Nie mogę doleczyć infekcji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-15, 06:05   #1
natif
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 59

Nie mogę doleczyć infekcji


Cześć,
od 3 tygodni walczę z infekcją pochwy.
Zaczęło się jak zwykle: upławy+pieczenie/swędzenie warg sromowych przy wejściu do pochwy.
Dostałam Macmirror 6 globulek i pimafucin maść. Zadziałało na chwilę, potem dostałam okres. Po miesiączce powrót dolegliwości. Tym razem u innego lekarza - dostałam Gynalgin 10 tabletek dopochwowo + pimafucort + sumamed. No i z tym sumamedem był problem. Miałam wziąć 4 tabletki x500 mg jednorazowo. Okazało się, że jak je zażyłam, to po 2 godzinach wylądowałam u lekarza z bólem brzucha, nudnościami i biegunką. Okazało się, że max. można jednorazowo wziąć 2x2 tabletki 500mg - podejrzenie zatrucia i przedawkowania. Dostałam węgiel 10 tabletek na raz i 500ml soli fizjologicznej dożylnie. Od 3 dni biorę te gynalgin, ale średnio widzę poprawę. Może upławy są trochę mniejsze, ale nadal pieką/swędzą te wargi sromowe. 27.09, czyli 5 dni po zakończeniu kuracji gynalginem chcę iść prywatnie na posiew z pochwy i szyjki macicy, a 9.10(po miesiączce) jestem umówiona do lekarza, również prywatnie, mam nadzieję, że będę miała wtedy wyniki posiewu. Moje pytanie: Czy skoro gynalgin nie zadziałał jeszcze to znaczy, że już nie zadziała? Zawsze już po 2 dniach nie miałąm objawów. Co brać wspomagająco przy tym leczeniu?
natif jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-15 07:05:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.