...::: Być FIT ! :::... - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-15, 07:23   #361
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Dzień dobry wszystkim!
Dziś rano się ważyłam... przytyło mi się 0,3kg od ostatniego tygodnia... W niedziele byłam na imprezie, wczoraj też zjadłam coś słodkiego no cóż, czasem tak bywa, nie załamuję się, od dziś zaczynam nowy - lepszy tydzień znowu powrót do zdrowego jedzenia i ćwiczeń

pozdrowienia dziewczynki, ja lecę do szkoły
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 07:35   #362
pyzaa18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 64
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Hej.
Tez mi przybyło po weekendzie - ok 1 kg. Masakra!!! No nic trzeba sie w garść wziąść!!! Dziś skakanka i A6W-dzień 9 i skakanka. Jutro to samo+basen. Pozdrowienia dla wszystkich.
pyzaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 22:45   #363
Cassi
Zadomowienie
 
Avatar Cassi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice 3miasta
Wiadomości: 1 288
GG do Cassi
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

ciekawa jestem, co mi waga pokaże
__________________
‎"Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój(...)"

1 kwietnia 2012 Martusia
Cassi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 06:12   #364
Insomniaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Insomniaaa89
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 299
GG do Insomniaaa89
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Ja na moją na razie nie staję, a co ;] Odwyk wagowy! Ważę się jak głupia kilka razy dziennie, a dobrze wiem, że to bez sensu. Następne ważenie będzie dopiero, jak zobaczę pozytywne zmiany na swoim ciele

Jestem tak zabiegana, że nie mam czasu tu wejść Co tam u Was dziewczynki, czemu tu tak cicho się zrobiło?
__________________
6.07.2015r. Mentor 400cc HP, dr J.S.
Insomniaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 07:23   #365
pyzaa18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 64
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Hej wszystkim!!
No coś tu ostatnio cicho, cicho....jakby entuzjazm wygasł???
Dziś waga lekko w dół . Plany na dzisiaj: A6W- dzień 10, skakanka i tegoroczny debiut na basenie
Pozdrawiam
pyzaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 10:45   #366
BittersweetCocaine
Zakorzenienie
 
Avatar BittersweetCocaine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z kociej polany
Wiadomości: 3 783
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Hej rzeczywiscie cos tu cicho... mnie tez juz dawno tu nie było. Ja nadal codziennie cwiczę (fakt, ze mniej jak na poczatku, bo niestety mam mniej czasu, ale zawsze jakies male cwiczonka są plus pilnowanie jedzonka). Nie powiem, żeby było łatwo, czasem już tracę motywację, jestem zmęczona, zła itp. jednak jak na razie nadal się staram co prawda waga ruszła w dół, ale się chyba zatrzymała... Wiem, że nie mogę wymagac cudów w przeciągu niecałych 3 tygodni (i w dodatku z "grzeszkami" na koncie) U Was widzę, że w większosci zajęłyscie się nauką i szkołą, ale mimo wszzystko tez znajdujecie czas na cwiczenia, podziwiam trzymajcie się cieplutko, dziewczyny i życzę wytrwałości
BittersweetCocaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 13:02   #367
olgicula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk / Heidelberg
Wiadomości: 259
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Hej..
Po wczorajszym kolacyjnym obżarstwie serkiem waniliowym 18% tłuszczu
dzis wrocilam na silownie. 45 min orbitreka + 15 stepper + 50 min zajecia Body Ball
Czuje ze brzuch obrasta mi tluszczem, wsciekam sie i zastanawiam nad czyms w kremie ujedrniajacym- oczywiscie 'cudow ni ma' ale coz... juz nie moge patrzec na swoj bebzon. Nie mam wagi w domu a ta na silowni sie popsula! Moze i dobrze? :P
olgicula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 16:03   #368
Sangwinik_Person
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 27
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cześć Dziewczyny !
Jestem tutaj nowa, ale od bardzo długiego czasu czytam tutaj na wizażu różnego typu fora
Przyłączam się do was bo również mam sporo kg do zrucenia , aż 10
Ale jestem przekonana że z wami wytrwam i pokonam wszystkie przeszkody do ociągnięcia wymarzonej wagi..
Także start od dzisiaj !
Jestem dumna że dołączyłam do grona kobiet dbających o własne ciało
Napiszę coś więcej jak wrócę bo na 18 mam aqua-aerobik pierwsze zajęcia!.. Co o tym myślicie? chodziła któraś na to? Są jakieś efekty przy regularnym chodzeniu (moje zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu).
No i od dzisiaj mniej jem co jest oczywiste przy chęci utraty wagi
Z tego co się naczytałam dobrze jeść 5 posiłków dziennie. Także dzisiaj moje:
- śniadanko: dwa wafle ryżowe z twarożkiem i pomidorem, zielona herbata.
- drugie śniadanie: jabłko i activia
- obiad: ryż z warzywami i kotleciki sojowe.
- podwieczorek: jogurt naturalny i banan
Kolacji brak bo nowe postanowienie- nie jeść po 18, a gdy wrócę z zajęć będzie przed 20:00
Chciałam też zapytać co sądzicie o zielonej herbacie? naprawdę pomaga przy odchudzaniu ? aha i jeszcze małe zapytanko odnośnie banana i białego ryżu ..? chyba nie wolno ich jeść prawda?
Także do wieczora dziewczyny! napiszę coś więcej o sobie i swoim planie na walkę z kilogramami jak wrócę!
Pozdrawiam Gorąco
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=369699 ciuszki !!

