Problem ze zrzuceniem 3 kg - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-11, 23:20   #1
alwaystogether
Przyczajenie
 
Avatar alwaystogether
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 25

Problem ze zrzuceniem 3 kg


Hey wszystkim Potrzebuję waszej pomocy. Mam 157 cm i ważę na obecną chwilę 48 kg. Powinnam ważyć 45 kg. Bardzo chciałabym zrzucić te parę kg, ale nie mogę, ćwiczę parę razy w tygodniu i ograniczam słodycze. Jednak efektów żadnych nie widzę Czytałam ostatnio na temat nadmiaru wody w organizmie, znacie jakieś sposoby na pozbycie się go ? Przepraszam jeśli powielam wątek Ale jestem naprawdę załamana, tym bardziej, że przytyłam 1 kg, a za tydzień wyjeżdżam na urlop. Wiem, że może nie uda mi się zrzucić tych 2-3 kg do urlopu, ale chciałabym zrobić jak najwięcej mogę. Z góry dziękuję serdecznie za rady
alwaystogether jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 09:03   #2
kaasi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 701
GG do kaasi
Dot.: Problem ze zrzuceniem 3 kg

Napisz moze swój wczorajszy jadłospis? i co robiłaś...
__________________
Zdrowe odżywianie, regularne treningi...
Nauka angielskiego...
Dietetykowanie...
Czytanie książek...
kaasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 10:46   #3
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Problem ze zrzuceniem 3 kg

Cytat:
Napisane przez alwaystogether Pokaż wiadomość
Hey wszystkim Potrzebuję waszej pomocy. Mam 157 cm i ważę na obecną chwilę 48 kg. Powinnam ważyć 45 kg. Bardzo chciałabym zrzucić te parę kg, ale nie mogę, ćwiczę parę razy w tygodniu i ograniczam słodycze. Jednak efektów żadnych nie widzę Czytałam ostatnio na temat nadmiaru wody w organizmie, znacie jakieś sposoby na pozbycie się go ? Przepraszam jeśli powielam wątek Ale jestem naprawdę załamana, tym bardziej, że przytyłam 1 kg, a za tydzień wyjeżdżam na urlop. Wiem, że może nie uda mi się zrzucić tych 2-3 kg do urlopu, ale chciałabym zrobić jak najwięcej mogę. Z góry dziękuję serdecznie za rady
>>>Zrzuć z nami 3kg w trzech prostych krokach-rewolucyjna metoda 3||3, zaufały nam już setki kobiet!!! To działa!<<<<
-weź młodego kota
-postaw na parapecie
-zepchnij energicznym ruchem



a tak serio-Twoja waga jest prawidłowa. Jeżeli chcesz na serio zająć się swoją sylwetką-wagę wyrzuć, chyba za bardzo się nią stresujesz-a nie warto. Zacznij więcej się ruszać i dorzuć ćwiczenia siłowe.

Co do nadmiaru wody-o ile on u Ciebie występuje-nie ma prostego sposobu. Mogą za nim stać różne schorzenia (np. problemy hormonalne). Jeżeli jest bardzo uciążliwy-istnieją leki, przepisywane przez lekarza. Oprócz tego-w aptece kupisz zioła, które mają łagodnie moczopędne działanie. Pamiętaj o tym, aby pić sporo wody i przyjrzyj się ilości zjadanej soli-statystyczny Polak je jej o wiele za dużo. Nie zapomnij o ruchu.


O ile Twój urlop nie zakłada udziału w zawodach zapasów/sztuk walki, gdzie wymagana jest określona waga-nie masz się czym martwić. Ciesz się wolnymi dniami!
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 12:51   #4
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Problem ze zrzuceniem 3 kg

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
>>>Zrzuć z nami 3kg w trzech prostych krokach-rewolucyjna metoda 3||3, zaufały nam już setki kobiet!!! To działa!<<<<
-weź młodego kota
-postaw na parapecie
-zepchnij energicznym ruchem
nieskuteczne... kot wskoczy spowrotem.... i bach znow +3kg...
moze lepiej 3 torebki maki, cukru, ryzu....

echh te wakacje
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 13:06   #5
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Problem ze zrzuceniem 3 kg

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;41757364] nieskuteczne... kot wskoczy spowrotem.... i bach znow +3kg...
moze lepiej 3 torebki maki, cukru, ryzu....

echh te wakacje [/QUOTE]

Z dziesiątego piętra wyrzucony wskoczy, ha? Jestem gotowa zrewolucjonizować moją metodę i dodać czwarty (a właściwie-to będzie pierwszy) krok-"wejdź na dziesiąte piętro"
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 13:13   #6
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Problem ze zrzuceniem 3 kg

