Fryzjer-PŁOCK - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-19, 08:50   #31
uayo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Niestety, mnie - wierną klientkę - ostatnio Wella na Pasażu trochę zaczyna odstraszać... W kwietniu odcinałam tam grzywkę, w tym m-cu farbowałam. Przy ostatniej wizycie pani Agnieszka ironicznie spytała, kto mi tak spartolił grzywkę. A farbowanie wyszło tak sobie i wzięła ode mnie więcej niż na cenniku. Szkoda, że nie jestem asertywna Chyba poszukam nowego fryzjera... :
uayo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 07:47   #32
klient
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Witam
Mam wrażenie, że zależy Ci jedynie na cenie. Pisałaś wcześniej, że jak była niska, śmieszna cena to było extra. A jak zapłaciłaś (pewnie cenę zgodnie z kosztem itd) to już jest feee. Oj nie ładnie stała klientko.

Pozdrawiam dzieczyny i jeśli to czytacie, to nie przejmujcie się, bo robicie extra robotę, z której przez lata było i jest wiele osób zadowolonych - między innymi ja.

Edytowane przez klient
Czas edycji: 2009-09-21 o 07:53 Powód: Brak całości wiadomości
klient jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 15:29   #33
uayo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

To masz złe wrażenie. Za porządne farbowanie/cięcie jestem w stanie dać dużo, ale pod warunkiem że jest efekt. Dałabyś prawie 200zł za - jak to nazwał mój Narzeczony - "umycie włosów"??? (=efekt widoczny jedynie pod mikroskopem)

A to że robią "extra robotę", wiem, bo jako pierwsza tutaj zresztą to napisałam
Po prostu ostatnio nie trafiają w mój gust...
uayo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 13:41   #34
scorpii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Polecam sprawdzony zakład Marika na Czwartaków - babka konkretna, spora wiedza i trafne doradztwo, umiejętności niebagatelne - byłam zachwycona co potrafiła zrobić z moich włosów na mój ślub (wyzwanie trudne, wierzcie na słowo). Moja siostra i koleżanki też polecają - widziałam efekty. Odstraszyć niektórych może jedynie na początku fakt, że potrafi zajmować się kilkoma osobami naraz (ma pomocników od podstawowych czynności tj jak mycie), ale upięcia i trudniejsze "manewry" robi sama. Na brak klientów nie narzeka, zawsze sporo osób, ale warto poczekać kilka dni na wizytę.
Polecam szczerze.
scorpii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 19:18   #35
Ilona321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 230
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Witam, planuje sie zapisać do salony na Psażu, salon Wella, ale do kogo ? Kot ma mnie obciąć
Ilona321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 00:58   #36
uayo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Ilona, spróbuj do Agnieszki. Mnie zawsze cięła fajnie i modnie. No i ... za grosze! Teraz mieszkam w Poznaniu i włos się na głowie jeży, ile się płaci za wizytę u fryzjera!!! Wywalasz kupę kasy, a zmian zero. Na Pasażu biorą chyba ze 25zł za ładną fryzurkę )
uayo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 15:57   #37
Ilona321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 230
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Ok, dzięki wielkie jak dzwoniłam do powiedziała ze 45, ale to i tak nie dużo
Ilona321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-21, 09:54   #38
iines877
Przyczajenie
 
Avatar iines877
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Witam

Czy któraś z was korzystała może z sauny do włosów w Płocku? Jesli tak to w jakim salonie. Chciałabym się zorientowac w cenach i skuteczności takiego zabiegu. Bedę wdzięczna za jakiekolwiek infomacje w tej kwestii
pozdrawiam

iines
iines877 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 11:44   #39
bartek2012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Witam koleżanki

Chciałem się podzielić swoim spostrzeżeniem. Czytałem opinie na temat salonu na pasażu i tam się wybrałem. Okazało się jednak, że przez swoje roztargnienie trafiłem do innego zakładu na ulicy obok. Teraz to ja już wiem gdzie jest ulica Pasaż. Jak chcecie trafić do Welli na Pasażu to patrzcie uważnie na nazwę ulicy!

