Odczuwacie kryzys gospodarczy? - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-01-16, 09:51   #1501
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Obserwuje takie zjawisko od kilku miesięcy. Tłumaczą się wzrostem cen za energię itd

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
U mnie apteki. Na wsi były zawsze otwarte do samego wieczora. A teraz 15 max i zamykają. Trzeba sobie jakoś radzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-16, 09:52   #1502
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
U mnie apteki. Na wsi były zawsze otwarte do samego wieczora. A teraz 15 max i zamykają. Trzeba sobie jakoś radzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Słabo

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-16, 09:54   #1503
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Słabo

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Jak miałam popołudniowy termin do lekarza, to jeszcze się zdążyło kupić lek. Teraz trzeba jeździć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-16, 09:57   #1504
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-19 o 22:01
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-16, 09:59   #1505
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Jak miałam popołudniowy termin do lekarza, to jeszcze się zdążyło kupić lek. Teraz trzeba jeździć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No widzę w głowie trudności jakie generuje krótszy czas pracy, a już zwlaszcza takich punktów jak apteki :/

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-16, 10:17   #1506
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Aż mi się skojarzyło z wsią, gdzie rodzice mieszkają. Bank otwarty do 15, w soboty zamknięty.
Wszyscy w okolicy tam mieli konto i jeszcze wypłacali pieniądze z okienka.
Aż sprawdziłam jakie są teraz godziny otwarcia i tak samo.
Niestety skracanie godzin pracy jest teraz w wielu miejscach. Np kiedyś jeden sklep spożywczy był otwarty do 23, a teraz do 21.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-16, 10:24   #1507
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-19 o 22:01
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-01-16, 11:14   #1508
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
U mnie większość lokali na deptaku i na głównych ulicach miasta była zajmowana przez banki właśnie. Dopiero w drugiej kolejności lokale gastronomiczne, no i apteki. Jak się zwiną, to raczej nic innego tam nie powstanie.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-16, 11:16   #1509
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
U mnie apteki. Na wsi były zawsze otwarte do samego wieczora. A teraz 15 max i zamykają. Trzeba sobie jakoś radzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to ja nie mam na wsi apteki,ale jest we wsi obok,ale też otwarta w normalnych godzinach. Taka 24/7 jest w mieście. Jedna.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-16, 11:32   #1510
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Ja się jeszcze nie spotkałam z obcinaniem godzin. Kryzys energetyczny jest chyba głównie w mediach, bo ja widzę oświetlone na maksa zamknięte sklepy, w centrach handlowych UKROP, sporo powyżej 20 stopni, nie da się wytrzymać w tak temperaturze. Oświetlenie świąteczne miast (w moich okolicach) takie samo zawsze.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-16, 11:53   #1511
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

U mnie sklepy tez są rozświetlone, ulice...To zależy gdzie. W galeriach handlowych i Biedronkach można się zagotować z gorąca. Mniej było na pewno typowo świątecznych dekoracji w tym roku.

U mnie pierwsze cięcia poszły w komunikacji miejskiej.

I uważam to za fatalne posunięcie. Mniejsza ilość kursów, a do tego są krótsze - przez moje osiedle autobus przejeżdża tylko w godzinach szczytu i w sumie jest dostosowany pod uczniów- czyli rano i po 15 zatrzymuje się na tych kilku osiedlowych przystankach.

A jak się robi ciemno, to trzeba dojść ten kawałek od przystanku do domu, bo wieczorne kursy już nie obejmują osiedla i to jest strasznie słabe, zwłaszcza zimą czy generalnie ze względu na chłodniejszą porę, nie mówiąc już że dla kobiet jednak.

Licealiści też mogą podziękować. Przy ostatnich wyborach przynętą było darmowa komunikacja miejska dla młodzieży szkolnej, no a teraz ta młodzież w autobusie jest scisnieta jak sardynki w puszce, bo właśnie mniej kursów, itd.
Gdzieś trzeba szukać oszczędności i robić cięcia - skoro tu się komuś dało, to za chwilę trzeba zabrać w innym miejscu, albo w innym czasie

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Pusheen_
Czas edycji: 2023-01-16 o 12:00
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-16, 12:10   #1512
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-19 o 22:01
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-16, 12:15   #1513
monikazaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 18
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Czy odczuwam? W pewnym sensie tak. Na pewno plus jest ten, że mam dobry zawód oraz wiem, ze w najbliższych latach pracę będe miała, podobnie jak mąż.
Jednak bolą nas ceny w sklepach. Pomimo, że nie zarabiamy źlę, to łapię się na tym, ze rezygnuję z czegoś bo cena danej rzeczy jest moim zdaniem zbyt wysoka. Kiedyś często kupowałam sobie colę na wieczór, jak nam się nie chciało gotować to zamawiałam pizze. Aktualnie ciężej jest mi wydać 50 zł za pizzę zamiast tych 35 które wydawałam jeszcze niedawno temu. Wiecej gotuję w domu, zwracam uwagę na ceny.
No i przerzuciłam się na zakupy w sklepach internetowych, lubię porównać sobie ceny w poszczególnych miejscach.
monikazaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-16, 12:26   #1514
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Oj, ale to też się zdarzało, że o określonych porach autobus jednak nie przyjechał

