Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-31, 21:54   #3151
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Dzięki dziewczyny ;-) na NFZ, na Ligocie, nie było opcji z miejscowym znieczuleniem, a pod pełną narkoza bym się nie zgodziła, bo słyszałam juz różne historie o naderwanych jelitach itp.
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 21:57   #3152
ona679
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 91
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------





---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

rozia, czekam na kiuenej
:pro si:
ona679 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 21:58   #3153
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Na NFZ też robią kolonoskopię na "głupim Jasiu". Pacjenci różnie reagują. Jedni leżą spokojnie, nie widać, aby czuli ból, a niektórzy są mniej spokojni. Zależy pewnie od przeprowadzajacego badanie i badanego człowieka.
Nastawienie psychiczne jest bardzo ważne. Ja co prawda miałam tylko gastroskopię, ale tak, jak mówię, byłam obecna wiele razy przy kolonoskopii pacjentów i większość z nich znosiła to badanie dobrze. Przechodziłam wiele innych badań, procedur medycznych mało przyjemnych, ale wszystko da się przeżyć, naprawdę. Człowiek jest w stanie znieść wiele. Ale trzymam kciuki za Was, Dziewczyny. Dacie radę i wszystko będzie ok!
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 22:08   #3154
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
https://youtu.be/49lY0HqqUVc

Nowa Riri - nie słucham namiętnie,ale w temacie nowej płyty - jej "Consideration" z SZA uwielbiam <3
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 22:09   #3155
201607111017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 624
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez iamdanifromcalifornia Pokaż wiadomość
Ja na początku odstawiłam mięso i cały nabiał, zostałam przy rybach i owocach morza i wtedy czułam się najlepiej. Poszłam potem o krok dalej i przeszłam na weganizm i to był dla mnie koszmar. Ryby i produkty zwierzęce zastępowałam sobie węglami i to takimi z glutenem i mimo zdrowego odżywiania, biegania waga stała mi w miejscu, brzuch ciągle bolał, czułam się jak balon. Teraz jestem wegetarianką, co prawda większość moich potraw i tak jest wegańska ale pozwalam sobie na jajka i sery, ograniczam gluten i teraz czuje się bardzo dobrze.
Ja byłam wegetarianką od wielu lat. Od zawsze miałam problemy z waga. Jak jakieś 1,5 roku temu nastąpił boom na weganizm to tez sprobowalam. Zakonczylam te przygodę po 3 miesiacach z +10kg na wadze.


Byłam ciągle głodna, jadlam za dużo tłuszczu (brakowało mi smaków) i tak się skończyło.
Teraz jem wszystko, ciągle za dużo makaronow, pizzy i wina. Gdyby udało mi się zrzucić nad programowe kilosy po weganizmie to byłoby idealnie.


---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość

mamdwaoka Też Cię zaobserwowałam na insta i też się zachwycam
:róża:
201607111017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 22:09   #3156
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Arturo Sadi Pokaż wiadomość
sama napisałaś ze to większy i bardziej złożony temat i problem, ciekaw jestem gdzie leży granica tzw " wolnej interpretacji" ?seksizmu?
Przestałam rozumieć o co Ci chodzi.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 22:26   #3157
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez pamelka146 Pokaż wiadomość
Inhibitory pompy protonowej? To znam,brałam,ale przez bóle wątroby i żołądka przestałam je brać. Czyli nie ma dla mnie ratunku Dziękuję za odpowiedź i przykro mi,że nie masz nawet szansy spróbować ich działania

Tak, wlasnie to. A próbowałaś naparu z kminku? Albo z imbiru? Mi trochę (ale tylko trochę) pomagały takie napary.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-31, 22:29   #3158
Arturo Sadi
Zdegustowanie
 
Avatar Arturo Sadi
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Przestałam rozumieć o co Ci chodzi.
chciałbym wiedzieć jak Ty rozumiesz seksizm? , na ile jest to rzeczywisty problem typu - traktowania kobiet jako kogoś gorszej kategorii ( dyskryminacji ze względu na płeć) czy przedmiotowego traktowania kobiety, a na ile jest to kolejny modny "...izm" w XXI wieku jako wytrych socjologiczny?
__________________
insta
Arturo Sadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 22:31   #3159
iamdanifromcalifornia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 310
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez mamdwaoka Pokaż wiadomość
Ja byłam wegetarianką od wielu lat. Od zawsze miałam problemy z waga. Jak jakieś 1,5 roku temu nastąpił boom na weganizm to tez sprobowalam. Zakonczylam te przygodę po 3 miesiacach z +10kg na wadze.


