Fryzjer-PŁOCK - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-11, 12:54   #61
surykata
Zadomowienie
 
Avatar surykata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 589
GG do surykata
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

hehe ja nawet nie wiem kto mnie bedzie czesac w tym modern mam nadzieje ze znajdziemy wspolny jezyk
surykata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 09:15   #62
Jussstta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 15
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Hej, ja nawiązując jeszcze do tematu Modern Visage, nie chciałam nikogo urazić ani obrazić. Każdy z nas ma inny charakter, czasem lepszy lub gorszy humor, zdarza się. Absolutnie p. Agnieszka nie była dla mnie niemiła. Może w danym momencie miała gorszy dzień, p. Ania czymś jej podpadła, a może już ma taki sposób bycia, nie wiem, byłam tam tylko raz. Uważam, że przyjemniej jest iść do kogoś kto jest miły niż do kogoś, kto ma chandrę. Ale w gruncie rzeczy nie to jest najważniejsze. Ja na pewno będę korzystać z ich usług w przyszłości.
A tak na marginesie to np. pani Mariola z Mariki też ma specyficzny sposób bycia, np. moją mamę zapytała co zrobiła z włosami, że ma zielone, chociaż zielonych wcale nie miała! - i jakoś nie narzeka na brak klientów.
Jussstta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 13:47   #63
RamiStars
Raczkowanie
 
Avatar RamiStars
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 137
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Cytat:
Napisane przez Jussstta Pokaż wiadomość
La Coiffure znajduje się w takim nowym budynku na rogu al. Jachowicza i ul.1-go Maja (dokładnie 1-go Maja 12 lok. 53, III piętro)
Świetny salon wart polecenia.Jestem klientka P.Irka powiem tylko tak ze facet ma super reke do ciecia wlosow moze to salon nie tani ale wole dac troche wiecej niz byc niezadowolona z rezultatu.
RamiStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 09:28   #64
Asika21
Rozeznanie
 
Avatar Asika21
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 909
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Ja szczerze polecam Wam Olę z salonu w "Labiryncie", czesała mnie na kilka wesel i na mój własny ślub Byłam bardzo zadowolona i będę korzystać z usług w tym salonie Równiez reszta pań fryzjerek w tym salonie zasluguje na pochwałę z mojej strony Panuje tam świetna atmosfera, a zwłaszcza przed własnym ślubem odstresowałam się tam jak nigdzie Pozdrawiam serdecznie
__________________
Zuzia i Lenka

http://zuziulek.blogspot.com/
Asika21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 12:42   #65
marlena901
Raczkowanie
 
Avatar marlena901
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 90
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Ja również chciałam zapytać o dekoloryzację gdzie i do kogo w Płocku bo nie było odp na już zadane to pytanie.
marlena901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 17:42   #66
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Dziewczyny a czy któraś z Was była w salonie "camille albane " w Płocku i kogo tam polecacie a kogo nie? Niedługo tam bede i chce odwiedzić ten salon
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 16:56   #67
RamiStars
Raczkowanie
 
Avatar RamiStars
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 137
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Cytat:
Napisane przez avent333 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy któraś z Was była w salonie "camille albane " w Płocku i kogo tam polecacie a kogo nie? Niedługo tam bede i chce odwiedzić ten salon
Moim zdanie nie watr uwagi bardzo bardzo drogo zazwyczaj obsluga dobra natomist jesli chodzi o sam fakt uslugi to bym wolala isc albo do LA COIFFURE lub do Kadusa na Kaczmarskiego(przechodnia k od krolewieckiej do sienkiewicza)
RamiStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-05, 11:18   #68
Jussstta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 15
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

W Camille Albane byłam, ale 6 lat temu więc się nie wypowiadam, ale mam pytanie do RamiStars co do Kadusa. Kilka lat temu moja siostra chodziła do Kadusa na Kwiatka, ale go gdzieś przenieśli. Była bardzo zadowolona. A w tym w przechodniaku kogo możesz polecić i jak ceny?
Jussstta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 11:26   #69
RamiStars
Raczkowanie
 