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
Z dziesiątego piętra wyrzucony wskoczy, ha? Jestem gotowa zrewolucjonizować moją metodę i dodać czwarty (a właściwie-to będzie pierwszy) krok-"wejdź na dziesiąte piętro"
to znecanie sie nad zwierzem
oby Cie ten kot podrapal


przyznaje- nudzi mi sie sie
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 13:42   #7
basiaa_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 20
Dot.: Problem ze zrzuceniem 3 kg

najlepsze efekty ćwiczenia uzyskasz wieczorem, poza tym najważniejsze jest to, że nie chce Ci się jeść po wysiłku fizycznym, pamiętaj o posiłkach 5 razy dziennie w dobranych odpowiednio ilościach, Też kiedyś chciałam schudnąć i jak bardzo tego chciałam tak nie dałam rady zapomnij tak naprawdę o tym kompleksie a po pewnym czasie będziesz naprawdę zadowolona ze swojej figury. Tak naprawdę Twoja waga jest odpowiednia i nie powinnaś mieć kompleksów z tego powodu
basiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-13, 08:37   #8
kaasi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 701
GG do kaasi
Dot.: Problem ze zrzuceniem 3 kg

Cytat:
Napisane przez basiaa_ Pokaż wiadomość
najlepsze efekty ćwiczenia uzyskasz wieczorem, poza tym najważniejsze jest to, że nie chce Ci się jeść po wysiłku fizycznym, pamiętaj o posiłkach 5 razy dziennie w dobranych odpowiednio ilościach, Też kiedyś chciałam schudnąć i jak bardzo tego chciałam tak nie dałam rady zapomnij tak naprawdę o tym kompleksie a po pewnym czasie będziesz naprawdę zadowolona ze swojej figury. Tak naprawdę Twoja waga jest odpowiednia i nie powinnaś mieć kompleksów z tego powodu
czemu wieczorem??
__________________
Zdrowe odżywianie, regularne treningi...
Nauka angielskiego...
Dietetykowanie...
Czytanie książek...
kaasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 08:36   #9
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Problem ze zrzuceniem 3 kg

Cytat:
Napisane przez basiaa_ Pokaż wiadomość
najlepsze efekty ćwiczenia uzyskasz wieczorem, poza tym najważniejsze jest to, że nie chce Ci się jeść po wysiłku fizycznym.
Komu się nie chce?
Jak nie wyobrażam sobie jedzenia koniny-tak po treningu mogłabym całego konia zjeść. Z kopytami.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 10:41   #10
Kucharka2013
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 900
Dot.: Problem ze zrzuceniem 3 kg

Wystarczy, że będziesz jeść i pić zdrowo. Wody mineralnej dużo zamiast napojów, nie jeść słodyczy i faswódów a do tego ćwiczenia bieganie, skakanka lub jakiś zestaw ćwiczeń np. Ewy chodakowskiej, ja jej dietą i ćwiczeniom w 2 tygodnie zrzuciłam 3 kg
Kucharka2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 10:58   #11
wildclouds
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 138
Dot.: Problem ze zrzuceniem 3 kg

Cytat:
Napisane przez alwaystogether Pokaż wiadomość
Hey wszystkim Potrzebuję waszej pomocy. Mam 157 cm i ważę na obecną chwilę 48 kg. Powinnam ważyć 45 kg. Bardzo chciałabym zrzucić te parę kg, ale nie mogę, ćwiczę parę razy w tygodniu i ograniczam słodycze. Jednak efektów żadnych nie widzę Czytałam ostatnio na temat nadmiaru wody w organizmie, znacie jakieś sposoby na pozbycie się go ? Przepraszam jeśli powielam wątek Ale jestem naprawdę załamana, tym bardziej, że przytyłam 1 kg, a za tydzień wyjeżdżam na urlop. Wiem, że może nie uda mi się zrzucić tych 2-3 kg do urlopu, ale chciałabym zrobić jak najwięcej mogę. Z góry dziękuję serdecznie za rady

Jak dziewczyny piszą, wagę masz prawidłową.

Możesz jednak spróbować pozbyć się wody za pomocą tzw. "naturalnych diuretyków", czyli ziół o działaniu moczopędnym.

Skrzyp polny, mniszek lekarski, czarny bez...

Tutaj więcej na ich temat:

http://www.naturalneoczyszczanie.pl/...ce-moczopedne/
wildclouds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:46.