Mnie to rozbawiło, że prezydent kupił głosy mieszkańców sprytnie zwracając się w stronę tych, których uważam za siłę "napędową" czyli rodziców dzieci i młodzieży, a u mnie nie brakuje też tych 50+, ale ich zdaniem nikt się nie przejmuje.

Rodzice pomysł kupili i uznali za gratkę, bo fajnie nie wydawać pieniędzy na bilet miesięczny, młodzi mogą jeździć za darmo.

No ale przyszedł czas zapłaty...Teraz na fb prezia pojawiają się komentarze dlaczego jest coraz mniej kursów, autobus ma krótszą linię i biedna młodzież jeździ w koszmarnym ścisku.

No było fajnie przez chwilę, a nagle klops.

Odpowiedzi ze strony miasta nie ma, bo co mają odpowiedzieć? Są koszty, to są i cięcia.

A dla mieszkańców cudowna lekcja, że jak się coś daje, to za chwilę gdzieś zabiera
I to nawet w tym samym miejscu !

No nie wiem, ale ja bym się trochę wkurzyła.



Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-16, 12:32   #1515
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
A to ja nie mam na wsi apteki,ale jest we wsi obok,ale też otwarta w normalnych godzinach. Taka 24/7 jest w mieście. Jedna.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
Nasza też była otwarta dłużej, do niedawna. Nie zdążyli nawet zmienić tabliczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

A czy wspominał już ktoś o pomyśle PIS na dowożenie starszych ludzi na wybory ? Na to jest kasa 🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-16, 12:41   #1516
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Nasza też była otwarta dłużej, do niedawna. Nie zdążyli nawet zmienić tabliczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

A czy wspominał już ktoś o pomyśle PIS na dowożenie starszych ludzi na wybory ? Na to jest kasa ����

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



O ile jestem bardzo anty PiS, i życze im żeby poszli do diabła a po drodze wpadli w dół i połamali obie nogi, i mam świadomość jakie pobudki nimi kierują,
to taka inicjatywa jest OK.

Wykluczenie komunikacyjne, nie powinno być powodem braku możliwości uczestniczenia obywatela w wyborach .
Póki to będzie dobrowolne i nie będzie podlegać żadnej selekcji (czyli ani wiek, ani poglady, ani nic innego) czy naciskom to IMO jest to w porządku i każdy kolejny rząd powinien to kontynuować.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-16, 12:50   #1517
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
O ile jestem bardzo anty PiS, i życze im żeby poszli do diabła a po drodze wpadli w dół i połamali obie nogi, i mam świadomość jakie pobudki nimi kierują,
to taka inicjatywa jest OK.

Wykluczenie komunikacyjne, nie powinno być powodem braku możliwości uczestniczenia obywatela w wyborach .
Póki to będzie dobrowolne i nie będzie podlegać żadnej selekcji (czyli ani wiek, ani poglady, ani nic innego) czy naciskom to IMO jest to w porządku i każdy kolejny rząd powinien to kontynuować.
Ale przecież wiadomo po co to jest robione. Na pewno nie z dobrego serduszka.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-16, 12:52   #1518
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta

No dla mnie te oświetlone zamknięte sklepy to jest masakra bez względu na to czy kryzys jest czy nie. Co do oświetlenia miast, to we Wrocławiu w tym roku nie było żadnych iluminacji, ale w innych miastach widziałam.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-16, 13:04   #1519
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
O ile jestem bardzo anty PiS, i życze im żeby poszli do diabła a po drodze wpadli w dół i połamali obie nogi, i mam świadomość jakie pobudki nimi kierują,
to taka inicjatywa jest OK.

Wykluczenie komunikacyjne, nie powinno być powodem braku możliwości uczestniczenia obywatela w wyborach .
Póki to będzie dobrowolne i nie będzie podlegać żadnej selekcji (czyli ani wiek, ani poglady, ani nic innego) czy naciskom to IMO jest to w porządku i każdy kolejny rząd powinien to kontynuować.
Pobudki takie, żeby nabrać biednych starszych ludzi i wyciągnąć od nich cenne głosy.


I ci starsi ludzie nic z tego nie będą mieć, bo ani leki nie będą tańsze, ani służba zdrowia lepsza.

