Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-10-05, 20:48   #2611
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Nowa praca to jest dokładne przeciwieństwo poprzedniej. Warunki pracy mam super (finansowo jest tak samo, ale atmosfera, warunki techniczne są świetne). Natomiast zakres obowiązków to wiecie co, nawet nie chce mi się pisać. Uwstecznię się do poziomu 0. A zostałam kupiona opowieściami o możliwości rozwoju, tworzenia, stosowania prawa itp .

Jedyne co jest dobre to to, że zostałam "w branży" i w cv może mi się przydać bardziej niż praca w sklepie.

Zastanawiam się czy w poniedziałek w ogóle tam pojadę, bo zostałam (lekko mówiąc) zrobiona w balona. Mam robić zupełnie coś innego niż to na co się umówiliśmy. Choć szef wydaje się super (zupełne przeciwieństwo poprzedniego) to mu nie ufam.

Zmęczona już tym jestem.
może daj sobie i nowej pracy szansę skoro atmosfera i warunki są ok to przynajmniej odpoczniesz trochę psychicznie. I na spokojnie zastanowisz się co dalej. Trzymam :Kciuki:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Spokojnie kochana. Daj sobie i im czas za dużo się ostatnio u Ciebie dzieje. Odpocznij w weekend nabierz sił i z nową mocą idź w poniedziałek do pracy. Będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O właśnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-06, 10:08   #2612
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Lena za pomyślną dla Ciebie decyzję.


W Tchibo rabat: WZ102018 wchodzi na przeceny i można wyhaczyć coś fajnego w super cenie, np. kupiłam sukienkę dżinsową za 56 zeta, pasek do sukienki z Tatuum i bieliznę dla całej rodziny.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-06, 11:26   #2613
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Dzięki dziewczyny

Wiem jak to wygląda (rozkapryszona panienka, której nic nie pasuje), ale to nie jest tak. Żadna praca nie hańbi, ani mi nie uwłacza, nie w tym rzecz. Problemem jest sposób w jaki to wszystko się rozegrało. To ta nowa praca zgłosiła się do mnie, a nie ja do nich. Umówiliśmy się już w maju na coś, co miało wyglądać zupełnie inaczej niż wygląda. Od tego momentu zamykałam drzwi w poprzedniej pracy, wiadomo, że nie mogłam tam zostać, ale mogłam szukać czegoś innego. Nowy pracodawca nie tylko nie uprzedził mnie o zmianie swoich planów co do mojego zakresu obowiązków, ale nawet można powiedzieć, że ten fakt przede mną zataił (kilka dni temu zapytałam kto będzie wykonywał czynności typu X, nie dostałam żadnej odpowiedzi).

Na dobicie mój wczorajszy kontakt z moim byłym szefem skończył się kolejną katastrofą. Od miłej pogawędki przeszliśmy do meritum - on mnie od lat kocha, on mnie chce, a ja nic. I dlatego było jak było. I już mam pewność, że mi nie odpuści.

Mam ochotę pojechać w bieszczady, odseparować się od ludzi i paść sobie beztrosko owce na łąkach. Jestem kompletnie niedostosowana do dzisiejszego świata.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-06, 11:30   #2614
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
w jadore tez polecali ten preparat....i masz taki sam jak mama?

Edit...doczytalam ten preparat do mezo iglowej czy mezo mikroiglowa?
Ten sam
Mezo igłowa
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-06, 11:42   #2615
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
W Tchibo rabat: WZ102018 wchodzi na przeceny i można wyhaczyć coś fajnego w super cenie, np. kupiłam sukienkę dżinsową za 56 zeta, pasek do sukienki z Tatuum i bieliznę dla całej rodziny.
No i trzeba było o tym pisać? Napakowałam koszyk za 390zl, ale udało mi się go zbić do 250... Same bluzy i legginsy na spacery z Boskosławem...
Wzięłam przelew, muszę to przemyśleć.

