Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-19, 18:58   #3451
magmeg
Raczkowanie
 
Avatar magmeg
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 53
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Munia, obejrzałam La Cara oculta. CUDO! jak ja uwielbiam takie filmy. Jakiś czas temu napisałam dosłownie w kilku zdaniach, które filmy podobały mi się z Twojego polecenia, a które nie. No i idealnie trafiłaś. Na liście mam jeszcze Słodkich Snów. Dawaj wincyj! A co do samego filmu to bardzo przypominał mi Zaginioną dziewczynę. A że książkę i film uwielbiam to już w ogóle byłam podjarana, że w końcu trafiłam na coś podobnego. Co prawda, nie polubiłam żadnego z bohaterów i ich wybory i decyzje były dla mnie totalnie abstrakcyjne, ale to nic. Oglądało się super
magmeg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 18:59   #3452
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość

teraz testuję podkład z pierre rene i jestem zakochana w kolorze i tym, jak miękko wygląda na twarzy
Który, który?

Już dawno nie widziałam filmiku Karoliny, w którym byłaby tak znudzona. Mam wrażenie, że nakręciła go jak z przymusu i miała ochotę odbębnić temat i jak najszybciej skończyć. Nie wiem, po co kolejny film o tych samych produktach. No dobra, wiem
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 19:00   #3453
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Który, który?

Już dawno nie widziałam filmiku Karoliny, w którym byłaby tak znudzona. Mam wrażenie, że nakręciła go jak z przymusu i miała ochotę odbębnić temat i jak najszybciej skończyć. Nie wiem, po co kolejny film o tych samych produktach. No dobra, wiem
ten najbardziej znany, coś z cover w nazwie
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 19:02   #3454
e_ina
Raczkowanie
 
Avatar e_ina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 468
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez la_bellegerent Pokaż wiadomość
True Match u mnie paskudnie wyglada, zero rozswietlenia, ciasto, smugi. Mam wersje w szklanej bez pompki butelczynie, mialo byc tak pieknie.
Mam podobne odczucia plus podkreślanie suchych skórek brrr
__________________
e_ina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 19:02   #3455
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
ten najbardziej znany, coś z cover w nazwie
Aaa, to miałam go kiedyś i ostatnio mam ochotę do niego wrócić.
W ogóle włączyło mi się chciejstwo podkładowe, pewnie przez to trąbienie o promocjach w R.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 19:03   #3456
201709190931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 223
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez _Morticia Pokaż wiadomość

Trumaczowa opowiada, co robi, gdy ma czas tylko dla siebie, ale taki naprawdę tylko dla siebie. Oczywiście ma go bardzo mało, bo jest zajęta i ma bardzo mało czasu wolnego. Filmik trwa 12 minut.
Chyba powinnam to oglądać w okularach przeciwsłonecznych Jest tak biała, że aż się świeci.
201709190931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 19:03   #3457
margo2
Raczkowanie
 
Avatar margo2
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznan/UK
Wiadomości: 75
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Tak, tak, tak, w koncu nadrobilam watek! Jest radosc

Hip hopowe dziewuszki, przez Was teraz przebywam w tym cudnym swiecie slowa rymowanego i wspominam...

Dla mnie zawsze numer jeden to byl Grammatik i Eldo, pozniej Pezet (jakos tak go kocham , Lona, Sokol (za boski glos), Paktofonika, slabosc mam takze do Hansa a jego utwor "Sam" uwielbiam! Polecam jak ktos nie zna (fajnie oglada sie znajome okolice w teledysku).


margo2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-19, 19:05   #3458
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Andziaks mierzyła na snapie koszulki od Karo i cóż, nie wyglądało mi to na dopasowaną rzecz
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 19:07   #3459
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez magmeg Pokaż wiadomość
Munia, obejrzałam La Cara oculta. CUDO! jak ja uwielbiam takie filmy. Jakiś czas temu napisałam dosłownie w kilku zdaniach, które filmy podobały mi się z Twojego polecenia, a które nie. No i idealnie trafiłaś. Na liście mam jeszcze Słodkich Snów. Dawaj wincyj! A co do samego filmu to bardzo przypominał mi Zaginioną dziewczynę. A że książkę i film uwielbiam to już w ogóle byłam podjarana, że w końcu trafiłam na coś podobnego. Co prawda, nie polubiłam żadnego z bohaterów i ich wybory i decyzje były dla mnie totalnie abstrakcyjne, ale to nic. Oglądało się super
Byłam przekonana, że Ci się spodoba spróbuję pomyśleć o czymś jeszcze, ale w tym klimacie raczej nic nie przychodzi mi do głowy tak na szybciora

