Łęczna????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-08, 06:14   #1
klima_kasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 10

Łęczna?????


Kochane który fryzjer w Łęcznej jest godny polecenia???dziekuje z gory
klima_kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 06:34   #2
klima_kasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 10
Dot.: Łęczna?????

nikt nie jest z Łęcznej!!!!??
klima_kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 07:15   #3
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Łęczna?????

.....
jest tylko trudno odpowiedziec na Twoje pytanie
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 16:43   #4
kks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Łęczna?????

moge powiedziec tylko który jast najgorszy! Odradzam wszystkim pseudo "salon fryzjerski" przy WAMEXie! Byłam tam na 'dekoloryzacji', "fryzjerki" miały mi sciągnąć czarny kolor i pomalowac na jasny braz.. siedziałam dosłownie od godz 13 do zamknięcia, sciągneły mi czarną farbe do jasnego rudego i.... pomalowały z powrotem na czarny zostawiając trzy cienkie rude pasemka i rude odrosty!! Na dodatek miały mi podciąć koncówki no i wiadomo obiceły połowe włosów a te co zostały były tak zniszczone że brak słów.. nigdy nie spotkałam sie z takim brakiem profesjonalizmu (czyt.debilizmem) A jak na następny dzien przyszłam do kierowniczki to stwierdziła ze ja tak przeciez chciałam wiec w czym problem...
kks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 13:27   #5
imbirowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Łęczna?????

Widzę, że nic się nie zmieniło od 5 lat... Dziwię się, że ten salon w ogóle jeszcze funkcjonuje na rynku. Miałam "przyjemność" być obsługiwana przez samą właścicielkę salony (lub kierowniczkę?). Zero kontaktu z klientem (byłam w tym czasie jedyną klientk). Czułam się jak niepotrzebny gość... Poprosiłam o ścieniowanie włosów na całej długości i przy okazji obcięcie zniszonych końcówek. Okazało się, że mam tak zniszczone włosy, że musi obciąć mi połowę... Tu przesadziła, ale za to ścieniowanie było minimalnie do tego stopnia, że w zasadzie mam obchlastane włosy na równo!!! Wyglądam jak trzynastolatka Przy okazji dowiedziałam się, że jest fryzjerką po niezliczonej ilości kursów i szkoleń (w niczym je one nie pomagają...). W czasie, gdy byłam obsługiwana przez kierowniczkę, inne pracownice bacznie się przyglądały. Rozumiem to, skoro nie mają tam klientów ani innych zajęć, nie rozumiem tylko, dlaczego w tym czasie musiałam słuchać rozmowy na poziomie gimnazjalnym (słownictwo, tematyka... porażka). Ten salon to dno! Radzę go omijać szerokim łukiem!
imbirowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-11 14:27:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:30.