Klinika Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami we Wrocławiu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-06, 22:55   #1
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881

Klinika Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami we Wrocławiu


KLINIKA ENDOKRYNOLOGII ULICA PASTEURA 4 WROCŁAW

Witam, wybieram się w tym tygodniu na oddział tej kliniki w celu zdiagnozowania braku owulacji/okresu.
Ciekawa jestem wrażeń osób będących na tym oddziale, niekoniecznie z problemem takim jak ja.
Chodzi mi szczególnie, jak profesjonalni są tam lekarze/ pielegniarki, ogólnie personel. Jakość wykonywanych badań, celność postawionej diagnozy i przepis dalszego leczenia.
Gdy byłam zapisać się na termin BARDZO i to BARDZO źle zostałam potraktowana, jak jakaś pierwsza lepsza z ulicy chcąca zapytać się o drogę a nie z poważnym problemem zdrowotnym. Notabene na termin czekałam 4 miesiące! Mimo, że moja lekarka endokrynolożka na skierowaniu wpisała na pilne z podejrzeniem guza. Zostałam "zdiagnozowana" przez RECEPCJONISTKE na wygląd bo mam duze oczy i dowiedzialam sie ze mogę poczekać bo to TYLKO Tarczyca( nawet nie spojrzala na skierowanie bo mam tam napisane jako rozpoznanie zespolu PCOS i zespolu CUSHINGA) i rzuciła we mnie moim skierowaniem twierdzac zebym dzwonila ustalic termin bo ona nie ma czasu a lekarz z zeszytem przyjęć gdzieś poszedl! na moje pytanie gdzie i za ile wroci stwierdzila ze nie wie i moze bedzie w poniedzialek! To bym CZWARTEK a ja mieszkam 100km od Wrocławia, pracuje i nie mam czasu jeżdzić codziennie z nadzieją ze kiedyś go spotkam. Ale sukces! W październiku udało mi się ustalić termin!
A im blizej terminu tym ja sie bardziej boje tamtejszego traktowania i "profesjonalizmu!"
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 08:44   #2
betka78
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 91
Dot.: Klinika Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami we Wrocławiu

nie przejmuj się i bądz dobrej myśli ,pani pewnie nie miała dobrego dnia

pewnie przez PCOS i zespol CUSHINGA tej miesiączki nie masz -mówiła ci gin przez co to może być spowodowane ? tj skad sie wziął pcos i custing?
betka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 16:31   #3
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: Klinika Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami we Wrocławiu

PCOS jest zwykle genetycznie, ostatnio to najczęstsza choroba wśród młodych kobiet i przyczyna braku okresu i nieplodnosci. Mam już to zdiagnozowane od 6 lat, ale słabo leczone.
A zespół cushinga może być spowodowany przyjmowaniem leków podajrze z kortyzolem czy czymś takim (u mnie napewno nie to),
z powodu raka/ guza- u mnie podejrzenia przez bole oka- na przysadce móżgowej- dlatego miało być "na szybko" do szpitala (czekam 4 miesiace)
bądz po prostu na łatwość "lapania" chorób autoimmunologicznych
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:33.