Wszystko o Emu cz. 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-28, 13:27   #1
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534

Wszystko o Emu cz. 4


Zapraszam.

Poprzednia cześć tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=590455&page=168
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 14:00   #2
pajeczyna
Zadomowienie
 
Avatar pajeczyna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 1 535
Dot.: Wszystko o Emu cz. 4

To ja mam pytanie: czy Emu z oficjalnego sklepu Allegro mogą być podróbkami? Wydaje mi się, że raczej jest z nimi wszystko ok, ale pewna być nie mogę. Mam tylko jedne UGG, więc nawet nie mam porównania.
pajeczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 18:45   #3
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: Wszystko o Emu cz. 4

Cytat:
Napisane przez pajeczyna Pokaż wiadomość
To ja mam pytanie: czy Emu z oficjalnego sklepu Allegro mogą być podróbkami? Wydaje mi się, że raczej jest z nimi wszystko ok, ale pewna być nie mogę. Mam tylko jedne UGG, więc nawet nie mam porównania.
ja bym jednak się trochę bała allegro
Kupowałam zawsze na eobuwie.
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 20:51   #4
pajeczyna
Zadomowienie
 
Avatar pajeczyna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 1 535
Dot.: Wszystko o Emu cz. 4

Że też musiałam przegapić black friday.. Teraz chyba pozostaje czekać, chociaż wydaje mi się, że Allegro jako wielkie korpo nie wypuszcza chińskich podróbek
pajeczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 17:35   #5
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: Wszystko o Emu cz. 4

Cytat:
Napisane przez pajeczyna Pokaż wiadomość
Że też musiałam przegapić black friday.. Teraz chyba pozostaje czekać, chociaż wydaje mi się, że Allegro jako wielkie korpo nie wypuszcza chińskich podróbek
Na allegro połowa rzeczy na sprzedaż to towar z aliexpress...
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 17:53   #6
pajeczyna
Zadomowienie
 
Avatar pajeczyna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 1 535
Dot.: Wszystko o Emu cz. 4

To na pewno, ale te sa od firmy Allegro, oficjalnie. Zamowilam, zobacze, najwyzej oddam jak bede miala wątpliwości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pajeczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 18:03   #7
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Wszystko o Emu cz. 4

Cytat:
Napisane przez pajeczyna Pokaż wiadomość
To na pewno, ale te sa od firmy Allegro, oficjalnie. Zamowilam, zobacze, najwyzej oddam jak bede miala wątpliwości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co wiem, to allegro sprzedaje oryginały. Daj znać, jak przyjdą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-29, 18:36   #8
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: Wszystko o Emu cz. 4

Cytat:
Napisane przez pajeczyna Pokaż wiadomość
To na pewno, ale te sa od firmy Allegro, oficjalnie. Zamowilam, zobacze, najwyzej oddam jak bede miala wątpliwości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aaa to może
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 21:42   #9
pajeczyna
Zadomowienie
 
Avatar pajeczyna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 1 535
Dot.: Wszystko o Emu cz. 4

Zamowilam jeszcze Emu Paterson Mini z Eastend bede miala 2 do wybrania to porownam oryginalność i dam znać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pajeczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 21:59   #10
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Wszystko o Emu cz. 4

Wiecie może czym różnią się wallaby od stingerów?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 09:38   #11
goniacmarzenia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 51
Dot.: Wszystko o Emu cz. 4

Cytat:
Napisane przez kuroikaze Pokaż wiadomość
Na allegro połowa rzeczy na sprzedaż to towar z aliexpress...
dokładnie.... ja kupiłam Air Maxy za 350zł, okazały sie podróbą ostatecznie wywalczyłam zwrot kasy a tego sprzedajacego zbanowali (a sprzedal duzo tych butów...) ale podejrzewam ze co 3 air maxy/emu/ugg sa tam z alie..
goniacmarzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-01, 12:52   #12
assia89100
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 13
Dot.: Wszystko o Emu cz. 4

Ja kupiłam Emu na eobuwie rok temu. Myślę, że lepiej jednak kupować w sklepach pewnych, znanych niż na allegro. Polujcie na wyprzedaże!
assia89100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-03, 09:18   #13
beciak95
Raczkowanie
 
Avatar beciak95
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 39
Dot.: Wszystko o Emu cz. 4

Emumaniaczki, czy któraś z Was kupowała tutaj? Nie znam niemieckiego, sklep ma spory asortyment, ale... nie jestem pewna oryginalności tych emu :/

http://www.leadsales.eu/index.php?ma...ducts_id=40370

PS jakie polecacie zagraniczne sklepy z wysyłką do Polski i z oryginalnymi emu? Kilka lat temu zamawiałam z natureshop, ale już wycofali naszą markę a próbuję wyczaić coś za granicą, bo wydaje mi się, że tam szybciej zrobią promocję niż u nas w Pl

