Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-07, 10:31   #4711
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
ja sobie chwale olej sezamowy
a gdzie mozna dostac aloes?
u mnie olej avocado
a co do polproduktow to - np. biochemia urody, zrob sobie krem, e-naturalne itd
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 10:33   #4712
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez fableux Pokaż wiadomość
Nie chodzi stricte o problematyczność tylko nierówny koloryt doskonale wiem, że przede wszystkim pielęgnacja i się do tego stosuję. Mam skórę mieszaną i wersję do takiej właśnie.
a to nie pomogę może zamiast podkładu lepiej by się sprawdził u Ciebie krem BB?
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 10:39   #4713
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

dzieki
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 10:43   #4714
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość


Sorry, ale czepiasz się. Ja Yuri nie kojarzę, ale napisała normalnie, że nie jest w jej strefie komfortu publiczne informowanie o okresie, tyle i aż tyle. Uszanuj to Przez publiczne informowanie rozumiem tutaj np. wspomniane przechodzenie w pracy/na uczelni po korytarzu z podpaską w dłoni :P Ja też bym tak nie przeszła, nie widzę powodu, bym miała się tego wstydzić albo czuć gorsza, bo mnie to w jakimś stopniu krępuje :P A bynajmniej nie jestem osobą wstydliwą, nie kupuję potajemnie podpasek, nic z tych rzeczy.
Leżałam na sali w szpitalu w październiku i pielęgniarka chodziła, pytając: temperatura mierzona, stolec był? Buhaahha. Mnie nie pytała, bo byłam najmłodsza i nie miałam problemu. Ale nie powiem, że nie czułabym się skrępowana pytaniem i było mi niezręcznie słuchając o stolcu innych (mimo że każdy i tak wiedział, bo wyjście do wc było Wielkim Wyjściem na pooperacyjnej a babeczki były pokolenie bądź dwa starsze ode mnie ).
Mam pewną wadę, która powoduje, że czasami nie mogę jeść, źle się czuję, mówiąc oględnie. Ale nie informuję randomów o glucie w gardle czy np nie rzucam tekstem 'sorry stary, jestem zmęczona i boli mnie wszystko, bo pół nocy chciało mi się wymiotować i nie mogłam, a drugie pół bolało mnie wszystko, łącznie z włosami i paznokciami, zdycham', bo to moja sprawa i nie mam ochoty o tym wspominać komukolwiek spoza grona najbliższych. Tak, to jest tak samo normalna sprawa, jak okres :P
Nie, nie wydaje mi się, żebym się czepiała
Yuri napisała m.in. coś takiego, że źle by się z tym czuła, gdyby kolega siedzący obok w pracy wiedział, że ona ma teraz okres. Ok, szanuję to i tego nie komentuję.
Ale wiem o niej, że chodzi na jogę. Sama ćwiczę jogę, więc wiem, jak wyglądają zajęcia - u mnie nauczycielka pyta kto ma okres i podnosi się rękę w obecności np. 8-10 osób. Albo są w grupie rozmowy o pozycjach, których nie można wykonywać podczas okresu, a które znowu pomagają na bóle miesiączkowe itp.
Stąd ZACIEKAWIŁO MNIE, jak Yuri łączy te dwie sprawy - swoje poglądy z zajęciami jogi.
Zapytałam, dostałam odpowiedź od osoby, do której je skierowałam, więc myslę, że na tym temat się kończy

Cytat:
Napisane przez apiaQ Pokaż wiadomość
Weisz co, ja przedłużałam dwa razy w życiu, metodą 1:1 i powiem Ci, że wyglądały super, nie były przesadzone, ładnie zrobione i na pewno nie wyglądały jak futro na oczach Ale zaznaczam, że były syntetyczne, nie te miękkie z norek i na początku lekko drażniło mnie to że coś na tym oku jest. Chętnie powtórzyłabym przedłużenie rzęs i to nie raz.