Lena, sytuacja trudna.
Facet się nakręcił i może być problem.
A z nowym szefem, może warto od początku wszystko wyjaśnić? Wiesz, żeby nie było, że jakiś czas będziesz robić coś innego, niż się umawialiście, a potem usłyszysz, że co Ci przeszkadza, skoro wcześniej nie zgłaszałaś żadnych iniekcji. Skoro firma sama się co Ciebie zgłosiła, to powinno im na Tobie zależeć, a może to tymczasowe jest. Jakieś chwilowe zawirowania... Wydaje mi się, że lepiej na starcie wszystko wyjaśnić, niż się tym gryźć i stresować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-06, 11:47   #2616
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
No i trzeba było o tym pisać? Napakowałam koszyk za 390zl, ale udało mi się go zbić do 250... Same bluzy i legginsy na spacery z Boskosławem...
Wzięłam przelew, muszę to przemyśleć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też trochę zaszalałam, ale fajne gatunkowo mają ciuchy, sporo z bawełny eko, dobrze wydana kasa .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-06, 12:01   #2617
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Lena - hmm wazne, ze z tamta praca sié rozstalas. Moze potraktuj ta jako chwile na zlapanie oddechu i szukaj czegos lepszego. Ja wiem, ze po macierzynskim sie cofne zawodowo wiéc Cie rozumiem.

Anoli - wspolczuje

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość


poszalałam w Douglasie, moje łowy

bardzo proszę o kciuki czeka mnie ważna decyzja, oby była trafiona
no i kciuki za decyzje


Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
trzymam mocno kciuki żeby w nowej pracy jednak się ułożyło. Ciężko teraz jest. Ludzie są okropni. Ja ostatnio zawiodłam się na koleżance z pracy. Znamy się od lat ciągnęłam ją za sobą ale teraz miała otrzymać dodatkowe obowiązki na które się nie zgadzała i poszła na zwolnienie lekarskie a wcześniej podrzuciła mi dwa tematy które powinny być dawno zrobione nie mówiąc mi o tym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to boli jak znajomi tak nas traktuja. Trzymaj sie


Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Lena za pomyślną dla Ciebie decyzję.


W Tchibo rabat: WZ102018 wchodzi na przeceny i można wyhaczyć coś fajnego w super cenie, np. kupiłam sukienkę dżinsową za 56 zeta, pasek do sukienki z Tatuum i bieliznę dla całej rodziny.

dziékujé, lece patrzec

przepraszam za slaba czytelnosc posta - Mlody przestawil klawiature. I co przestawie na polski wraca do niemieckiego
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-06, 12:13   #2618
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
No i trzeba było o tym pisać? Napakowałam koszyk za 390zl, ale udało mi się go zbić do 250... Same bluzy i legginsy na spacery z Boskosławem...
Wzięłam przelew, muszę to przemyśleć.

Lena, sytuacja trudna.
Facet się nakręcił i może być problem.
A z nowym szefem, może warto od początku wszystko wyjaśnić? Wiesz, żeby nie było, że jakiś czas będziesz robić coś innego, niż się umawialiście, a potem usłyszysz, że co Ci przeszkadza, skoro wcześniej nie zgłaszałaś żadnych iniekcji. Skoro firma sama się co Ciebie zgłosiła, to powinno im na Tobie zależeć, a może to tymczasowe jest. Jakieś chwilowe zawirowania... Wydaje mi się, że lepiej na starcie wszystko wyjaśnić, niż się tym gryźć i stresować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kil, przeprowadziłam już rozmowę z nowym szefem. Z jego inicjatywy, bo chyba było wczoraj widać moje zadziwienie całą sytuacją. Jeśli w poniedziałek tam pójdę to będę oczywiście robiła to, co do mnie należy, ale pilnie rozglądam się za nową pracą.

Ze starym szefem sobie poradzę, urywam z nim kontakt, a jeśli gość nie odpuści to rozkręcę aferę.

