Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami - Strona 170 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-26, 16:20   #5071
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Calineczka, W. w ogóle lubi w chuście ostatnio ale nie za długo bo się nudzi i wierci z przodu. Z tyłu więcej widział więc był zadowolony ale ponieważ wiązanie było do luftu to zaczął mi się przekrzywiac i długo się nie nosiliśmy.
Gratuluję zostawienia młodego dziadkom następnym razem to już musi być randka

Minini, zawsze to jakiś pomysł na niedzielę z tymi zakupami powodzenia na masażu! Oby mniej bolało

Sam, dobrze że Max nie połknął kulki. Nie mam patentu na przebieranie. Odkąd ściągnęłam karuzele to łatwiej mi W. przebrać bo nie próbuje łapać zabawek. Jak się wkurza i płacze to mu śpiewam.

Devileek, też się lubię tak poprzytulac jak młody śpi z nami. Teraz cały tydzień spał w łóżeczku i brakowało mi go nie powiem...

Xzora, super wygląda to autko. Nie dziwię się że nie chcesz go prowadzić, nie daj Boże rysę zrobić dobrze że Klaudia już ok bo ciężki wieczór mieliście.

My byliśmy na ostatniej rehabilitacji. Mamy się pokazać za 2-4 tygodnie jak już będzie tak bardzo sprawnie czworakował. Dostałam bazę swoich pacjentów. Nie wierzę że wracam do pracy...

Za to młody buczy od rana bo za krótka drzemka na spacerze a uśpić się nie daje za żadne skarby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie miałam pytać, która z was wraca w tym roku do pracy? Albo czy któraś nie wraca?

Podajcie jeszcze raz link do przepisu na te placki z mannej. Kupiłam mleko owsiane.

Idzie nowy mc, więc zamówiłam ubrania Pestce, nowy ochraniacz z la millou, nocnik z fp - będę już ją sadzac oraz barierke na schody. Zrobiłam też selekcję w pościeli i poszewkach. Zostawiłam 2 komplety dla gości. Nam kupiłam nową i w hm jest kod -20% zamówiłam wszystko nowe.
W ten sposób 3 torby z koldrami i kocami trafią do schroniska. 2 wory do PCK i 1 do mamy. Aż mi się humor poprawił.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 16:28   #5072
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Muszę pochwalić Amelkę za rd Jadła początkowo jak mały kurczak, a od kilku dni jest naprawdę nieźle. Muszę od jutra zrobić jej kaszkę z 2 łyżek, bo jedna to już za mało. Podałam gluten, mam nadzieję, że będzie dobrze. Wiem, że nie muszę szczególnie uważać, ale jak widzę co się dzieje u innych dzieci to rozum nakazuje ostrożność.

Pisałyście o firmach ciuchowych, mnie też najbardziej pasuje hm, jakościowo i rozmiarowo są super. Muszę kupić jakaś przejściową kurtkę dla młodej, bo nie mam. No i czas zacząć rozmiar 80 kompletować.

Wiecie może gdzie najszybciej stacjonarnie kupię bańki mydlane? Chciałabym podmuchać trochę Amelce, co by zapewnić stałe atrakcje Zamówiłam jej jakiś czas temu kostkę sensoryczną i piramidkę z kółek, bo stare zabawki już się jej znudziły. Czym się bawia teraz Wasze smyki? U nas mata i bujak juz trafiły do pudeł.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Właśnie miałam pytać, która z was wraca w tym roku do pracy? Albo czy któraś nie wraca?

Podajcie jeszcze raz link do przepisu na te placki z mannej. Kupiłam mleko owsiane.