Avatar RamiStars
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 137
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Cytat:
Napisane przez Jussstta Pokaż wiadomość
W Camille Albane byłam, ale 6 lat temu więc się nie wypowiadam, ale mam pytanie do RamiStars co do Kadusa. Kilka lat temu moja siostra chodziła do Kadusa na Kwiatka, ale go gdzieś przenieśli. Była bardzo zadowolona. A w tym w przechodniaku kogo możesz polecić i jak ceny?
Ceny sa przystepne a polecam P.Iwone swietnie tnie jak tez i uklada fryzurki na rozne okazje.
RamiStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 10:41   #70
marlena901
Raczkowanie
 
Avatar marlena901
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 90
Dekoloryzacja Płock do kogo? Prosze o odp:)

Chciałam zrobć dekoloryzację. Jestem z okolic płocka. Przeglądałam juz forum o fryzjerach w Płocku ale odp nie uzyskałam dlatego pisze nowy temat. A to moje foto z naturalnym kolorem włosów
marlena901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 12:17   #71
loca1233
Raczkowanie
 
Avatar loca1233
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowsze/ kraina wiecznego deszczu
Wiadomości: 209
GG do loca1233
Dot.: Dekoloryzacja Płock do kogo? Prosze o odp:)

hej... mogę Ci polecić fryzjerkę, ma swój mały salonik na Jana Pawła na Podolszycach za basenem kawałek, nigdy nie wyszłam od niej niezadowolona! jak Cię zainteresuje, napisz na priv podam Ci jej namiary zadzwonisz,zapytasz itp a może się skusisz pozdrawiam
__________________
"Mądry czeka na swoją porę, szalony ją uprzedza, głupiec pozwala jej minąć"
— Enver Pascia




loca1233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 17:45   #72
pandusia neska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Wybieram się do salonu w Kauflandzie. Słyszałam o nim dobre opinie, niestety z drugiej a nawet trzeciej ręki Czy mogłybyście polecić któraś z pracujących tam fryzjerek? Podobno dobra jest dziewczyna, która kilka miesięcy temu miała rudą, asymetryczną fryzurę - z jednej strony wygolone cętki. Nie wiem czy nadal ma taką samą fryzurę, a głupio trochę tłumaczyć z kim się chcę umówić, mająć tylko tą jedną informację.
pandusia neska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 10:48   #73
marlena901
Raczkowanie
 
Avatar marlena901
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 90
Dot.: Dekoloryzacja Płock do kogo? Prosze o odp:)

Dziękuję za radę na piszę na priv A tu posyłam fotki po wirtualnej metamorfozie:P
marlena901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 10:55   #74
marlena901
Raczkowanie
 
Avatar marlena901
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 90
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

A w Kauflandzie jest fryzjer? A nie w Kerfurze?
marlena901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 10:58   #75
loca1233
Raczkowanie
 
Avatar loca1233
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowsze/ kraina wiecznego deszczu
Wiadomości: 209
GG do loca1233
Dot.: Dekoloryzacja Płock do kogo? Prosze o odp:)

Ciekawie wygląda co do tej fryzjerki na siłę Cię nie namawiam itp. ja wiem po prostu że dziewczyna kocha swoją pracę i nie tylko dla pieniedzy to robi... zresztą będziesz miała ochotę to pójdziesz pogadasz itp
__________________
"Mądry czeka na swoją porę, szalony ją uprzedza, głupiec pozwala jej minąć"
— Enver Pascia




loca1233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 16:03   #76
pandusia neska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

A wiesz może jak ma na imię?
pandusia neska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 19:34   #77
MaRTa1975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Serwusik, ja mogę polecić Ci nowy salon w al Jachowicza obok fitness blue,
trafiłam tam przypadkiem, jak się okazało jest tam Ewelina do której chodziłam przez dłuższy czas jak pracowała jeszcze u Martyny Bryk na podolszycach - dekoloryzacji nie robiłam ale korzystałam z innych usług i zawsze było super wiec życzę powodzenia ...
namiar na salon mogę Ci podać na priv
MaRTa1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 08:07   #78
marlena901
Raczkowanie
 
