Tatuaż a otoczenie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-18, 14:44   #31
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Tatuaż a otoczenie

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość

Mówisz jak byś miała więcej niż 3 tatuaże hahaha Ba! Więcej niż symbol nieskończoności na nadgarstku


Swoją drogą mam nadzieję, że ta "moda i boom" na tatuaże u wszystkich szybciej minie niż się zaczęła


Autorko kolejny raz zapraszam na wątek zbiorczy o tatuażach - zrozumiesz wiele kwestii
Oj zdziwilabys się co stupid ma
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 16:42   #32
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż a otoczenie

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość

Mówisz jak byś miała więcej niż 3 tatuaże hahaha Ba! Więcej niż symbol nieskończoności na nadgarstku


Swoją drogą mam nadzieję, że ta "moda i boom" na tatuaże u wszystkich szybciej minie niż się zaczęła rosi:


Autorko kolejny raz zapraszam na wątek zbiorczy o tatuażach - zrozumiesz wiele kwestii
Mowisz tak bo mi zazdroscisz mojego oryginalnego i wyjatkowego znaku nieskonczonosci
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 19:52   #33
y@kor
Silveris
 
Avatar y@kor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 489
Dot.: Tatuaż a otoczenie

Cytat:
Napisane przez kiciamicia21 Pokaż wiadomość
Niby tak ale często liczy się pierwsze wrażenie. .jeśli pracodawca stwierdzi ze nie podoba mu się pewna osoba to nie zatrudni jeśli np takie same kwalifikacje posiada inna osoba która wydaje mu się bardziej przyjazna czy coś
Zawsze w wyborze pracownika liczy się wrażenie - mnie tylko pierwsze (mówię to z perspektywy osoby, która sama od kilku lat prowadzi rekrutacje). Ale zawsze to kwalifikacje, doświadczenie i charakter jest na pierwszym miejscu - w przypadku normalnego rekrutującego (wiadomo, że jak jakiś podrywacz szuka asystentki do biura, to w CV nawet nie zajrzy).

Mi osobiście tatuaże nie przeszkadzają, sama mam kilka i uważam, że żadne modyfikacje (nawet te poważne) nie mają związku z tym, jak będziemy pracować, jednak pracodawca może mieć odmienne zdanie. Może uznać, że to się nie spodoba, że to pogorszy opinię o firmie.
Inteligentny człowiek poinformuje Cię, lub zapyta, czy w pracy możesz ukryć tatuaże długim rękawem lub kryjącymi rajstopami jeśli są na nodze, lub wyjąć kolczyki.

Robiąc tatuaże nie zastanawiałam się na tym co pomyślą inni - ok - zależało mi jedynie na opinii Tego, dla którego chcę być najpiękniejsza
y@kor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 19:53   #34
kiciamicia21
Raczkowanie
 
Avatar kiciamicia21
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 100
Dot.: Tatuaż a otoczenie

Cytat:
Napisane przez y@kor Pokaż wiadomość
Zawsze w wyborze pracownika liczy się wrażenie - mnie tylko pierwsze (mówię to z perspektywy osoby, która sama od kilku lat prowadzi rekrutacje). Ale zawsze to kwalifikacje, doświadczenie i charakter jest na pierwszym miejscu - w przypadku normalnego rekrutującego (wiadomo, że jak jakiś podrywacz szuka asystentki do biura, to w CV nawet nie zajrzy).

Mi osobiście tatuaże nie przeszkadzają, sama mam kilka i uważam, że żadne modyfikacje (nawet te poważne) nie mają związku z tym, jak będziemy pracować, jednak pracodawca może mieć odmienne zdanie. Może uznać, że to się nie spodoba, że to pogorszy opinię o firmie.
Inteligentny człowiek poinformuje Cię, lub zapyta, czy w pracy możesz ukryć tatuaże długim rękawem lub kryjącymi rajstopami jeśli są na nodze, lub wyjąć kolczyki.

Robiąc tatuaże nie zastanawiałam się na tym co pomyślą inni - ok - zależało mi jedynie na opinii Tego, dla którego chcę być najpiękniejsza
Idealnie opisane 100% popieram
kiciamicia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-18 20:53:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.