- dbam o siebie i swoje ciało..

*** maj 2010 matura.
Sangwinik_Person jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 16:58   #369
olgicula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk / Heidelberg
Wiadomości: 259
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez Sangwinik_Person Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny !
Jestem tutaj nowa, ale od bardzo długiego czasu czytam tutaj na wizażu różnego typu fora
Przyłączam się do was bo również mam sporo kg do zrucenia , aż 10
Ale jestem przekonana że z wami wytrwam i pokonam wszystkie przeszkody do ociągnięcia wymarzonej wagi..
Także start od dzisiaj !
Jestem dumna że dołączyłam do grona kobiet dbających o własne ciało
Napiszę coś więcej jak wrócę bo na 18 mam aqua-aerobik pierwsze zajęcia!.. Co o tym myślicie? chodziła któraś na to? Są jakieś efekty przy regularnym chodzeniu (moje zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu).
No i od dzisiaj mniej jem co jest oczywiste przy chęci utraty wagi
Z tego co się naczytałam dobrze jeść 5 posiłków dziennie. Także dzisiaj moje:
- śniadanko: dwa wafle ryżowe z twarożkiem i pomidorem, zielona herbata.
- drugie śniadanie: jabłko i activia
- obiad: ryż z warzywami i kotleciki sojowe.
- podwieczorek: jogurt naturalny i banan
Kolacji brak bo nowe postanowienie- nie jeść po 18, a gdy wrócę z zajęć będzie przed 20:00
Chciałam też zapytać co sądzicie o zielonej herbacie? naprawdę pomaga przy odchudzaniu ? aha i jeszcze małe zapytanko odnośnie banana i białego ryżu ..? chyba nie wolno ich jeść prawda?
Także do wieczora dziewczyny! napiszę coś więcej o sobie i swoim planie na walkę z kilogramami jak wrócę!
Pozdrawiam Gorąco
O, fajnie
Zielona herbata oczyszcza z toksyn, zawiera przeciwutleniacze ale czy pomaga w odchodzaniu? Niby wzmaga termogeneze, ale w bardzo duzych dawkach, dlatego stosuje sie silnie skoncentrowane wyciagi. A pic jak najbardziej!

