Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-01, 11:15   #3241
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

U Bogu na Insta dochodzenie, czy pracuje jeszcze w Profemedzie. Bogu "nie zaprzecza i nie potwierdza " - jak dla mnie właśnie potwierdziła, że już nie pracuje.

https://www.instagram.com/p/BDplOSHK...niolnaresorach
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 11:16   #3242
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez agnes89 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak u Ciebie w szkole, ale za moich czasów w szkole podstawowej i gimnazjum przychodziły higienistki i sprawdzały czystość uczniów. Zaglądały we włosy, uszy, patrzyły na paznokcie. 😃 Myślę, że te kontrole czystości przydałyby się naszym YouTuberkom urodowym
Są nadal, sąsiadowi odebrano dziecko bo było niedomyte.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 11:17   #3243
201607111017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 624
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Ależ mnie bart irytuje ja rozumiem, że można nie przepadać za dziećmi, ale narzekanie że do Centrum Nauki Kopernik przychodzą dzieci (gdzie to miejsce jest w dużej mierze właśnie dla nich), jest co najmniej dziwne i Bogusia przytakująca i twierdząca, że biegające dzieci są dla niej zagrożeniem, ale ona dla nich nie bo w przeciwieństwie do nich jest świadoma tego co robi, też mi się nie podoba. Mam wrażenie, że oni oboje są strasznie niedojrzali.
Myślę, ze nie chodziło mu o sam fakt obecności dzieci, ale o to, ze organizatorzy wpuszczają ich zdecydowanie za dużo. Byłam w lutym w CNK, bo odkąd to powstało zawsze chciałam odwiedzić. Niestety, było tam MNOSTWO dzieci, które się przepychaly, nie można było obejrzeć żadnego eksponatu. Po prostu ludzie odpowiedzialni za centrum nawalaja ludzi ile się da i robi się masakra.
201607111017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 11:18   #3244
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
U Bogu na Insta dochodzenie, czy pracuje jeszcze w Profemedzie. Bogu "nie zaprzecza i nie potwierdza " - jak dla mnie właśnie potwierdziła, że już nie pracuje.

https://www.instagram.com/p/BDplOSHK...niolnaresorach
DEDEKTYWYI SIE ZANLEZLI


dobrze ze nie DDreporterzy
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 11:20   #3245
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Ta szuszowa bluza dość kiepsko wykończona, dekolt wygląda na mocno wystrzępiony.
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 11:20   #3246
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Są nadal, sąsiadowi odebrano dziecko bo było niedomyte.
W Polsce? :O
Ale powiem Wam szczerze, że jest trochę dzieci, noworodków i niemowląt, które widziałam na oddziałach pediatrycznych, które były po prostu brudne. Długie paznokcie, brud pod nimi, dziecko aż smierdziało potem. A rodzice wydawali się ogarnieci życiowo. Lekarze wtedy zwracają uwagę. I tak nas uczą, aby nie ignorować takich rzeczy i uświadamiać rodziców.




Cytat:
Napisane przez azalyn Pokaż wiadomość
To chyba chodziło o wszy i świerzb jeśli dobrze pamiętam
Tak, myślę, że głównie o to chodziło

Edytowane przez 201607111047
Czas edycji: 2016-04-01 o 11:23
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 11:20   #3247
pesstka90
Raczkowanie
 
Avatar pesstka90
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 365
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
DEDEKTYWYI SIE ZANLEZLI


dobrze ze nie DDreporterzy




na miniaturce wypisz wymaluj Alison z Affair
__________________
“Success is 1% inspiration, 98% perspiration and 2% attention to detail.” - Phil’s-osophy

pesstka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-01, 11:23   #3248
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
jak lubisz rodziny, to moge polecic to
https://www.youtube.com/user/SHAYTARDS
Dzięki
Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Są nadal, sąsiadowi odebrano dziecko bo było niedomyte.
To na pewno nie był jedyny powód
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 11:24   #3249
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez agnes89 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak u Ciebie w szkole, ale za moich czasów w szkole podstawowej i gimnazjum przychodziły higienistki i sprawdzały czystość uczniów. Zaglądały we włosy, uszy, patrzyły na paznokcie. 😃 Myślę, że te kontrole czystości przydałyby się naszym YouTuberkom urodowym
No oczywicha, ze bylo sprawdzanie i od razu sobie o tym pomyslalam piszac poprzednia wiadomosc. Dla mnie to kurna wstyd, ze umalowane dziewuchy chodza niedomyte. Mialam taka kolezanke w klasie (chyba kazdy mial)- tipsy i smród, to nie był czitosa swąd, tylko śmierdziało od niej.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 11:35   #3250
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez aimra Pokaż wiadomość
boskie. Dodaję do obserwowanych!