Edit: A i pamiętam, że kosmetyczka mówiła, że nie nakłada mi na każdą rzęse, żeby nie wyglądało to sztucznie.
Ja przedłużałam kilka razy i zawsze byłam zachwycona efektem. Na pewno jeszcze kiedyś to zrobię. To klientka decyduje, jaki chce efekt, ja zawsze mówiłam, że cchę delikatne, naturalne. Robiłam albo 1:1, albo 2:1 (bo mam rzadkie, cieniutkie rzęsy) i efekt był naturalny, dostawałam sporo komplementów, ale najczęściej na zasadzie "Jakiego tuszu używasz?" itp. Nie rzucało się w oczy na kilometr, że to są sztuczne rzęsy.

mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 10:51   #4715
grzonska
Raczkowanie
 
Avatar grzonska
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 50
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Dziewczyny, czy wam CS ciemnieje na twarzy? Używałam go wcześniej i było wszystko ok, teraz znowu wróciłam do tego samego koloru i widać, że odcina mi się twarz a szyja... Używam do cery tłustej jakby co
grzonska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 10:54   #4716
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
I jak tu mieć nadzieję na wyedukowane seksualnie społeczeństwo, jak dorosłe kobiety mają schizę,zeby tylko oczom męskim się tampon nie ukazał
Mam nadzieję, że to się pozmienia, bo nic dobrego nie będzie z tego, jeśli swoim córkom matki będą mówiły, zeby przy kolegach nie wspominały przypadkiem o okresie i uważały na podpaski wypadające z plecaków szkolnych. Nie dość, ze dziewczyny w okresie dojrzewania i tak bywają zakłopotane - co jest zrozumiałe, ale i przykre i częściową winą jest brak odpowiedniej edukacji, to jeszcze muszą się pilnować w każdym aspekcie okresu przeżywania - nie no, super spoko
Mam wrażenie, że taka tendencja do ukrywania swojego stanu przed facetami może wynikać z początków dojrzewania, w których koledzy na widok podpaski w plecaku reagowali dzikim śmiechem. Przynajmniej w mojej szkole większość osobników zachowywała się w ten sposób
Na szczęście nie pozostawili w mojej psychice na tyle dużej traumy, żeby nie umieć teraz powiedzieć, że mam okres, albo żebym musiała chować podpaski w zamykanej na kluczyk kasetce

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
A jaki masz teraz kolor?

Mam dosyć jasne, dodaję w załączniku zdjęcie. Myślisz, że by złapały?

Dokładnie, Aga przy Weronice wygląda bardzo młodo i świeżo

Rocznik 1980
Myślę, że mogłyby się pojawić złote refleksy, ale nie biorę odpowiedzialności za efekt
(Poza tym piękny kolor , nie farbowałabym.)

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
Ktoś oglądał kiedyś Michała Seferyńskiego?
Miał kanał GotowanieWsieci
https://www.youtube.com/user/gotowan...otowanieWsieci

Jest teraz w Top Chefie
http://www.plotek.pl/plotek/1,111485...przemiane.html
Ja! Lubiłam jego filmiki
Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Bardzo mi sie podobał Rzym, ale ja byłam w marcu. Ludzie zdecydowanie mniej natretni niz w Barcelonie, kolejki sa, ale ida szybko, 15 min i kolejka 200 m do Św. Piotra mija. Ale fakt, probuja naciac na kazdym kroku, doslownie na kazdym, nie jest latwo nie dac naciac sie na nic. No i maja okropne jedzenie, to fakt.
Serio? :O Ja kocham ich pizze, to idealne ciasto . I lody!
[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;58554071]To ja mam odwrotnie, kiedys byla bardziej roztrzepana i irytujaca, teraz tak złagodniała i jest dla mnie przyjemniejsza w odbiorze. Poza tym tak sie ciesze, ze wreszcie ktos tak jak ja zapragnal uciec z wielkiego miasta, tez tak mi sie to marzy. Mieszkac sobie w sredniej wielkosci miescie albo na wsi, nie gonic, nie stac w korkach [/QUOTE]
mieszkałam przez rok w Krakowie, teraz od kilku lat w Zabrzu, które przecież nie jest duże, a i tak tęsknię za swoją małą miejscowością. A wyśmiałabym, gdyby mi to ktoś powiedział kilka lat temu
Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
u mnie olej avocado
a co do polproduktow to - np. biochemia urody, zrob sobie krem, e-naturalne itd
Cherry, mogę Cię z wątku włosowego pamiętać? D
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 10:59   #4717
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Pizza w Rzymie? Ciasto i zmielony pomidor, bo to nawet nie jest sos, tylko mielony pomidor, bez przypraw, bez ziol niiic, tragedia, a soli na stolik podac tez nie chca, a lody male kosztuje tyle, co duze gdzie indziej, nie, kulinarnie to mnie tam zawiedli, w innych miastach jest o wiele lepiej
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-07, 11:01   #4718
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Pizza w Rzymie? Ciasto i zmielony pomidor, bo to nawet nie jest sos, tylko mielony pomidor, bez przypraw, bez ziol niiic, tragedia, a soli na stolik podac tez nie chca, a lody male kosztuje tyle, co duze gdzie indziej, nie, kulinarnie to mnie tam zawiedli, w innych miastach jest o wiele lepiej
Widocznie trafiłyśmy w inne miejsca, ja pizze dobrze wspominam. Sos był porządny, z ziołami, z solą też problemu nie miałam
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 11:07   #4719
yunis3001
Raczkowanie
 