Podpatrzylam w knajpie fajny i pyszny sposob na zielona herbate (herbata, syrop pomaranczowy, 2 plastry pomaranczy, 1 plaster cytryny, miód, kawałki swiezego imbiru, goździki) PYCHA

Źle, ze nie jesz kolacji... O ktorej chodzisz spac? Nie jedzenie po 18 tylko wtedy, gdy chodzisz spac przed 22,... inaczej spowalniasz metabolizm! Aha, banan niedobry na ostatni posilek... Wieczorem powinnas ograniczac weglowodany kosztem białka. Twarożki i duuużo warzyw
olgicula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 20:23   #370
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Mnie nie bylo, bo bylam na "obozie przetrwania"..
Nic nie mowie.
Tory linowe na drzewach, chodzenie po bagnach i wyciągnanie mnie przez chlopakow, jak ruszac sie juz w nich nie mogłam haha
miło było.
Dzis 9 dzien A6W, jutro spowrotem fitness
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 21:15   #371
Sangwinik_Person
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 27
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Ooo. Dziękuję za odpowiedź olgicula
No ja również się nad tym banankiem zastanawiałam no ale trudno, już teraz wiem że jest zakazany
Co do zielonej herbatki to piję piję dwa razy dziennie
Jutro jak będę miała chwilkę to przygotuję tą Twoją herbatkę, mmm tylko muszę pomarańczę kupić ! Nie pamiętam kiedy je ostatni raz jadłam
Dziewczyny muszę wam powiedzieć że dzisiaj bardzo fajnie było na tym aerobiku wodny zajęcia trwają 45min. , każde zajęcia skupiają się na innych partiach ciała - dzisiaj były akurat ćwiczenia skupione na wszystkich mięśniach rąk.. i nie ukrywam że miałam je tak napięte że po treningu ledwo co do koszulki z tymi moim bicepsami weszłam
teraz już się uspokoiły, ale naprawdę solidny trening! a wiadomo że w wodzie 2x większe obciążenie dla mięśni ! pewnie jutro ręki nie będę umiała dźwignąć bo takie zakwasy mnie dopadną !
No ale naprawdę super trening! szczerze polecam ! nie umiem się już doczekać piątku bo będziemy się skupiać na udach, łydkach i pośladkach ! świetnie

A olgicula ! co do jedzenia kolacji to.. przeważnie chodzę o 22:00 spać , czasami zdarza mi się wcześniej a czasami później. Hmm ale i tak przyszłam strasznie głodna z basenu, wzięłam prysznic i przed godziną 20:00 zjadłam jogurt 7zbóż + mandarynkę myślę że nie są aż tak ciężko strawne na noc ?

karta666 ! Pewnie super było.. zawsze chciałam na taki obóz pojechać.. ale nigdy do tego wyjazdu nie doszło.. zazdroszczę Ci !!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=369699 ciuszki !!

- dbam o siebie i swoje ciało..

*** maj 2010 matura.
Sangwinik_Person jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-17, 07:18   #372
Insomniaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Insomniaaa89
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 299
GG do Insomniaaa89
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Można wiedzieć ile takie jedna sesja aerobiku wodnego kosztuje??

Ja dzisiaj w końcu wracam do ćwiczeń bo się ostatnio opuściłam! A muszę koniecznie podtrzymywać osiągnięte już efekty i kondycję Dlatego jeszcze przed praktykami wskoczę na rowerek, zrobię Tamilkę na brzuch, ćwiczenia na ręce i może pokręcę hula hopem, o!

Miłego dnia, mimo to, że tak szaroburo za oknem
__________________
6.07.2015r. Mentor 400cc HP, dr J.S.
Insomniaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 07:31   #373
pyzaa18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 64
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Hej wszystkim.
Ja wczoraj 45 min na basenie i A6W -dzień 10. Jestem padnięta. Dziś tylko A6W - dzień 11 i skakanka. Ogólnie to chyba jakieś przesilenie jesienne mnie dopada. Najchętniej spałabym pod kocem.
Pozdrawiam.
pyzaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 08:12   #374
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Hej dziewczynki!