PS2 dodaję jeszcze ten adres http://www.emuoutlet.online - ktoś korzystał?
__________________
konsultantka Oriflame

Edytowane przez beciak95
Czas edycji: 2017-12-03 o 21:12
beciak95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 09:42   #14
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Wszystko o Emu cz. 4

Nie wiem, czy to dobry wątek, ale że wyskoczył mi wśród najnowszych, a akurat szukam pomocy w temacie UGG to zaryzykuję i zapytam, może któraś z Was ma pomysł co z tym zrobić.

Kilka lat temu kupiłam Uggsy w USA, zostały na miejscu w sklepie porządnie zabezpieczone jakimś preparatem, cieszyłam się z ich idealnego stanu i nieprzemakalności 2 lata. Później buty trochę się pobrudziły, ale że nie było 'zimnej' zimy to jakoś utknęły w piwnicy i dopiero w tym sezonie je odkopałam. Wyczyściłam buty zgodnie z instrukcją z zestawu czyszczącego UGG, jednak po wyschnięciu wyglądają jak na zdjęciu z załącznika, mają taką twardszą, 'popękaną' skorupkę. Pisałam w tej sprawie do firmy UGG, polecono mi ponownie wyczyścić buty tym zestawem, ale nic się nie zmieniło. Jestem wściekła, bo dopiero teraz buty wyglądają tragicznie. Czy macie pomysł co z tym mogę zrobić? Iść do szewca, a może zakupić inny produkt czyszczący? UGG zaoferowało mi, że mogę im odesłać buty jeśli nie uda się ich doprowadzić do normalnego wyglądu, ale po tylu latach nie mam już paragonu, więc pewnie i tak nie przyjmą reklamacji
IMG_3582.jpg IMG_3583.jpg
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.

Edytowane przez zapaałka
Czas edycji: 2017-12-05 o 09:46
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 18:48   #15
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: Wszystko o Emu cz. 4

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to dobry wątek, ale że wyskoczył mi wśród najnowszych, a akurat szukam pomocy w temacie UGG to zaryzykuję i zapytam, może któraś z Was ma pomysł co z tym zrobić.

Kilka lat temu kupiłam Uggsy w USA, zostały na miejscu w sklepie porządnie zabezpieczone jakimś preparatem, cieszyłam się z ich idealnego stanu i nieprzemakalności 2 lata. Później buty trochę się pobrudziły, ale że nie było 'zimnej' zimy to jakoś utknęły w piwnicy i dopiero w tym sezonie je odkopałam. Wyczyściłam buty zgodnie z instrukcją z zestawu czyszczącego UGG, jednak po wyschnięciu wyglądają jak na zdjęciu z załącznika, mają taką twardszą, 'popękaną' skorupkę. Pisałam w tej sprawie do firmy UGG, polecono mi ponownie wyczyścić buty tym zestawem, ale nic się nie zmieniło. Jestem wściekła, bo dopiero teraz buty wyglądają tragicznie. Czy macie pomysł co z tym mogę zrobić? Iść do szewca, a może zakupić inny produkt czyszczący? UGG zaoferowało mi, że mogę im odesłać buty jeśli nie uda się ich doprowadzić do normalnego wyglądu, ale po tylu latach nie mam już paragonu, więc pewnie i tak nie przyjmą reklamacji
Załącznik 7345326 Załącznik 7345336
Spróbuj je wyczesać szczotką do zamszu, może skórka zmięknie.
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 10:50   #16
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wszystko o Emu cz. 4

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to dobry wątek, ale że wyskoczył mi wśród najnowszych, a akurat szukam pomocy w temacie UGG to zaryzykuję i zapytam, może któraś z Was ma pomysł co z tym zrobić.