Teraz muszę pomyśleć o sobie - zacząć jeść, zacząć spać i zacząć o siebie znowu dbać. A jeśli nie to znajdę sobie jakąś bezludną wyspę.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-06, 12:17   #2619
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Kil, przeprowadziłam już rozmowę z nowym szefem. Z jego inicjatywy, bo chyba było wczoraj widać moje zadziwienie całą sytuacją. Jeśli w poniedziałek tam pójdę to będę oczywiście robiła to, co do mnie należy, ale pilnie rozglądam się za nową pracą.

Ze starym szefem sobie poradzę, urywam z nim kontakt, a jeśli gość nie odpuści to rozkręcę aferę.

Teraz muszę pomyśleć o sobie - zacząć jeść, zacząć spać i zacząć o siebie znowu dbać. A jeśli nie to znajdę sobie jakąś bezludną wyspę.
No to dalej trzymam żeby się wszystko ułożyło najlepiej dla Ciebie.

Ps. Co do bezludnych wysp, to jakiś czas temu robiłam rekonesans. Niestety, wszystkie już wykupili Bili Gejtsy i spółka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-06, 14:31   #2620
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Lena, trzymam kciuki za szybkie i dobre rozwiazanie sytuacji.

Ktos kiedys robił zamówienie w Bootsie z odbiorem na lotnisku po odprawie.... Wyrzuca mnie jak wybieram lokalizacje airside....

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
No to dalej trzymam żeby się wszystko ułożyło najlepiej dla Ciebie.

Ps. Co do bezludnych wysp, to jakiś czas temu robiłam rekonesans. Niestety, wszystkie już wykupili Bili Gejtsy i spółka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas wulkan dymi troche i wiesc sie po wsi niesie ze byc moze kolejna wyspa sie pojawi.... Wiec trzymam Reke na pulsie.

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

MAC. Pomadka gratis przy zamowieniach od 179 zeta.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-06, 14:31   #2621
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Lena, trzymam kciuki za szybkie i dobre rozwiazanie sytuacji.

Ktos kiedys robił zamówienie w Bootsie z odbiorem na lotnisku po odprawie.... Wyrzuca mnie jak wybieram lokalizacje airside....

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------



U nas wulkan dymi troche i wiesc sie po wsi niesie ze byc moze kolejna wyspa sie pojawi.... Wiec trzymam Reke na pulsie.
Ooo, to trzeba będzie szybko klikać, co by niwu nie podkupilli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-06, 19:56   #2622
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Doszłam dziś do wniosku, że jeśli jednego kosmetyku nie potrafię znaleźć w swoich zapasach przez równą godzinę, to źle już ze mną i zapasami jest Witam się i klaskam wszystkim za zakupy, a reszcie pomyślności i braku kaca w weekendzik życzę
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-06, 20:25   #2623
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Doszłam dziś do wniosku, że jeśli jednego kosmetyku nie potrafię znaleźć w swoich zapasach przez równą godzinę, to źle już ze mną i zapasami jest Witam się i klaskam wszystkim za zakupy, a reszcie pomyślności i braku kaca w weekendzik życzę
Hahaha musisz sobie zrobić inwentaryzację czy inny 'renamanament'
A propos znalezisk, to ostatnio w przekonywaniy zapasów wpadł mi w ręce zestaw himalaya neem. Akurat kilka dni wcześniej rozmawiałam z przyjaciółką, która skarżyła się na problemy z tłustą cerą. No to jej podrzuciłam ten zestwik. To było z dwa tygodnie temu. Dziś dostałam sms, że jest bardzo zadowolona! Nawet jej partner zauważył zmianę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 09:58   #2624
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Dziewczyny wczoraj odkryłam że w Lavardzie w sklepie ceny były takie same jak w outlecie i taka sama promocja obowiązywała. Taki sam płaszcz tylko w innym kolorze miał ta sama cena tylko w outlecie był przeceniony niby z wyższej ceny. Szalik który kupiłam był w innych kolorach ale w tej samej cenie. Słabe to trochę.