Ja ostatnio troszke popuscilam sobie i dietke i cwiczenia....glownie przez chorobe, bo mnie jakies grypsko zmoglo. Od dzis wracam do formy
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 08:13   #375
Insomniaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Insomniaaa89
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 299
GG do Insomniaaa89
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

No to Moniczorku ja razem z Tobą

Ech Wy wszystkie na basen chodzicie, ja też chcę a mam tak daleko
__________________
6.07.2015r. Mentor 400cc HP, dr J.S.
Insomniaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 13:23   #376
olgicula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk / Heidelberg
Wiadomości: 259
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

U mnie w miescie (!) (co to za miasto pytam... ) nie ma jako takiego basenu publicznego
A czasami mam ochotke poplywac i ten aqua aerobic To musi byc fajne i nie pocisz sie

Co do Twej kolacji, postaraj sie unikac owocow tylko wybierac bialko i warzywa. Serek wiejski, tofu, homogenizowany? Super jest chudy twaróg- z piatnicy Dodaje do niego ziola i pieprz, do tego pociete warzywa i mozna sie napchac, a zarlok ze mnie okropny
olgicula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 14:31   #377
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Wstawiam zdjęcie zrobione przed chwilą
Pozwolilam sobie zrobic malutkie porownanie, totalnie przed i teraz
Dzisiaj fitness oczywiscie no i 10 dzien A6W
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !



Edytowane przez karta666
Czas edycji: 2009-09-17 o 14:38
karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 14:42   #378
pyzaa18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 64
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Gratuluje!!! Wdać znaczną różnice!!!
To pochwal się jeszcze ile ci kg spadło i w jakim czasie???
pyzaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 14:46   #379
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Karta super
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-17, 15:13   #380
Nezka07
Rozeznanie
 
Avatar Nezka07
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 879
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Karta, widać różnicę
Za mną dzisiaj ok. 30 min koszykówki, myślałam że do domu nie dojdę :O Uwielbiam mieć ostatni WF
Widzę że pojawiła się na wątku kolejna maturzystka Witaj, Sangwinik
Nezka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 17:41   #381
Sangwinik_Person
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 27
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Tak tak maturzystka Witam was dziewczyny

Insomniaaa89 u mnie jedne takie zajęcia z aerobiku kosztują 8zł bilet ulgowy, a 10zł normalny bilet.
Hmmm co to jest Tamilka na brzuch ?? Bo nie jestem w temacie

olgicula noo to szkoda że nie macie basenu :/.. ja osobiście uwielbiam wodę.. w wakacje gdy wejdę to już z niej nie wyjdę
kochana! pocisz się podczas ćwiczeń aerobowych w wodzie i pływania.. Tylko nie tak intensywnie, ponieważ podczas kontaktu skóry z wodą oddawane jest ciepło wytwarzane w mięśniach. Po za tym ćwiczenia w wodzie są dużo trudniejsze ale przyjemniejsze, bo tyle ile ćwiczeń wykonasz podczas 45 minutowych zajęć i aby osiągnąć te same rezultaty ćwicząc na powietrzu musiałabyś ćwiczyć 90min.
Wiadomo woda jest kilkaset razy gęstsza od powietrza więc i opór jest większy
Co do mojego jedzenia, też już kiedyś czytałam że w pierwszych fazach diety nie powinno się jeść owoców, ale ja je niestety uwielbiam ale skoro nie wolno to wytrwam i bez nich Za to za warzywami nie przepadam.. nie ciepię marchewek, selera, pietruszek etc. ale warzywa takie do sałatek i kanapek jak ogórek, pomidor, sałata, szczypiorek i rzodkiewka chętnie jem twarożki i serki wiejskie (chude) też lubię!
Dzisiaj wróciłam z koszykówki - ze szkoły o godzinie 17:00, nie jadłam dzisiaj obiadu bo nie miałam jak :/.. przyszłam do domu i byłam (nadal jestem) tak wykończona że nawet nie miałam apetytu, czułam się najedzona pomimo ze w ciągu dnia zjadłam bardzo mało ( dwie cudne, dietetyczne kanapki z chlebkiem pumperniklem przygotowane przez moje tatusia, następnie jabłko!, activie, płatki fitella ( te jednorazowe) no i niestety pozwoliłam sobie dzisiaj na lody z koleżankami.. )
No więc gdy wróciłam to trochę poskubałam gotowanego mięska, a przed 18:00 zrobiłam sobie jajecznice z dwóch jajek bez tłuszczu i bez żadncyh dodatków i było smaczna ! mam nadzieję że nie zgrzeszyłam tym za bardzo ! słyszłaam ze jajka trzeba jeść podczas diety

karta666 boska przemiana !! ile zrzuciałas ?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=369699 ciuszki !!

