casting loreal z ciemniejszych na jaśniejsze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-01, 22:57   #1
wiolczysko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2

casting loreal z ciemniejszych na jaśniejsze


Witam dziewczynki!
Mam takie pytania - moje włosy naturalnie są koloru ciemny blond, chciałabym jednak je troche rozjaśnić, tak o 2 tony. Myślałam o użyciu castingu "perłowy blond". Wiem, że to nie farba i z reguły nie rozjaśnia włosów. Jednak może któraś z Was próbowała to zrobić. Jeśli tak to prosze o pomoc .
Pozdrawiam!
wiolczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 15:23   #2
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: casting loreal z ciemniejszych na jaśniejsze

Hej, ja farbując na karmel,a po jakimś czasie na jaśniejsze caffe latte nie uzyskałam pożądanego efektu... a nawet włosy jeszcze sie przyciemniły... także myślę, że lepiej spróbować farbą jak dobrze pamiętam L'oreal feria, jest taka farba, która przy okazji rozjaśnia, używałam ją rok temu i byłam zadowolona
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 15:30   #3
Echelon
Raczkowanie
 
Avatar Echelon
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 137
Dot.: casting loreal z ciemniejszych na jaśniejsze

Mój naturalny kolor włosów to ciemny brąz (ale do czarnego bardo mu daleko :P). Rok temu przefarbowałam na "orzech laskowy" z castinga i uzyskałam zamierzony efekt - były rude. Minął rok, ruda już nie jestem. Ale włosy mam zdecydowanie jaśniejsze niż przed farbowaniem. Odrosty nawet miałam jaśniejsze. oO
__________________
I would like to reach out my hands...
Echelon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 16:11   #4
dakottaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: casting loreal z ciemniejszych na jaśniejsze

Mam pytanko , zafarbowalam ostatnio wlosy mial wyjsc karmel ale wyszly praktycznie czarne brr, teraz ciut sie zmylo ale dalej sa ciemne a chcialam zrobic blond castinga i tak sie zastanawiam co mi wyjdzie???gorzej chyba byc nie moze szczegolnie ze wygladam trupio blado, naprawde mozna wpasc w depresje....( i tak sie zastanawiam czy ten ciemny nie bedzie przeswitywal?? robila ktoras tak diametralna zmiane?? zaznaczam ze moje wlosy nie sa za mocne wiec unikam farb z amoniakiem
dakottaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 18:48   #5
Lizka
Przyczajenie
 
Avatar Lizka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 16
Dot.: casting loreal z ciemniejszych na jaśniejsze

Popelnilam ten blad - na jasne wlosy nalozylam Casting w kolorze najjasniejszego blondu... niestety z tego eksperymentu wyszlam z ruda glowa co wygladalo fatalnie...NIE POLECAM NIKOMU
Lizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 20:59   #6
wiolczysko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: casting loreal z ciemniejszych na jaśniejsze

Dziękuję za pomoc, jeszcze zanim przeczytałam komentarze to nałożyłam na włosy casting w kolorze perłowego blondu. Efekt prawie żaden, no może jedynie znikły mi rude refleksy po wcześniejszym farbowaniu karmelem. Żeby zostać blondynką trzeba jednak użyć farby z amoniakiem .
wiolczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 21:20   #7
dakottaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: casting loreal z ciemniejszych na jaśniejsze

Witam ponownie!
Udalo sie !!!! na moje ciemne nalozylam blond miodowy i wyszedl mi piekny odcien miedziano karmelowy!!! bede sie tego trzymala tyle ze nastepnym razem wybiore odcien jasniejszy i tak dzieki wytrwalosci mam zamiar dojsc do etapu blondu )
Zycze wszystkim wypragnionych odcieni i duzo cierpliwosci !
naprawde nie ma sie co zalamywac czasami wrecz warto zaryzykowac!!
I przestrzegam przed Garnier tak sie wlasnie wkopalam w moje kruczo czarne z fioletowymi refleksami ! Naprawde jesli spodoba nam sie kolor to radze trzymac sie wyprobowanej i sprawdzonej marki!
Serdecznie Wszystkich pozdrawiam!
Dakottaa
dakottaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-06, 14:56   #8
olusialodz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: casting loreal z ciemniejszych na jaśniejsze

Ja używałam świetlistego blondu, a naturalnie mam taki średni blond i rozjaśniły mi się delikatnie. Wczesniej użyłam tez słonecznego blondu, ale po nim nie było prawie nic widać.
olusialodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 14:21   #9
cierra
Raczkowanie
 
Avatar cierra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 375
Dot.: casting loreal z ciemniejszych na jaśniejsze

Cytat:
Napisane przez dakottaa Pokaż wiadomość
Witam ponownie!
Udalo sie !!!! na moje ciemne nalozylam blond miodowy i wyszedl mi piekny odcien miedziano karmelowy!!! bede sie tego trzymala tyle ze nastepnym razem wybiore odcien jasniejszy i tak dzieki wytrwalosci mam zamiar dojsc do etapu blondu )
Zycze wszystkim wypragnionych odcieni i duzo cierpliwosci !
naprawde nie ma sie co zalamywac czasami wrecz warto zaryzykowac!!
I przestrzegam przed Garnier tak sie wlasnie wkopalam w moje kruczo czarne z fioletowymi refleksami ! Naprawde jesli spodoba nam sie kolor to radze trzymac sie wyprobowanej i sprawdzonej marki!
Serdecznie Wszystkich pozdrawiam!
Dakottaa
nie spodziewałabym się że Casting może tak rozjaśnić włosy obecnie mam na glowie średni brązik (miodowy karmel) i jestem ciekawa czy jakbym polożyła blond to rozjaśniłby mi troche kolor? Próbowałyście może? Niby farba farby nie zrojaśni, ale w sumie to nie jest trwala farba więc może udalby sie taki eksperyment? Jedynie martwie sie o odrosty, czy wyszłyby jaśniejsze
__________________
od 10.02.2007 jesteśmy razem
od 04.03.2011 zaręczeni

„Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził”
cierra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 13:46   #10
PatkaBien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kolrytnica?staszów
Wiadomości: 4
GG do PatkaBien
Dot.: casting loreal z ciemniejszych na jaśniejsze

Czy jak farbne włosy castingiem 810 perłosy blond to wyjdzie mi taki kolor jak na zdjęciu??
Aktualnie mam pasemka blond, a naturalny kolor moich włosw to taki średni blond, zalezy mi na takim kolorze jka na zdjęciu, da ten casting 810 rade??
PatkaBien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.