Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-01, 10:28   #4171
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz

To kamień z serca, bo wolałabym jednak jaśniejszy kolor. Podejrzewałam, ze zdjęcie przekłamuje faktyczny kolor. Torebka przyjedzie, to ją ocenię model nadal bardzo mi się podoba


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 12:07   #4172
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
To kamień z serca, bo wolałabym jednak jaśniejszy kolor. Podejrzewałam, ze zdjęcie przekłamuje faktyczny kolor. Torebka przyjedzie, to ją ocenię model nadal bardzo mi się podoba


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No pewnie najlepiej ocenić na żywo
A Monopoli mnie niestety też się marzy ...tylko mam dylemat z wyborem koloru...jak mi się piasek nie podobał tak teraz piasek chodzi mi po łbie
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 21:45   #4173
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz

Ogólnie mało kolorów jest dostępnych on-line. Pewnie przez świąteczny szał
Rosegold z jakim kolorami dobrze by się komponował?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 22:47   #4174
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ogólnie mało kolorów jest dostępnych on-line. Pewnie przez świąteczny szał
Rosegold z jakim kolorami dobrze by się komponował?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak przed swietami wszystko wymietli..ale online tak zawsze jest mniej niż w butiku. Ja teraz zachorowałam na monopoli ale nie wiem czy czarną czy piaskową wziąć
Czyżbyś czaiła się na albę z all i olx? Rosegold wydaje mi się bardzo trudnym i zobowiązująym kolorem..
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 06:48   #4175
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz

Raczej myślałam o Pessione chociaż wcześniej zapierałam się, że zupełnie mi nie odpowiada. Teraz myślę, że chyba jednak odpowiada


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 08:43   #4176
hukana
Rozeznanie
 
Avatar hukana
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 863
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz

Cytat:
Napisane przez madeline1989 Pokaż wiadomość
Tak przed swietami wszystko wymietli..ale online tak zawsze jest mniej niż w butiku. Ja teraz zachorowałam na monopoli ale nie wiem czy czarną czy piaskową wziąć
Czyżbyś czaiła się na albę z all i olx? Rosegold wydaje mi się bardzo trudnym i zobowiązująym kolorem..
Wbrew pozorom to bardzo uniwersalny kolor. To nie jest takie typowe różowe złoto i odcień zmienia się w zależności od dodatków i oświetlenia. Pessione kupiłam jako wieczorową torebkę, a teraz noszę na co dzień do camelowego płaszcza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hukana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 09:35   #4177
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Raczej myślałam o Pessione chociaż wcześniej zapierałam się, że zupełnie mi nie odpowiada. Teraz myślę, że chyba jednak odpowiada


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja pessione kocham kocham!!! Cudowny model, i taki pojemny
Drapnełabym drugą ale trzeba się powstrzymać W nowej kolekcji na pewno Sabrina nas pozytywnie zaskoczy

Hukana rosegold sam w sobie baaardzo mi się podoba Natomiast do mojej garderoby pasowało by sreberko jak nic , rosegold juz nie koniecznie
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-02, 09:41   #4178
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz

Cześć dziewczęta

Mam dylemat. Potrzebuje małą torebkę, w miarę uniwersalną - taką którą założę do dżinsów i jednocześnie wykorzystam w stylizacji na wieczór. Torebka koniecznie musi mieć łańcuszek.

Waham się pomiędzy Corleone a Ossi. Ossi zdecydowanie w fuksji ze złotem a Corleone, no właśnie... marzy mi się kokos ze złotem (wiem,to raczej nie jest uniwersalny kolor, tylko letni) albo taupe ze złotem.