- dbam o siebie i swoje ciało..

*** maj 2010 matura.
Sangwinik_Person jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 18:04   #382
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez karta666 Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcie zrobione przed chwilą
Pozwolilam sobie zrobic malutkie porownanie, totalnie przed i teraz
Dzisiaj fitness oczywiscie no i 10 dzien A6W
super zmiana karta gratuluję

Cytat:
Napisane przez Sangwinik_Person Pokaż wiadomość
Tak tak maturzystka Witam was dziewczyny

Insomniaaa89 u mnie jedne takie zajęcia z aerobiku kosztują 8zł bilet ulgowy, a 10zł normalny bilet.
Hmmm co to jest Tamilka na brzuch ?? Bo nie jestem w temacie

olgicula noo to szkoda że nie macie basenu :/.. ja osobiście uwielbiam wodę.. w wakacje gdy wejdę to już z niej nie wyjdę
kochana! pocisz się podczas ćwiczeń aerobowych w wodzie i pływania.. Tylko nie tak intensywnie, ponieważ podczas kontaktu skóry z wodą oddawane jest ciepło wytwarzane w mięśniach. Po za tym ćwiczenia w wodzie są dużo trudniejsze ale przyjemniejsze, bo tyle ile ćwiczeń wykonasz podczas 45 minutowych zajęć i aby osiągnąć te same rezultaty ćwicząc na powietrzu musiałabyś ćwiczyć 90min.
Wiadomo woda jest kilkaset razy gęstsza od powietrza więc i opór jest większy
Co do mojego jedzenia, też już kiedyś czytałam że w pierwszych fazach diety nie powinno się jeść owoców, ale ja je niestety uwielbiam ale skoro nie wolno to wytrwam i bez nich Za to za warzywami nie przepadam.. nie ciepię marchewek, selera, pietruszek etc. ale warzywa takie do sałatek i kanapek jak ogórek, pomidor, sałata, szczypiorek i rzodkiewka chętnie jem twarożki i serki wiejskie (chude) też lubię!
Dzisiaj wróciłam z koszykówki - ze szkoły o godzinie 17:00, nie jadłam dzisiaj obiadu bo nie miałam jak :/.. przyszłam do domu i byłam (nadal jestem) tak wykończona że nawet nie miałam apetytu, czułam się najedzona pomimo ze w ciągu dnia zjadłam bardzo mało ( dwie cudne, dietetyczne kanapki z chlebkiem pumperniklem przygotowane przez moje tatusia, następnie jabłko!, activie, płatki fitella ( te jednorazowe) no i niestety pozwoliłam sobie dzisiaj na lody z koleżankami.. )
No więc gdy wróciłam to trochę poskubałam gotowanego mięska, a przed 18:00 zrobiłam sobie jajecznice z dwóch jajek bez tłuszczu i bez żadncyh dodatków i było smaczna ! mam nadzieję że nie zgrzeszyłam tym za bardzo ! słyszłaam ze jajka trzeba jeść podczas diety

karta666 boska przemiana !! ile zrzuciałas ?
Po pierwsze to CZEŚĆ! bo jeszcze się z Tobą nie witałam
Tamilka, czyli Tamilee Webb - kobieta, która pokazuje ćwiczenia na różne partie ciała, są to ok 30 minutowe filmiki z serii "ja chcę mieć takie ciało, ręce, pośladki, brzuch" polecam - są super i dają wycisk
A co do owoców, to można je jeść, ale do godziny 16 później mogą Ci się już odłożyć w postaci tłuszczu, bo to przecież węglowodany
Ja też za niektórymi warzywami nie przepadam, ale chętnie jem np kalafior i brokuły - uwielbiam je, pomidory, ogórki, itd

