dyskutować z osobami, którym się nie chce zajrzeć do wyroków sądowych i nie mają pojęcia o wszelakich zgodach a gdy była dyskusja o RODO to chyba spały.
Pod koniec 2011 roku zapadł wyrok sądowy, który wyraźnie swoim wyrokiem powodował, że każda osoba udzielająca się w Internecie i za swoją zgodą umieszczająca swój wizerunek oraz imię i nazwisko staje się osobą publiczną.
Zrobiłem Ci dobrze i odnalazłem fragment uzasadnienia.
Cytat:
Jak wynika z z materiału dowodowego (...), powoda ze względu na jego od wielu lat prowadzoną intensywną działalność w przestrzeni internetowej, na forach internetowych i dyskusjach tematycznych na różne tematy, prowadzącego własną stronę internetową dostępną pod adresem (...), umieszczającego na stronach internetowych swój życiorys, podpisującego swoje wypowiedzi w Internecie na forach i grupach dyskusyjnych swoim imieniem i nazwiskiem, a także opatrującego je swoim zdjęciem, należy uznać za osobę publiczną w zakresie wystąpień na forach internetowych.
Oczywiście z racji tego, że nie ma czegoś takiego jak osoba trochę publiczna (więc ograniczenie do zakresu for internetowych jest kretyńskie), to z automatu powoduje, że tak - koleżanka autorki jest osobą publiczną. Amen.

A teraz wejdź pod stół i odszczekaj swój atak na moją osobą.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-19, 13:18   #12
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Macie takie koleżanki, siostry, znajome ? (Lużny temat - poobgadujmy) :)

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Skoro jestem głupio-mądry, to Ty jesteś tylko głupia. Przykro mi, że muszę dyskutować z osobami, którym się nie chce zajrzeć do wyroków sądowych i nie mają pojęcia o wszelakich zgodach a gdy była dyskusja o RODO to chyba spały.
Pod koniec 2011 roku zapadł wyrok sądowy, który wyraźnie swoim wyrokiem powodował, że każda osoba udzielająca się w Internecie i za swoją zgodą umieszczająca swój wizerunek oraz imię i nazwisko staje się osobą publiczną.
Zrobiłem Ci dobrze i odnalazłem fragment uzasadnienia.

Oczywiście z racji tego, że nie ma czegoś takiego jak osoba trochę publiczna (więc ograniczenie do zakresu for internetowych jest kretyńskie), to z automatu powoduje, że tak - koleżanka autorki jest osobą publiczną. Amen.

A teraz wejdź pod stół i odszczekaj swój atak na moją osobą.

Edan, sory, zrobił Ci się hemoroid, czy inny "wilk na pupie"?
Jakbyś był kobietą to bym szowinistycznie zapytała czy PMS masz jakiś nadwybitny, ale skoro nie, no to chyba atak hemoroidów.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 13:28   #13
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Macie takie koleżanki, siostry, znajome ? (Lużny temat - poobgadujmy) :)

Ale co ta kobieta robi źle, oprócz wywoływania u ciebie ostrego bólu tyłka?

Spłaca raty za dom i samochód, to coś złego? Myślałam że powinno się spłacać

Co to znaczy “wywyższa się, udaje gwiazdę i zgrywa nie wiadomo kogo”? Bo mnie to nic nie mówi oprócz tego że jej życie, auto, wakacje u ubrania kolą cię w oczy. Co cię obchodzi jak żyje jakaś kobieta której nawet nie lubisz?

W sumie - współczuję.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 13:29   #14
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Macie takie koleżanki, siostry, znajome ? (Lużny temat - poobgadujmy) :)

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Edan, sory, zrobił Ci się hemoroid, czy inny "wilk na pupie"?
Jakbyś był kobietą to bym szowinistycznie zapytała czy PMS masz jakiś nadwybitny, ale skoro nie, no to chyba atak hemoroidów.
A to gdzieś skłamałem?
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 13:39   #15
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Macie takie koleżanki, siostry, znajome ? (Lużny temat - poobgadujmy) :)

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
A to gdzieś skłamałem?

Raczej rozpętałeś ostrzał artyleryjski, z powodu domniemanego przelotu muchy za oknem.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 13:43   #16
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Macie takie koleżanki, siostry, znajome ? (Lużny temat - poobgadujmy) :)

Co za wątek, oczy robie takie

Niedośc, ze dziwny w ogole, to jeszcze dalej sie obrazacie kolejnymi postami , w tym autorke

Autorko, ale czemu napisalas to zdanie? : Tak nie powinna raczej zachowywać sie dojrzała kobieta. Jej zachowanie przypomina zachowanie 20 - latki.
Czy Tobie oceniac co komu wypada ? Czy 40 latka nie moze sie zachowywac jak 20 latka albo na odwrót ?