Byłam ciągle głodna, jadlam za dużo tłuszczu (brakowało mi smaków) i tak się skończyło.
Teraz jem wszystko, ciągle za dużo makaronow, pizzy i wina. Gdyby udało mi się zrzucić nad programowe kilosy po weganizmie to byłoby idealnie.
Ja co prawda nie przytyłam ale samopoczucie miałam fatalne.
Teraz z produktów zwierzęcych jem jajka i czasami sery. Ogólnie moje posiłki składają się z warzyw, kasz,dzikiego ryżu, owoców, orzechów, nasion, staram się ograniczać gluten ale czasami (co widać po moim insta) pozwalam sobie na pizzę czy pączka i w 1,5 miesiąca na wadze - 4kg
__________________
Tumblr
Instagram
iamdanifromcalifornia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 22:40   #3160
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Kto śledzi Celeste Barber na Insta? Jej rekreacje zdjeć pięknych, sławnych i idealnych zawsze mi poprawiają humor.

https://instagram.com/p/BDofJzfw_EC/

https://instagram.com/p/BDU3QsaQ_G_/

https://instagram.com/p/BBg9HGbw_AA/
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 22:51   #3161
pamelka146
Raczkowanie
 
Avatar pamelka146
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 456
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Tak, wlasnie to. A próbowałaś naparu z kminku? Albo z imbiru? Mi trochę (ale tylko trochę) pomagały takie napary.
Muszę się chyba przekonać do imbiru,bo wszyscy dookoła mówią,że pomaga.Boje się nowych smaków,więc boję się,że mi nie będzie smakował,dziwak ze mnie
__________________
Chciałem zmienić świat.
Doszedłem jednak do wniosku,
że mogę jedynie zmieniać samego siebie.

- Aldous Huxley

Insta-pierdoły
pamelka146 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-31, 22:56   #3162
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Dziewczyny, ja niedawno robilam kolonoskopie w znieczuleniu ogolnym ( u mnie robia tylko w takowym i jak powiedzialam, zeby bylo bez znieczulenia, bo babeczka i lekarz nie mogli mi sie wkluc w zyle, to mysleli, ze ja zartuje, a mnie do smiechu nie bylo, bo mi sie 7 razy wkluwali... Bo mam liche zyly.), przyszlam do lekarza, poczekalam, weszlam do gabinetu, przebralam sie, polozylam na lezance, 30 minut zajelo im wklucie, zasnelam, 20-25 minut pozniej sie obudzilam, posiedzialam az doszlam do siebie, poszlam do domu gdyby m nie wiedziala, ze mialam to badanie to bym bie uwierzyla, nic nie czulam, rowniez po badaniu zadnego dyskomfortu. Na szczescie nic nie wyszlo, bo ja robilam niezla padake, ze mam raka jelita. Bardziej mnie zabolalo jak przyszedl rachunek za badanie, nawet te 7 igiel policzyli, lol. Skutkow ubocznych narkozy tez nie mialam zadnych.

Ps. Trzymajcie za mnie kciuki jutro, bede miala wyrywana osemke:/
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 22:57   #3163
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Kto śledzi Celeste Barber na Insta? Jej rekreacje zdjeć pięknych, sławnych i idealnych zawsze mi poprawiają humor.

https://instagram.com/p/BDofJzfw_EC/

https://instagram.com/p/BDU3QsaQ_G_/

https://instagram.com/p/BBg9HGbw_AA/
<3 <3 <3

https://www.instagram.com/p/BDhtdYhQ...=celestebarber
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 23:00   #3164
grzonska
Raczkowanie
 
Avatar grzonska
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 50
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja niedawno robilam kolonoskopie w znieczuleniu ogolnym ( u mnie robia tylko w takowym i jak powiedzialam, zeby bylo bez znieczulenia, bo babeczka i lekarz nie mogli mi sie wkluc w zyle, to mysleli, ze ja zartuje, a mnie do smiechu nie bylo, bo mi sie 7 razy wkluwali... Bo mam liche zyly.), przyszlam do lekarza, poczekalam, weszlam do gabinetu, przebralam sie, polozylam na lezance, 30 minut zajelo im wklucie, zasnelam, 20-25 minut pozniej sie obudzilam, posiedzialam az doszlam do siebie, poszlam do domu gdyby m nie wiedziala, ze mialam to badanie to bym bie uwierzyla, nic nie czulam, rowniez po badaniu zadnego dyskomfortu. Na szczescie nic nie wyszlo, bo ja robilam niezla padake, ze mam raka jelita. Bardziej mnie zabolalo jak przyszedl rachunek za badanie, nawet te 7 igiel policzyli, lol. Skutkow ubocznych narkozy tez nie mialam zadnych.