Pamiętam jak kiedyś na prima aprilis (x lat temu) mówili w radiu o tym, że Britney Spears zrobiła sobie trzecią pierś, z której w przyszłości będzie mogła nawet karmić
a jakieś, nie wiem, 15 lat temu w 30 ton lista lista gościem był niby ojciec Britney i mówił, że w domu mówią na nią Brygida pamięta to ktoś?

dzięki za podrzucenie wczoraj klipu rihanny katuję bez przerwy
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 11:37   #3251
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
To na pewno nie był jedyny powód
To był powód zawiadomienia kuratora przez szkołę, a potem to juz poszlo lawinowo, jak to w sadzie rodzinnym. Pojawila sie babcia, ktora lepie domyje dziecko, lepiej nakarmi, w ogole wszystko lepiej, to jej przyznali.

Tak, w Polsce.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-01, 11:42   #3252
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
DEDEKTYWYI SIE ZANLEZLI


dobrze ze nie DDreporterzy
chyba BBreporterzy
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 11:52   #3253
iamdanifromcalifornia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 310
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez mamdwaoka Pokaż wiadomość
Ja i jedzenie to fatalny związek. Uwielbiam jeść, cały czas myślę o tym, co sobie ugotuje, planuje posiłki... Potem i tak kończy się na tym, że obiady rozplanowane na parę dni zjadam w jeden.
Jem zdrowo, mało przetworzonego, czipsów, czekolady.... Zdrowo, ale zdecydowanie za dużo. Nie umiem znaleźć złotego środka, bo albo się objadam, albo głoduję, co potem i tak kończy się napadem na lodówkę.
Trzymam kciuki, a sama dalej walczę
Na moje oko to brakuje Ci motywacji i samozaparcia, może nad tym powinnaś popracować i wtedy nie będzie Cię tak kusiło na wsuwanie wszystkiego

Cytat:
Napisane przez vintageboots Pokaż wiadomość
Właśnie na zdrowym weganiźmie czułam się bardzo dobrze. Moje początki na tej diecie były najwspanialszymi. Zawsze miałam dziwne relacje z jedzeniem, a tu mogłam wreszcie jeść normalnie i niczego sobie nie odmawiać. No, ale też zawsze miałam tendencję do przesady i stąd wzięło się moje kompulsywne objadanie. Wydaje mi się, że jedzenie 3000 czy 4000 kalorii nie sprawdza się u mnie i powinnam jeść tylko do zaspokojenia głodu. Zobaczymy, jak to wyjdzie. Od dzisiaj zaczynam jeść rozsądnie. Trzymajcie kciuki
Jesteś na hclf? Ćwiczysz coś? Moim zdaniem taka ilość kalorii sprawdza się tylko u kogoś kto ćwiczy siłowo albo jakieś intensywne cardio typy bieganie ale ekspertem nie jestem. Jak już wspominałam jadłam sporo węgli przy przejściu na weganizm, nie wiem ile bo ja nigdy nie liczę kalorii i mimo biegania 3 x w tygodniu po 5-7km i ćwiczenia w domu waga stała mi w miejscu i wymiary w sumie też.
Teraz po ograniczeniu trochę węgli i glutenu mam płaski brzuch i już nie pamiętam kiedy ostatni raz mnie bolał.
__________________
Tumblr
Instagram
iamdanifromcalifornia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 12:08   #3254
_Morticia
.
 
Avatar _Morticia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: canterbury, uk
Wiadomości: 86
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez koainka_ Pokaż wiadomość
Mnie to się jednak wydaje, że oni uważają, że świat kręci się wokół nich. Inni im przeszkadzają, ale oni nikomu...
Tak w ogóle, czuję duże zniechęcenie do ludzi, którzy tak narzekają na dzieci. Można nie chcieć ich mieć i w ogóle, ale NIE ZNOSZĘ, gdy słyszę ludzi narzekających na "głośne bachory"; każdy z nas kiedyś nim był (chociaż tak bardzo lubimy się tego wypierać) i te "głośne bachory" będą kiedyś pracować na nasze emerytury. Trochę wyrozumiałości i szacunku, muszą się wyszaleć.
__________________



Normal is an illusion. What is normal for the spider, is chaos for the fly.



_Morticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 12:09   #3255
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Nadrobiłam miliony stron, witam się po świętach!
Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Zamykają mi Hebe
Zasmuciłaś mnie, lubiłam tam wpaść Są jakieś promocje z tej okazji? Wiadomo, kiedy ostatecznie się zwijają?
Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
halo
tu sie nagrywa
halo
<wku*w_na_twarzy>
Cytat:
Napisane przez agnes89 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak u Ciebie w szkole, ale za moich czasów w szkole podstawowej i gimnazjum przychodziły higienistki i sprawdzały czystość uczniów. Zaglądały we włosy, uszy, patrzyły na paznokcie. 😃 Myślę, że te kontrole czystości przydałyby się naszym YouTuberkom urodowym
były. Teraz też powinny być, u mojej mamy w szkole regularnie powraca problem wszawicy
Cytat:
Napisane przez azalyn Pokaż wiadomość
To chyba chodziło o wszy i świerzb jeśli dobrze pamiętam
o to, ale o czystość również - nam sprawdzali czy paznokcie są czyste i równo obcięte.
(A w gimnazjum dyrektorka wzywała wszystkie dziewczęta na korytarz w trakcie lekcji, ustawiała w rządku i kazała podnosić ręce i schylać się, żeby sprawdzić, czy przy takich ruchach nie pokazuje się przypadkiem za dużo ciała. )
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 12:10   #3256
_Morticia
.
 
Avatar _Morticia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: canterbury, uk
Wiadomości: 86
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
U Bogu na Insta dochodzenie, czy pracuje jeszcze w Profemedzie. Bogu "nie zaprzecza i nie potwierdza " - jak dla mnie właśnie potwierdziła, że już nie pracuje.

https://www.instagram.com/p/BDplOSHK...niolnaresorach
Śmieszy mnie to w youtuberach. Pierw nagrywa filmy z pracy, o pracy, wrzuca zdjęcia, opowiada, pokazuje jaka jest happy i jaka praca cudowna, a potem denerwuje się, gdy ktoś zada pytanie z ciekawości.
__________________



Normal is an illusion. What is normal for the spider, is chaos for the fly.



_Morticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 12:13   #3257
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez _Morticia Pokaż wiadomość
Tak w ogóle, czuję duże zniechęcenie do ludzi, którzy tak narzekają na dzieci. Można nie chcieć ich mieć i w ogóle, ale NIE ZNOSZĘ, gdy słyszę ludzi narzekających na "głośne bachory"; każdy z nas kiedyś nim był (chociaż tak bardzo lubimy się tego wypierać) i te "głośne bachory" będą kiedyś pracować na nasze emerytury. Trochę wyrozumiałości i szacunku, muszą się wyszaleć.
Mnie jest bardzo daleko do narzekania na głośne bachory, bo lubię dzieci, mam z nimi sporo do czynienia i staram się duużo zrozumieć, ale są sytuacje, kiedy wystrzelałabym co drugie. Inna sprawa, że zazwyczaj zachowanie dziecka, które kwalifikuje je do odstrzału, wynika z januszowatych zachowań rodziców (mają dziecko głęboko w tyle, pozwalają mu łazić wszędzie i wszędzie zaglądać i wiele innych przykładów.)
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 12:14   #3258
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez _Morticia Pokaż wiadomość
Tak w ogóle, czuję duże zniechęcenie do ludzi, którzy tak narzekają na dzieci. Można nie chcieć ich mieć i w ogóle, ale NIE ZNOSZĘ, gdy słyszę ludzi narzekających na "głośne bachory"; każdy z nas kiedyś nim był (chociaż tak bardzo lubimy się tego wypierać) i te "głośne bachory" będą kiedyś pracować na nasze emerytury. Trochę wyrozumiałości i szacunku, muszą się wyszaleć.
Czasem latem ledwo wytrzymuje z dziecmi sasiadow. Ale milcze, bo oni wytrzymali jakos ze mną ale sama do siebie to wyklinam je po calym alfabecie, od A do Z.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 12:17   #3259
aimra
Rozeznanie
 
Avatar aimra
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Radom/Lublin
Wiadomości: 685
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
https://youtu.be/8i-DkwhWJIc
Kobietka naprawdę fajna i z własnym zdaniem a nie taka przeslodzona jak większość vlogerek
notatnik
Dziękuję za wstawienie linka bardzo przyjemnie mi się ją ogląda, wyczuwam romans na dłużej
aimra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-01, 12:21   #3260
_Morticia
.
 