Pozdrawiam
Bartosz
bartek2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 16:19   #40
Reechani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

wiem, że to forum z reguły jest dla kobiet, ale założyłem konto by zapytać Was czy znacie jakiegoś dobrego MĘSKIEGO fryzjera w Płocku, to którego poszedłbym ze zdjęciem, a on by mnie tak obciął?. Chodzi o to że mam dłuższe włosy, a większość fryzjerek nie ma duzych umiejętności w dłuższych włosach u chłopaków.
Reechani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 17:33   #41
klientvol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Po wielu pozytywnych opiniach udalem się do salonu PRESTIGE w Plocku .
Niestety wrazenie bardzo zle.
Jedynym światełkiem w tym salonie jest pani Magda , która zna się na rzeczy, ale nie miałem przyjemności u niej strzyc włosów. Natomiast powinna bardzo dobrze zastanowic się nad pracownikami , których zatrudnia . Niektóre osoby stylistami sa tylko z nazwy. Kompletna klapa , masakra. Jeżeli nie potrafi się odróżnić krótkiej długości włosów od średniej to chyba nie powinno się być na tym miejscu.
Pierwszy raz w zyciu spotkałem się z tym , żeby nie myc włosów przed strzyżeniem , to świadczy tylko o wielkiej niewiedzy.
Ceny owszem przystępne , chociaz za umiejętności niektórych fryzjerek w tym salonie to i tak bardzo duzo.
Jeszcze dłuuuugo będę odczuwać tę wizytę! Dramat
klientvol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 18:29   #42
doly1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

No to teraz po wypowiedzi klientvol o salonie PRESTIGE w Płocku zaczynam się bać jestem zapisana na czerwiec na fryzurę ślubną z dopięciem treski i makijażem nie wiem co teraz? Szukać kogoś innego czy im zaufać bo kierowałam się tylko opinią innych nie wypróbowałam tego salonu sam osobiście. Wiem może to i naiwne ale byłam na rozmowie u nich i jakoś nie miałam złego wrażenia ale może faktycznie coś jeszcze poszukam. Może ktoś zna salon gdzie jest dobra fryzjerka i kosmetyczka ????????????
doly1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 18:56   #43
klientvol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Ja wybralem sie do tego salonu Prestige , ze wzgledu na duza liczbe pozytywnych opinii w necie o tym salonie . W Plocku ciezko jest znalezc dobrego fryzjera , ktory nie tylko dobrze strzyze ale rowniez doradzi . Myslalem , ze PRESTIGE to wlasnie salon fryzjerski , ktorego szukalem , no ale coz ........... pomylilem sie !!!!!!!!
Jednak nie zmienie swojego zdania , co do tego , ze zeby byc dobrym fryzjerem to trzeba miec lata pracy a nie rok czy 3 . Chociaz czasami sa wyjatki , bo zdarzaja sie i mlodzi fryzjerzy , dla ktorych fryzjerstwo to nie tylko zawod ale tez pasja.
Dziwie sie , bo salon traci klientow!!!
Natomiast pani Magda - szefowa ma dobra opinie , i to nie w necie tylko w realu . 10 lat pracy w zawodzie , wiec doswiadczenie pewnie duze. nie chce jej oceniac , poniewaz nie mialem przyjemnosci jej poznac .
pozdrawiam doly 1
klientvol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 19:11   #44
doly1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Jestem zapisana do Pani Magdy ale będę miała próbną fryzurę wiec jak będzie coś nie tak to będzie czas jeszcze na rozmowę co jest nie tak a co jest ok.
Pozdrawiam klientvol
doly1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 20:26   #45
klientvol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Drogie kolezanki

po tym strzyzeniu w " wyśmienitym" salonie PRESTIGE wogole nie układają mi się włosy , TOTALNA MASAKRA
ach .......... szkoda pisać
pozdrawiam
klientvol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 23:35   #46
Michalina7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 122
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Mnie czesała pani Magda. Fryzura próbna była okropna, zupełnie do mnie nie pasowała. Wytłumaczyłam o co mi chodzi, pokazałam zdjęcie... Wydawało się, że będzie dobrze. A w dniu ślubu wielkie rozczarowanie...
Michalina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 18:04   #47
doly1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Czy ktoś wie coś na temat salonu fryzjerskiego Larissa" na ul. Synagogalna 2 ???? Proszę o jakieś opinie?
doly1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 14:46   #48
Ahsa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 195
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

to ja już nie wiem , chciałam iść do visage na ślubną ale piszecie, że nie bardzo, to może ktoś poleci fryzjera??
Ahsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 22:00   #49
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Larissa - w zakresie upięć stanowczo odradzam, kok koleżanki nie wytrzymał do północy a po uczesaniu już wyglądał niespecjalnie. Moja fryzura próbna też do niczego.