Avatar yunis3001
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 67
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
sorry, miałam się nie odzywać już w tej kwestii ale nie mogę dałabyś już spokój co? sama komplementowałaś i się zachwycałaś a jak Ci to wytknięto to szybko odwróciłaś kota ogonem i zaczęłaś zasłaniać się sarkazmem weź nie pogrążaj się już
komentowalam sarkastycznie bądź nie, tylko to co samej udało mi się wyszpiegowac na Insta. Ale przecież nie chodzi w tym wszystkim o moje cale 2 komentarze, które nawet nie tyczyly się filmików, tylko o komentowanie na forum publicznym treści prywatnych do których mają dostęp tylko ' uprzywilejowane' uzytkowniczki. Zresztą jak widać nie tylko mi to przeszkadza.

Edytowane przez yunis3001
Czas edycji: 2016-04-07 o 11:09 Powód: Hi
yunis3001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 11:09   #4720
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez yunis3001 Pokaż wiadomość
komentowalam sarkastycznie bądź nie, tylko to co samej udało mi się wyszpiegowac na Insta. Ale przecież nie chodzi w tym wszystkim o moje cale 2 komentarze, które nawet nie tyczyly się filmików, tylko o komentowanie na forum publicznym treści prywatnych do których mają dostęp tylko ' uprzywilejowane' uzytkowniczki. Zresztą jak widać nie tylko mi to przeszkadza.
Dziewczyno a podglądanie prywatnego insta Rózi i komentowanie go tu na wątku to nie jest:

"komentowanie na forum publicznym treści prywatnych do których mają dostęp tylko ' uprzywilejowane' uzytkowniczki." ???

osłabiasz mnie
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 11:12   #4721
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez yunis3001 Pokaż wiadomość
komentowalam sarkastycznie bądź nie, tylko to co samej udało mi się wyszpiegowac na Insta. Ale przecież nie chodzi w tym wszystkim o moje cale 2 komentarze, które nawet nie tyczyly się filmików, tylko o komentowanie na forum publicznym treści prywatnych do których mają dostęp tylko ' uprzywilejowane' uzytkowniczki. Zresztą jak widać nie tylko mi to przeszkadza.
Cytat:
Napisane przez yunis3001 Pokaż wiadomość
Dobra obczailam Roziowego Insta nawet bez filmików widzę że
Wysłane z mojego D5103
Okazuje się, że nie umiem w sarkazm, bo go tu nie widzę ((

Edytowane przez zetuzetia
Czas edycji: 2016-04-07 o 11:14
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-07, 11:12   #4722
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

vs
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 11:14   #4723
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 11:15   #4724
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez yunis3001 Pokaż wiadomość
komentowalam sarkastycznie bądź nie, tylko to co samej udało mi się wyszpiegowac na Insta. Ale przecież nie chodzi w tym wszystkim o moje cale 2 komentarze, które nawet nie tyczyly się filmików, tylko o komentowanie na forum publicznym treści prywatnych do których mają dostęp tylko ' uprzywilejowane' uzytkowniczki. Zresztą jak widać nie tylko mi to przeszkadza.
bardzo przykre jest komentowanie czyjegoś instagrama, a potem wpieranie wszystkim, że zachwyty były sarkastyczne.
to czyni tę sprawę jeszcze bardziej pokręconą. serio chciało ci się publicznie komentować insta kogoś, kogo działalności nie popierałas, a potem jeszcze dodawać 'ej ej! ja komentowałam, ale to było na niby! na żarty'
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 11:19   #4725
yunis3001
Raczkowanie
 
