Dzieciaczki lutowo-marcowe 06 - Strona 264 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-30, 12:19   #7891
gosiaczek94@buziaczek.pl
Zadomowienie
 
Avatar gosiaczek94@buziaczek.pl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 221
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

i jeszcze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg natus i mama new.jpg (83,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg natus i mamusia.jpg (79,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg natusiek.jpg (65,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg new jpg.jpg (108,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mee.jpg (114,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jaaaaaaiii.jpg (49,3 KB, 27 załadowań)
gosiaczek94@buziaczek.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 13:55   #7892
ch_aga
Zadomowienie
 
Avatar ch_aga
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 835
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Gosiaczku -- jaka duża porcja zdjęć Nataniel słodziaczek A jaki masz piękny widok z okna, jest gdzie spacerować

Ja kiedyś pracowałam w kiosku Ruchu, jeszcze przed studiami, i wiecie co, podobało mi się Z tym, że kiosk stoi przy dworcu i kościele więc zawsze było co robić
Pozdrawiam
ch_aga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 13:58   #7893
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Cytat:
Napisane przez gosiaczek94@buziaczek.pl Pokaż wiadomość
no a teraz czas na zdjecia Natka
Śliczny chłopczyk

Dzisiaj teściowa kupiła kapelusik dla Adrianka....
.....taki z kokardą dla dziewczynki
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 14:20   #7894
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
Śliczny chłopczyk

Dzisiaj teściowa kupiła kapelusik dla Adrianka....
.....taki z kokardą dla dziewczynki
nie martw sie Kociulku, przyda sie za jakis czas .... dla córeczki
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 16:29   #7895
płatek1
Zakorzenienie
 
Avatar płatek1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 202
GG do płatek1
Re: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Gosiaczku Natanek fajny i duży już chłopczyk.


Joasiu zrobiłaś ciasto? Ja postanowiłam zrobić we wtorek bo w środę przyjedzie chyba do nas teściówka i siostra tż.


Mati ma dzisiaj nerwa ja zresztą też. Mamy straszny dzień i jeszcze deszcz leje od dłuższego czasu.

Acha Kostka będzie dopiero w poniedziałek bo jej się karta skończyła i nie ma neta.
płatek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 17:56   #7896
agika11
Zadomowienie
 
Avatar agika11
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 749
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

hallo,
No Gosiaczek, ale sesja, Nataniel bardzo urósł od ostatnich zdjęć. Takie mam wrażenie. A ty chudzielec jesteś. Też bym tak chciała
Byliśmy dzisiaj w Pasażu Grunwaldzkim na lodach. POmyśłałam, że to mogłoby być miejsce naszego spotkania. O ile przejdzie Wrocław. Czyżby akcja reklamowa
Ja właśnie wstawiłam pizze do pieca. Przyjeżdża dziś druga moja siostra więc Kamil będzie rozpieszczony na całego.
No niestety musze lecieć więc potem dopiszę i wkleję zdjęcia z placu zabaw w Pasażu.
Pa
__________________
Papatki
agika11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 18:44   #7897
płatek1
Zakorzenienie
 
Avatar płatek1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 202
GG do płatek1
Re: Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Cytat:
Napisane przez agika11 Pokaż wiadomość
hallo,
No Gosiaczek, ale sesja, Nataniel bardzo urósł od ostatnich zdjęć. Takie mam wrażenie. A ty chudzielec jesteś. Też bym tak chciała
Byliśmy dzisiaj w Pasażu Grunwaldzkim na lodach. POmyśłałam, że to mogłoby być miejsce naszego spotkania. O ile przejdzie Wrocław. Czyżby akcja reklamowa
Ja właśnie wstawiłam pizze do pieca. Przyjeżdża dziś druga moja siostra więc Kamil będzie rozpieszczony na całego.
No niestety musze lecieć więc potem dopiszę i wkleję zdjęcia z placu zabaw w Pasażu.
Pa

Agiko koniecznie wklej zdjęcia super, że jest tam plac zabaw bo Mati mi nawet 5 min. nie wytrzyma na kolanach, a jednak spotykamy się by poznać się na żywo i porozmawiać, a nie na bieganine za dzieciaczkami.
płatek1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-30, 18:46   #7898
gosiaczek94@buziaczek.pl
Zadomowienie
 
