staranko eh... pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-13, 17:42   #1
Pannajah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 14
GG do Pannajah
Smile

staranko eh... pomocy


Witam was staraczki
ja również dołączam do grona
u mnie problem polega na ''czasie''
mam dysplazje-zwyrodnienie bioder i takie tam i kwalifikuje sie na wymiane stawu no i w zwiazku z tym lekarz mi zasugerował żebym zaciążyła i urodziłą dzidzie przed operacja zebym potem komplikacji nie miala itp...

moje cykle są rózne od 28 dni ostatni do 48 ;/
ostatnia @ 27.08.2011..[5dni]

staram sie juz 2 cykl... i dzisiaj jest 17 dzień cyklu... dopiero 3 dni temu zaopatrzyłam sie w testy owulacyjne i zrobiłam pierwszy 2 dni temu 2 kreski druga bledsza.....wczoraj zrobiłam tak samo 2 kreski... i dzisiaj zrobiłam dopołudnia i 2 mocne w miare kreski...ale teraz wieczorem jzu tylko 1 a druga prawie niewidoczna....

sex z moim partnerem uprawiam co 2 dzień

tylko martwi mnie to że po stosonku leżę sobie świeczuszką przez około 5-10min..potem ide siku i wszystko wypływa ;/
Pannajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 17:50   #2
kluska0
Zadomowienie
 
Avatar kluska0
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 109
Dot.: staranko eh... pomocy

Może ja sie na ciążach nie znam, ale moge Ci jedno powiedzieć - to jest normalne że sperma wypływa, w końcu grawitacja działa, a co ma się z tym stać, przecież się nie wchłonie... i to nie ma w ogole wpływu ani znaczenia apropo zajścia w ciążę.
kluska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 17:55   #3
Pannajah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 14
GG do Pannajah
Dot.: staranko eh... pomocy

tak wiem ''grawitacja''

tylko dopiero jak zaczełam się tak dokładnie ''zagłębiac''w tematyke poczęcia dzidziusia jakoś wszystko zaczyna mnie martwić.
Ale tak to jest jak komuś zależy...
Pannajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 18:28   #4
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: staranko eh... pomocy

nie martw sie najsilniejszy dostanie sie do jajeczka i grunt to nie myslec o tym zbyt intensywnie bo nic z tego nie bedzie najlepszy jest spontan, a testy owulacyjne dobra rzecz przy niereguralnych cyklach mi sie udalo zajsc dzieki nim w pierwszym cyklu stosowania co najlepsze przy jednych przytulankach w cyklu trzymam kciuki!
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 19:03   #5
Pannajah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 14
GG do Pannajah
Dot.: staranko eh... pomocy

tak wiem że testy tylko że ja przy moich nieregularnych cyklach to masakra z testami;/
zrobilam juz 3 i jak mówie pierwszy 2 kreski....nastepny mocniejsze 2 kreski...a potem juz 1 kreska..a drugiej prawie wcale.
także nie jestem pewna aby juz była po jajeczkowaniu....
bo dzisiaj dołaczyły bóle jajników...ale nie mam za to zbytnio śluzu
Pannajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 09:40   #6
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: staranko eh... pomocy

"Ale tak to jest jak komuś zależy...", a w ogóle nie dba o swoje zdrowie. Masz nieregularny cykl, kobieto, i nic z tym nie robisz. Ostatnio ginekolog mi mówił, że cieszyłby się, gdyby przychodziły do niego kobiety, które mają nieregularny cykl przez kilka miesięcy, kiedy notują to i się tym martwią, a nie kiedy trwa to latami. W moim przypadku powodem nieregularnych miesiączek była zbyt wysoka prolaktyna - ona jest głównym czynnikiem uniemożliwiającym zajście w ciążę. Masa kobiet na Wizażu ma z tym problem. Na Twoim miejscu wnikłabym w przyczynę tych nieregularnych okresów, bo one mogą być problemem.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 10:36   #7
misiuuniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 278
Dot.: staranko eh... pomocy

d

Edytowane przez misiuuniaa
Czas edycji: 2011-10-12 o 07:16
misiuuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 11:34   #8
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: staranko eh... pomocy

Cytat:
Napisane przez Pannajah Pokaż wiadomość
Witam was staraczki
ja również dołączam do grona
u mnie problem polega na ''czasie''
mam dysplazje-zwyrodnienie bioder i takie tam i kwalifikuje sie na wymiane stawu no i w zwiazku z tym lekarz mi zasugerował żebym zaciążyła i urodziłą dzidzie przed operacja zebym potem komplikacji nie miala itp...

moje cykle są rózne od 28 dni ostatni do 48 ;/
ostatnia @ 27.08.2011..[5dni]

staram sie juz 2 cykl... i dzisiaj jest 17 dzień cyklu... dopiero 3 dni temu zaopatrzyłam sie w testy owulacyjne i zrobiłam pierwszy 2 dni temu 2 kreski druga bledsza.....wczoraj zrobiłam tak samo 2 kreski... i dzisiaj zrobiłam dopołudnia i 2 mocne w miare kreski...ale teraz wieczorem jzu tylko 1 a druga prawie niewidoczna....

sex z moim partnerem uprawiam co 2 dzień

tylko martwi mnie to że po stosonku leżę sobie świeczuszką przez około 5-10min..potem ide siku i wszystko wypływa ;/
Przecież to nie ma znaczenia
Możesz nawet od razu wstać i iść do toalety, to nie ma wpływu na ciążę albo jej brak.
Gdyby to, o czym piszesz miało wpływ, to w takim razie metodą antykoncepcji byłoby wysiusianie i umycie się po stosunku - a przecież nie jest.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 11:28   #9
chelseaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 209
Dot.: staranko eh... pomocy

Zgadzam się z Dotką Z tego co wiem, to normalne, że wypływa. A ile się już staracie?

Na pewno szybko Ci się uda skoro masz takie nieregularne cykle, może warto by było zamiast testów używać testera? Mogłabyś sprawdzać nawet codziennie płodność, bo jest wielokrotnego użytku. Stosuję npr więc więc trochę poczytałam o tych urządzeniach "wspomagających" np Afrodyta jest na ślinę.
chelseaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 18:15   #10
tarantoola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 51
Dot.: staranko eh... pomocy

co to znaczy "afrodyta na ślinę"?
tarantoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.