Mielec - fryzjer - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-18, 13:56   #61
minia555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Mielec - fryzjer

Co do "ego".. hmm, raz ścinała mnie Natalia - spoko, ale bez rewelacji. Póżniej kilka razy byłam u Tomka Bratka. Ścina ok, jak mu się chce i ma czas. Jednak zawsze coś było nie tak, gdzieś chodził zostawiając mnie na fotelu na dłuuuższą chwilę, coś załatwiał, gadał przez telefon.... i niestety ostatnio przez takie właśnie sytuacje obciął mnie fatalnie. Musiałam poprawiać cały tył bo nie mogłam na siebie patrzeć. Poszłam do tej Oli na smoczkę, za podcięcie paru włosów skasowała 30 zł. Nadmienię, że u Bratka zapłaciłam 40.
Wnioski? do "ego" już nie pójdę. Tomek nie szanuje klientek, jest tak pewien siebie, że zapomniał jak się dobrze ścina. To jego ciągłe gadanie o tym jakie to on ma super kosmetyki do farbowania, jaki to on jest zdolny i jak się marnuje w Mielcu jest nie współmierne do rzeczywistości. Jak się nauczy szanować czyjś czas i pieniądze to do niego wrócę, póki co spróbuję z tym Gabriell na starówce. Próba nie strzelba a nóż będę zadowolona.
minia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 11:33   #62
angeluska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dobry fryzjer w Mielcu???

Dziewczny, pomozcie, zamierzam wybrac sie do fryzjera. Chodzi mi o miejscowosc Mielec(podkarpackie) ktorego mozecie mi polecic?
angeluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 13:37   #63
belzebubka
Raczkowanie
 
Avatar belzebubka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 151
Dot.: Mielec - fryzjer

Cytat:
Napisane przez minia555 Pokaż wiadomość
Co do "ego".. hmm, raz ścinała mnie Natalia - spoko, ale bez rewelacji. Póżniej kilka razy byłam u Tomka Bratka. Ścina ok, jak mu się chce i ma czas. Jednak zawsze coś było nie tak, gdzieś chodził zostawiając mnie na fotelu na dłuuuższą chwilę, coś załatwiał, gadał przez telefon.... i niestety ostatnio przez takie właśnie sytuacje obciął mnie fatalnie. Musiałam poprawiać cały tył bo nie mogłam na siebie patrzeć. Poszłam do tej Oli na smoczkę, za podcięcie paru włosów skasowała 30 zł. Nadmienię, że u Bratka zapłaciłam 40.
Wnioski? do "ego" już nie pójdę. Tomek nie szanuje klientek, jest tak pewien siebie, że zapomniał jak się dobrze ścina. To jego ciągłe gadanie o tym jakie to on ma super kosmetyki do farbowania, jaki to on jest zdolny i jak się marnuje w Mielcu jest nie współmierne do rzeczywistości. Jak się nauczy szanować czyjś czas i pieniądze to do niego wrócę, póki co spróbuję z tym Gabriell na starówce. Próba nie strzelba a nóż będę zadowolona.
Napisz, jak tam było w tym Gabriellu (:
belzebubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 07:52   #64
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mielec - fryzjer

Cytat:
Napisane przez minia555 Pokaż wiadomość
Ścina ok, jak mu się chce i ma czas. Jednak zawsze coś było nie tak, gdzieś chodził zostawiając mnie na fotelu na dłuuuższą chwilę, coś załatwiał, gadał przez telefon
Wnioski? do "ego" już nie pójdę. Tomek nie szanuje klientek, jest tak pewien siebie, że zapomniał jak się dobrze ścina. To jego ciągłe gadanie o tym jakie to on ma super kosmetyki do farbowania, jaki to on jest zdolny i jak się marnuje w Mielcu jest nie współmierne do rzeczywistości. Jak się nauczy szanować czyjś czas i pieniądze to do niego wrócę,
Heh no to jest jak nie jesteś jego znajomą albo znajomą znajomych to ma cie w dupie generalnie:P i czesto tak jest ze sie spoznia, przed 12 nienalezy się umawiać bo Tomasz przed 12 nie wstaje:P aczkolwiek jak sie przyłoży to potrafi sciąć dobrze
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 07:21   #65
minia555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Mielec - fryzjer