Avatar gosiaczek94@buziaczek.pl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 221
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Dzieki dziewczyny tak zgadza sie przytył około 2 kg nawet moze 3 urosł włoski urosły juz i tak scinane miał

widok z okna to u mnie tzn u mojej mamy ale czesto tam jestesmy w srodku miasta a jak na wsi prawie
za to u nas blok w blok ale chociaz mały parczek blisko

a mnie dzisiaj głowa boli strasznie chyba przez ta pogode...niegdzie nie bylismy

moga nam zamknąc wątek bo jest jakies rozporządzenie ze zamykaja wątkie gdzie ejst powyzej 5.000 postów a u nas jest cos ponad 7
gosiaczek94@buziaczek.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 19:05   #7899
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Cytat:
Napisane przez gosiaczek94@buziaczek.pl Pokaż wiadomość

moga nam zamknąc wątek bo jest jakies rozporządzenie ze zamykaja wątkie gdzie ejst powyzej 5.000 postów a u nas jest cos ponad 7
jakt to? Gosiaczek podaj link gdzie to pisze. Kurde chyba sie wsciekne jak toz robią, choc i tak natychmiast sobie założymy nowy więc nie wiem jaki jest tego sens

Ja dzis byłam na łowach kieckowych, ale nic nie upolowałam. Normalnie zatrzesienie ciuchow a mnie sie nic nie podoba - chciałam gladką sukienke z dobrej jakosci materiału a tam same kwiatki, kropki i mazy jakies pólprzzroczyste ze wszystko widac. Odważyłąm sie nawet wejsc do kilku sklepów do których zazwyczaj nie wchodze (Simple, Maxmara) ale tez nic nie było. A jak było to koszowało 5 stów. Normalnie szok bo niektóre ohydne szmaty których bym za darmo nie wzieła kosztowały 400 zł i wiecej Zmierzyłam jedna kiece w Monnari, super sliczna na wieszaku a jak ją ubralam to stwierdziłam ze wyglądam jak woźna . Tylko mi mopa brakowało do kompletu

Musze Wam polecic dziewczyny ksiazeczke, mam pożyczoną od kumpeli ale wyczaiłam ze są na allegro i juz kupiłam. Wierszyki - masażyki, typu entliczek=pentliczek, idzie rak nieborak itp. jest wytłumczone jak trzeba w trakcie mowienia masowac dziecko. Oliwka to uwielbia - ksiazeczka weszła do naszego rytuału wieczornego, aż piszczy z radosci. Naprawde godna polecenai rzecz
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=211029216
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 19:16   #7900
gosiaczek94@buziaczek.pl
Zadomowienie
 
Avatar gosiaczek94@buziaczek.pl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 221
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Cytat:
Napisane przez kasiulka Pokaż wiadomość
jakt to? Gosiaczek podaj link gdzie to pisze. Kurde chyba sie wsciekne jak toz robią, choc i tak natychmiast sobie założymy nowy więc nie wiem jaki jest tego sens

Ja dzis byłam na łowach kieckowych, ale nic nie upolowałam. Normalnie zatrzesienie ciuchow a mnie sie nic nie podoba - chciałam gladką sukienke z dobrej jakosci materiału a tam same kwiatki, kropki i mazy jakies pólprzzroczyste ze wszystko widac. Odważyłąm sie nawet wejsc do kilku sklepów do których zazwyczaj nie wchodze (Simple, Maxmara) ale tez nic nie było. A jak było to koszowało 5 stów. Normalnie szok bo niektóre ohydne szmaty których bym za darmo nie wzieła kosztowały 400 zł i wiecej Zmierzyłam jedna kiece w Monnari, super sliczna na wieszaku a jak ją ubralam to stwierdziłam ze wyglądam jak woźna . Tylko mi mopa brakowało do kompletu

Musze Wam polecic dziewczyny ksiazeczke, mam pożyczoną od kumpeli ale wyczaiłam ze są na allegro i juz kupiłam. Wierszyki - masażyki, typu entliczek=pentliczek, idzie rak nieborak itp. jest wytłumczone jak trzeba w trakcie mowienia masowac dziecko. Oliwka to uwielbia - ksiazeczka weszła do naszego rytuału wieczornego, aż piszczy z radosci. Naprawde godna polecenai rzecz
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=211029216

niedenerwuj sie kasiulko bo załoza nam nowy tyle ze trzeba będzie go prowadzic od nowa ale chyba nie bedziemy miec z tym problemu


skopiuje Ci tresc informacji i innego wątku ktory tez zamkneli

Witam

Zgodnie z odgórnym rozporządzeniem Złosia mamy zamykać wątki pow. 5000tys. odpowiedzi (ten ma 7922 ) i ew. utworzyć nowy, który będzie kontynuacją... Wątek jest bardzo popularny i ciągle aktywny, dlatego nie ma problemu z utworzeniem kolejnego Stwórzcie nowy temat o takim samym tytule (najlepiej) i informacją, że jest on kontynuacją tego. Ten wątek zamykam.

