Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-10, 08:35   #631
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Tak, nieładne to zachowanie.
W sytuacji opisanej powyżej należałoby koleżankę źle wyglądającą wyciąć, a zdjęcie wstawić jako portret, cytatem o umykającym czasie, gonieniu szczęścia lub "co u was kochani? Miłego dnia!" podpisać. Nie trzeba było koleżance wiochy robić
Nie trzeba by wycinać już po fakcie, wystarczyłoby wybrać inne zdjęcie z serii, alternatywnie powiedzieć "Karo, głupio wyszłaś, ciachnijmy jeszcze jedno, tylko przesuń się tu bliżej." No ale to wymagałoby realnej sympatii wobec koleżanki.


Cytrynellka90 niedobrze brzmi to, co piszesz. Nie tylko o tym swoim związku, w którym dajesz coraz kolejne dedlajny i czekasz na zmianę, ale też o tym, jak myślisz o sobie. Wystarczająco dobrze kojarzę Cię z forum by wierzyć, że jesteś fajną, niegłupią osobą, którą niejeden zechce . Nie nakładaj na siebie sztucznych ograniczeń, które podkopują Twoja pewność siebie. To Cię wpycha w ramiona desperacji a desperacja nie jest najlepszym doradcą. Ani towarzyszem. Trzymaj się .
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 08:40   #632
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez _Morticia Pokaż wiadomość
Nie brałabym tych komentarzy tak na mega serio. Ostatnio na jakimś portalu w komentarzach ktoś napisał: "Ja nie mam jeszcze dzieci, bo czekam aż skończę szkołę, ale nigdy nie zabiłabym małego dzieciątka". Myślę (albo chcę tak myśleć), że najczęsciej takie komentarze są od małych dziewczynek, które nie mają pojęcia o co w tym wszystkim chodzi, ale ksiądz na lekcji religii tak powiedział. Wierzę, że większość normalnych, dorosłych osób ma więcej rozumu.
W przypadku insta można wejść na profile tych osób i często da się sprawdzić, któż to głupoty wypisuje. Niestety daleko tym osobom do dzieci. Społeczeństwo jest tak niedoedukowane, że w głowie się nie mieści. Ale czego oczekiwać po szkolnictwie, które przewiduje dwie lekcje religii tygodniowo, a na WDŻ uczy, jak być dobrym przyjacielem a ile katolickiej nienawiści, czy chociażby braku podstawowej kultury wypowiedzi, jest w tych komentarzach, to kolejna kwestia.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 08:46   #633
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez heater Pokaż wiadomość

żaden janusz mnie nie uwiera.

chyba że korwin-mikke.
3>

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość
Nie trzeba by wycinać już po fakcie, wystarczyłoby wybrać inne zdjęcie z serii, alternatywnie powiedzieć "Karo, głupio wyszłaś, ciachnijmy jeszcze jedno, tylko przesuń się tu bliżej." No ale to wymagałoby realnej sympatii wobec koleżanki.
Raczej "odsuń się do tyłu, bo jesteś dużo większa ode mnie, jak będziesz z tyłu, to będziemy lepiej wyglądać." No ale bez przesady, to tylko zdjęcia z imprezy.
Swoją drogą smucą mnie takie urodziny, widziałam snapy u Olfy - wjeżdżają drinki - wszystkie panie z telefonami w ręku, wjeżdża urodzinowy tort - wszystkie z telefonami...
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 08:48   #634
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
3>
jeśli lubisz animowane różności https://www.youtube.com/user/AgentXPQ
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 08:49   #635
201607111054
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 314
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Jak to się stało, że nikt nie wrzucił Madzika - policjantki?

https://www.instagram.com/p/BD_VItni...adziklifestyle
hahahah Madzik rozwalił mi system nie moge hahah