Ja właśnie obejrzałam polskie Inferno - zaskoczona Kasią Bujakiewicz, lekko wprowadzona w trans dziwności, z niedosytem - jakoś muszę to ocenić. Mam setki filmów do opisania na blogu nowym, najbardzie przerasta i przeraża mnie jakiś sensowny i logiczny podział tego wszystkiego. Obawiams ie, że pokona mnie chaos - może zrobić serie? Ale jak wtedy zwróćić uwagę na każdą pozycję z osobna? Może gatunkami? Ale to sztampowe i często wprowadzające w błąd przez uogólnienie? Może seriami tematycznie? Ale tu znó gubi się gdzieś filmowe indywiduum. Ostatnio, analizując trochę siebie samą, doszłam do wniosku, ze lubię planować, ale nie umiem realziować według planu - mam tak w pracy, w domu, w internetach również, jak widać. Coś mi umyka, bo już myślę o następnym, chaos, wieczny chaos.

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2016-04-19 o 19:11
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 19:08   #3460
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez la_bellegerent Pokaż wiadomość
True Match u mnie paskudnie wyglada, zero rozswietlenia, ciasto, smugi. Mam wersje w szklanej bez pompki butelczynie, mialo byc tak pieknie.
A myslalas zeby sie pobawic z tymi kropelkami rozswietlajacymi z Sephory? To calkiem przyzwoicie wyglada i mozna stopniowac efekt
glołi-djułi
Oj, to chyba jednak zrezygnuję z zakupu

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
true match to moja osobista tragedia.
ciasto drożdżowe jak się patrzy
teraz testuję podkład z pierre rene i jestem zakochana w kolorze i tym, jak miękko wygląda na twarzy
A jaki z PR konkretnie? Mam trochę uraz, bo raz kupiłam jakiś polecany podkład z PR, sto lat temu, i śmierdział tak, że nie byłam w stanie go używać. Nigdy wcześniej ani nigdy potem nie miałam takiego przypadku, smród plastiku i obrzydliwej chemii, aż zbierało mi się na wymioty
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 19:14   #3461
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
jeszcze jej się zachce blondu
Haha przez to, ze w tym poscie wspominalam tez o marokanskiej masce to przez moment pomyslalam, ze Ty mowisz ze Muni po tej masce zachce sie blondu Munia co Ty na to?
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-19, 19:16   #3462
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
To ja się wetnę w temat włosowy i polecę odżywkę Planeta Organica z masłem mango(olejem?). Jest świetna i pięknie pachnie Poza tym, moim nowym odkryciem jest olej konopny- działa nawilżająco zarówno na twarz, jak i na włosy No i dzięki Wam przypomniałam sobie, że jestem w posiadaniu 10krotnie zatężonego wyciągu z aloesu. Czuję się zmotywowana do kombinowania z włosami
Jutro zaczyna się promocja w Rossmannie, a już dzisiaj zostawiłam +70 zeta w Pigmencie
Munka, nigdy nie byłam w temacie polskiego rapu, ale ostatnio przypomniało mi się to i nie mogę przestać słuchać

Oglądacie Fazowskiego? Dawniej nie mogłam na niego patrzeć, ponieważ jest trochę Sebixem Ale ostatni odcinek z Indii był bardzo fajny, do tego "subtelny" diss na Cejrowskiego
Myślę, że taka idea Fazowskiego, żeby być trochę Seba. Oglądałam juz jego poprzedni wyjazd, mamy wspólnych znajomych (czasem jeżdżę stopem, ale moje historie to jest nic w porównaniu do Dawida ), on serio taki jest. To nie jest konwencja jak u Szusz "o mój borze wstałam, życie jest trudne, elo". Ten koleś na kanale to sto procent Dawida. Szczerze mówiąc sto razy wole go oglądać niż polskie jutuby. Bardzo lubię go oglądać, mimo że jego prostota, bez urazy, często mnie razi. Oglądam tez Michała Patera i raczej do niego mi bliżej, choć jego 'nowy projekt' Jak jest trochę mnie przeraża
parafrazując klasyka Patera, morale mi trochę spadły... Jak zdążę na samolot w Modlinie to będzie cud nad Wisłą jutro muszę być o 9 w Gdańsku

