Eurowizja 2021 - dyskusje + offtopy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-03-12, 09:06   #151
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Eurowizja 2021 - dyskusje + offtopy

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-12, 09:10   #152
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2021 - dyskusje + offtopy

Pozwólcie, że skomentuje to tańczącym brokułem -

Łapcie:
https://www.youtube.com/watch?v=xsWw...ionSongContest

Słyszałam demo tego utworu kilka dni temu tylko w wersji z żeńskim wokalem.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-12, 09:11   #153
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Eurowizja 2021 - dyskusje + offtopy

Aż chce się zaśpiewać, że nikt nie będzie w tabeli "taaak nisko! Taaak nisko jak my!!!"
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-12, 09:13   #154
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 931
Dot.: Eurowizja 2021 - dyskusje + offtopy

Ej ja się spodziewałam totalnej kupy zamiast wykonania, ale wg mnie wyszło nawet nieźle XD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-12, 09:17   #155
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Eurowizja 2021 - dyskusje + offtopy

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-12, 09:17   #156
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2021 - dyskusje + offtopy

Ja to nie mam jeszcze zdania, to co da się zauważyć, że dawno już nie było czegoś bardziej tanecznego od nas. Druga sprawa jest taka, że utwór kojarzy mi się trochę z latami 80 i nie jest to niczym złym (uwielbiam muzykę tamtych lat!)
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-12, 09:20   #157
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Eurowizja 2021 - dyskusje + offtopy

No ale to jest totalna kupa. Naprawdę lepsze już żenada, tandeta i cringe bo chociaż są zapamietywalne. Taki Slavko na przykład albo Serhat. Jak mam fazę to lubię sobie puścić A to "coś" było i nie ma, dicho jak dicho, nic z niego we mnie nie zostało, nic mi się nie zjeżyło, nic mi nie stanęło (cytując klasyka Maleńczuka), nóżka mi nie tupnęła, ani się nie zaśmiałam, a jedyne co zapamiętałam to stylizację na Mroza. To wolę iść posłuchać Mroza.

BTW ja zawsze bronię polskich piosenek, zawsze, nawet w tym tam strasznym Mrozowskim? Mrozińskim? starałam się dostrzec jakiś pozytyw. Nie znalazłam żadnego tylko w Magdzie Tul no i nie znajduje teraz.

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Inna sprawa, że piosenki "opa opa" są mi po prostu diablo dalekie, a ta dokładnej taka jest. Nuuuuudaaaaaaaa
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-12, 09:56   #158
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Eurowizja 2021 - dyskusje + offtopy

Teraz mówicie, że kupa? Poczekajcie na występ na żywo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-12, 10:01   #159
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Eurowizja 2021 - dyskusje + offtopy

Mam nadzieję że mu dadzą kołowrotek dla chomika albo głowę konia na drabinie, żeby chociaż było na co patrzeć
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-12, 10:34   #160
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Eurowizja 2021 - dyskusje + offtopy

Widzę, że żeby pojechać na Eurowizję to starczy być w dobrym układzie z kurskim. Nie trzeba mieć wtedy dobrej piosenki ani charyzmy. Nie podobała mi się piosenka Alicji z zeszłego roku ale ta to jest po prostu dno.

Mam nadzieję, że odwołają Eurowizję w tym roku bo aż wstyd coś takiego wysłać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tak jak liczba pi jestem nieobliczalna
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-12, 12:53   #161
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 931
Dot.: Eurowizja 2021 - dyskusje + offtopy

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że mu dadzą kołowrotek dla chomika albo głowę konia na drabinie, żeby chociaż było na co patrzeć
Kostiumy z neonowymi wstawkami xDDDD Jak "odzież radioaktywna" (cytat od Orzecha) u tej Bułgarki z 2016

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-12, 14:50   #162
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Eurowizja 2021 - dyskusje + offtopy

Chciałabym, żeby jego występ był zainspirowany "double trouble" z Fire Saga to by było coś
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-12, 15:39   #163
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Eurowizja 2021 - dyskusje + offtopy

Ta piosenka jest straszna . Z drugiej strony nie takie już tandety były wysoko tyle ze nas tak w Europie lubią ze nawet jakbysmy lady Gage wysłali tobyśmy nic nie ugrali wiec ja się nie ekscytuję.I to prawda ,Brzozowski ma chyba niezle chody u Kurskiego .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-12, 15:43   #164
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Eurowizja 2021 - dyskusje + offtopy

Może TVP użyje tych swoich miliardów nad podkupienie chociaż jurorów?

Ta piosenka podobno kupiona o jakiejś innej piosenkarki.