Cytat:
Napisane przez belzebubka Pokaż wiadomość
Napisz, jak tam było w tym Gabriellu (:
hmm, dziwnie. Jakiś Krzysztof mnie ścinał (ja to mam "szczęście" do facetów). Sposób jego ścinania mnie zaskoczył bo tak inaczej, szybko bardzo, jakieś cudowne nożyczki miał i je zachwalał, ja tam wolę normalne cieniowanie, najlepiej maszynką, ale...ze "specjalistami" się nie dyskutuje. Samo ścięcie ok. Trochę za bardzo schematyczne i takie na odwal się, ale jestem nawet zadowolona... uśmiech zniknął po usłyszeniu ceny!!! 49 zł za dosłownie podcięcie, bo dużo mi nie ścinał, generalnie nie wiem czy 15 minut siedziałam na fotelu z układaniem itp... On teraz otworzył swój salon na skrzyżowaniu koło bp, molestował mnie nawet swoją wizytówką, coby klientki wyłapać pewnie, ale nie pójdę juz raczej do niego. To ścięcie nie było warte 49 zł.
Kolejny wypad do Tarnowa do Jean Louis David-a - jeśli już mam zapłacić kupę kasy to przynajmniej będę wiedziała za co płacę Raz tylko byłam u nich, nigdy więcej nikt mnie tak super nie ściął!! W Mielcu to jakaś mafia jest normalnie, nie trafiłam jeszcze na dobrego fryzjera, wartego swojej ceny...niestety.

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
Heh no to jest jak nie jesteś jego znajomą albo znajomą znajomych to ma cie w dupie generalnie:P i czesto tak jest ze sie spoznia, przed 12 nienalezy się umawiać bo Tomasz przed 12 nie wstaje:P aczkolwiek jak sie przyłoży to potrafi sciąć dobrze
"jak się przyłoży.." no właśnie ale ostatnio sie nie przykłada w ogóle, dom buduje.... i tylko to ma teraz w głowie. A jeżeli chodzi o znajomości, to myślałam, że takowe istnieją, bo znam się bardzo dobrze z jego przyjaciółką i to ona mnie do niego przywiodła...
minia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 12:46   #66
stalowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1
Dot.: Mielec - fryzjer

Wiecie coś może o salonie ALA w różowych budynkach koło studia?
stalowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 11:29   #67
simcha
Zakorzenienie
 
Avatar simcha
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 423
Dot.: Mielec - fryzjer

podbijam temat szukam dobrego salonu, fryzura na studniówkę, wiecie gdzie dobrze układają włosy?
__________________

zapuszczam włosy



Pomóż Bronkowi Lopez zostać w Polsce z mamą!
podpisz PETYCJĘ
simcha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-19, 15:34   #68
simcha
Zakorzenienie
 
Avatar simcha
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 423
Dot.: Mielec - fryzjer

halo mielczanki, gdzie się ukrywacie?
__________________

zapuszczam włosy



Pomóż Bronkowi Lopez zostać w Polsce z mamą!
podpisz PETYCJĘ
simcha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 18:39   #69
belzebubka
Raczkowanie
 
Avatar belzebubka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 151
Dot.: Mielec - fryzjer

Jakiś czas temu fajnie ścinała taka pani na pasażu, za Bambi, tak z tyłu, tam jest kosmetyczka i fryzjer. Jednak raz źle mi obcięła i się zraziłam, ale generalnie było w porządku. Podglądnęłam raz próbną fryzurę ślubną i była całkiem, całkiem, więc może tam? (;
belzebubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 16:04   #70
anika43
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Mielec - fryzjer

Cytat:
Napisane przez simcha Pokaż wiadomość
podbijam temat szukam dobrego salonu, fryzura na studniówkę, wiecie gdzie dobrze układają włosy?
Moim zdanie super fryzury układa Pan fryzjer stylista w salonie na ul. Staszica, koło stacji BP.
Robiłam sobie tam fryzurę na wesele i byłam bardzo zadowolona . Fryzura była bardzo oryginalna i młodzieżowa, a nie tak jak zwykle robią jakiegoś koka albo loki i spokój mają z klientką
Tylko nie wiem jak z terminami, bo wiem, że na soboty to trzeba wcześniej się zapisywać. Ale można zadzwonić, zapytać.
Tel. 500163424 - chyba aktualny

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

O! Znalazłam link do strony tego salonu: http://fryzjerblue.terazwww.pl/
anika43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 16:09   #71
simcha
Zakorzenienie
 
Avatar simcha
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 423
Dot.: Mielec - fryzjer

o dziękuję, a ile płaciłaś za ułożenie?
__________________

zapuszczam włosy



Pomóż Bronkowi Lopez zostać w Polsce z mamą!
podpisz PETYCJĘ
simcha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 16:57   #72
anika43
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Mielec - fryzjer

