Nie jestem pełnowartościowa jako kobieta? Proszę o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-03, 18:45   #1
anna_apostoleau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1

Nie jestem pełnowartościowa jako kobieta? Proszę o pomoc


Cześć.
Mam problem ze swoją pochwą. Wydaje mi się że jest za wąska. Kiedyś jak byłam nastolatką nie dało się tam nawet wsadzić palca. Dziś jak jestem lekko "mokra" wsadzam 2 palce i szczoteczkę do zębów (oczywiście tę rączkę, nie samą szczoteczkę). Natomiast jest problem z włożeniem tam penisa. Przy dwóch palcach też jest tak, że mogę je wsadzić do pewnego momentu, potem napotykam opór. Jest taki otworek przez który dalej nie da się "przebić".
Kolejna rzecz - jak chłopak mi wsadza palec to mnie boli. Jak sama coś wsadzam to nie boli nic.
Denerwuje mnie to już, tym bardziej że jestem dorosłą kobietą, nie nastolatką. Współżyć normalnie oczywiście nie mogę. Próbowałam kilka razy i nic. Przez to czuję się, jakbym nie była pełnowartościowa jako kobieta. To tak samo jakby facet nie miał erekcji. Od roku mam chłopaka i chciałabym z nim współżyć, a nie mogę mu tego zaoferować.
Błony raczej nie mam. Błona jest przy samym wejściu do pochwy, a ja wsadzam palce na 4/5 głębokości, szczoteczkę do zębów (tylko nie śmiejcie się, to było dla sprawdzenia) prawie że do końca.
Nie ściskam też mięśni. Robiłam ćwiczenie i jak miałam palec w środku celowo zaciskałam i czułam różnicę. Wyszło na to, że przy wkładaniu tam czegokolwiek nie jestem zaciśnięta.

Co może być nie tak? Kiedyś byłam u ginekologa i powiedziała, że wszystko jest ok, że po pierwszym stosunku wszystko się unormuje. Z tym że ja nie mogę nawet zacząć współżyć! Strasznie wpływa to na moją samoocenę. Boję się, że facet mnie w końcu kiedyś zostawi. A idąc do gina, nie chcę znów usłyszeć tego co wcześniej.

Jak myślicie, co może być nie tak?
Czy są jakieś sposoby na rozszerzenie pochwy?
anna_apostoleau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-04, 15:23   #2
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Nie jestem pełnowartościowa jako kobieta? Proszę o pomoc

Z tego co wiem to istnieją dilatatory? Może jakoś podobnie. To zestaw takich jakby rozpychaczy, każdy kolejny grubszy. Może warto spróbować jeśli masz kasę na taki zakup.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-04, 15:27   #3
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Nie jestem pełnowartościowa jako kobieta? Proszę o pomoc

Może wypróbuj kuleczki gejszy, lubrykantu, innego ginekologa. Używasz tamponów? Czy z nimi też są problemy? Zdajesz sobie sprawę z budowy pochwy i jej kształtu? Ja bym poszła do innego ginekologa z tym problemem. Czy ostatnio miałas badanie usg dopochwowe?
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-05, 06:29   #4
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Nie jestem pełnowartościowa jako kobieta? Proszę o pomoc

Idź do ginekologa i/lub seksuologa. Może chorujesz na pochwicę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-05, 16:15   #5
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Nie jestem pełnowartościowa jako kobieta? Proszę o pomoc

Możesz mieć pochwicę ale lekarka powinna bardziej przyłożyć się do tematu niż po pierwszym seksie wszystko będzie spoks.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-06, 07:46   #6
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Nie jestem pełnowartościowa jako kobieta? Proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Idź do ginekologa i/lub seksuologa. Może chorujesz na pochwicę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się, a zdolność do bycia penetrowaną nie ma żadnego przełożenia na bycie wartościową kobietą bądź nie.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-12, 08:58   #7
Moniika123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 13
Dot.: Nie jestem pełnowartościowa jako kobieta? Proszę o pomoc

Mieliśmy z chłopakiem mnóstwo prób, w różnych pozycjach, też udawało nam się wcisnąć tylko jeden palec. Ból był ogromny. W końcu się udało, ale miałam tendencje do odpychania chłopaka nogami że strachu i bólu, unieslismy nogii do góry na wysokość jego ramion i jakoś poszło. Powodzenia!
Moniika123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-28, 14:17   #8
Plastikowy_Dinozaur
Raczkowanie
 
Avatar Plastikowy_Dinozaur
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 48
Dot.: Nie jestem pełnowartościowa jako kobieta? Proszę o pomoc

O matko, ból i strach na pewno nie pomagają.
Możesz zrobić kilka rzeczy: iść do seksuologa, iść do innego ginekologa by się upewnić na na 100% wszystko ok. Jeśli to pochwica to iść do urofizjoterapeuty. Kulki gejszy są nie do tego! Jak z nawilżeniem? Kup lubrykat na bazie wody w aptece i próbuj wtedy z palcami. Jak u Ciebie z podnieceniem? Możesz kupić te "rozpychacze" ale mają one raczej małą skuteczność. Ja bym kupiła na początek jakiś niewielki wibrator i tak popróbowała z lubrykatem plus wizyty u specjalistów.
Plastikowy_Dinozaur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-28 15:17:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.