Fakt zdarza sie w zyciu, ze ludzie sie zmieniaja, tak przyslowiowa woda sodowa im uderza, ale poki nie robia tym nikomu nic złego to co nam do tego ?

No sama odpowiedz

Zajmij sie swoim życiem, chyba, ze to jakas bliska Ci osoba i chcesz rady ? Bo nie kumam w sumie tego wątku
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 13:46   #17
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Macie takie koleżanki, siostry, znajome ? (Lużny temat - poobgadujmy) :)

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Ale co ta kobieta robi źle, oprócz wywoływania u ciebie ostrego bólu tyłka?

Spłaca raty za dom i samochód, to coś złego? Myślałam że powinno się spłacać

Co to znaczy “wywyższa się, udaje gwiazdę i zgrywa nie wiadomo kogo”? Bo mnie to nic nie mówi oprócz tego że jej życie, auto, wakacje u ubrania kolą cię w oczy. Co cię obchodzi jak żyje jakaś kobieta której nawet nie lubisz?

W sumie - współczuję.
Lepiej jest dostać dom od rodziców i wtedy się nikogo nie zgrywa.
Nie trzeba też spłacać. Wtedy jesteś sobą
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 14:09   #18
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Macie takie koleżanki, siostry, znajome ? (Lużny temat - poobgadujmy) :)

Tak, znam takie osoby, nawet kilka. Kiedyś czułam do nich dziwną złość, potem nienawiść, ale w końcu wywołują u mnie już tylko chwilę śmiechu gdy usłyszę kolejną ich mądrość albo znacznie podkoloryzowane opowieści o ich osiągnięciach i dochodach i nic więcej. I polecam dwie możliwości:
1. Nie wchodzić z bliższe relacje z takimi osobami, a wszelkie ploteczki i biadolenie innych ludzi wpuszczać jednym uchem, a wypuszczać drugim.
2. Wejść w bliższe relacje z taką osobą i wszelkie informacje mieć z pierwszej ręki, bo nieraz się okazuje, że ludzie tak wyolbrzymiają to, co ta osoba ma, co o sobie myśli i jak postępuje do tak absurdalnych rzeczy, a w rzeczywistości się okazuje, że taka osoba ani nie czuje się lepsza, ani wcale tak dużo nie zarobiła, ani nie ma gdzieś innych osób, tylko ludzi odwłok boli, że udało jej się to czy tamto i sami wyolbrzymiają jej sukcesy.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 14:36   #19
KrolowaDancingu
Nówka
 
Avatar KrolowaDancingu
 
Zarejestrowany: 2018-09
Lokalizacja: Molo morze plaża
Wiadomości: 86
Dot.: Macie takie koleżanki, siostry, znajome ? (Lużny temat - poobgadujmy) :)

Nie Twoja sprawa, jak żyje ta kobieta, co jej wypada a co nie po 40 (jak ja tego nie lubię). Może sobie żyć na pokaz albo i nie. Nie rozumiem po co ten temat.
Ja unikam takich ludzi, w rodzinie mamy podobną osobę, ale wiem jak wygląda to z drugiej strony - jakie emocjonalne problemy za tym materializmem się kryją i współczuje.

Ktoś chce tak żyć to żyje. Najczęściej kłuje to w oczy osoby zazdrosne.
KrolowaDancingu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-19, 15:37   #20
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Macie takie koleżanki, siostry, znajome ? (Lużny temat - poobgadujmy) :)

Cytat:
Napisane przez InterferonAlfa Pokaż wiadomość
Ja np w ogóle nie znam takich ludzi,
Dlatego czytam to forum i czuję egzotykę niczym japoński tutysta w Warszawie

Ja też nie znam wizaż óczy i wyhowóje
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 15:57   #21
triss_k
Zadomowienie
 
Avatar triss_k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: jih
Wiadomości: 1 300
Dot.: Macie takie koleżanki, siostry, znajome ? (Lużny temat - poobgadujmy) :)

Widzę temat wątku, wydaje mi się dość luźny, myślę: będzie coś zabawnego, a tu ☠☠☠udu!!! Do autorki: jeśli ktoś swoim zachowaniem mnie irytuje, to po prostu ograniczam kontakty z tą osobą, a nie emocjonuję się jej życiem i obsmarowuję ją po internetach (do tego posługując się niegramatycznym słowotokiem). Polecam takie podejście, ból doooopy się zmniejsza i poziom kortyzolu we krwi również.
triss_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 16:29   #22
Catjusza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 490
Dot.: Macie takie koleżanki, siostry, znajome ? (Lużny temat - poobgadujmy) :)