a ja wciełam juz cała salatke grecka i zabieram sie za sałatke z zołtym serem cois mnie zwielo na sałatki hiih
gosiaczek94@buziaczek.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 21:33   #7901
agika11
Zadomowienie
 
Avatar agika11
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 749
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Ło matko, to nie wiem czy mam pisać czy nie
Ale piszę.
Kasiulek, wydaje się, że książeczka fajna, jutro chyba zamówię Dzięki

A z kieckami to najczęściej tak jest, że jak człowiek jak czegoś szuka to nic nie może znaleźć, a jak nie potrzebuje to wszystko mu się podoba. Tak ja bynajmniej mam. Ale woźna z Monnari

Decyzja nadal nie podjęta odnośnie miejsca spotkania
Wypowiedziały się tylko:
Hania - Łódź
Kasiulek - Wrocław
Płatek - Łódź, Wrocław
Joasia - Łódź i Wrocław
Kostka - Wrocław
Agika - Wrocław, ale pojadę za większością

Napisze wam o tym placu zabaw, tylko nie wiem czy nasze dzieci sie nadają - same zdecydujcie. Obok placu lodziarnia - lody, kawa, ciasta, desery lodowe, duży wybór sorbetów. Są również inne fast foodowe restauracje, kino itp. Całe piętro. Plac zabaw: duży, płatny 12 zł za godzinę z opieką. Ale chyba by się nie podjęli jakbyśmy takie maluchy wpuściły. Ogólnie dzieci od 2 lat, ale pytałam i mówili, że nie ma problemu. Dziecko może wejść z opiekunem (TŻ-ty ) Kamil nie mógł dziś oderwać wzroku. Nawet miałam go tam wpuścić, ale potem czas nam zleciał i musieliśmy wracać. Jak chcecie to pójdę z nim i przetestuję.
Zdjęcia poniżej. Nie oddają całego placu.
Nie wiem jak w Łodzi, na pewno w jakieś Galerii jest coś podobnego. Płatek, Joasiu - znacie na tyle Łódź. Może TŻ coś wam podpowiedzą? Zawsze możemy wybrać jakąś knajpę na powietrzu, ale nie wiem, czy dzieci dadzą nam chwilę posiedzieć. Jest jeszcze opcja spacer np w zoo, czy gdzieś w parku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg plac.jpg (99,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg plac1.jpg (103,1 KB, 20 załadowań)
__________________
Papatki
agika11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-30, 21:51   #7902
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

oj chłop sie spoko Oliwka zaopiekuje, dzis sie z małą szlajali po Empikach i Smykach jak byłam na ciuchach, zreszta mysle ze i z dwojka dałby sobie rade , czesto powtarza ze moja qmpela która ma 2 letnia coreczke ma zostawic malą u nas z Oliwką i mamy sobie pojechac gdzies poszalec . Chyba sie kiedys skusimy

Agiko z ciuchami mam doklądnie tak samo, jak nie potrzebuje to widze miliony fajnych rzeczy a jak szukam cos konkretnego - zapomnij, nic mi sie nie podoba i nic nie pasuje.

Z tym Wrockiem to jakby sie udało tobysmy na 2 dni zostali, oczywiscie jak urlop załatwimy, Agika nam podpowie jakies fajne niedrogie noclegi - ja zawsze chciałam Wrocław zwiedzic, az wstyd ze nigdy nie byłam a to takie piekne miasto i ponoc macie jakies ogrody japońskie - uwielbiam takie miejsca
No nic ide spac - kupilam dzis sobie super żel pod prysznic Kamill czekolada z mietą, zapach obłędny, bedzie mi pachniało czekoladą przed snem
Dobranoc baby
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 07:09   #7903
płatek1
Zakorzenienie
 
Avatar płatek1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 202
GG do płatek1
Re: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Agiko bomba z tym placem zabaw Mati lubi wchodzić i otwierć okiennice w tych domkach, piłeczki będzie wywalał z tego baseniku, a ślizgawka wygrywa z każdą zabawką, jak dla mnie super jak padnie na Wrocław to jestem za.

Kasiulko Ty masz pomysł może my też zostaniemy na noc i pojedziemy w niedzielebęde musiała pomyśleć ja podejść tżmy też Wrocławia nie znamym a Łodź też jest mi obcym miastem, a tż jeździ tylko do pracy i nie zna takich miejsc.