Zaiste szlachetny gest z ich strony

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Pusheen_
Czas edycji: 2023-01-16 o 13:05
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-16, 13:34   #1520
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
O ile jestem bardzo anty PiS, i życze im żeby poszli do diabła a po drodze wpadli w dół i połamali obie nogi, i mam świadomość jakie pobudki nimi kierują,
to taka inicjatywa jest OK.

Wykluczenie komunikacyjne, nie powinno być powodem braku możliwości uczestniczenia obywatela w wyborach .
Póki to będzie dobrowolne i nie będzie podlegać żadnej selekcji (czyli ani wiek, ani poglady, ani nic innego) czy naciskom to IMO jest to w porządku i każdy kolejny rząd powinien to kontynuować.

No właśnie wiadomo jakie nimi pobudki kierują, więc dla mnie taka inicjatywa wcale nie jest ok.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-16, 13:52   #1521
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Oj, ale to też się zdarzało, że o określonych porach autobus jednak nie przyjechał

Mnie to rozbawiło, że prezydent kupił głosy mieszkańców sprytnie zwracając się w stronę tych, których uważam za siłę "napędową" czyli rodziców dzieci i młodzieży, a u mnie nie brakuje też tych 50+, ale ich zdaniem nikt się nie przejmuje.

Rodzice pomysł kupili i uznali za gratkę, bo fajnie nie wydawać pieniędzy na bilet miesięczny, młodzi mogą jeździć za darmo.

No ale przyszedł czas zapłaty...Teraz na fb prezia pojawiają się komentarze dlaczego jest coraz mniej kursów, autobus ma krótszą linię i biedna młodzież jeździ w koszmarnym ścisku.

No było fajnie przez chwilę, a nagle klops.

Odpowiedzi ze strony miasta nie ma, bo co mają odpowiedzieć? Są koszty, to są i cięcia.

A dla mieszkańców cudowna lekcja, że jak się coś daje, to za chwilę gdzieś zabiera
I to nawet w tym samym miejscu !

No nie wiem, ale ja bym się trochę wkurzyła.



Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
U mnie to samo. Fajnie się dawało darmowe uczniom/seniorom po 70. Emeryci i studenci że zniżka. A jak wchodzisz do autobusu to sami seniorzy/studenci/uczniowie. A potem bum dajmy 40 min za 5 i mamy nadzieję że ludzie nie przestaną korzystać z komunikacji

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-16, 14:11   #1522
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
U mnie to samo. Fajnie się dawało darmowe uczniom/seniorom po 70. Emeryci i studenci że zniżka. A jak wchodzisz do autobusu to sami seniorzy/studenci/uczniowie. A potem bum dajmy 40 min za 5 i mamy nadzieję że ludzie nie przestaną korzystać z komunikacji

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
U mnie komunikacja miejska jest generalnie tania - 3 zł za normalny bilet i 1,5 zł za ulgowy. Poza tym masz albo miesięczny, albo opcję wirtualnej portmonetki, na której możesz mieć ile chcesz i nia płacisz - do tego jak odbijasz kartę przy wejściu i przy wyjściu czyli zawsze dwa razy, to cena biletu jest konkretnie za przejachane odcinki, czyli liczbę przystanków. Jak okaże się, że trasa, którą przemierzasz jest krótsza niż cała trasa danej linii (co raczej jest logiczne), to przy odbiciu karty system zwraca ci pieniądze - to są jakieś grosze często, ale finalnie jesteś zawsze trochę do przodu. W biletowni sami zalecają takie rozwiązanie.

U mnie w ogóle prezydent jest zafiksowany na temacie komunikacji...I pewnie właśnie dlatego został prezydentem Całe miasto przebudowuje, rozbiera stare mosty i wiadukty, wymyśla nowe trasy, rozbudowuje ścieżki rowerowe, itd.

Ma na tym punkcie bzika. Ale co z resztą?

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-16, 14:19   #1523
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Ale przecież wiadomo po co to jest robione. Na pewno nie z dobrego serduszka.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
No właśnie. I na pewno nie po to by glosować na konkurentów. Wiadomo kto jest największym elektoratem władzy. Emeryci. To wszystko jest po coś. Gdyby było inaczej nie byłoby tej inicjatywy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-16, 15:13   #1524
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
No właśnie. I na pewno nie po to by glosować na konkurentów. Wiadomo kto jest największym elektoratem władzy. Emeryci. To wszystko jest po coś. Gdyby było inaczej nie byłoby tej inicjatywy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wiadomo, przecież napisałam ze ogarniam z jakiej pobudki PiS to chce robić. Pali im się pod dupskiem to kombinują jak koń pod górę.
Natomiast jak chcemy być narodem demokratycznym, to trzeba ta demokracje ogarniać a nie jak PiS, robić z niej ladacznicę.