Avatar marlena901
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 90
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

No gdzieś sie muszę wybrać ale nie wiem w końcu na jaki kolor mam zmienić teraźniejszy
marlena901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 18:37   #79
kicia_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 25
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Nie ma aktualnych wpisów, więc podbijam i ponawiam pytanie: Jaki fryzjer jest obecnie najlepszy w Płocku? Gdzi udać się by uzyskać super fryzurkę?
Chodzi mi o dobranie fryzury do kształtu twarzy, tak żeby nie było wstyd chodzić z tym na głowie. No i oczywiście by cena usługi nie zabijała.
kicia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 21:50   #80
Zadowolona03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Hej ja osobiście polecam salon na tysiaclecia Prestige, moim zdaniem zaslugujący na miano salonu profesjonalnego... zawsze swietnie doradza fryzurę, dziewczyny miłe chętne do rozmowy, jeżeli chodzi o czesania ślubne nie mam zadnych zastrzeżeń nie dosc że swietnie wygladaja to i świetnie się trzymają. Zawsze dziewczyny prowadzą szczegółową rozmowe co do sukni dodatkow itd... dopiero dobierana jest fryzura i widząc 2 takie fryzury robione w tym salonie jestem pewna ze zawsze sa dopasowane idealnie do reszty. Jeżeli chodzi o cenę to myslę ze nie jest najgorsza w porownaniu do cen np. z camile albane no i przynajmniej wiem za co płace bo usługa zawsze dobrze jest wykonana . mają też swoja strone gdzie można podpatrzec ich fryzury www.salonfryzur-prestige.pl polecam
Zadowolona03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 14:00   #81
Bertiza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Marlena, napisz czy jesteś juz po dekoloryzacji, jesli tak to jak wyszło? Ja zastanawiałam się pół roku nad tym i zrobiłam to. Mam od roku teraz kolor średni blond i nie żałuję decyzji. Już nigdy nie będę miała czarnych włosów, to postanowione
Bertiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 11:51   #82
juja88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Cytat:
Napisane przez elphame Pokaż wiadomość
polecam:

pani agnieszka z salonu w championie,
pani ola z salonu w labiryncie,
pani renata z kuzy w pasażu grodzkim,

więcej grzechów nie pamiętam
zdecydowanie odradzam fryzjera w championie tzn. W centrum echo!!! Fryzjer nie potrafi obcinac, poza tym jest brudno i drogo. Beznadzieja. Nie chodźcie tam dziewczyny!! Dzisiaj tam bylam i jestem wsciekła, że się zdecydowałam, obcięcie takie, że lepiej bym sobie sama obcięła!!
juja88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 20:39   #83
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Ja jednak byłam w tym "camile albane" tak mnie znajoma namawiała. W zasadzie miałam tylko mycie włosów i modelowanie ale czasem nie chce mi sie samej myć, bo mam je długie(metodą doczepiania aktualnie) i jest mi samej cieżko wymodelować. Trafiłam do jakiegoś chłopaka chyba miał na imie Marek albo Marcin taki przystojny(szkoda że taka stara już jestem, chetnie bym go poznała) mycie włosów rewelacja, modelowanie takie sobie, ale widzialam kobiete która własnie odprowadzał to miała super kolor i ciecie. Ogólnie raczej wróce, iż czesto bywam w Płocku i szykuje sie odrost do odswierzenia. cena też moze być. Ogólnie polecam

Edytowane przez avent333
Czas edycji: 2011-02-08 o 20:43
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 13:14   #84
zupa_grochowa
Rozeznanie
 
Avatar zupa_grochowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 906
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Dziewczyny, klonuję to co napisałam w innym wątku:
PŁOCK Fryzjer w centrum handlowym champion/teraz kerfur, pani blondynka w krótkich, żółtych włosach.