Kasiulko coś mi się zdaje, że widziałam gdzieś tą książeczkę patrzyłaś w Empiku, a może to było w Świecie książek.
płatek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 07:13   #7904
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Kasiulka co to za żel czemu ja go jeszcze nie mam Ostatnio upolowałam balasam Oceanica cynamonowy obłędny jest.

Pasaż Grunwaldzki to dobry pomysł plac zabaw jest super, ja jestem na tak, Julka uwielbia takie miejsca.
W Łodzi jest kiepsko, w Manufakturze też jest coś takiego ale malutki i mało ciekawe. W drugiej galerii wogóle nic. Jakby była Łódź to i tak proponuje Manufakture. Na zewnątrz są ogródki, można coś zjeść, wypić i jest duży dziedziniec gdzie dzieci mogłyby pobiegać.
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 07:32   #7905
ch_aga
Zadomowienie
 
Avatar ch_aga
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 835
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Skoro mówicie, że Wrocław jest ładny to ja jestem za Chociaż nie wiem czy nasze mauszki dadzą nam coś pozwiedzać Niestety nie wiem czy uda mi się być na spotkaniu . Zobaczę jak Muszek zniesie podróż nad morze i jak się tam będzie zachowywał
Pozdrawiam
ch_aga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 09:11   #7906
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Cytat:
Napisane przez ch_aga Pokaż wiadomość
Skoro mówicie, że Wrocław jest ładny to ja jestem za Chociaż nie wiem czy nasze mauszki dadzą nam coś pozwiedzać Niestety nie wiem czy uda mi się być na spotkaniu . Zobaczę jak Muszek zniesie podróż nad morze i jak się tam będzie zachowywał
Pozdrawiam
Chaga to kiedy jedziecie? My wyjeżdżamy ostatni weekend lipca, wtedy do Czech, palnujemy Skalne Miasto i trochę pozwiedzać, pewnie skoczymy do Pragi. Drugi wyjazd to koło 28 sierpnia wtedy zależnie od pogody albo nad morze albo do Berlina Tropical Island. Muszek napewno bedzie zachwycony wyjazdem, dzieci lubia takie atrakcje. Ja tylko boje się o nocne spanie, o to jak Julka zareaguje na nowe miejsce. Kiedyś się nie bała, nie wiem jak będzie teraz. Gdzie konkretnie jedziecie?
Wrocław polecam, bardzo lubie tam jeździć. Centrum jest bardzo ładne, straszą tylko "opłotkowe" dzielnice. Uwielbiam Ostrów Tumski enklawa kościołów, zabytków. Zdawałam nawet do Wrocławia na studia, niestety zostałam w Kaliszu.
Agika w jakiej części Wrocławia mieszkasz?
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 14:02   #7907
gosiaczek94@buziaczek.pl
Zadomowienie
 
Avatar gosiaczek94@buziaczek.pl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 221
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

my z małzem \Natanielkiem i dxziadkiem na pokazie samolotów bylismy przy okazji troszke atrakcjaxs\\E CCi dla maluchów było i starszych dzieci zrobiłam kilka zdjątek wstep 10 zł normlany a ulgowy 5 zł ale fajnie było naprawde

TO BYŁ MAŁOPOLSKI PIKNIK LOTNICZY
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kapelusik kowbojski.jpg (93,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg natek reperuje ferrari.jpg (76,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg natii z lizakiem komoreczka.jpg (85,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg natusss.jpg (102,0 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg natus po kąpieli w szlafroczku piłkarskim.jpg (80,4 KB, 9 załadowań)

Edytowane przez gosiaczek94@buziaczek.pl
Czas edycji: 2007-07-01 o 15:23
gosiaczek94@buziaczek.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 15:22   #7908
gosiaczek94@buziaczek.pl
Zadomowienie
 
Avatar gosiaczek94@buziaczek.pl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 221
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

i jeszcze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg samoloty.jpg (30,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg samoloty pokazy 074nati z dziciaczkami.jpg (94,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg samoloty pokazy 082neee.jpg (121,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg samoloty pokazy 080natan rycy.jpg (105,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg samoloty pokazy 079dudi.jpg (103,0 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg samoloty pokazy 076natu w piasku.jpg (109,1 KB, 11 załadowań)
gosiaczek94@buziaczek.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 16:43   #7909
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

witam kobietki

nie wiem czy bede dobrze pisac bo wypilam kilka lampek winka i lekko mi zaszumialo. odkad jezdzimy samochodem czyli od wiosny nie pilam wcale. wszedzie gdzie jezdzilismy to oczywiscie musialam byc trzezwa. a dzisiaj sobie pozwolilam.