Powiedzcie mi proszę czy te modele są sztywne jak pudełeczka czy tylko wymodelowane w ten sposób że wyglądają na sztywne? I czy Ossi jest na tyle pojemna, że zmieszczę tam portfel, telefon i pomadkę, czyli minimum jakie muszę ze sobą zabrać
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 09:42   #4179
hukana
Rozeznanie
 
Avatar hukana
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 863
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz

Cytat:
Napisane przez madeline1989 Pokaż wiadomość
Ja pessione kocham kocham!!! Cudowny model, i taki pojemny
Drapnełabym drugą ale trzeba się powstrzymać W nowej kolekcji na pewno Sabrina nas pozytywnie zaskoczy

Hukana rosegold sam w sobie baaardzo mi się podoba Natomiast do mojej garderoby pasowało by sreberko jak nic , rosegold juz nie koniecznie
Kochana srebro też do mnie pasuje, ale to już byłaby rozpusta 😉, bo mam srebrną Venezię i Napoli ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hukana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 10:04   #4180
kornela161
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz

Witam

Dziewczyny co myślicie o torebce ROMA? Narazie jedyna torebka która posiadam od Sabriny jest asti, jest ona raczej wyjściowa wiec tym razem chciałabym coś większego i bardziej praktycznego.
kornela161 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 11:26   #4181
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz

Cytat:
Napisane przez hukana Pokaż wiadomość
Wbrew pozorom to bardzo uniwersalny kolor. To nie jest takie typowe różowe złoto i odcień zmienia się w zależności od dodatków i oświetlenia. Pessione kupiłam jako wieczorową torebkę, a teraz noszę na co dzień do camelowego płaszcza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A wrzuciłabyś zdjęcie? I jeśli można prosić o zdjęcie środka jestem ciekawa co tam jest

Zastanawiam się nad tym wintergrey. Czy nie jest nieco podobny do dustyblue Korsa? Bo drugiej torebki w takim kolorze to raczej nie chcę. Zastanawiam się, czy nie zmienić zamówienia na Monopoli. Ten piasek fajny jest. Zwłaszcza w złocie. Na stronie jest tylko z tylko z paskiem, a raczej wolałabym łańcuch. Tylko czy z niego nie będzie schodzić to złotko.

Dylematy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez kornela161 Pokaż wiadomość
Witam

Dziewczyny co myślicie o torebce ROMA? Narazie jedyna torebka która posiadam od Sabriny jest asti, jest ona raczej wyjściowa wiec tym razem chciałabym coś większego i bardziej praktycznego.

Roma fajna, ale dla mnie za kańciasta i niestety ciężka. Nowsze modele pojemnych torebek według mnie zgrabniej wyglądają


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-02, 14:52   #4182
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz

Cytat:
Napisane przez kornela161 Pokaż wiadomość
Witam

Dziewczyny co myślicie o torebce ROMA? Narazie jedyna torebka która posiadam od Sabriny jest asti, jest ona raczej wyjściowa wiec tym razem chciałabym coś większego i bardziej praktycznego.

Rome miałam sprzedałam, zbyt kanciasta i jak na spore gabaryty jest wąska u góry i mnie osobiście cieżko się w nieJ czegokolwiek szukało..ciągły bałagan

Damon pessione jest bardzo pojemna, na sokojnie wejdzie do niej mała parasolka lub woda, szczotka tangle teaser, kosmetyczka, portfel telefon chusteczki -pojeność wbrew pozorom podobna do nuoro, w nuoro na plus tylko tyle ,że jest kieszen z przodu Mam obie i robiłam juz takie porównianie dla kolezanki wszstko sprawdzone

Edytowane przez madeline1989
Czas edycji: 2017-01-02 o 16:46
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 16:52   #4183
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Cześć dziewczęta

Mam dylemat. Potrzebuje małą torebkę, w miarę uniwersalną - taką którą założę do dżinsów i jednocześnie wykorzystam w stylizacji na wieczór. Torebka koniecznie musi mieć łańcuszek.

Waham się pomiędzy Corleone a Ossi. Ossi zdecydowanie w fuksji ze złotem a Corleone, no właśnie... marzy mi się kokos ze złotem (wiem,to raczej nie jest uniwersalny kolor, tylko letni) albo taupe ze złotem.