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 19:18   #3463
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez kajmanowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny z #teampokrzywa zbieram się i zbieram i nie mam kiedy napisać, ale chciałam Was przestrzec trochę przed pokrzywą, bo może przyciemniać/przebarwiać zęby. Kiedyś piłam sporo i znajoma również i po jej wizycie u dentysty zwrócił jej na to uwagę. U mnie było to samo. Nie wiem czy google coś na ten temat wiedzą, nie szukałam bo ufam dentystom, tym bardziej, że mój i jej powiedzieli to samo. Może jeśli któraś z Was ma zęby delikatne, skłonne do przebarwień to pijcie przez słomkę - zawsze to trochę ominie zęby


aż sobie chyba dzisiaj zaparzę

dodam, że ja po pokrzywie nabawiłam się mega zajadów
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 19:19   #3464
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
dodam, że ja po pokrzywie nabawiłam się mega zajadów
przedawkowanie
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 19:19   #3465
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez margo2 Pokaż wiadomość

Hip hopowe dziewuszki, przez Was teraz przebywam w tym cudnym swiecie slowa rymowanego i wspominam...

Dla mnie zawsze numer jeden to byl Grammatik i Eldo, pozniej Pezet (jakos tak go kocham , Lona, Sokol (za boski glos), Paktofonika, slabosc mam takze do Hansa a jego utwor "Sam" uwielbiam! Polecam jak ktos nie zna (fajnie oglada sie znajome okolice w teledysku).

W moim rapowym sercu też Eldo zawsze będzie miał pierwsze miejsce.
Tak mnie zainspirował ten wątek, że odkopałam swój profil na lastfm i mam wieczór wspomnień z polskim rapem.
https://www.youtube.com/watch?v=8tFta3sRRsU - a to jest dla mnie Klasyk przez duże K, świetna autobiografia. Mało znane, długie, ale piękne.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 19:22   #3466
magmeg
Raczkowanie
 
Avatar magmeg
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 53
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Byłam przekonana, że Ci się spodoba spróbuję pomyśleć o czymś jeszcze, ale w tym klimacie raczej nic nie przychodzi mi do głowy tak na szybciora

Ja właśnie obejrzałam polskie Inferno - zaskoczona Kasią Bujakiewicz, lekko wprowadzona w trans dziwności, z niedosytem - jakoś muszę to ocenić. Mam setki filmów do opisania na blogu nowym, najbardzie przerasta i przeraża mnie jakiś sensowny i logiczny podział tego wszystkiego. Obawiams ie, że pokona mnie chaos - może zrobić serie? Ale jak wtedy zwróćić uwagę na każdą pozycję z osobna? Może gatunkami? Ale to sztampowe i często wprowadzające w błąd przez uogólnienie? Może seriami tematycznie? Ale tu znó gubi się gdzieś filmowe indywiduum. Ostatnio, analizując trochę siebie samą, doszłam do wniosku, ze lubię planować, ale nie umiem realziować według planu - mam tak w pracy, w domu, w internetach również, jak widać. Coś mi umyka, bo już myślę o następnym, chaos, wieczny chaos.
Gatunkami to może nie, bo Ty chyba i tak oglądasz przeważnie dramaty/thrillery? Może przyznawaj gwiazdki czy punkty filmom i podziel je później wg tej oceny?
magmeg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 19:23   #3467
Cytrynellka90
Raczkowanie
 
Avatar Cytrynellka90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 337
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez margo2 Pokaż wiadomość
Tak, tak, tak, w koncu nadrobilam watek! Jest radosc

Hip hopowe dziewuszki, przez Was teraz przebywam w tym cudnym swiecie slowa rymowanego i wspominam...

Dla mnie zawsze numer jeden to byl Grammatik i Eldo, pozniej Pezet (jakos tak go kocham , Lona, Sokol (za boski glos), Paktofonika, slabosc mam takze do Hansa a jego utwor "Sam" uwielbiam! Polecam jak ktos nie zna (fajnie oglada sie znajome okolice w teledysku).