Avatar yunis3001
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 67
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Okazuje się, że nie umiem w sarkazm, bo go tu nie widzę ((
Bo tu go akurat nie było. Raczej ten drugi Swego czasu jeszcze z jajamajka, evellinek i starą ekipa wymienialysmy się fotkami, bo po prostu każda jest ciekawa jak wygląda ktoś z kimś się gada. ( udostepnialysmy na profilach) Profil Rozi nie jest prywatny. Każdy może pooglądać fotki, więc nie rozumiem argumentu.
yunis3001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 11:21   #4726
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

zetuzetia, tak mozesz mnie pamietac
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 11:21   #4727
zarejestrowana1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 191
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Witajcie dziewczyny, długo się nie udzielałam, choć wcześniej też raczej rzadko ale podczytuje na tyle regularnie na ile czas pozwala.

Ściskam mocno wszystkie, które mają za sobą gorszę chwile Oby takich było jak najmniej w naszym życiu.

W youtubowych subach poczyniłam ogromne czystki, mało kogo już oglądam regularnie. Nissiax83 i Nieesie25 z sentymentu choć nie wszystkie filmiki. Btw Nieesia jest w ciąży, Gav wrzucił fotkę na fb, cieszę się bo jakoś lubie ich rodzinkę i wspólne filmiki
Do Florence, którą kiedyś bardzo lubiłam rzadko zagladam, po jej instagramowych kłamstwach nie mam do niej zaufania (w kwestii tego co pokazuje i mówi oczywiście).
Polubiłam za to Szavkę i Arunas, w zasadzie odkąd wróciła do nagrywania w czasie ciąży. Fajna, normalna rodzinka
Oglądam Lalajnę (choć nie rozumiem jak można prać białe prześcieradło z kolorowymi ciuchami no i wykładać świeżo uprane rzeczy na brudną podłogę ) i jej mamę Makiję ale to raczej dla samej Korsyki. Uwielbiam Kaję z Globstory.
Ogrodowczyków i Słonilli nie trawię.
Ostatnio, na skutek waszych rozmów trafilam na Nesje89 i jakoś tak mnie wciągnęła że teraz przed snem tylko jej filmiki "molestuje"
Pozdrawiam
__________________
(...) Pamiętaj o tym że nadzieja karmi, a nie tuczy,
do szczęścia otwarte drzwi, nie szukaj kluczy (...)

Edytowane przez zarejestrowana1983
Czas edycji: 2016-04-07 o 11:25
zarejestrowana1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 11:24   #4728
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez yunis3001 Pokaż wiadomość
Profil Rozi nie jest prywatny. Każdy może pooglądać fotki, więc nie rozumiem argumentu.
jak to nie jest?! na wątku jest prywatny bo ani go tu Rózia nie podawała ani nie ma go w podpisie
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 11:27   #4729
yunis3001
Raczkowanie
 
Avatar yunis3001
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 67
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
jak to nie jest?! na wątku jest prywatny bo ani go tu Rózia nie podawała ani nie ma go w podpisie ala:
Nie ma ustawień prywatnych. O to mi chodziło. Jeśli ktoś jest wystarczająco sprytny sam znajdzie i może sobie pooglądać.
yunis3001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-07, 11:28   #4730
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

czy mozemy laskawie zgodzic sie, ze twarze sa jednak do dyspozycji wlascicieli i skonczyc glupia rozmowe?
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 11:29   #4731
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez zarejestrowana1983 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, długo się nie udzielałam, choć wcześniej też raczej rzadko ale podczytuje na tyle regularnie na ile czas pozwala.

wiitaj

Edytowane przez zetuzetia
Czas edycji: 2016-04-07 o 12:28
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 11:31   #4732
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez zarejestrowana1983 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, długo się nie udzielałam, choć wcześniej też raczej rzadko ale podczytuje na tyle regularnie na ile czas pozwala.

Ściskam mocno wszystkie, które mają za sobą gorszę chwile Oby takich było jak najmniej w naszym życiu.