Ps. Trzymajcie za mnie kciuki jutro, bede miala wyrywana osemke:/


Trzymam mocno
A tak po za tym, to niemiło z ich strony, że policzyli za te wkłucia. Sama przed podaniem kontrastu miałam wbijane 5 lub 6, ale sądzę, że to była niekompetencja pielęgniarki ale dopłaty nie miałam
grzonska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 23:08   #3165
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez grzonska Pokaż wiadomość
Trzymam mocno

A tak po za tym, to niemiło z ich strony, że policzyli za te wkłucia. Sama przed podaniem kontrastu miałam wbijane 5 lub 6, ale sądzę, że to była niekompetencja pielęgniarki ale dopłaty nie miałam [/color]

Dzieki
U mnie z zylami jest slabo i malo kto daje rade za pierwszym razem, chociaz jak robilam MRI to przystojny pan wklul sie od razu
Oni tutaj wszystko skrupulatnie podliczaja, na rachunku bylo napisane, ze w gabinecie bylam 53 minuty z czego badanie trwalo 23. Abym czasem za malo nie zaplacila.
Z tym, ze musze przyznac ze zarowno na kolo jak i na mri czekalam bardzo krotko, na mri bodajze 3 dni, a na kolo 7. Drogo, ale szybko, wiec luzik

Edytowane przez 201610310857
Czas edycji: 2016-03-31 o 23:10
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 23:17   #3166
yunis3001
Raczkowanie
 
Avatar yunis3001
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 67
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Czocher, spodobała by Ci się herbatka mojej koleżanki
https://www.instagram.com/p/BDoWnjSGcqZ/
😍 prawie maszowa

Wysłane z mojego D5103

Edytowane przez yunis3001
Czas edycji: 2016-03-31 o 23:19
yunis3001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 23:19   #3167
DVGNV
Kocur Kanapowiec
 
Avatar DVGNV
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Nosi któraś z Was Adidas Superstar? Gdzie zakupiłyście? Na niektórych stronach są po 400 zł, na niektórych po 250. Jak żyć.

noszę, polecam. Uważam, że to wygodne buty do chodzenia na codzień, fajnie grają z różnymi stylizacjami, ale jak na swój model cena i tak przesadzona. Moje brokatowe (ah, chciałam mieć znów 5 lat ) kupiłam w Sizeer stacjonarnie. Radzę mierzyć, a nie zamawiać w ciemno ze strony, bo ja kupiłam rozmiar, którego sama nigdy bym nie zamówiła. A ogółem w użytkowaniu są bardzo przyjemne, wdzięcznie schodzi brud z nosków, a to ważne, bo są białe. A i sznurowadła trzymają i się nie rozwiązują! Mam nadzieje tylko, że nie pożółkną z czasem
DVGNV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 23:21   #3168
polewka
Raczkowanie
 
Avatar polewka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Kto śledzi Celeste Barber na Insta? Jej rekreacje zdjeć pięknych, sławnych i idealnych zawsze mi poprawiają humor.

https://instagram.com/p/BDofJzfw_EC/

https://instagram.com/p/BDU3QsaQ_G_/

https://instagram.com/p/BBg9HGbw_AA/
O jakie cudne! dziękuję, zaobserwowalam <3 Sama miałam kiedyś taki pomysł, dobrze że ktoś to robi za mnie

Mamdwaoka, piękna jesteś. Też dodałam do obserwowanych <3

Też nie lubię Tucholskiego i jego pierdów o życiu. Bleeee. Jeszcze większą żeną wali teraz JasonHunt Wydaje kolejną książkę, a ja się zastanawiam, kto to czyta...

Czytałyście może? http://szafasztywniary.blogspot.com/...-po-cichu.html
polewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 23:49   #3169
bibrzok87
Raczkowanie
 