Ładnie czeszą: Monika z "Ona i On", Magda z "La Coiffure" no i klasycznie Pani z Różanej, ale ta ostatnia z dopinkami.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-15, 18:56   #50
Zadowolona03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Cytat:
Napisane przez klientvol Pokaż wiadomość
Po wielu pozytywnych opiniach udalem się do salonu PRESTIGE w Plocku .
Niestety wrazenie bardzo zle.
Jedynym światełkiem w tym salonie jest pani Magda , która zna się na rzeczy, ale nie miałem przyjemności u niej strzyc włosów. Natomiast powinna bardzo dobrze zastanowic się nad pracownikami , których zatrudnia . Niektóre osoby stylistami sa tylko z nazwy. Kompletna klapa , masakra. Jeżeli nie potrafi się odróżnić krótkiej długości włosów od średniej to chyba nie powinno się być na tym miejscu.
Pierwszy raz w zyciu spotkałem się z tym , żeby nie myc włosów przed strzyżeniem , to świadczy tylko o wielkiej niewiedzy.
Ceny owszem przystępne , chociaz za umiejętności niektórych fryzjerek w tym salonie to i tak bardzo duzo.
Jeszcze dłuuuugo będę odczuwać tę wizytę! Dramat
Do KlientVol:
Wspólnie z moim męzem i dziecmi regularnie chodzimy do salonu Fryzur PRESTIGE... jak do tej pory nie bylo wizyty z której byli bysmy nie zadowoleni.. mąz zawsze ma mytą głowe..perfekcyjnie ostrzyzona i swietnie ułozoną fryzure..zaś ja przy dluższych wizytach mam podawana herbate lub kawe zawsze moge liczyc na dobra porade ze strony dziewczyn tam pracujących i bez wzgledu na to ktora mnie strzyze zawsze mam swietna fryzure. Moje dzieci również uwielbiaja panią ktora tam strzyze i nareszcie nie mam problemu ze dziecko nie chce usiasc na fotel bo sie boi. Salon oceniam jak najwyzej sie da i polecam go z ręką na sercu poniewaz sama jestem wymagajaca i w tym salonie moje oczekiwania są spełniane az nad to. Co do fryzur ślubnych Pani Magda robi to niesamowicie.... moja bratowa czesała sie u pani magdy i kazdy podziwial fryzure .. wytrwala cala noc i nastepny dzien. Wiec droga doly1 najpierw przekonaj sie sama zanim przeczytasz takie glupoty... a naprawde warto pozdrawiam
Zadowolona03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 10:36   #51
skarbus8988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Cześc dziewczyny nie mam czasu czytać tego wszystkiego.. potrzebuje dobrego fryzjera..nie jestem z Płocka i dlatego sie poytam no i zalezy mi na czasie...naturalnie chciałabym aby też nie ogołocił mojego portfela do czysta prosze pomóżczie mi.
skarbus8988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 10:59   #52
skarbus8988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

a co do tego salonu to obojtenie do kogo tam iścv czy konkretnie umówić się do jednej?
skarbus8988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 20:10   #53
skarbus8988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

a posłuchajcie mnie..dzisiaj poleciły mi dwie dziewczyny fryzjera na miodowej jakas p Dominika czy jakos tak..za strzyżenie powiedziała mi 25 zł..a oółnie podobno ładnie robi i na dodatek jest zawalona robotą...możecie mi cos o tym powiedzieć..bo nie wiem czy warto czekac do poniedziałku bardzo prosze o szybka odpowiedż
skarbus8988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 18:52   #54
zupa_grochowa
Rozeznanie
 
Avatar zupa_grochowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 906
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Chciałam odradzić "studio mirage"w pawilonie na Mickiewicza. Dwa lata temu udałam się tam celem wykonania 'cięcia katalogowego'.Na miejscu zostałam poinformowana, że pani mnie tak nie obetnie, bo to będzie źle wyglądać i nie pasuje, ale za to zaproponowała coś innego. Po kilkunasu minutach miałam na głowie fryzurę, która zupełnie nie przypominała tej z katalogu. Zapłaciłam i ku niezadowoleniu pani fryzjerki z mojego niezadowolenia, z płaczem uciekłam. Niestety włosy musiałam obciąć 'na chłopaka' (miałam za łopatki) bo fryzury nie dało się już uratować. Atmosfera straszna, nie polecam.