Mam maxymalnego stresa po długiej chorobie wracam do rzeczywistości. Od pt wróciłam do pracy, ale od jutra czas wrócić do szkoły.... nie wiem jak dam sobie radę
201607111054 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 08:49   #636
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość
Problem w tym, że Karolina by się chyba nie przyznała, nawet zapytana, że źle wyszła. Te wspomniane już przez kogoś za małe koszule, to rozmiarowe szarady...
Czy ona zapytana - Hej Karola, to nasze jedno wspólne zdjęcie jest niezbyt udane, nieostre, wstawić ? Odpowiedziałaby -Czekaj, znajdziemy bardziej pasujące ?
A co w tym złego? Jutuberką nie jestem, ale w pierwszym też bym zapytała, czy nie ma jakiegoś ładniejszego a nie prosiła o niepublikowanie .
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 08:52   #637
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Swoją drogą smucą mnie takie urodziny, widziałam snapy u Olfy - wjeżdżają drinki - wszystkie panie z telefonami w ręku, wjeżdża urodzinowy tort - wszystkie z telefonami...
Bo to jakby w pracy przyjęcie... A pracą jest fotkostrzelanie

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość
A co w tym złego? Jutuberką nie jestem, ale w pierwszym też bym zapytała, czy nie ma jakiegoś ładniejszego a nie prosiła o niepublikowanie .
Nie wiem czy od razu złego ale w wyniku takiej postawy, do sieci trafiają jej niekorzystne fotki.
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-10, 08:58   #638
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
3>

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------



Raczej "odsuń się do tyłu, bo jesteś dużo większa ode mnie, jak będziesz z tyłu, to będziemy lepiej wyglądać." No ale bez przesady, to tylko zdjęcia z imprezy.
Swoją drogą smucą mnie takie urodziny, widziałam snapy u Olfy - wjeżdżają drinki - wszystkie panie z telefonami w ręku, wjeżdża urodzinowy tort - wszystkie z telefonami...
Często widzę takie stoliki jak jestem na mieście. Zerkam sobie z ciekawością na ludzi, którzy cały czas mają telefon przyklejony do ręki i czytają, przeglądają, pstrykają, pokazują sobie wzajemnie noooon stop .

Ja mam na szczęście tak analogowych znajomych, że moje focenie na instagram raz na ruski rok jest sensacją wieczoru .
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 09:06   #639
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie w necie fajne sukienki. Polećcie coś Na wesele ide i potrzebuję
Ja idę we wrześniu, a w przyszłym roku mam wesele roku - ślub brata Tylko szukanie ałtfitów będzie koszmarem, nie chodzę w kieckach ani na obcasach, najchętniej poszłabym w kombinezonie albo sukience i białych trampkach
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 09:10   #640
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Ja idę we wrześniu, a w przyszłym roku mam wesele roku - ślub brata Tylko szukanie ałtfitów będzie koszmarem, nie chodzę w kieckach ani na obcasach, najchętniej poszłabym w kombinezonie albo sukience i białych trampkach

Kombinezon to super pomysł
Ja mam za dwa tygodnie i nawet nie sprawdziłam, czy się w ogóle zmieszczę w starą sukienkę.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 09:11   #641
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cytrynellka90 Pokaż wiadomość
Dziękuję, dziewczyny za wsparcie. Wybaczcie, że nie zacytuję Was. Jutro spróbuję Wam odpisać, dziś nie dam rady. Może do jutra się pozbieram. Sytuacja jak dla mnie jest bardzo trudna. Tkwię w niej prawie 4 lata. Czasem jest ok a czasem jestem wrakiem człowieka. Powiem tak, nadzieją są nasze zaręczyny. I może to nastąpić niedługo bo pierścionek odbieraliśmy od jubilera tydzień temu. I tylko jestem ciekawa czy jego ojciec dowie się o zaręczynach od niego samego czy może z mojego instagrama. To będzie decydujący moment w moim życiu. Dziękuję Wam ;*
Przykra sprawa, teoretycznie nie jesteś w związku z facetem, a nie jego ojcem, ale jednak ciężko nie odczuć takiej niechęci. Zastanawia mnie zawsze z jakich powodów rodzice mogą nie akceptować partnera/partnerki swojej córki czy syna? Nie musisz oczywiście pisać, wiadomo, że to prywatna kwestia, ale żeby tak zatruwać komuś życie i w sumie przy okazji swojemu synowi, to dla mnie co najmniej kosmos. Może tatuś ma nierówno pod kopułką. Mamusia mojego byłego nie należała do najmilszych ludzi świata, ale ogólnie, nie tylko dla mnie, jednak dało się ją okiełznać. Chociaż z opowieści wiem, że moja następczyni miała dużo gorzej z nią
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-10, 09:19   #642
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Dziewczyny, macie może krem BB z Misshy? Jak wrażenia jeśli chodzi o kolory, krycie, zapychanie? W Pigmencie w Krk się pojawiły w za niecałe 30zł
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 09:22   #643
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość

Kombinezon to super pomysł
Ja mam za dwa tygodnie i nawet nie sprawdziłam, czy się w ogóle zmieszczę w starą sukienkę.
Tylko znaleźć jakiś odpowiedni Na wrzesień pewnie się zdecyduję, na ślub brata raczej nie, chciałabym jakąś wystrzałową kieckę, ale niewiele rzeczy mi się podoba.
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 09:45   #644
201607111054
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 314
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie może krem BB z Misshy? Jak wrażenia jeśli chodzi o kolory, krycie, zapychanie? W Pigmencie w Krk się pojawiły w za niecałe 30zł
Mam kolory 21 i 23 nie wiem jakim cudem, ale obydwa mi pasują. Wydaje mi się, że 21 ma mocniejsze krycie niż 23. Pomimo tego, że moim zdaniem 21 pasuje lepiej do mojego koloru szyi to często słyszę, że "taka blada jestem" no, ale to już chyba kwestia tego, że "trzeba" się opalić bo blade jest niezdrowe przecież

Aha mnie nie zapycha zmywam olejkiem jojoba albo z misha

Edytowane przez 201607111054
Czas edycji: 2016-04-10 o 09:46 Powód: skleroza
201607111054 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 09:48   #645
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cytrynellka90 Pokaż wiadomość
Łudzę się i mam nadzieję, że zaręczyny coś dadzą.To dla niego przeniosłam się do Warszawy. Mam dobrą pracę i wynajmuję mieszkanie, totalnie się usamodzielniłam. I tak łudzę się, że zaręczyny coś zmienią, że wreszcie ze mną zamieszka. Dałam mu czas do końca roku, potem do końca marca i tak w kółko. Teraz czekam na zaręczyny bo wiem, że poczynił w tym kierunku jakieś kroki. Sama sobie mówię, że po zaręczynach się coś zmieni a jeżeli nie to nara.

Forward Susan - Toksyczni rodzice - niech chłopak poczyta, może wiele mu to wytłumaczy. Jeżeli sam nie podejmie kroków to nic się nie zmieni w Waszych relacjach.
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 09:49   #646
azalyn
Raczkowanie
 
Avatar azalyn
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: zza granicy :-)
Wiadomości: 179
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Dzień dobry dziewczyny! Cytrynelka, trzymam kciuki żeby wam się poukładało

Właśnie zrobiłam smoothie z bananem, truskawkami, masłem orzechowym i mlekiem. Czy jestem psychofanką Laury i Dżaka?
__________________
Podejrzyj mnie na insta
azalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 10:03   #647
Zanetka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie może krem BB z Misshy? Jak wrażenia jeśli chodzi o kolory, krycie, zapychanie? W Pigmencie w Krk się pojawiły w za niecałe 30zł

Ja miesiąc temu w końcu dotarłam do sklepu stacjonarnego Misshy w Poznaniu, kupiłam podekscytowana Perfect Cover no i uczucia mam co najmniej mieszane . Kupiłam kolor 23 i 27 (23 wydał mi się w sklepie za jasny, 27 za ciemny, więc wzięłam 2 małe pojemności do mieszania), jak obejrzałam w domu w świetle dziennym to 27 jest totalnie pomarańczowy i u mnie nie nadaje się w ogóle do noszenia ;P, 23 natomiast strzał w dziesiątkę, ładny beżowo-szary kolor, dobrze dopasowuje się do koloru cery. Po stwierdzeniu, że kolor spoko przystępuję do nakładania i zastanawiam się gdzie tu ten Perfect Cover... Nie lubię dużego krycia w podkładach, zależy mi jedynie na wyrównaniu kolorytu cery i szczerze mówiąc PC ledwo daje sobie z tym radę, a obawiałam się, że będzie krycie totalne . Wygląda bardzo naturalnie, nie zapycha mnie, nie podkreśla "gorszych" miejsc na twarzy, ogólnie jest całkiem spoko (o ile ktoś nie oczekuje krycia), ale chyba spodziewałam się czegoś lepszego po swoim pierwszym "prawdziwym" kremie BB .
Zanetka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 10:07   #648
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Ishya Pokaż wiadomość
Mam kolory 21 i 23 nie wiem jakim cudem, ale obydwa mi pasują. Wydaje mi się, że 21 ma mocniejsze krycie niż 23. Pomimo tego, że moim zdaniem 21 pasuje lepiej do mojego koloru szyi to często słyszę, że "taka blada jestem" no, ale to już chyba kwestia tego, że "trzeba" się opalić bo blade jest niezdrowe przecież

