Krzywe nogi - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-06-30, 13:53   #31
psheniczka
Raczkowanie
 
Avatar psheniczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wakefield
Wiadomości: 394
Dot.: Krzywe nogi

fakt, wkleilam odpowiedz i dopiero zauwazylam twoja Szkoda, ze nie umiesz opisac bo tez bym sobie wyprostowala
psheniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-30, 16:25   #32
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Krzywe nogi

opisze na tyle na ile potrafie
nalezalo stanąc ze zlaczonymi nogami, stopy razem ( wtracie cwiczenia, nie mozna ich rozlączać) nalezy mocno spiąć posladki , naprężyc nogi i tak jakby wykręcic kolana do zewnątrz, starac sie zeby cale nogi byly złączone od razu tak sie nie da ale z czasem mozna to wycwiczyc, latwiej bedzie zlaczac nogi (mnie to az na poczatku bolalo ), tylko nie mozna oszukiwac, stóp nie mozna rozdzielac. I tak trzeba robic przy kazdej nadarzajacej sie okazji. Ja to juz dostalam zboczenia i jak stoje na przystanku, albo gdziekolwiek to zlaczam nogi i cwicze
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-30, 16:47   #33
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez annfas
I tak trzeba robic przy kazdej nadarzajacej sie okazji. Ja to juz dostalam zboczenia i jak stoje na przystanku, albo gdziekolwiek to zlaczam nogi i cwicze

Edytowane przez KasiaKatarzynka
Czas edycji: 2005-10-16 o 09:27
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-30, 16:56   #34
Julie_K
Wtajemniczenie
 
Avatar Julie_K
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 430
Dot.: Krzywe nogi

A ja mam trochę inny problem, bo moje łydki są jakby "wykręcone" na zewnątrz i dopiero kiedy stanę ze stopami w kształcie litery "Y" to są proste...Nie jest to może bardzo widoczne, ale mi jednak przeszkadza...Czy może któraś z Wizażanek ma/miała coś podobnego i wie jak to zwalczyć ćwiczeniami? Czy w ogóle się da?
Julie_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-30, 16:58   #35
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Krzywe nogi

no to ja mam podobnie, nie lącza sie kolana tylko sa wykrecone do zewnątrz, cos twkiego jak "O" tam wyzej napisalam co robie zeby to poprawic... i pomaga
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-30, 17:22   #36
Julie_K
Wtajemniczenie
 
Avatar Julie_K
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 430
Dot.: Krzywe nogi

Oh, annfas, ratujesz mi życie W takim razie biorę się za swoje nogi i zaczynam ćwiczyć Może wreszcie ubiorę kiedyś mini ( mój chłopak bardzo mnie na to namawia ), bo figurę mam ładną, tylko to jedno...Dziękuję
Julie_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-30, 17:26   #37
psheniczka
Raczkowanie
 
Avatar psheniczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wakefield
Wiadomości: 394
Dot.: Krzywe nogi

Dzięki annfas teraz przy każdej możliwej okazji będę ćwiczyć Zaczynam już teraz
psheniczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-30, 17:29   #38
psheniczka
Raczkowanie
 
Avatar psheniczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wakefield
Wiadomości: 394
Dot.: Krzywe nogi

a jeszcze jedno pytanie to tzreba trzymac w tej pozycji caly czas? Czy mozna tak wykrecac i puszczac?
psheniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-30, 19:39   #39
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: Krzywe nogi

ogólnie bardzo lubię moja figurę,ale nogi ... uda są spoko,ale od kolan.. O!!! dzisiaj oglądałam śliczne spódniczki,taka miałam ochote..i łzy mi same poleciały!może przesadzam,może nie sa takie fatalne,ale ja podchodze do siebie b.krytycznie podziwiam umiejętność olewania
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-30, 19:57   #40
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez monyaa
Zgrabne nogi to taki, które łączą się w górnej części ud, w kolanach, w łydkach i w kostkach, pomiędzy nimi mają być trzy dziury.
.
Czy z tymi udami to prawda?? Bo to jest mój odwieczny kompleks. Żadnych szortów nie nosze z tego powodu, ale może mam się nie przejmowac??
jessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-30, 20:16   #41
psheniczka
Raczkowanie
 