Avatar bibrzok87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 181
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Pamiętam moją panikę po operacji nosa jak poszłam pierwszy raz do łazienki i sikałam na mocno pomarańczowo. Myślałam, że coś mi zrobili, a nikt nie powiedział, że tak organizm się oczyszcza z narkozy. Człowiek, to jednak głupi zamiast się zapytać, to cierpiałam po cichu i gryzłam paluchy ze strachu.
A do tematu filmików youtubowych jak mnie denerwuje to zblazowanie DG i ciągłe podkreślanie, jak to nie ma lekko i nie ważne, że Wielkanoc oni MUSZĄ nagrywać.
__________________
"Ludzie mają skłonności matematyczne i zawsze na coś liczą"
bibrzok87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-01, 00:15   #3170
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez polewka Pokaż wiadomość
Dopiero teraz Fajny język, ładne wnętrza, przeczytałam o ukrywaniu brzydkich rzeczy, co się chwali, ale po chwili uznałam, że niby cacy, niby ładnie, a jak dekoracja w teatrze lub akademia dziwnych kroków wygląda. Obejrzałam też starą reklamę IKEA z autorką na YT, czyli totalne wpasowanie w tematykę czarnoczcionkową
Mam nadzieję, że się jeszcze jako hejter rozkręcę.

Aaa, o zakonnicach... Znam sprawę od dawna w sumie z lektur i ostatnio też od bywalczyni usłyszałam, że też stosunki międzyludzkie w tych przybytkach bywają mocno zwichrowane i to przez lata ...
Pobuszowałam i zapomniałam po co do kuchni weszłam.

Edytowane przez mango bzik
Czas edycji: 2016-04-01 o 00:17
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 00:19   #3171
DVGNV
Kocur Kanapowiec
 
Avatar DVGNV
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez bibrzok87 Pokaż wiadomość
Pamiętam moją panikę po operacji nosa jak poszłam pierwszy raz do łazienki i sikałam na mocno pomarańczowo. Myślałam, że coś mi zrobili, a nikt nie powiedział, że tak organizm się oczyszcza z narkozy. Człowiek, to jednak głupi zamiast się zapytać, to cierpiałam po cichu i gryzłam paluchy ze strachu.
A do tematu filmików youtubowych jak mnie denerwuje to zblazowanie DG i ciągłe podkreślanie, jak to nie ma lekko i nie ważne, że Wielkanoc oni MUSZĄ nagrywać.
Mam to samo z DG. Kiedy on sie tak odpala konkretnie w temacie "hajsu," fejmu i tego całego jutubowego światka to wyczuwam mocne zblazowanie. Wydaje mi się, że czasem aż Karolina ma ochotę, żeby się zamknął na pewne tematy bo oni dobrze znają reakcje widzów, które są oczywiście kasowane i wrzucane do wora pt. "hejt, zły hejt, niedobry, odmienne zdanie, konstruktywna krytyka, ogólny hejt." Mocne oderwanie od rzeczywistości.
DVGNV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 00:22   #3172
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Laski, wpadam z prosbą o poradę. Otóż pewna aplikacja z kuponami na telefon zajumała bez zgody moją grafikę/posta z facebooka, co mogę z tym zrobić ? Zdaje sobie sprawę, że teraz ten post jest udostępniany i wklejany wszędzie, ale czy aplikacja tak o moze sobie to wziąć i reklamować jako kupon?
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 01:13   #3173
akkikka
Raczkowanie
 
Avatar akkikka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

A Bogusia ze swoim mężem Bartem spędziła romantyczny wieczór w Centrum Nauki Kopernik https://instagram.com/p/BDoA-oHqlP1/

A w komentarzach tradycyjnie już przepychanka słowna.
akkikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 07:42   #3174
vintageboots
Peron 9 3/4
 
Avatar vintageboots
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 162
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez iamdanifromcalifornia Pokaż wiadomość
Ja na początku odstawiłam mięso i cały nabiał, zostałam przy rybach i owocach morza i wtedy czułam się najlepiej. Poszłam potem o krok dalej i przeszłam na weganizm i to był dla mnie koszmar. Ryby i produkty zwierzęce zastępowałam sobie węglami i to takimi z glutenem i mimo zdrowego odżywiania, biegania waga stała mi w miejscu, brzuch ciągle bolał, czułam się jak balon. Teraz jestem wegetarianką, co prawda większość moich potraw i tak jest wegańska ale pozwalam sobie na jajka i sery, ograniczam gluten i teraz czuje się bardzo dobrze.
Cytat:
Napisane przez mamdwaoka Pokaż wiadomość
Ja byłam wegetarianką od wielu lat. Od zawsze miałam problemy z waga. Jak jakieś 1,5 roku temu nastąpił boom na weganizm to tez sprobowalam. Zakonczylam te przygodę po 3 miesiacach z +10kg na wadze.


Byłam ciągle głodna, jadlam za dużo tłuszczu (brakowało mi smaków) i tak się skończyło.
Teraz jem wszystko, ciągle za dużo makaronow, pizzy i wina. Gdyby udało mi się zrzucić nad programowe kilosy po weganizmie to byłoby idealnie.