Avatar _Morticia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: canterbury, uk
Wiadomości: 86
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Czasem latem ledwo wytrzymuje z dziecmi sasiadow. Ale milcze, bo oni wytrzymali jakos ze mną ale sama do siebie to wyklinam je po calym alfabecie, od A do Z.
Właśnie tak. Moja 4-letnia sąsiadka budzi mnie o świcie 7 dni w tygodniu, i chociaż w środku doprawadza mnie to do szału, nie mam do niej pretensji, ani do jej rodziców. Dzieci takie są i już - trzeba zacisnąć zęby i akceptować. Ale nieeee, Bogusia uważa, że nie powinno ich być tam, gdzie ona chodzi, bo to dla niej duże zagrożenie
__________________



Normal is an illusion. What is normal for the spider, is chaos for the fly.



_Morticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 12:24   #3261
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Za sciana dziewczynka skacze na skakance, az sie trzesa meble u mnie. Ja w te sama sciane waliłam kiedyś piłką, którą dostałam na urodziny, było super No nie pojde tam w tej sprawie, bo po prostu nie.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 12:24   #3262
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez otoya Pokaż wiadomość
Munia a coś konkretnego Chodakowskiej ćwiczysz? Ja od dwóch miesięcy skalpel co drugi dzień ale zaczyna mnie ciągnąć do zmiany
tydzień skalpela, tydzień killera, tydzień turbo. W weekendy zawsze odpuszczam, ewentualnie w niedzielę na siłę zrobię boczki Tiffany albo Mel B. Widzisz efekty po tych 2 miesiącach?
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 12:25   #3263
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
(A w gimnazjum dyrektorka wzywała wszystkie dziewczęta na korytarz w trakcie lekcji, ustawiała w rządku i kazała podnosić ręce i schylać się, żeby sprawdzić, czy przy takich ruchach nie pokazuje się przypadkiem za dużo ciała. )
Ja rozumiem wykonywanie takich poleceń/ćwiczenie na lekcjach w-f ale taka akcja na korytarzu, w trakcie lekcji
Komuś władza uderzyła do głowy moim zdaniem. Władza + brak kompetencji
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 12:27   #3264
vintageboots
Peron 9 3/4
 
Avatar vintageboots
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 162
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez iamdanifromcalifornia Pokaż wiadomość


Jesteś na hclf? Ćwiczysz coś? Moim zdaniem taka ilość kalorii sprawdza się tylko u kogoś kto ćwiczy siłowo albo jakieś intensywne cardio typy bieganie ale ekspertem nie jestem. Jak już wspominałam jadłam sporo węgli przy przejściu na weganizm, nie wiem ile bo ja nigdy nie liczę kalorii i mimo biegania 3 x w tygodniu po 5-7km i ćwiczenia w domu waga stała mi w miejscu i wymiary w sumie też.
Teraz po ograniczeniu trochę węgli i glutenu mam płaski brzuch i już nie pamiętam kiedy ostatni raz mnie bolał.
Byłam I ćwiczyłam dużo, pływałam... Po prostu zawsze byłam przejedzona. Ale teraz skupiam się tylko na jodze i pilatesie, dlatego muszę ograniczyć i kalorie i tłuszcz.
vintageboots jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 12:32   #3265
beznazwy2901
Raczkowanie
 
Avatar beznazwy2901
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 105
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

cześć dziewczyny, miałyście kiedyś do czyniena z kremami do twarzy Pharmaceris? Powiecie coś o nich? Warto? Bo wlasnie kończy się mój krem i tak chodzę wokół tego Pharmaceris
beznazwy2901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 12:33   #3266
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Za sciana dziewczynka skacze na skakance, az sie trzesa meble u mnie. Ja w te sama sciane waliłam kiedyś piłką, którą dostałam na urodziny, było super No nie pojde tam w tej sprawie, bo po prostu nie.