Avatar psheniczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wakefield
Wiadomości: 394
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Czy z tymi udami to prawda?? Bo to jest mój odwieczny kompleks. Żadnych szortów nie nosze z tego powodu, ale może mam się nie przejmowac??
Pewnie że się nie przejmuj co to za pytanie
psheniczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-30, 21:25   #42
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Question Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez psheniczka
a jeszcze jedno pytanie to tzreba trzymac w tej pozycji caly czas? Czy mozna tak wykrecac i puszczac?
trzeba wytrzymac jak najdluzej mozna potem chwile odpoczac i znowu to samo
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-01, 08:03   #43
EVAgwiazdka
Raczkowanie
 
Avatar EVAgwiazdka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 350
Smile Dot.: Krzywe nogi

oj a ja bym chciała taka wielgachną szpare miedzy udami ;( wtedy nóżki moim zdaniem wydają sie bez grama tluszczu ( wszystkie modelki tak maja ) niestety ja mam mala i troche wam zazdroszcze hihi pozatym bardzo podobaja mi sie nogi pilkarzy i sama bym chciała mieć tak letkko zarysowane łydki jak oni ohhh

aha moze zna ktoś jakieś dobre ćwiczenia na tylnie mieśnie nóg??
EVAgwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-02, 00:07   #44
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Krzywe nogi

jesli chodzi o lydki to rower, rower, rower, a poza tym bieganie, taniec, czy tez mniej skuteczne ale jednak, zwyczajnie napinanie miesni lydek przy siedzeniu, staniu, lezeniu ....
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-02, 01:10   #45
anja234
BAN stały
 
Avatar anja234
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 50
Dot.: Krzywe nogi

dziewczyny mam pomysł: poprzesyłajmy zdjęcia swoich nóg, to wtedy będziemy miałą porównanie. tak na marginesie - tez nie jestem zadowolona ze swoich nóg...
anja234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-02, 08:09   #46
psheniczka
Raczkowanie
 
Avatar psheniczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wakefield
Wiadomości: 394
Dot.: Krzywe nogi

ja bym przeslala ale obecnie nie mam jak tego zrobic
psheniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-02, 15:46   #47
anja234
BAN stały
 
Avatar anja234
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 50
Dot.: Krzywe nogi

no to reszta ------- dziewczyny WYSYŁAJMY!!!!!!!!!!!!!!!! która sie pierwsza odważy?
anja234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-02, 21:54   #48
asiek1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2
Dot.: Krzywe nogi

czesc!! Ech...ja też mam krzywe nogi Moje kolana nie chcą się ze sobą złączać Jak stoję na luzie bez spinania mięsni to odległość między jednym a drugim kolanem mam gdzieś ze 4cm!! Kiedys zaczęłam próbować przyłaczac ze soba kolana i strasznie to bolalo i musiałam duzo wysilku w to dac, a teraz już z mniejszym wysilkiem moge zetknac ze soba kolana!! Na dodatek jestem troszke chuda i musze przytyc zeby to zakryc! Ale jak chodze to dalej ta szpare widać!! Jak stoję to jeszcze jakos zakryje to wadę!!
asiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-06, 15:58   #49
arw_ena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1
Dot.: Iksowate nogi! Pomocy!

Ja też miałam w dzieciństwie iksowate nogi, ale rodzice (jestem im za to bardzo wdzięczna) zauważyli te wadę i odpowiednio wcześnie zadbali o jej skorygowanie. Miałam 3-4 lata nosiałam sepcjalne aparaty na nogi...takie szyny z paskami...bardzo bolało, pamiętam jak płakałam.ale teraz mami idealne nogi, trochę ci wspołczuje, ale teraz jest tyle przeróżnych fasonów spodni, które, mogą ładnie podkreślić pupe a jednocześnie mają szeroko skrojone nogawki..myślę, że warto poeksperymentować iuwydatnić to co jest w Tobiie najatrakcyjniejszego, np. dekolt, talia itp.
arw_ena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-07, 11:44   #50
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: Krzywe nogi

i co? ćwiczycie? ale widziałam śliczna spódniczke buuu chyba zaczne wykonywać te ćwiczenia :P
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-07, 14:31   #51
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: Krzywe nogi

no i co dziewczynki? ćwiczycie? bo ja widziałam taaaka sliczną spódniczke.. buuu
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-08, 08:03   #52
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Krzywe nogi