Powiedzcie mi proszę czy te modele są sztywne jak pudełeczka czy tylko wymodelowane w ten sposób że wyglądają na sztywne? I czy Ossi jest na tyle pojemna, że zmieszczę tam portfel, telefon i pomadkę, czyli minimum jakie muszę ze sobą zabrać
Z tych dwóch zdecydowanie postawiłabym na corleone. Nie mam ossi wiec nie wiem jak z jej konstrukcją, natomiast corleone ma sztywny tył reszta jest wzglądnie miękka ale ta torebka nie rozciąga się do jakichś magicznych rozmiarów ja zazwyczaj wkładam do niej mały portfel, telefon, chusteczki, klucze , puder i coś do ust . Do ossi raczej portfel nie wejdzie, nawet mały.
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 17:14   #4184
kornela161
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz

A może któraś z was ma aktualnie na sprzedaż jakaś torebkę?? Ossi i asti odpada. Jeżeli tak prześlijcie mi zdjęcia na meila kornela161@wp.pl, z góry dziękuje😉
kornela161 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 18:17   #4185
hukana
Rozeznanie
 
Avatar hukana
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 863
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
A wrzuciłabyś zdjęcie? I jeśli można prosić o zdjęcie środka jestem ciekawa co tam jest

Zastanawiam się nad tym wintergrey. Czy nie jest nieco podobny do dustyblue Korsa? Bo drugiej torebki w takim kolorze to raczej nie chcę. Zastanawiam się, czy nie zmienić zamówienia na Monopoli. Ten piasek fajny jest. Zwłaszcza w złocie. Na stronie jest tylko z tylko z paskiem, a raczej wolałabym łańcuch. Tylko czy z niego nie będzie schodzić to złotko.

Dylematy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------




Roma fajna, ale dla mnie za kańciasta i niestety ciężka. Nowsze modele pojemnych torebek według mnie zgrabniej wyglądają


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wysłałam do szufladki ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hukana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 18:56   #4186
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz

Cytat:
Napisane przez madeline1989 Pokaż wiadomość
Z tych dwóch zdecydowanie postawiłabym na corleone. Nie mam ossi wiec nie wiem jak z jej konstrukcją, natomiast corleone ma sztywny tył reszta jest wzglądnie miękka ale ta torebka nie rozciąga się do jakichś magicznych rozmiarów ja zazwyczaj wkładam do niej mały portfel, telefon, chusteczki, klucze , puder i coś do ust . Do ossi raczej portfel nie wejdzie, nawet mały.

Dziękuję Madeline czyli osti jest typowo wieczorową torebką na szminkę corleone będzie bardziej praktyczna dla mnie. Teraz muszę przemyśleć kolor.

A powiedzcie proszę, jesli dany kolor w wybranym modelu nie jest dostepny i robią torebkę na zamowienie to ile czasu to trwa?
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 20:36   #4187
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Dziękuję Madeline czyli osti jest typowo wieczorową torebką na szminkę corleone będzie bardziej praktyczna dla mnie. Teraz muszę przemyśleć kolor.

A powiedzcie proszę, jesli dany kolor w wybranym modelu nie jest dostepny i robią torebkę na zamowienie to ile czasu to trwa?
To zalezy , ale generalnie teraz po szale świątecznym nie powinno byc dłuzej niz 7-14 dni roboczych.
Czasami szyją dany model w konkretnym kolorze jesli zbierze się kilka chętnych.
Wiem ,że fuksji skóry juz nie ma bo moja siostra chciała olbie i niestety juz nic nie uszyją bo nie mają ani skrawka. Najlepiej pisz na maila do SP

Edytowane przez madeline1989
Czas edycji: 2017-01-02 o 20:39
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 20:46   #4188
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz

Rozumiem, czyli jeszcze dochodzi kwestia dostępnosci skóry. Czy kolor kokos to jest śmietanowy, ciepły kolor?

A Ty Madeline w jakim kolorze masz corleone?
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 21:25   #4189
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Rozumiem, czyli jeszcze dochodzi kwestia dostępnosci skóry. Czy kolor kokos to jest śmietanowy, ciepły kolor?