Zwolennicy PiS to w skali narodu jakieś 30% było.
Wiec niech się zaczną lepiej ogarniać na serio wszyscy którzy nie są ich zwolennikami i na wybory idą, a nie tylko siedzieć i czekać aż samo się magicznie zrobi ze PiS przegra.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-16, 15:38   #1525
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
To prawda. Dużo małych oddziałów pozamykali, bo teraz dużo spraw można załatwić internetowo, więc im się to pewnie nie opłaca.






No dla mnie te oświetlone zamknięte sklepy to jest masakra bez względu na to czy kryzys jest czy nie. Co do oświetlenia miast, to we Wrocławiu w tym roku nie było żadnych iluminacji, ale w innych miastach widziałam.
We Wrocławiu nie było żadnych światełek ani ozdób na galeriach handlowych? W każdym mieście w tym roku takie widziałam, a byłam przynajmniej w kilku. Ciekawe.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

[1=a5b2f04c728b42871bc12f2 c24211f88ae37ff8d_643f213 43ae75;89468366]We Wrocławiu nie było żadnych światełek ani ozdób na galeriach handlowych? W każdym mieście w tym roku takie widziałam, a byłam przynajmniej w kilku. Ciekawe.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Szybki i pobieżny risercz Google i już widzę że był jarmark i choinka??

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-16, 17:35   #1526
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

[1=a5b2f04c728b42871bc12f2 c24211f88ae37ff8d_643f213 43ae75;89468366]We Wrocławiu nie było żadnych światełek ani ozdób na galeriach handlowych? W każdym mieście w tym roku takie widziałam, a byłam przynajmniej w kilku. Ciekawe.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Szybki i pobieżny risercz Google i już widzę że był jarmark i choinka??

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Tak był jarmark i choinka, ale co roku były jeszcze iluminacje na całym rynku i na ulicach do niego prowadzących. Centra handlowe były, ale nie wszystkie albo słabiej. Np. pasaż grunwaldzki nie był wcale, a wcześniej zawsze był.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-17, 09:18   #1527
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Wczoraj wydałam 300 zł w ciągu pół godziny. Jak? Kupiłam tabletki antykoncepcyjne - kiedyś płaciłam 25 zł za opakowanie, teraz 40 potem poszłam do Rossmanna i kupiłam jakieś waciki, żel pod prysznic, farbę do włosów, ogólnie nic odkrywczego - 60 zł. Poszłam do Lidla i wydałam kolejne 120 zł - i w sumie nie wiem na co. Bo nie zrobiłam zakupów na tydzień, nie kupiłam nic drogiego. Trochę owoców, kurczaka, kilka bułek, jogurty.
I jestem lżejsza o 300 zł. Przecież to jakaś masakra.

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-17, 10:09   #1528
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Wczoraj wydałam 300 zł w ciągu pół godziny. Jak? Kupiłam tabletki antykoncepcyjne - kiedyś płaciłam 25 zł za opakowanie, teraz 40 potem poszłam do Rossmanna i kupiłam jakieś waciki, żel pod prysznic, farbę do włosów, ogólnie nic odkrywczego - 60 zł. Poszłam do Lidla i wydałam kolejne 120 zł - i w sumie nie wiem na co. Bo nie zrobiłam zakupów na tydzień, nie kupiłam nic drogiego. Trochę owoców, kurczaka, kilka bułek, jogurty.
I jestem lżejsza o 300 zł. Przecież to jakaś masakra.

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka

Byłam w Polsce jakoś jesienią i rozwaliło mnie 50zl za słoiczek kawy rozpuszczalnej.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-17, 11:38   #1529
Eveen
Rozeznanie
 
Avatar Eveen
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 512
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Wczoraj wydałam 300 zł w ciągu pół godziny. Jak? Kupiłam tabletki antykoncepcyjne - kiedyś płaciłam 25 zł za opakowanie, teraz 40 potem poszłam do Rossmanna i kupiłam jakieś waciki, żel pod prysznic, farbę do włosów, ogólnie nic odkrywczego - 60 zł. Poszłam do Lidla i wydałam kolejne 120 zł - i w sumie nie wiem na co. Bo nie zrobiłam zakupów na tydzień, nie kupiłam nic drogiego. Trochę owoców, kurczaka, kilka bułek, jogurty.
I jestem lżejsza o 300 zł. Przecież to jakaś masakra.

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
Dzisiaj ide odebrać swoją rezerwacje leków i pewnie wyjdzie mi jakoś podobnie ;/
Eveen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-17, 12:37   #1530
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Odczuwacie kryzys gospodarczy?

Rozwaliło mnie ostatnio americano o pojemności 120 ml (cena 11,99 zł).
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-27 12:31:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.