Eldo-granice 💜 w liceum każdemu wersowi mogłam Przypisać konkretna osobę, gdzieś to nawet opisałam na photoblogu, ciekawe czy jeszcze istnieje...





Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Byłam przekonana, że Ci się spodoba spróbuję pomyśleć o czymś jeszcze, ale w tym klimacie raczej nic nie przychodzi mi do głowy tak na szybciora

Ja właśnie obejrzałam polskie Inferno - zaskoczona Kasią Bujakiewicz, lekko wprowadzona w trans dziwności, z niedosytem - jakoś muszę to ocenić. Mam setki filmów do opisania na blogu nowym, najbardzie przerasta i przeraża mnie jakiś sensowny i logiczny podział tego wszystkiego. Obawiams ie, że pokona mnie chaos - może zrobić serie? Ale jak wtedy zwróćić uwagę na każdą pozycję z osobna? Może gatunkami? Ale to sztampowe i często wprowadzające w błąd przez uogólnienie? Może seriami tematycznie? Ale tu znó gubi się gdzieś filmowe indywiduum. Ostatnio, analizując trochę siebie samą, doszłam do wniosku, ze lubię planować, ale nie umiem realziować według planu - mam tak w pracy, w domu, w internetach również, jak widać. Coś mi umyka, bo już myślę o następnym, chaos, wieczny chaos.
Ja się może mało znam ale się wypowiem. Opisuj filmy jak leci, tak jak je oglądasz, a gdzieś w menu będziesz miała przejście do wyboru juz konkretnych kategorii, tak jak to otagujesz przy konkretnym poście. No chyba ze to nie o to chodzi.
__________________
>>Team Speak dla Wizażu<<
Pobierz Klik Zainstaluj > Połącz [ Connect:178.33.168.235:10 046 ] Dołącz: [Dziewczyny z Wizażu]
Hasło u Adminów.

Sprawdz kto aktualnie siedzi na kanale: Klik
Cytrynellka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 19:32   #3468
la_bellegerent
Raczkowanie
 
Avatar la_bellegerent
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Norfolk, Va
Wiadomości: 41
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Jeszcze w temacie podkladow, polecam strone findation.com. Opiera sie preferencjach kolorystycznych podkladow ktorych uzywacie/uzywalyscie. Szczegolnie przydatne jesli planujecie zakupy w ciemno produktow niedostepnych stacjonarnie w PL.
la_bellegerent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 19:32   #3469
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

UMRĘ JAK NIE ZNAJDĘ
http://warszawa.naszemiasto.pl/artyk...id,tm,zid.html
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-19, 19:35   #3470
la_bellegerent
Raczkowanie
 
Avatar la_bellegerent
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Norfolk, Va
Wiadomości: 41
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Nie umieraj! http://www.pakamera.pl/zupagrafika-0_s12210951.htm
la_bellegerent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 19:35   #3471
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Myślę, że taka idea Fazowskiego, żeby być trochę Seba. Oglądałam juz jego poprzedni wyjazd, mamy wspólnych znajomych (czasem jeżdżę stopem, ale moje historie to jest nic w porównaniu do Dawida ), on serio taki jest. To nie jest konwencja jak u Szusz "o mój borze wstałam, życie jest trudne, elo". Ten koleś na kanale to sto procent Dawida. Szczerze mówiąc sto razy wole go oglądać niż polskie jutuby. Bardzo lubię go oglądać, mimo że jego prostota, bez urazy, często mnie razi. Oglądam tez Michała Patera i raczej do niego mi bliżej, choć jego 'nowy projekt' Jak jest trochę mnie przeraża
parafrazując klasyka Patera, morale mi trochę spadły... Jak zdążę na samolot w Modlinie to będzie cud nad Wisłą jutro muszę być o 9 w Gdańsku

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
Tak, z Fazowskiego często wychodzi słoma z butów(czy też skarpetki z sandałów), ale na Patera nie mogę obecnie patrzeć. Większość jego filmików jest obecnie okrtunie nudna, do tego sili się na głębsze refleksje, nie posiadając podstawowej wiedzy. Jeszcze ten jego kolega-menago z projektu Jak jest, który co drugie słowo mówi krzywa Dawniej wolałam Patera, teraz uważam, że jest większym Sebą niż Faza