Żyj i daj żyć innym czyli.
Dla mnie normalne dźwięki wydawane przez sąsiadów i ich zwierzęta są ok, nie mam nikogo, kto stara się mnie swoją obecnością i hałasem maltretować. Ja czasem coś upuszczę na podłogę, zrobię łoskot, czasem sąsiad, czasem pies i ogólnie jest po równo w przyrodzie.
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 12:33   #3267
koainka_
Czekoladożerca
 
Avatar koainka_
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 790
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez _Morticia Pokaż wiadomość
Właśnie tak. Moja 4-letnia sąsiadka budzi mnie o świcie 7 dni w tygodniu, i chociaż w środku doprawadza mnie to do szału, nie mam do niej pretensji, ani do jej rodziców. Dzieci takie są i już - trzeba zacisnąć zęby i akceptować. Ale nieeee, Bogusia uważa, że nie powinno ich być tam, gdzie ona chodzi, bo to dla niej duże zagrożenie

Jeśli dzieci są dla niej zagrożeniem, to tak samo ludzie, którzy idąc ulicą zamiast patrzeć się na drogę to gapią się w telefon. Najbezpieczniejszym dla niej miejscem jest dom, więc jeśli jej to wszystko tak bardzo przeszkadza to wiadomo co mogłaby zrobić, żeby było inaczej.
Żyjemy w społeczeństwie, w którym są dzieci, młodzież, "dorośli", ludzie starzy i osoby niepełnosprawne i każdy w tym świecie próbuje się jakoś odnaleźć. Często przeszkadzają nam jakiejś sprawy, ale głośno tego nie krytykujemy, bo po co. Mi przeszkadza wiertarka sąsiada, a jemu moje tupanie. Nikt tego nie jest w stanie zmienić.
Dlatego nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy próbują/uważają, że żyją w bańce mydlanej i wszystko wokół powinno być tak jak oni myślą/uważają/chcą.

W świąteczny poniedziałek wracając do domu zauważyłam, że dzieciaki grają w piłkę między blokami. A z okna na parterze wygląda już dziadek z groźną miną. Chwilę przeczekałam na rozwój sytuacji, bo wiedziałam, że zaraz się odezwie i wydarł się na biedne dzieci "idzcie mi stąd, na boisko grać, a nie pod oknami". Bosko jest po drugiej stronie ulicy, za płotem należy do liceum.... fajnie tylko szkoda, że od 2 miesięcy jest w remoncie i dzieciaki nawet jakby chciałby to nie mają jak pójść tam grać. A między blokami jest trawka, więc się tam bawią. Jak byłam młodsza to były tam jeszcze "przewijanki", kawałek chodnika i kosz do grania. A teraz jest tam stara piaskownica i trawa dookoła.
__________________
Wróciłam na bloga
ciekawe tylko na jak długo.

Edytowane przez koainka_
Czas edycji: 2016-04-01 o 12:37
koainka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 12:35   #3268
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Przez ostatnie dni beczę za często, ale nad Zahą się spłakałam jak głupia Ten rok zabiera zdecydowanie zbyt wielu genialnych ludzi.
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 12:38   #3269
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez _Morticia Pokaż wiadomość
Śmieszy mnie to w youtuberach. Pierw nagrywa filmy z pracy, o pracy, wrzuca zdjęcia, opowiada, pokazuje jaka jest happy i jaka praca cudowna, a potem denerwuje się, gdy ktoś zada pytanie z ciekawości.
Ano prawda. Bogu w tym przoduje: filmiki z pracy, codzienne insta #dopracy #praca, po czym teksty w klimacie 'to moja sprawa'. Konsekwencji odrobinę by się jej przydało.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 12:40   #3270
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Ten kanał No To Jestem! zapowiada się bardzo ciekawie, chętnie obejrzę inne filmiki, dzięki za polecenie.
Oglądam teraz film o ślubie w Bieszczadach i mnie zmroziło, bo patrzę, a w komentarzach avatar Nesji, myślę sobie: o nie, pewnie napisała jej coś głupiego #nesjastyle. Ale na szczęście napisała tylko "Ale super!". Uff
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-08 11:08:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.