Na szczęście to nie ja wpadłam w jej ręce, a mój brat z którym to właśnie dzisiaj tam się wybrałam. Chłopak lat 16, bujne, grube włosy, do połowy szyi.
Pani prosi na fotel, nie myje ani nawet nie moczy włosów. Automatycznie przechodzi ze mną na TY (mam 23 lata) i rzuca komentarz: "Ty to też masz takie brzydkie włosy to chyba u was rodzinne" "takie macie małe buzie a takie wielkie głowy" "Twoja fryzura Ci zupełnie nie pasuje!", na sugerowanie jej, że zachowuje się nieodpowiednio, nie zareagowała.Poproszona o zmniejszenie objętości włosów, marudzi, że ona wolałaby obciąć zupełnie na krótko, bo długie mu nie pasują. Ponownie proszę o zmniejszenie obiętości, dokładnie instruuję, co jak i gdzie i żeby z długości tylko tyle ile trzeba. Zostałam zignorowana. Z długości poszło sporo, a włosów nawet nie wydegażowała, wysuszyła, popaprała żelem i zadowolona. Pytam: to już koniec? Włosy wyglądały identycznie jak przed obcięciem, tylko, że grzywka, która miała iść na ukos była obcięta równiutko jak od linijki. Proszę o poprawę fryzury, więc Pani zaczyna krzyczeć, że uwaga: Z PASKUDY ŁABĘDZIA NIE ZROBIĘ (dodam, że mój brat jest naprawdę ślicznym chłopcem) dziękuję w takim razie za usługę i już mam wychodzić, kiedy to dziewczę żąda zapłaty! ZE PRZECIEŻ USŁUGA WYKONANA, ŻELU UŻYŁA!

DZIEWCZYNY OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM!
__________________

Edytowane przez zupa_grochowa
Czas edycji: 2011-04-26 o 11:18
zupa_grochowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 17:40   #85
Kasia 23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

witam. niedlugo wychodze za maz, bardzo prosze pomozcie!!! nie mam pojecia do kogo mam isc zeby nie wygladac jak trzasnieta piorunem. ftyzura ma byc gladka i prosta. moim kolejnym utrudnieniem jest to ze nie mieszkam w polcse. piszcie, piszcie :-*
Kasia 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 09:05   #86
Jussstta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 15
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Kasia23: uważam, że fryzura ślubna powinna by wykonana porządnie, przecież zostanie uwieczniona na zdjęciach, na płycie, itp. Dlatego doradzałabym Ci na zdecydowanie się na któryś z polecanych wcześniej salonów. Ja czesałam się w Ona i On u p. Moniki, moja siostra i koleżanka u pani Magdy Motyki i byłyśmy bardzo zadowolone. A prosta i gładka fryzura tak naprawdę wcale nie jest łatwa do wykonania, musi byc perfekcyjna, przecież żadna z nas nie chciałaby wyglądac na przylizaną.
zupa_grochowa: dzięki za ostrzeżenie co do tej pani "fryzjerki". Jakoś nigdy nie korciło mnie, żeby tam iśc.
Jussstta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 17:12   #87
zupa_grochowa
Rozeznanie
 
Avatar zupa_grochowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 906
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

proszę bardzo, cieszę się, że mogłam pomóc
A o salonie Ona i On też słyszłam same pozytywy od wielu osób.
__________________
zupa_grochowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 18:40   #88
Kasia 23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Dziewczyny a co mozecie powiedziec o salonie Mirage na mickiewicza...
Kasia 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 09:24   #89
Jussstta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 15
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

Cytat:
Napisane przez Kasia 23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co mozecie powiedziec o salonie Mirage na mickiewicza...
Niewiele jeśli chodzi o fryzjerstwo, ale z daleka omijaj tam "makijażystkę" - moja siostra jak widzi swoje zdjęcia z makijażem wykonanym tam, to ma ochote zapaść sią pod ziemię .
Poza tym nie przemawia do mnie ich nachalna kryptoreklama na różnych płockich forach internetowych.
Jussstta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 17:40   #90
Kasia 23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer-PŁOCK

a Marika... nie moge znalezc strony tego salonu a podobno dobry
Kasia 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-21 18:48:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.