A zaraz bd wcinać kolację, czyli serek wiejski z Piątnicy z cebulką mmmm



Kurcze dziewczyny ostatnio nie mam nawet czasu poćwiczyć, ciągle w książkach siedze jak kończe nauke to już jest późno i jedyne co mi się chce to spać i już nawet nie potrafię się zmusić do ćwiczeń.... A zależałoby mi, aby to studniówki jeszcze pare kilo poleciało w dół
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 19:48   #383
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Zrzucilam od pierwszego zdjecia mniej wiecej 8 kg. Nie wiem dokladnie, bo chyba sie na samiutkim poczatku nie wazylam.
Za mna dzis 60 min pilatesu,
przede mna a6w
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 21:54   #384
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

karta: mega zmianaaa
To sie nazywa konsekwencja w dzialaniu
vette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 22:38   #385
olgicula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk / Heidelberg
Wiadomości: 259
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Brawo!
Tez tak chce... Ale nie moge. Dzis wrocilam o 20:45 od lekarza i bylam tak piorunsko glodna, ze wchlonelam udko z kurczaka, kawalek oscypka i 3 plastry szynki z indyka z keczupem. Massssakra ;(
olgicula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 07:26   #386
pyzaa18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 64
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

HEJ!!!
Plan na dzis to A6W- dzień 12 i skakanka. Obecnie mam problem z pochłanianiem słodyczy . Nie wiem co sie dzieje. Do tej pory świetnie mi szło, a teraz nie moge powstrzymac sie od słodkiego!!!
Co tu zrobic ???????
pyzaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 07:54   #387
gosiaaak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...Low impact aerobik

Witam was serdecznie Ja też zamierzam wziąć się w końcu za siebie A, że dawno nie ćwiczyłam ani nic w tym stylu to zamierzam zacząć 0d czegoś lekkiego) Znalazłam nowy rodzaj aerobiku tzw. low impact aerobic. Słyszała, któraś z was o tym? Ja znalazłam artykuł na http://kobieta.netbird.pl/a/712/9119,1 i mi się spodobało. Teraz tylko muszę poszukać tego u siebie w mieście.)
gosiaaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 21:02   #388
Nezka07
Rozeznanie
 
Avatar Nezka07
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 879
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...Low impact aerobik

Za mną 600 podskoków na skakance (coraz płynniej mi to idzie tylko niestety graniczy z wypluciem płuc )

A gdzie reszta??? :P
Nezka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 09:06   #389
BelovedMoon
Raczkowanie
 
Avatar BelovedMoon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 155
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...Low impact aerobik

Karta.. jaka zmiana! Normalnie zazdroszczę gratulacje ) ja niestety miałam załamanie i nic nie cwiczyłam, mało tego. Obżerałam sie jak głupia! teraz zaczynam od początku postanawiam wziąć przykład z Karty Pozdrawiam ))
__________________
Żeby panować nad swoim życiem, trzeba zacząć panować nad sobą.


09.08.12 - 64kg
cel1 - 59kg
cel2 - 57kg
cel3 - 55 kg
BelovedMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 15:36   #390
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...Low impact aerobik

Cytat:
Napisane przez BelovedMoon Pokaż wiadomość
Karta.. jaka zmiana! Normalnie zazdroszczę gratulacje ) ja niestety miałam załamanie i nic nie cwiczyłam, mało tego. Obżerałam sie jak głupia! teraz zaczynam od początku postanawiam wziąć przykład z Karty Pozdrawiam ))
miło to slyszec
az mam motywacje na nowo,
ja sobie ten tydzien cwiczenia troche odpuscilam, bo chora jestem, ale od jutra znowu fitness
a6w robie konsekwentnie codziennie
dzis 12 dzien chyba
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.