Cytat:
Napisane przez Domi822 Pokaż wiadomość
Mam w rodzinie kobietę która bardzo egoistycznie pdchodzi do życia. Jest po 40. Jakis rok temu wygrała konkurs w jakimś ekskluzywnym butiku. Nagrodą była sesja zdjeciowa kolekcji na lato 2018. Oczywiscie zdjecia trafiły na wszytskie portale społecznosciowe a ona obrosła w piórka. Wywyzsza się , udaje wielką gwiazdę i zgrywa nie wiadomo kogo. Sodówka walnęła ja dośc mocno. Zawsze taka była ale teraz po prostu przesadza bo rzuca sie to bardzo w oczy. Liczy sie tylko życie na pokaz aby się pochwalić przed koleżankami rodziną wakacjami, samochodem czy kreacją.Jej faceta praktycznie nie ma od 15 lat pracuje na tirach przywozi kasę a ona żyje sama ze sobą bo nawet dzieci sie dla niej nie liczą. Jej praktycznie dorosłe dziecko mówi o niej że "praca ją popsuła ".Wiem ze kazdy z nas powinien żyć własnym życiem ale ta kobieta to chodzący materializm. Dzieci ma praktycznie dorosłe i nie widac zeby próbowała np. zadbać o ich przyszłosc. Spłaca kredyty na dom i samochód udaje nie wiadomo kogo i widać dobitnie że liczy sie tylko to czy ONA ma ! Tak nie powinna raczej zachowywać sie dojrzała kobieta. Jej zachowanie przypomina zachowanie 20 - latki. Czy macie w swoim środowisku takie kobiety ? Egoistyczne, popsute, wywyższajace sie na każdym kroku, udające kogoś kim nie są. Ps. Uprzedzam ze ten post nie powstał przez to że jestem zazdrosna bo jej sie wiedzie.
Zupełnie nie rozumiem co ma do rzeczy wiek tej delikwentki. W ogóle definiowanie dorosłych ludzi wyłącznie przez ilość przeżytych lat jest dla mnie niezrozumiałe.
Materializm, zapatrzenie w siebie, arogancja i buta rażą u każdego bez względu na wiek.
Tak, znam podobnego do tej kobiety buca i bufona przeliczającego wszystko na kasę i ile z czego będzie miał dla siebie. Unikam go jak zarazy. A generalnie mam go głęboko w tyle. Pełno jest takich ludzi.

Edytowane przez Catjusza
Czas edycji: 2018-11-19 o 16:30
Catjusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 16:59   #23
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Macie takie koleżanki, siostry, znajome ? (Lużny temat - poobgadujmy) :)

Oh no, jak ona może, doprawdy
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 18:23   #24
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Macie takie koleżanki, siostry, znajome ? (Lużny temat - poobgadujmy) :)

Ja jestem taką babą. Kupuję sobie furę drogich perfum, szastam hajsem jak mi się podoba i generalnie jestem sobą - rozpieszczającą koty i żyjącą ponad stan egoistką. A najbardziej cieszą mnie osoby, które mówią, że coś powinnam a czegoś nie powinnam. Akurat się przejmuję
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 18:25   #25
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Macie takie koleżanki, siostry, znajome ? (Lużny temat - poobgadujmy) :)

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-18 o 22:34
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 18:31   #26
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Macie takie koleżanki, siostry, znajome ? (Lużny temat - poobgadujmy) :)

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
no jak to, nie wiesz? Statecznie. Dzieciom hajs odkładać, a nie doopę po świecie wozić.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 18:31   #27
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Macie takie koleżanki, siostry, znajome ? (Lużny temat - poobgadujmy) :)

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-18 o 22:34
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 18:35   #28
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Macie takie koleżanki, siostry, znajome ? (Lużny temat - poobgadujmy) :)

Mam tylko jedną znajomą, której woda sodowa uderzyła, bo przeprowadziła się do Warszawy i dawnych znajomych z małego miasta skreśliła i zapomniała. Jednak mam ją w nosie, niech sobie żyje, szkoda tylko, że przekreśliła praktycznie 10 lat koleżeństwa.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 18:38   #29
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Macie takie koleżanki, siostry, znajome ? (Lużny temat - poobgadujmy) :)

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Mam tylko jedną znajomą, której woda sodowa uderzyła, bo przeprowadziła się do Warszawy i dawnych znajomych z małego miasta skreśliła i zapomniała. Jednak mam ją w nosie, niech sobie żyje, szkoda tylko, że przekreśliła praktycznie 10 lat koleżeństwa.
Tak to już bywa, że z niektórych znajomości po prostu się wyrasta.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 18:42   #30
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Macie takie koleżanki, siostry, znajome ? (Lużny temat - poobgadujmy) :)

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Tak to już bywa, że z niektórych znajomości po prostu się wyrasta.
Jasne, byleby poznawać się na ulicy a nie mijać jak obcych.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-01 15:55:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.