Aha mnie nie zapycha zmywam olejkiem jojoba albo z misha
Cytat:
Napisane przez Zanetka1990 Pokaż wiadomość

Ja miesiąc temu w końcu dotarłam do sklepu stacjonarnego Misshy w Poznaniu, kupiłam podekscytowana Perfect Cover no i uczucia mam co najmniej mieszane . Kupiłam kolor 23 i 27 (23 wydał mi się w sklepie za jasny, 27 za ciemny, więc wzięłam 2 małe pojemności do mieszania), jak obejrzałam w domu w świetle dziennym to 27 jest totalnie pomarańczowy i u mnie nie nadaje się w ogóle do noszenia ;P, 23 natomiast strzał w dziesiątkę, ładny beżowo-szary kolor, dobrze dopasowuje się do koloru cery. Po stwierdzeniu, że kolor spoko przystępuję do nakładania i zastanawiam się gdzie tu ten Perfect Cover... Nie lubię dużego krycia w podkładach, zależy mi jedynie na wyrównaniu kolorytu cery i szczerze mówiąc PC ledwo daje sobie z tym radę, a obawiałam się, że będzie krycie totalne . Wygląda bardzo naturalnie, nie zapycha mnie, nie podkreśla "gorszych" miejsc na twarzy, ogólnie jest całkiem spoko (o ile ktoś nie oczekuje krycia), ale chyba spodziewałam się czegoś lepszego po swoim pierwszym "prawdziwym" kremie BB .

Dzieki Pigment daje probki więc pewnie zanim sie zdecyduje to sprawdze
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 10:16   #649
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Tak, nieładne to zachowanie.
W sytuacji opisanej powyżej należałoby koleżankę źle wyglądającą wyciąć, a zdjęcie wstawić jako portret, cytatem o umykającym czasie, gonieniu szczęścia lub "co u was kochani? Miłego dnia!" podpisać. Nie trzeba było koleżance wiochy robić
Dokładnie, niestety mam wrazenie ze Olfa robi to celowo, tzn na tle niekorzystnie wygladajacej kolezanki ja wygladam jeszcze piekniej do dzis pamietam jej zdjecie z kilkoma kolezankami ktore sa po prostu rozesmiane i wygladaja fajnie a ksiezniczka bez usmiechu ale za to z dziubkiem bo tak wyglada wedlug niej najatrakcyjniej
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-10, 10:29   #650
ophelie_
Zero Osiem Wojna
 
Avatar ophelie_
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 109
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Mnie śmieszyło jak ktoś mówił Olfie, że nie będzie go na jej urodzinach, a ta nagrywała snapa, że go bardzo serdecznie pozdrawia

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Dokładnie, niestety mam wrazenie ze Olfa robi to celowo, tzn na tle niekorzystnie wygladajacej kolezanki ja wygladam jeszcze piekniej do dzis pamietam jej zdjecie z kilkoma kolezankami ktore sa po prostu rozesmiane i wygladaja fajnie a ksiezniczka bez usmiechu ale za to z dziubkiem bo tak wyglada wedlug niej najatrakcyjniej
Też to zauważyłam. Przez snapa nawet zaczęłam ją lubić, ale sprawia wrażenie bardzo zakochanej w sobie.
ophelie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 10:39   #651
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