Cytat:
Napisane przez simcha Pokaż wiadomość
o dziękuję, a ile płaciłaś za ułożenie?
Chyba 70 zł.
Pzdr
anika43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 14:09   #73
mon112233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Mielec - fryzjer

a ja bardzo polecam salon m&r studio na zygmuntowskiej w tej galeri fajnie scina taka aska ona jest mloda ale scina super polecam
mon112233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 12:06   #74
aiwlys86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
GG do aiwlys86
Smile Dot.: Mielec - fryzjer

Ja ostatnio byłam w salonie Luksus na pasażu u Pawła (chyba tak miał na imię... Muszę powiedzieć, że jestem całkiem zadowolona- mam teraz fajnie wycieniowane półdługie włosy. Zapłaciłam 40 zł z modelowaniem. Samo ścięcie chyba w granicach 30 zł. Mogępolecić
aiwlys86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 19:57   #75
Toffiii
Raczkowanie
 
Avatar Toffiii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 63
Dot.: Mielec - fryzjer

Polecam z czystym sercem Panią Ewę z 'ego' , siostrę Pana Tomasza Bratka. Jest REWELACYJNA! Moje włosy ją kochają i są od Niej uzależnione. Ta Pani czesze mnie i obcina mi włoski od 8- go roku życia. Teraz jestem na II roku studiów w Wawie, ale dalej ufam nożyczkom tylko w rękach tej Pani. POLECAM!
Dodam, że mam zawsze długie, bardzo gęste i baaaardzo niesforne włosy.
__________________
>> Piękno to coś, co mamy w sobie
co tkwi w naszych oczach. <<


>> Bo w oczach tkwi siła duszy. <<

Paulo Coelho cyt. z książki "Alchemik"

Edytowane przez Toffiii
Czas edycji: 2011-03-14 o 19:58
Toffiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 16:36   #76
moninew1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Thumbs down Dot.: Mielec - fryzjer

Fryzjer Ego na ul. Niepodległośći - byłam raz efekt może być ale cena za wysoka.
Polecam za to Salon WiG fryzjera Grzegorza Króla na osiedlu ul. Wyspiańskiego 4 jest dokładny w swojej pracy choć czasem ponosi go fantazja

Edytowane przez moninew1
Czas edycji: 2011-04-16 o 10:38
moninew1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 06:40   #77
mon112233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Mielec - fryzjer

Hej dziewuszki ja bylam ostatnio w galeri viva w tym salonie i scianja rewelacja i nie maja wysokich cen a moje wlosy nigdy nie byly lepiej sciete niz teraz z czystym sercem polecam m&r studnio
mon112233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 13:14   #78
belzebubka
Raczkowanie
 
Avatar belzebubka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 151
Dot.: Mielec - fryzjer

Cytat:
Napisane przez mon112233 Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki ja bylam ostatnio w galeri viva w tym salonie i scianja rewelacja i nie maja wysokich cen a moje wlosy nigdy nie byly lepiej sciete niz teraz z czystym sercem polecam m&r studnio
To ile zapłaciłaś?
belzebubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 20:27   #79
mon112233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Mielec - fryzjer

Cytat:
Napisane przez belzebubka Pokaż wiadomość
to ile zapłaciłaś?


strzyzenie 25 zl a ja wzielam sobie strzyzenie z regeneracja wlosow i z regeneracja zaplacilam 37 zl a wlosy po tej regeneracji byly super ta pani ma taka reke do wlosow ze polecam
mon112233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-08, 15:47   #80
reggla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Mielec - fryzjer

podbijam wątek
szukam naprawde dobrego fryzjera który ułozył by mi fajnie moje długie włosy na wesele... pomóżcie
reggla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 12:56   #81
Snowbordzistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Mielec - fryzjer

Witam

Serdecznie zapraszam do Salonu Fryzjerskiego „ Fala ” w Mielcu
Snowbordzistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 10:40   #82
insia
Przyczajenie
 
Avatar insia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 2
GG do insia
Dot.: Mielec - fryzjer

Cytat:
Napisane przez reggla Pokaż wiadomość
szukam naprawde dobrego fryzjera który ułozył by mi fajnie moje długie włosy na wesele... pomóżcie
Mialam ten sam problem, zwlaszcza, ze biore slub za dwa miesiace i szukalam dobrego fryzjera, krory mnie uczesze. Kilka razy bylam w salonie EGO i nie polecam za podejscie do klienta. Wychodze z zalozenia, ze fryzjer jest dla mnie, a nie ja dla niego.
Kolezanka polecila mi natomiast salon na smoczce, dokladnie kolo kwiaciarni na szafera. Poszlam tam na probna fryzure i jestem bardzo zadowolona. Pani Ula jest niezwykle mila i ma swietne podejscie. Doradzi, ale nie narzuca swojego zdania. Teraz i ja ją polecam
insia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 00:01   #83
simcha
Zakorzenienie
 