Kilka lat temu kupiłam Uggsy w USA, zostały na miejscu w sklepie porządnie zabezpieczone jakimś preparatem, cieszyłam się z ich idealnego stanu i nieprzemakalności 2 lata. Później buty trochę się pobrudziły, ale że nie było 'zimnej' zimy to jakoś utknęły w piwnicy i dopiero w tym sezonie je odkopałam. Wyczyściłam buty zgodnie z instrukcją z zestawu czyszczącego UGG, jednak po wyschnięciu wyglądają jak na zdjęciu z załącznika, mają taką twardszą, 'popękaną' skorupkę. Pisałam w tej sprawie do firmy UGG, polecono mi ponownie wyczyścić buty tym zestawem, ale nic się nie zmieniło. Jestem wściekła, bo dopiero teraz buty wyglądają tragicznie. Czy macie pomysł co z tym mogę zrobić? Iść do szewca, a może zakupić inny produkt czyszczący? UGG zaoferowało mi, że mogę im odesłać buty jeśli nie uda się ich doprowadzić do normalnego wyglądu, ale po tylu latach nie mam już paragonu, więc pewnie i tak nie przyjmą reklamacji
Załącznik 7345326 Załącznik 7345336
Ten preparat tak robi. Było wiele razy o tym pisane na forum. Wyrzuć go i nie używaj. Spróbuj wyczesać szczoteczką tak jak wizażanka wyżej radzi. A jak to nie pomoże to ostateczne wyjście - pralka... Pamiętam, że dziewczyny tak ratowały swoje emu/ugg ale musisz być przygotowana na różny efekt... nie zawsze pomagało
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 18:55   #17
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Wszystko o Emu cz. 4

Cytat:
Napisane przez kuroikaze Pokaż wiadomość
Spróbuj je wyczesać szczotką do zamszu, może skórka zmięknie.
Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
Ten preparat tak robi. Było wiele razy o tym pisane na forum. Wyrzuć go i nie używaj. Spróbuj wyczesać szczoteczką tak jak wizażanka wyżej radzi. A jak to nie pomoże to ostateczne wyjście - pralka... Pamiętam, że dziewczyny tak ratowały swoje emu/ugg ale musisz być przygotowana na różny efekt... nie zawsze pomagało
Dzięki dziewczyny za pomoc
Tak właśnie wydawało mi się, że to może być wina produktu, spróbuje je wyczesać, jeśli to nie pomoże to kupię jakiś inny produkt, albo wypiorę w delikatnym szamponie
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 17:03   #18
Lena_88
POSZUKUJĄCA
 
Avatar Lena_88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 136
Dot.: % Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 10

Podpowiedzcie mi, w jakich sklepach internetowych można kupić najtaniej oryginalne emu? Będę bardzo wdzięczna za każde polecenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 16:45   #19
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: % Zniżki, rabaty, kupony promocyjne - informacje o promocjach, cz. 10

Cytat:
Napisane przez Lena_88 Pokaż wiadomość
Podpowiedzcie mi, w jakich sklepach internetowych można kupić najtaniej oryginalne emu? Będę bardzo wdzięczna za każde polecenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja chyba zawsze kupowałam na eobuwie.
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-20, 13:40   #20
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Wszystko o Emu cz. 4

Czy stinger platinum się "rozbijają"? Poprzednie emu stinger miałam w rozmiarze 35/36 i dostosowaly sie do stopy, ale jednak były za małe, bo lekko odkształcił mi się duży palec. Teraz zamowilam wersje platinum w rozmiarze 37 i są lekko ciasne, ale podejrzewam, że jak je trochę ponoszę, to będą w sam raz. Możecie potwierdzić, że one się rozchodzą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 11:26   #21
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Wszystko o Emu cz. 4

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Czy stinger platinum się "rozbijają"? Poprzednie emu stinger miałam w rozmiarze 35/36 i dostosowaly sie do stopy, ale jednak były za małe, bo lekko odkształcił mi się duży palec. Teraz zamowilam wersje platinum w rozmiarze 37 i są lekko ciasne, ale podejrzewam, że jak je trochę ponoszę, to będą w sam raz. Możecie potwierdzić, że one się rozchodzą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podbijam pytanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 18:14   #22
Pluuum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 49
Dot.: Wszystko o Emu cz. 4

Hej dziewczyny, czy któraś planuje zakup Emu na nadchodzący sezon>?? Widziałam, że są teraz fajne wyprzedaże w sklepach i się zastanawiam czy te buty są nadal modne
Pluuum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 07:36   #23
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Wszystko o Emu cz. 4

Cytat:
Napisane przez Pluuum Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, czy któraś planuje zakup Emu na nadchodzący sezon>?? Widziałam, że są teraz fajne wyprzedaże w sklepach i się zastanawiam czy te buty są nadal modne
W tych butach nie chodzi raczej o modę, tylko o wygodę, ciepło i komfort ale chyba nadal są popularne. Poprzedniej zimy w Londynie połowa kobiet na ulicy nosiła tego typu buty (tyle ze raczej ugg).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 07:47   #24
Madame_Rose
IG => @madamerose1111
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 353
Dot.: Wszystko o Emu cz. 4