Wrzucam fotki. Szary płaszcz, czarny i szalik z Lavardu a beżowy płaszcz z Eleganzy. Tego futrzaka się da odpiac.
Ten czarny płaszczyk powinien być ciepły bo ma warstwę ocieplenia z przodu tyłu i w rękawach.

Edytowane przez saipan
Czas edycji: 2018-10-12 o 17:47
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 10:11   #2625
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Dziewczyny wczoraj odkryłam że w Lavardzie w sklepie ceny były takie same jak w outlecie i taka sama promocja obowiązywała. Taki sam płaszcz tylko w innym kolorze miał ta sama cena tylko w outlecie był przeceniony niby z wyższej ceny. Szalik który kupiłam był w innych kolorach ale w tej samej cenie. Słabe to trochę.

Wrzucam fotki. Szary płaszcz, czarny i szalik z Lavardu a beżowy płaszcz z Eleganzy. Tego futrzaka się da odpiac.
Ten czarny płaszczyk powinien być ciepły bo ma warstwę ocieplenia z przodu tyłu i w rękawach.
Załącznik 7642138Załącznik 7642139Załącznik 7642141Załącznik 7642142Załącznik 7642143


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakie piękne rzeczy .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 10:14   #2626
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Jakie piękne rzeczy .
Dziękuję . Musiałam się pozbyć wszystkich okryć wierzchnich bo nie pasowały i nie miałam nic na zimę. Najpierw kupiłam beżowy. Nie potrafiłam się zdecydować czy brać szary czy czarny i wzięłam oba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 10:17   #2627
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Dziękuję . Musiałam się pozbyć wszystkich okryć wierzchnich bo nie pasowały i nie miałam nic na zimę. Najpierw kupiłam beżowy. Nie potrafiłam się zdecydować czy brać szary czy czarny i wzięłam oba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I to bardzo dobra decyzja. Klasyczne kolory, bardzo ładne kroje .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 10:30   #2628
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
I to bardzo dobra decyzja. Klasyczne kolory, bardzo ładne kroje .
ten szary i czarny mają dużą zawartość wełny. Szary 80% wełny i 10% kaszmiru a czarny 70% wełny 20 poliamidu i 10 poliestru

Dziewczyny jak szukacie fajnych płaszczy to teraz w kolekcji jest podobny do mojego czarnego i ma 80% wełny i 20 kaszmiru jest granatowy i butelkowa zieleń. Gdzieś widziałam na insta. Zaraz wrzucę
Link:

https://www.instagram.com/p/BoeuWbcl...d=cwrca7vsl4t1

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez saipan
Czas edycji: 2018-10-07 o 10:31
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 10:51   #2629
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-07, 10:55   #2630
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;85958800]Treść usunięta[/QUOTE]Powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 11:05   #2631
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 11:10   #2632
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;85958862]Treść usunięta[/QUOTE]Super. Co wzięłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 11:12   #2633
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 11:13   #2634
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;85958885]Treść usunięta[/QUOTE] ale to za zakupy za con 100zl Tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 11:17   #2635
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 11:24   #2636
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;85958903]Treść usunięta[/QUOTE]Hahaha kupuj bo fajne są

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 13:43   #2637
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

wiecie kiedy wróci strona ING Philipsa? Już ponad miesiąc jest nieczynna, ciągle przedłużają, a ja chciałam coś. Napisałam wczoraj do nich
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 15:20   #2638
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Saipan za płaszcze i konieczność zakupu nowych
Wiesz, ile kosztuje ten zielony? Nie wiem czy już mam przestać jeść, czy poczekać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 15:26   #2639
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Saipan za płaszcze i konieczność zakupu nowych
Wiesz, ile kosztuje ten zielony? Nie wiem czy już mam przestać jeść, czy poczekać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
800 albo 899zl a dzisiaj jest -20%.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 15:27   #2640
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
800 albo 899zl a dzisiaj jest -20%.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-09 10:22:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.