W youtubowych subach poczyniłam ogromne czystki, mało kogo już oglądam regularnie. Nissiax83 i Nieesie25 z sentymentu choć nie wszystkie filmiki. Btw Nieesia jest w ciąży, Gav wrzucił fotkę na fb, cieszę się bo jakoś lubie ich rodzinkę i wspólne filmiki
Do Florence, którą kiedyś bardzo lubiłam rzadko zagladam, po jej instagramowych kłamstwach nie mam do niej zaufania (w kwestii tego co pokazuje i mówi oczywiście).
Polubiłam za to Szavkę i Arunas, w zasadzie odkąd wróciła do nagrywania w czasie ciąży. Fajna, normalna rodzinka
Oglądam Lalajnę (choć nie rozumiem jak można prać białe prześcieradło z kolorowymi ciuchami no i wykładać świeżo uprane rzeczy na brudną podłogę ) i jej mamę Makiję ale to raczej dla samej Korsyki. Uwielbiam Kaję z Globstory.
Ogrodowczyków i Słonilli nie trawię.
Ostatnio, na skutek waszych rozmów trafilam na Nesje89 i jakoś tak mnie wciągnęła że teraz przed snem tylko jej filmiki "molestuje"
Pozdrawiam
Nieesia nie jest w ciazy, Gavin wrzucil stare zdjecie jeszcze z Jamesem w brzuchu.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 11:35   #4733
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez apiaQ Pokaż wiadomość
Masz linka ?
Proszę
https://www.instagram.com/p/BDN2wRMC...n-by=ccamillac
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 11:36   #4734
zarejestrowana1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 191
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;58563291]Nieesia nie jest w ciazy, Gavin wrzucil stare zdjecie jeszcze z Jamesem w brzuchu.[/QUOTE]

Na zdjęciu o którym ja pisałam James zdecydowanie nie jest w brzuchu Jest pomiędzy Gavem i Agą.
Gav +James+Aga=4!
__________________
(...) Pamiętaj o tym że nadzieja karmi, a nie tuczy,
do szczęścia otwarte drzwi, nie szukaj kluczy (...)
zarejestrowana1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 11:41   #4735
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez yunis3001 Pokaż wiadomość
komentowalam sarkastycznie bądź nie, tylko to co samej udało mi się wyszpiegowac na Insta. Ale przecież nie chodzi w tym wszystkim o moje cale 2 komentarze, które nawet nie tyczyly się filmików, tylko o komentowanie na forum publicznym treści prywatnych do których mają dostęp tylko ' uprzywilejowane' uzytkowniczki. Zresztą jak widać nie tylko mi to przeszkadza.
Nie dostałam linka do "kanału" Rózi, to się wypowiem.

W życiu jest tak, że nie każdy z każdym się koleguje czy przyjaźni. Rózia wyjaśniła, że linki rozsyłała do osób, które miała w kontaktach i ta cała aktywność na YouTubie jest tylko zabawą dla znajomych.

Może niektóre dziewczyny niepotrzebnie tu na forum komentowały kanał Rózi, co rozbudziło ciekawość innych, a ciekawość jest normalną reakcją.

Jednak trzeba zrozumieć samą zainteresowaną czemu nie upubliczniła linku. Wiadomo, że ten wątek podczytywać może każdy. Niedawno udzielił się tu troll.

Wydaje mi się, że powinniśmy ten temat zakończyć. I nie ma co focha strzelać, że "nie należy się do uprzywilejowanej grupy" - życie. W pracy czy na studiach też nie każdy jest Waszym dobrym kolegą. A poza tym każdy może o link poprosić.
EOT
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 11:47   #4736
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez zarejestrowana1983 Pokaż wiadomość
Na zdjęciu o którym ja pisałam James zdecydowanie nie jest w brzuchu Jest pomiędzy Gavem i Agą.
Gav +James+Aga=4!
Teraz doczytalam, ze to z facebooka. Po co takie informacje wrzucac dla publicznej informacji, pewnie Gav zapomnial o ustawieniach prywatnosci.

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2016-04-07 o 11:49
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 11:49   #4737
apiaQ
Rozeznanie
 
Avatar apiaQ
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 650
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez zarejestrowana1983 Pokaż wiadomość
Na zdjęciu o którym ja pisałam James zdecydowanie nie jest w brzuchu Jest pomiędzy Gavem i Agą.
Gav +James+Aga=4!
O jakim zdjęciu mówisz?

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
Wooow, nie nie nie
apiaQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 11:50   #4738
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Niesia jest w ciąży
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 11:54   #4739
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Heej, odpuśćmy sobie komentowanie informacji z prywatnych profili :P
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 11:54   #4740
apiaQ
Rozeznanie
 
Avatar apiaQ
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 650
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Gdzie ta ciążą u Agi?
apiaQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-08 11:08:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:24.