Cytat:
Napisane przez Pluuum Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, czy któraś planuje zakup Emu na nadchodzący sezon>?? Widziałam, że są teraz fajne wyprzedaże w sklepach i się zastanawiam czy te buty są nadal modne
Ba! Jasne, że warto. Wprawdzie ja tam wolę UGG i pewnie w czasie nadchodzącej zimy kupię kolejną parę, ale za tego typu butki- oczywiście oryginalne- Twoje stopy ci podziękują. Nie ważne, że nie są ładne. Chociaż...to kwestia gustu. Uwielbiam te buty -zawsze ciepło, zawsze wygodnie.
Madame_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 20:11   #25
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: Wszystko o Emu cz. 4

JA tez <3

Macie jakieś sklepy internetowe z fajnymi promocjami?
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 22:03   #26
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Wszystko o Emu cz. 4

Cytat:
Napisane przez kuroikaze Pokaż wiadomość
JA tez <3

Macie jakieś sklepy internetowe z fajnymi promocjami?

podpinam sie .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 11:48   #27
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Wszystko o Emu cz. 4

W ostatni weekend września bedzie weekend tanich zakupow i zazwyczaj wtedy na eobuwie sa obnizki , ja swoje stingery kupiłam 30 % taniej.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-24, 18:50   #28
Pluuum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 49
Dot.: Wszystko o Emu cz. 4

Hej W końcu zdecydowałam się na stingery lo, zwłaszcza, że były na super promocji za 350 zl Dzisiaj do mnie przyszły i jestem niepewna co do rozmiaru... normalnie noszę 38/39, zamówiłam rozmiar 39 a są jakby nieco przyciasne... czy mogę liczyć na to, że się rozbiją? macie jakieś doświadczenia ze stingerami? 7 lat temu miałam bronte rozmiar 38 - rozbiły się tak, że musiałam nosić do nich grube skarpety, ale o stingerach czytałam, że wełna się nie ubija
Pluuum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 17:22   #29
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: Wszystko o Emu cz. 4

Cytat:
Napisane przez Pluuum Pokaż wiadomość
Hej W końcu zdecydowałam się na stingery lo, zwłaszcza, że były na super promocji za 350 zl Dzisiaj do mnie przyszły i jestem niepewna co do rozmiaru... normalnie noszę 38/39, zamówiłam rozmiar 39 a są jakby nieco przyciasne... czy mogę liczyć na to, że się rozbiją? macie jakieś doświadczenia ze stingerami? 7 lat temu miałam bronte rozmiar 38 - rozbiły się tak, że musiałam nosić do nich grube skarpety, ale o stingerach czytałam, że wełna się nie ubija
Ciężko powiedzieć, trochę wełna "siądzie" ale jeśli odznacza Ci sie duży palec to szybko buty się przetrą w tym miejscu.
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 19:41   #30
Quizmasterka
Raczkowanie
 
Avatar Quizmasterka
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 426
Dot.: Wszystko o Emu cz. 4

Dziewczyny, orientujecie się czy w tym sklepie sprzedają oryginały?
https://www.symbiosis.com.pl/emustin...4aAplTEALw_wcB

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kuroikaze Pokaż wiadomość
Ciężko powiedzieć, trochę wełna "siądzie" ale jeśli odznacza Ci sie duży palec to szybko buty się przetrą w tym miejscu.
Ja mialam w Albach prawidłowo dobrany rozmiar, noszę 37 i najpierw zamówiłam 38, człapały i pięta mi nie trzymała, więc wymieniłam na 37. Te były już rozmiarowo dobre, ciut luzu w palcach miałam a zimy nie wytrzymały. W obu wylazły nad palcami dziury. Podróby mi kilka lat wytrzymały, jestem zniesmaczona i zrażona co do emu. Ale potrzebuję ciepłych butów i cóż..znowu przeglądam sklepy. Może ugg będa lepszym wyborem?
Nie wiem, może ta konstrukcja emu, brak wyprofilowania nad palcami nie odpowiada mojej stopie? Czytam jak dziewczyny piszą że śmigają w Emu po kilka lat, a u mnie nawet jednej zimy nie wytrzymały
W butsklep kupowałam. Nie miałam nerwów do reklamacji.
Edit: już nie pytam o symbiosis. Chciałam czarne ale dodają mi sie do koszyka tylko brązy. Tak wiec poszłam na eobuwie i myślę..nad ugg i emu. Coś lewnie kliknę, ale mam już obawy co do emu naprawdę. Chciałabym stingery micro albo ugg mini..
Dziewczyny, w stingerach powinnam brać swój rozmiar?

Edytowane przez Quizmasterka
Czas edycji: 2018-09-16 o 20:08
Quizmasterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-08 20:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.