Idzie nowy mc, więc zamówiłam ubrania Pestce, nowy ochraniacz z la millou, nocnik z fp - będę już ją sadzac oraz barierke na schody. Zrobiłam też selekcję w pościeli i poszewkach. Zostawiłam 2 komplety dla gości. Nam kupiłam nową i w hm jest kod -20% zamówiłam wszystko nowe.
W ten sposób 3 torby z koldrami i kocami trafią do schroniska. 2 wory do PCK i 1 do mamy. Aż mi się humor poprawił.
http://alaantkoweblw.pl/puszyste-placki-z-kaszki-manny/

Pokaż zakupy
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 16:31   #5073
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Muszę pochwalić Amelkę za rd Jadła początkowo jak mały kurczak, a od kilku dni jest naprawdę nieźle. Muszę od jutra zrobić jej kaszkę z 2 łyżek, bo jedna to już za mało. Podałam gluten, mam nadzieję, że będzie dobrze. Wiem, że nie muszę szczególnie uważać, ale jak widzę co się dzieje u innych dzieci to rozum nakazuje ostrożność.

Pisałyście o firmach ciuchowych, mnie też najbardziej pasuje hm, jakościowo i rozmiarowo są super. Muszę kupić jakaś przejściową kurtkę dla młodej, bo nie mam. No i czas zacząć rozmiar 80 kompletować.

Wiecie może gdzie najszybciej stacjonarnie kupię bańki mydlane? Chciałabym podmuchać trochę Amelce, co by zapewnić stałe atrakcje Zamówiłam jej jakiś czas temu kostkę sensoryczną i piramidkę z kółek, bo stare zabawki już się jej znudziły. Czym się bawia teraz Wasze smyki? U nas mata i bujak juz trafiły do pudeł.
Banki kupiłam ostatnio w świecie książki.

Moja bawi się stolikami edukacyjnymi, ale głównie to raczkuje i gryzie gryzaki

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Dziękuję za przepis

Brawo za rd! Moja prócz mleka zjadła dziś 210 ml mannej z bananem i 190g mojej kalafiorowej. Pół kromki chleba. Nie kupiłam słoików bo obecnie gotuję. Kupię jak będą mi potrzebne awaryjnie.

Wstawię foto jak zrzuce zdjęcia. Nie mogę wejść w galerie, a do jutra jesteśmy u mamy.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 16:33   #5074
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Banki kupiłam ostatnio w świecie książki.

Moja bawi się stolikami edukacyjnymi, ale głównie to raczkuje i gryzie gryzaki
Dzięki

Pytałaś o powrót do pracy, ja zdecyduję się prawdopodobnie na wychowawczy, ale to nie jest jeszcze moja ostateczna decyzja. Z jednej strony chciałabym wrócić, żeby mieć kontakt z ludźmi, z drugiej jest Amelka, no i też u tż przy dg mam co robić.
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 16:35   #5075
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Kurcze w przepisie jest białko. .. nie wiem czy dać to Pestce..
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 16:35   #5076
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Banki kupiłam ostatnio w świecie książki.

Moja bawi się stolikami edukacyjnymi, ale głównie to raczkuje i gryzie gryzaki

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Dziękuję za przepis

Brawo za rd! Moja prócz mleka zjadła dziś 210 ml mannej z bananem i 190g mojej kalafiorowej. Pół kromki chleba. Nie kupiłam słoików bo obecnie gotuję. Kupię jak będą mi potrzebne awaryjnie.

Wstawię foto jak zrzuce zdjęcia. Nie mogę wejść w galerie, a do jutra jesteśmy u mamy.
Pestka wciąga niezłe ilości A kalafiorową to sama bym zjadła
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 16:35   #5077
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Dzięki

Pytałaś o powrót do pracy, ja zdecyduję się prawdopodobnie na wychowawczy, ale to nie jest jeszcze moja ostateczna decyzja. Z jednej strony chciałabym wrócić, żeby mieć kontakt z ludźmi, z drugiej jest Amelka, no i też u tż przy dg mam co robić.
Czyli będziesz miała jakiś dochód?
Wychowawczy ile?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-26, 20:15   #5078
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-26 21:15:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.