Właśnie na zdrowym weganiźmie czułam się bardzo dobrze. Moje początki na tej diecie były najwspanialszymi. Zawsze miałam dziwne relacje z jedzeniem, a tu mogłam wreszcie jeść normalnie i niczego sobie nie odmawiać. No, ale też zawsze miałam tendencję do przesady i stąd wzięło się moje kompulsywne objadanie. Wydaje mi się, że jedzenie 3000 czy 4000 kalorii nie sprawdza się u mnie i powinnam jeść tylko do zaspokojenia głodu. Zobaczymy, jak to wyjdzie. Od dzisiaj zaczynam jeść rozsądnie. Trzymajcie kciuki
vintageboots jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 07:42   #3175
otoya
Zadomowienie
 
Avatar otoya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 503
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Chodaka i od dwóch tygodni naprawdę staram się lepiej odżywać, jem więcej kasz, słodyczy mniej, czipsów prawie w ogóle. No zobaczymy, póki co najciężej z mobilizacją ćwiczeniową, zwyczajnie mi się nie chce po robocie
Munia a coś konkretnego Chodakowskiej ćwiczysz? Ja od dwóch miesięcy skalpel co drugi dzień ale zaczyna mnie ciągnąć do zmiany
__________________
'Żeby coś się zdarzyło
Żeby mogło się zdarzyć
I zjawiła się miłość
Trzeba marzyć
Zamiast dmuchać na zimne
Na gorącym się sparzyć
Z deszczu pobiec pod rynnę
Trzeba marzyć'

otoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 07:50   #3176
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

https://youtu.be/8i-DkwhWJIc
Kobietka naprawdę fajna i z własnym zdaniem a nie taka przeslodzona jak większość vlogerek
notatnik

Edytowane przez diabliczka66
Czas edycji: 2016-04-01 o 07:54
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 07:51   #3177
201607111017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 624
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez vintageboots Pokaż wiadomość
Właśnie na zdrowym weganiźmie czułam się bardzo dobrze. Moje początki na tej diecie były najwspanialszymi. Zawsze miałam dziwne relacje z jedzeniem, a tu mogłam wreszcie jeść normalnie i niczego sobie nie odmawiać. No, ale też zawsze miałam tendencję do przesady i stąd wzięło się moje kompulsywne objadanie. Wydaje mi się, że jedzenie 3000 czy 4000 kalorii nie sprawdza się u mnie i powinnam jeść tylko do zaspokojenia głodu. Zobaczymy, jak to wyjdzie. Od dzisiaj zaczynam jeść rozsądnie. Trzymajcie kciuki
Ja i jedzenie to fatalny związek. Uwielbiam jeść, cały czas myślę o tym, co sobie ugotuje, planuje posiłki... Potem i tak kończy się na tym, że obiady rozplanowane na parę dni zjadam w jeden.
Jem zdrowo, mało przetworzonego, czipsów, czekolady.... Zdrowo, ale zdecydowanie za dużo. Nie umiem znaleźć złotego środka, bo albo się objadam, albo głoduję, co potem i tak kończy się napadem na lodówkę.
Trzymam kciuki, a sama dalej walczę
201607111017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 07:54   #3178
vintageboots
Peron 9 3/4
 
Avatar vintageboots
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 162
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII


Ulubieńcy marca u Nissiax


Vlog u Boogie

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Cytat:
Napisane przez mamdwaoka Pokaż wiadomość
Ja i jedzenie to fatalny związek. Uwielbiam jeść, cały czas myślę o tym, co sobie ugotuje, planuje posiłki... Potem i tak kończy się na tym, że obiady rozplanowane na parę dni zjadam w jeden.
Jem zdrowo, mało przetworzonego, czipsów, czekolady.... Zdrowo, ale zdecydowanie za dużo. Nie umiem znaleźć złotego środka, bo albo się objadam, albo głoduję, co potem i tak kończy się napadem na lodówkę.
Trzymam kciuki, a sama dalej walczę
Damy radę. Musimy!
vintageboots jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 07:58   #3179
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez vintageboots Pokaż wiadomość


Vlog u Boogie
manicure

boogie.png
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 08:01   #3180
vintageboots
Peron 9 3/4
 
Avatar vintageboots
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 162
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Kobieta pracująca Jak byłam młodsza mama powtarzała mi, żebym nigdy nie chodziła z obdrapanym lakierem, że lepiej nie mieć nic niż takie resztki. Tak to mi się zakodowało, że nie mogę teraz A na URODOWYM yt częsty widok...
vintageboots jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-08 11:08:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.