Fajnie obcinają w starym championie (centrum handlowe echo) i jeszcze w malutkim zakładzie MAJA (chociaż co do nazwy nie jestem pewna i adresu też nie pamiętam), ale znajduje się w pawilonie obok salonu 'ona i on' przy Kobylińskiego.
zupa_grochowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 10:51   #55
Jussstta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 15
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Na początku chciałam się przywitać. Śledzę różne wątki na Wizażu, ale jeszcze nigdy się nie wypowiadałam.
Co do dobrego fryzjera w Płocku, to byłam u kilku spośród wymienionych i tak:
1. Gorąco mogę polecić p. Irka - wcześniej pracował w Ona i On, teraz w La Coiffure u p. Motyki - ostrzygł mnie, zrobił mi śliczny balejaż, masaż głowy, jakiego nigdy jeszcze nie miałam i dał kilka cennych wskazówek. Jedyna wada to dość wygórowana cena - za to wszystko zapłaciłam 230zł. Jak dla mnie trochę drogo.
2. p. Mariola z Mariki - chodziłam do niej kilkakrotnie, zawsze byłam bardzo zadowolona, aż pewnego dnia p. Mariola postanowiła zaszaleć na mojej głowie i w efekcie zobaczyłam u siebie fryzurę, którą mogłam konkurować z oskubanym kurczakiem. Włosy nadal dochodzą do siebie chociaż minął już ponad rok. Już więcej tam nie poszłam. Mimo wszystko warto spróbować.
3. p. Monika z Ona i On - robiła mi fryzurę ślubną, wzięła pod uwagę moje spostrzeżenia i fryzura wyszła pięknie, oczywiście wytrzymała całe wesele i do tego poprawiny! Nie wiem jak strzyże i koloryzuje, ale fryzury ślubne robi bardzo ładnie, moje koleżanki też się u niej czesały i były zadowolone.
4. p. Łukasz z Art Studio Żukowscy na Dworcowej - ma dobre opinie, ale ja osobiście nie polecam. Ma bardzo dużo klientek i wszystko robi szybko, ja miałam wrażenie, że przytłacza go nawał pracy i się nie wyrabia. Jak płaci się takie pieniądze, to chyba można oczekiwać czego ślepszego, chociaż przyznaję, ze strzyże ładnie.
5. i jeszcze wielu innych, których nie zliczę,
Po przeczytaniu waszych postów postanowiłam wybrać się do salonu na ul. Pasaż, zobaczymy - może też będę zadowolona.
Uff, ale się rozpisałam. Pozdrawiam wszystkie wizażanki i wizażanów
Jussstta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 18:27   #56
karoolecka
Zadomowienie
 
Avatar karoolecka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 525
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

kochanee a co z dekoloryzacją? polecacie jakiś salon ? może ktoraś z Was przeszła z czarnych włosków na blond?
pozdrawiam !
karoolecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 20:12   #57
ellie_s
Przyczajenie
 
Avatar ellie_s
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

a gdzie znajduje się wspominany wyżej salon La Coiffure?? ; )
__________________
I believe I still believe in your rain...
ellie_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 08:45   #58
Jussstta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 15
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

La Coiffure znajduje się w takim nowym budynku na rogu al. Jachowicza i ul.1-go Maja (dokładnie 1-go Maja 12 lok. 53, III piętro)
Jussstta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 17:56   #59
surykata
Zadomowienie
 
Avatar surykata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 589
GG do surykata
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

jakie sa ceny mniej wiecej w modern visage? maja mnie tam czesac na wesele niedlugo, jak bedzie po to zdam relacje

na poprzednie wesele czesala mnie Magda z tego salonu na kwiatka gdzie kiedys byl vogue, teraz to chyba ona i on, zadowolona bylam na 4+ bo troszke mi sie pod koniec fryzura rozpadla, ale nadal wygladala ok, w sumie to tak gruby balet nie wiem jaka fryzura by przetrwala w stanie nienaruszonym
a co do innych salonow to nie pojde juz nigdy do laurenta, bylam 2 razy i
nie bylam zadowolona, raz na obcieciu a raz na modelowaniu do zdjecia, ale to bylo jakies 4 lata temu, moze sie zmienilo
surykata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 20:38   #60
ellie_s
Przyczajenie
 
Avatar ellie_s
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

dzięki Jussstta
a właśnie jakie ceny? też chętnie bym się dowiedziała, może ktoś się orientuje
był ktoś może w salonie, który mieści się w Kauflandzie? (nie pamiętam nazwy salonu ale z zewnątrz wygląda ładnie)
__________________
I believe I still believe in your rain...
ellie_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-21 18:48:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.