No, najlepiej mieć funkcję kameleona, po włączeniu której, wyglądamy podobnie do osoby z którą się fotografujemy. Wiadomo, że takie uśrednienie cech sprzyja lepszemu odbiorowi.
Trzeba jednak dozować efekt, żeby na prześmiewcę nie wyjść
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 10:46   #652
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Jak ktos sie nudzi to polecam przejrzec insta Olfy- same pozowane, niemal identyczne miny, rzadko cien usmiechu i ani jednego zdjecia z prawdziwym usmiechem, jak dla mnie parada sztuczności i pozerstwa
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 10:48   #653
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość
No, najlepiej mieć funkcję kameleona, po włączeniu której, wyglądamy podobnie do osoby z którą się fotografujemy. Wiadomo, że takie uśrednienie cech sprzyja lepszemu odbiorowi.
Trzeba jednak dozować efekt, żeby na prześmiewcę nie wyjść
Po co tak przejaskrawiać? I jeszcze tak bardzo się mijać z sednem sprawy?
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 10:49   #654
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

No ja właśnie po przeoglądaniu, znalazłam to https://www.instagram.com/p/BCSpVuQz...en_girl_warsaw na koncie jej towarzyszki ze zdjęcia
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 10:49   #655
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Dokładnie, niestety mam wrazenie ze Olfa robi to celowo, tzn na tle niekorzystnie wygladajacej kolezanki ja wygladam jeszcze piekniej do dzis pamietam jej zdjecie z kilkoma kolezankami ktore sa po prostu rozesmiane i wygladaja fajnie a ksiezniczka bez usmiechu ale za to z dziubkiem bo tak wyglada wedlug niej najatrakcyjniej
Z jednej strony tak, ale z drugiej - dodała na insta więcej zdjęć, gdzie dziewczyny wyglądają ładnie. Według mnie ona nie tyle szuka zdjęcia, na którym ktoś wyszedł niekorzystnie, ale takiego, na którym to ona się sobie podoba najbardziej, a na resztę nie patrzy.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 10:52   #656
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość
Po co tak przejaskrawiać? I jeszcze tak bardzo się mijać z sednem sprawy?
Może się nie rozumiemy dobrze



Cattivo też tak myślę.
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 10:59   #657
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Z jednej strony tak, ale z drugiej - dodała na insta więcej zdjęć, gdzie dziewczyny wyglądają ładnie. Według mnie ona nie tyle szuka zdjęcia, na którym ktoś wyszedł niekorzystnie, ale takiego, na którym to ona się sobie podoba najbardziej, a na resztę nie patrzy.
O ile jestem w stanie zrozumieć ze wstawia zdjecia na ktorych dobrze wyglada (bo kazdy tak ma i to normane) to tak jak napisała Mostly mogla wyciac Karole i oszczedzic jej tego zdjecia
ja akurat jestem z tych co wola nieidealne za to spontaiczne i radosne zdjecia (nawet jesli sama wygladam na nich nie do konca korzystnie bo np smieje sie tak, ze az mam druga brode )
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 11:08   #658
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

A ja znowu nie widze, zeby karola wyszla jakos niekorzystnie mocno. Wyszla jak Karola xd
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 11:12   #659
pamelka146
Raczkowanie
 
Avatar pamelka146
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 456
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
A ja znowu nie widze, zeby karola wyszla jakos niekorzystnie mocno. Wyszla jak Karola xd
To samo pomyślałam Wyszła po prostu jak niewyretuszowana,nieupozo wana Karola, bez zrobienia miliona zdjęć i wybrania najładniejszego.
__________________
Chciałem zmienić świat.
Doszedłem jednak do wniosku,
że mogę jedynie zmieniać samego siebie.

- Aldous Huxley

Insta-pierdoły
pamelka146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 11:19   #660
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez pamelka146 Pokaż wiadomość
To samo pomyślałam Wyszła po prostu jak niewyretuszowana,nieupozo wana Karola, bez zrobienia miliona zdjęć i wybrania najładniejszego.

Na własnym zdjęciu z Olfa wyszła podobnie (tylko uroda Olfy mocno zbladła)

https://instagram.com/p/BD_gjAFjYNP/
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 18:29:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.