A Ty Madeline w jakim kolorze masz corleone?
Kokos jest piekny, ale ponoć się brudzi szybko kokos to chyba taka śmietanka na pewno jest to ciempły kolor

Ja mam czerwoną ze złotymi okuciami i pink champagne ze srebrnymi (pudrowy róż) , moja siostra ma fuksjową.
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-03, 10:31   #4190
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz

Fuksja piękna! gdyby była w złocie brałabym z miejsca. Chyba nawet w srebrze bym brała

Napisałam @ czy planują wprowadzenie nowych kolorów ze złotem.
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-03, 12:12   #4191
kici00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz

Dziewczyny, pisze do was z prośbą o pomoc. Posiadam czarną modene w macie i teraz czaje się na czarną nuoro ze złotymi okuciami bądz monopoli - też czarną ze złotem. Z jednej strony kusi mnie monopoli bo jest odrobine większa ale z drugiej nuoro chyba bardziej uniwersalna… Którą mi doradzicie? Może ktoraś z Was ma zdjęcia i mogłaby podesłać.
kici00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-03, 13:33   #4192
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz

Cytat:
Napisane przez kici00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pisze do was z prośbą o pomoc. Posiadam czarną modene w macie i teraz czaje się na czarną nuoro ze złotymi okuciami bądz monopoli - też czarną ze złotem. Z jednej strony kusi mnie monopoli bo jest odrobine większa ale z drugiej nuoro chyba bardziej uniwersalna… Którą mi doradzicie? Może ktoraś z Was ma zdjęcia i mogłaby podesłać.
Nuoro jest praktyczniejsza bo jest miekka i lepiej układa się noszona przez ramie. Monopoli jest ciut pojemniejsza ale sztywna i nadaje się bardziej do noszenia jako kuferek. Jesli nie masz nuoro ja polecam własnie ją
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-03, 20:02   #4193
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz

Ja mam Nuoro kokos i nie brudzi sie jakos specjalnie
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-03, 20:13   #4194
hukana
Rozeznanie
 
Avatar hukana
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 863
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Ja mam Nuoro kokos i nie brudzi sie jakos specjalnie
To chyba zależy jak się nosi taką torebkę 🤔 moja Chia kokos zafarbowała od błękitnych spodni😞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hukana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-03, 20:46   #4195
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz

Moja chia biszkopt tez zafarbowała. Od dżinsów. Ale chusteczki dla dzieci, takie z Biedry, spokojnie dały radę i Chia jak nowa.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-03, 21:22   #4196
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz

Ja niszę swoją od maja i może z 4 razy ja chusteczkami czyściła i potem pastowalam. Bardziej mi sie brudzi santa panna cotta
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-03, 23:18   #4197
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Moja chia biszkopt tez zafarbowała. Od dżinsów. Ale chusteczki dla dzieci, takie z Biedry, spokojnie dały radę i Chia jak nowa.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Strasznie szybko dopiero co kupiłas..
Moja jasnoszara sassari zafarbowała chyba od sukienki bo jeansów nie noszę , wiec nie ma reguły . niestety na te jasne kolory trzeba uwaać a szkoda. Teraz dmucham na moją winerrose bo sie boje o nią mega, ale staram sie ja nosić do szarości tylko i mam nadzieje ,że nic ie nie bedzie działo
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 06:24   #4198
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz

Dokładnie raz na zakupy ją zabrałam. Ale zeszło wszystko bez śladu. Zresztą Nuoro winterrose też zafarbowała, ale od kolorowego papieru. Niosłam kwiaty owinięte w papier, trochę się namoczył i puścił farbę. Ale biedrowe chusteczki znów cud uczyniły


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 12:12   #4199
Stoses
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 24
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz

dziewczyny, a nie uważacie że to nie w porządku, że płacicie tyle pieniędzy za torebkę, a one mają skóry chyba nie do końca dobrze zabezpieczone, skoro tak bardzo farbują ?
Stoses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 13:33   #4200
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz

Hmm, waniliowa Selma Korsa tez mi się farbowała od jeansów. Jasne z ciemnym i do tego barwiącym jak się styka, to chyba nieuniknione.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-05 20:05:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.