Gosiaczku fajne zdjatka i Natanielek fajniutki.

wiecie co dzisiaj tesciu mi powiedzial- jako ze ide teraz na kuroniowke to zebymj potem poszla do pracy i sie starala o nastepne dziecko. taaa... pod warunkiem ze znajde prace i bede miala umowe na czas nieokreslony. ale o czym tu mowic jak nawet nie mamy mieszkania,. gniezdzimy sie w jednym pokoju wiec jak tu jeszcze o jednym dziecku myslec. ach niby chcialabym bo jak patrze na malutkie pocieszki to mi serduszko lopocze szybciej.
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-01, 16:55   #7910
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Joasiu to jest zel z Kamilla (ten z rumiankiem) chyba nowosc w ciemnozielonym opakowaniu - czekolada i mięta. Pachnie bosko, jak Aquolina, na moj nos nie ma różnicy oprócz róznicy w cenie oczywiscie - dałam za niego niecałe 5 zł w Leclercu . Ja w ogole mam jobla na punkcie smakowitych żeli i balsamów, ostatnio zakupilam balsam różowy grejfrut z Luksji i tez jest fajny, jak zuzyje to kupie gruszke . A cynamonowy Oceanic tez mam
A jak juz plotkujemy o kosmetykach (sliski temat , mam nadzieje ze mi nikt nie wyjedzie ze jestem próżna lala bo o kosmetykach gadam ) to kupiłam wczoraj cien sypki Inglota - tez nowosc, rany jaki superancki, a jak wybór kolorów , jak macie możliwosc to obczajcie, jest boski

Alez Wam zazdroszcze planow wakacyjnych, my chyba nigdzie nie pojedziemy, na to nieszczesne wesele musimy wyskoczyc z całej kasy którą normalnie przeznaczylibysmy na urlop. Wiec raczej zostaniem w domu, a ja tak tesknie za morzem . marza mi sie spacery po plaży, szum fal, Oliwka tez by miała raj, tyle piachu . Moze za rok...
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 17:09   #7911
gosiaczek94@buziaczek.pl
Zadomowienie
 
Avatar gosiaczek94@buziaczek.pl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 221
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

ja moge o kosmetykach makijazu stylizacji itp rozmawiac godzinami bo planuje zostac specjalistka wizazu i stylizacji

a mysle ze takie rozmowy to normlane dla kazdej kobiety...bo ktora nie lubi sie poczuc dobrze i zadbac o siebie
chyba zadna z nas by nie zarzuciła ze jestes pusta bo wtedy znaczyłoby ze np ja tez jestem hahhaa

na wakacje tez bym chetnie pojechała najchetniej w jakies egzotyczne miejsce ale to moz za rok w tym roku tylo rodzinka i moze kilkudniowy wypad nad jeziorko


tiaroo mi tez tescie chcieliby nawet rodzine planowac haa (lekka przesada)
tesciowa mi raz powiedxziała to za 6 lat dziewczynka, a ja lekki szoczek no ale...to my bedziemy planowac nie oni


a tak na marginesie to chyba dostałam lekkiego udaru od tego wypadu dzisiejszego głowa mnie boli okrutnie, naszczescie małz z tescviami i Natanielkiem poszli na spacerek wiec moge troszke odpoczać

Edytowane przez gosiaczek94@buziaczek.pl
Czas edycji: 2007-07-01 o 18:08
gosiaczek94@buziaczek.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 19:15   #7912
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Kasiulka tu jest mój wątek o pachnących kosmetykach:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=83374
mam istnego jobla na ich punkcie.
W inglocie dawno nie byłam, musz się wybrać. Mają chyba też brązery takie jak np bobbi brown? Czyli takie w paski, różnokolorowe?
Ja odkryłam Deborah - mają boskie cienie ceny jak dla mnie całkiem przyzwoite.

Oj oj ładnie Tiaara, ale od czasu do czasu można. Mnie piwko się chłodzi.
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 20:45   #7913
ch_aga
Zadomowienie
 
Avatar ch_aga
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 835
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Joasiu -- jedziemy do Kątów Rybackich już za niecały tydzień, w sobotę siódmego lipca. Niestety tylko na 5 dni
Pozdrawiam
ch_aga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 01:06   #7914
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Zgodnie z odgórnym nakazem, wątki z liczbą postów powyżej 5.000 zostają zamknięte.
Link do nowego wątku:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...12#post4687612
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.