Witam
Kochane, ja tez mam krzywe nogi i tez mnie to denerwuje
nie martwcie sie tym ...........
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-08, 08:38   #53
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez Julie_K
A ja mam trochę inny problem, bo moje łydki są jakby "wykręcone" na zewnątrz i dopiero kiedy stanę ze stopami w kształcie litery "Y" to są proste...Nie jest to może bardzo widoczne, ale mi jednak przeszkadza...Czy może któraś z Wizażanek ma/miała coś podobnego i wie jak to zwalczyć ćwiczeniami? Czy w ogóle się da?

ja mam cos takiego i po prostu cwicze duzo nogi, odkad miesnie lydek mi urosly, nogi wygladaja na rowniejsze.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-11, 13:50   #54
frimi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 138
Talking Dot.: Krzywe nogi

Ja w sumie bylam z tym u lekaża....wada nug...leży u stup...jesli masz literke o to stawiasz nogi na zewnętrznej krawedzi stopy...jeśli masz literke x to na wewnetrznej.....i żeby to naprawiś kto ma literke o musi stawiaś stopki na wewnetrznej stronie, a kto ma x na zewnetrznej.....
frimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-11, 20:23   #55
kapika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8
Dot.: Krzywe nogi

dzieki firmi na pewno skorzystam z Twoich rad! ale juz postanowiłam, że jak skończą sie wakacje to zapisuje sie do szkoły tańca... może tam wyleczą mnie z krzywych nóg:P:P:P
kapika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-12, 12:05   #56
Mellisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2
Dot.: Krzywe nogi

Otoz mam wlasnie ten sam problem co wy, mam krzywe nogi, nie moge nosic krotkich spodniczek ani nic , a bardzo bym chciala. Moje nogi od kolan w dół rozchodza i tworza tzw "trojkat" i mam X ;(, moze cos mi ktos na to poradzic?Znacie jakis naprawde dobry sposob na prostsze nogi???

Edytowane przez Mellisa
Czas edycji: 2005-07-12 o 13:04
Mellisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-13, 07:49   #57
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: Krzywe nogi

przejrzyj dokładnie cały ten wątek
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-11, 21:09   #58
vienit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1
Dot.: Krzywe nogi

siwetnie. ja rowniez mam problemy z literka 'o' zwiazane :/. od tej chwili zaczynam cwiczyc, nawet teraz zamiast siedziec to stoje przy komputerze . mam tylko pytanie, czy wiek 20 lat, to nie jest za pozno na 'prostowanie' nog...? chcialabym kiedys zalozyc krotka spodnice, eh...
i czy ktos moglby polecic mi jakas szkole tanca w warszawie, ewentualnie jaki taniec bylby najlepszy(jakis klasyczny, czy irlandzki, czy moze stepowanie, albo sama nie wiem co jeszcze...)?
vienit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-12, 16:38   #59
mw071
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8
Dot.: Krzywe nogi Pomóżcie mi to wyjaśnić

Hej mam problem. Już sama nie wiem czy ma krzywe nogi czy nie. Złaczają mi sie tylko w udach, kolanach, łydkach i kostkach. Pomiędzy złączenianie mam dziury Nie przeszkadzało mi to wczesniej ale ostatnio koleżanka na lekcji wf wprowadziła teorie o prostych nogach, ze powinny się złączać całe i nigdzie nie powinno być dziur. I większość tych dziur nie miała.... Szczerze mówią to mam szerokie biodra 175 wzrostu i nie bardzo wyobrażam sobie jak miałyby mi sie te nogi złączać całkowicie.Chyba bym musiała mieć szerokie uda i grube łydki, a mam nóżki w miare szczupłe.Koleżanki, ktróe nie miały dziur pomiędzy złączeniami uznają teraz się za bóstwa, ale jak to skoro mają grube uda, nie zgrabne łydki. czy tu chodzi o te łączenia a moze o coś innego. ps. Modelkom nogi tez sie nie złączają I jak to w końcu jest?czy ktoś może mi wyjaśnieć
mw071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-12, 16:51   #60
Pieszczoszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 180
Dot.: Krzywe nogi

Hejjj jedna z wizażanek zaproponowała aby wklejać zdjęcia swoich nóżek, ot tak dla porównania, więc co z wami, która się odważy pierwsza?? Dodam iż również nie jhestem zadowolona ze swoich nóżek, esz... nom ale co poradze, muszę z tym żyć. . . buuuuuu
Pieszczoszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.