Avatar simcha
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 423
Dot.: Mielec - fryzjer

Cytat:
Napisane przez insia Pokaż wiadomość
Kolezanka polecila mi natomiast salon na smoczce, dokladnie kolo kwiaciarni na szafera. Poszlam tam na probna fryzure i jestem bardzo zadowolona. Pani Ula jest niezwykle mila i ma swietne podejscie. Doradzi, ale nie narzuca swojego zdania. Teraz i ja ją polecam
Nie wiem jak z układaniem, ale do ścięcia włosów nie polecam. Salon nazywa się bodajże Cler i byłam tam kiedyś tylko podciąć końcówki, po czym wyszłam z o połowę krótszymi włosami niż weszłam. Nigdy się tak nie poryczałam po fryzjerze jak wtedy więc ja na pewno tam nie wrócę
__________________

zapuszczam włosy



Pomóż Bronkowi Lopez zostać w Polsce z mamą!
podpisz PETYCJĘ
simcha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 12:38   #84
luckyluck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Mielec - fryzjer

Witam czytam wasze wypowiedzi i u mnie na osiedlu smoczka w mielcu powstal nowy salon urody EFEKT i bylam sprawdzilam i pania fryzjerke i kosmetyczke i jestem strasznie zadowolona wiec polecam bardzo goraco i ceny nie sa takie duze polecam
luckyluck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 09:40   #85
marta448
Raczkowanie
 
Avatar marta448
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 198
Dot.: Mielec - fryzjer

Szukam dobrego fryzjera ktory potrafi dobrze sciac krecone wlosy, chodzi mi bardziej o wycieniowanie a poniewaz majac zle doswiadczenie z fryzjerami chce znalezc kogos kto mi nie spieprzy wlosow. Ktoras z Was moze mi kogos polecic?
marta448 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 18:16   #86
vviktorias
Przyczajenie
 
Avatar vviktorias
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 23
Dot.: Mielec - fryzjer

Od paru ładnych lat ścinam się u p.Ewy w Ego i jestem bardzo zadowolona. Mam długie włosy i farbuje na blond (często są to różne odcienie od jasnych po ciemne). Generalnie mam pewność, że moje włosy będą zawsze tak ścięte jak ja chcę i tyle ile ja chcę. Nie mogę polecić żadnego innego fryzjera, ponieważ żaden inny mi po prostu nie pasuje.
vviktorias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 16:39   #87
ellw
Przyczajenie
 
Avatar ellw
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Mielec - fryzjer

Wg. mnie jednym z lepszych fryzjerów z Mielcu , jest Kaśka . Ma salon na starówce , koło parku Oborskich . Jest świetna , i dużo nie bierze. Przez cały rok ma dziewczyna obrót. Od kilku lat do niej chodzę , i raz poszłam do tej babki w zenicie i myślałam że się zapłacze . Dziewczyna dobrze w ręce nie umie trzymać nożyczek ! Jedna wielka masakra. Jeszcze Fryzjer na smoczce chyba się Martusia nazywa. Zero profesjonalizmu , unikać , unikać i jeszcze raz unikać !
ellw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 10:48   #88
belzebubka
Raczkowanie
 
Avatar belzebubka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 151
Dot.: Mielec - fryzjer

Podbijam temat, żeby nie umarł śmiercią naturalną. Dziewczyny, prosimy o kolejne rady, do których fryzjerów w Mielcu iść, a których unikać jak ognia.
belzebubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 13:30   #89
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Mielec - fryzjer

Ja nie polecam ,Martusi, obok Inglota. Masakra jednym słowem, byłam z koleżanką. Przedłużała włosy. To co właścicielka jej tam zrobiła nadawało się do ,Interwencji,...
Na dodatek nie chciała oddać kasy, zgodziła się oddać tylko pół kwoty.
A biedne praktykantki w ogóle bały się cokolwiek odezwać do właścicielki, bo zaraz zostawały zbluzgane. Nigdy czegoś takiego nie widziałam...
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 16:54   #90
osiemm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 49
Dot.: Mielec - fryzjer

słyszałam bardzo dużo dobrego o fryzjerze Ania w Mielcu, aczkolwiek nie ma szans sie tam zapisać tak "na już".
Jest jakas alternatywa dla tych obleganych salonów?
osiemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-31 21:54:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.