Skoro odgrzewamy muzyczne starocie to mam fazę na piosenkę, która kojarzy mi się z czasami, kiedy You can dance było hitem kto pamięta?
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 19:36   #3472
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
przedawkowanie

no trochę szalałam, bo mi zasmakowała, a poza tym wbiłam sobie fazę, że będę zapuszczać włosy.
Później dawałam do kubka 1 skrzyp i 1 pokrzywę, łykałam wit.B i było już ok
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 19:36   #3473
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
http://www.zupagrafika.com/zupamarke...K-ZELAZNA.html
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 19:36   #3474
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Oj, to chyba jednak zrezygnuję z zakupu


u mnie na suchej skórze wygląda bardzo ładnie
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 19:37   #3475
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Karolina Ziętek i hybrydy


ładny ten matowy, ale ten święcący wzorek mogła sobie darować
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 19:39   #3476
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
u mnie na suchej skórze wygląda bardzo ładnie
też mam suchą skórę, ale wygląda bardzo brzydko nie ma reguły, co jest przykre, bo tak naprawdę nigdy nie wiadomo, co kupić, a czego się wystrzegać
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 19:45   #3477
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Haha przez to, ze w tym poscie wspominalam tez o marokanskiej masce to przez moment pomyslalam, ze Ty mowisz ze Muni po tej masce zachce sie blondu Munia co Ty na to?
No ja w blondzie bym była niewidzialna chyba, więc -NIE ale co do maski - jeszcze miałam pytać - czy dostanę gdzieś stacjonarnie?
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 19:46   #3478
agnieszka16
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 375
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez 201705291006 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Na pierwszych latach studiów bez przerwy miałam praktyki, staże, w regularnym zakresie godzinowym (40 h w tygodniu), wszystko bez kasy lub za grosze. Ja się jarałam, bo nie sądziłam, że może być inaczej w tak młodym wieku, a mogłam pracować w wymarzonym zawodzie.

Z perspektywy czasu - z jednej strony nie żałuję,bo po 5 latach studiów miałam 5 lat doświadczenia w pracy.
Teraz jako 26-latka śmigam w swojej wymarzonej branży, mam dobre warunki, jestem szczęśliwa i spełniona, a niektórzy moi rówieśnicy dopiero oswajają się z ideą pracy jako takiej.

Z drugiej strony - uważam, że to niemoralne żerować na ambitnych studenciakach, którzy odwalają robotę za darmo, albo za 800 zł miesięcznie. Albo rotacja stażystami co 2 miesiące, byle tylko nikt nie rozgościł się na dłużej i można było zaoszczędzić na etacie. dramat.
agnieszka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 19:48   #3479
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez la_bellegerent Pokaż wiadomość
To jakiś raj jest. A jak się wpisze w wyszukiwarkę Warszawa, to już w ogóle. Ale notesów jak na złość brak ;/ niestety ten blokowy cudo, ale za mały

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Skoro odgrzewamy muzyczne starocie to mam fazę na piosenkę, która kojarzy mi się z czasami, kiedy You can dance było hitem kto pamięta?
JA!
Szkoda, ze Keri zniknęła, baaaardzo ją lubiłam, szczególnie jakoś ten kawałek (i Kanye tutaj taaaak mi się podobał, pamiętam!) ->


Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2016-04-19 o 19:49
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 19:49   #3480
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
też mam suchą skórę, ale wygląda bardzo brzydko nie ma reguły, co jest przykre, bo tak naprawdę nigdy nie wiadomo, co kupić, a czego się wystrzegać
Tia, mam mocno suchą cerę poza strefą T i jedyne, co u mnie się sprawdza, to... minerały z Annabelle Kiedy je dostałam, spodziewałam się katastrofy, a dzisiaj kupiłam trzecie opakowanie z rzędu :P Co ciekawe, podkład ten wygląda równie ładnie na strafie T. Także chyba nie da się przewidzieć Szkoda, że AM ma brzydkie korektory, bo jestem skazana na fioletowy z Astora- lubię go, ale wolałabym coś z lepszym składem

Munka, teraz mi jeszcze przypomniałaś o Kanye sprzed czasów, kiedy chciał zostać prezydentem

albo to

Edytowane przez Olkaaaa_s
Czas edycji: 2016-04-19 o 19:52
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 18:29:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.