Mnie nie wpada w ucho, nuda,jak ktoś wyżej napisał. Przeleci i następna. Cała Europa będzie mieć 2,5 minuty przerwy na siku.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-12, 15:53   #165
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Eurowizja 2021 - dyskusje + offtopy

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Chciałabym, żeby jego występ był zainspirowany "double trouble" z Fire Saga to by było coś

O tak


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-12, 16:18   #166
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Eurowizja 2021 - dyskusje + offtopy

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-12, 18:11   #167
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Eurowizja 2021 - dyskusje + offtopy

No i stało się. Nie wiem czy jestem bardziej zła/zażenowana czy po prostu smutna. Kolejny raz, zamiast cieszyć się z naszego występu, będę musiała zamknąć oczy. Ten utwór to katastrofa pod każdym względem. W dodatku nie wiemy jak to będzie brzmiało na żywo, bo w nagraniu studyjnym Rafał ma mocno zmieniony głos... Porażka.
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-12, 20:32   #168
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 931
Dot.: Eurowizja 2021 - dyskusje + offtopy

Łotwa - piosenka już tu jest:
https://www.youtube.com/watch?v=NBaCWHSyDzo
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-13, 10:48   #169
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Eurowizja 2021 - dyskusje + offtopy

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
No i stało się. Nie wiem czy jestem bardziej zła/zażenowana czy po prostu smutna. Kolejny raz, zamiast cieszyć się z naszego występu, będę musiała zamknąć oczy. Ten utwór to katastrofa pod każdym względem. W dodatku nie wiemy jak to będzie brzmiało na żywo, bo w nagraniu studyjnym Rafał ma mocno zmieniony głos... Porażka.
Właśnie boję się, że wokalnie to położy i do tego dołożą jakiś archaiczny pomysł sceniczny typu tańczący Rafał plus sztuczny wiatr plus balecik od Egurroli jak na Sylwestrze Marzeń ;/ Wszystko fajnie, ale ostatni prawdziwie memiczny występ, który wygrał Eurowizję to chyba Dima Bilan z tym łyżwiarzem na wrotkach;DD

Nic do Brzozowskiego nie mam, może to miły chłop, ale jak występuje, to mam ciary żenady i to od zawsze;/
__________________
- Co pani ma do zaproponowania biednym, chorym, starym?
- Zachęcała ich będę, żeby spróbowali być młodzi, zdrowi i bogaci.
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-13, 21:10   #170
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 931
Dot.: Eurowizja 2021 - dyskusje + offtopy

Szwecja - ten skandynawski kraj będzie reprezentował wokalista Tusse z utworem Voices!
audio: https://m.youtube.com/watch?v=ufeuSX6QPBo
live z jednego z półfinałów szwedzkich preselekcji Melodifestivalen (występu z finału jeszcze nie ma, ale może wkrótce będzie na oficjalnym kanale Eurowizji): https://m.youtube.com/watch?v=xaLdqaHxxSI

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Islandia - piosenka "10 years" już oficjalnie znana...
audio: https://m.youtube.com/watch?v=XaRcaImszE4 (ta twarz na okładce to żony pana wokalisty, tylko przedstawiona w takim "pikselowym" stylu jak było to podobnie z twarzą gościa przy okazji niedoszłej eurowizyjnej propozycji z Islandii z 2020)
live z prezentacji piosenki: https://m.youtube.com/watch?v=mk_scO7R4E0
Gościu zadedykował piosenkę swojej żonie, którą zna już od 10 lat (stąd tytuł 10 Years ; czy tyle lat są małżeństwem to nie wiem xD ) - taka ciekawostka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-13, 22:15   #171
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Eurowizja 2021 - dyskusje + offtopy

Wysłuchałam bez uprzedzeń i sorry, ale jak dla mnie polska propozycja to kupa (jasne, kupa jakich wiele bywało już na Eurowizji). Na wokal spuszczę zasłonę milczenia, ale generalnie piosenka jest po prostu słaba. Może z nieco innym aranżem, wykonana z większą werwą. Słyszałam wersję demo z tajemniczą Klarą i nieba a ziemia w porównaniu z wersją ostateczną.

Nawiązanie do lat 80-tych? Ludzie, nie obrażajcie tej wspaniałej epoki.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2021-03-13 o 23:13
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-14, 00:29   #172
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Eurowizja 2021 - dyskusje + offtopy

Dadi
Póki co jedno przesłuchanie, nadal w mojej głowie gra "think about things" ale tej Piosenki słuchałam pewnie ze 3000 razy. 10 years po pierwszym przesluchaniu jest mega, czekam na moje "zżycie" z tym numerem.
IMO mało wykonawców z zeszłego roku zrobiło równie dobre piosenki, chyba tylko Roxen, Gjon's Tears no i właśnie Dadi.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-14, 13:59   #173
Mia Donna
Raczkowanie
 
Avatar Mia Donna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: Eurowizja 2021 - dyskusje + offtopy

Jakie macie typy na zwycięzców? Mnie urzekła Szwajcaria, ma wszystko co trzeba: trochę romantyzmu, trochę patetyzmu, ładna melodia i aranż, super głos. Podobają mi się też Niemcy - wesoła, chwytliwa, z przymrużeniem oka, ale też z przesłaniem. Miła odmiana po niektórych banalnych smętach. Izrael i Albania też spoko.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Dadi też spoko Chyba w takie klimaty celowała trochę Polska, ale no... wyszło jak zwykle :P
Mia Donna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-14, 14:06   #174
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Eurowizja 2021 - dyskusje + offtopy

Moje top3 to w tym roku Dadi, Gjon's Tears i Maneskincslej trójce życzę zwycięstwa
BTW rok temu moje top3 to był Dadi, Gjon's i Roop, więc niewiele się na podium zmieniło

Kompletnie nie rozumiem wysokich not dla San Marino, dla mnie ta piosenka jest kompletnie taka sama jak inne w tym stylu, czyli większość...

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Mia Donna Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

[/COLOR]Dadi też spoko Chyba w takie klimaty celowała trochę Polska, ale no... wyszło jak zwykle :P
To jest kwestia tego, że Dadi oprocz tego że ma ogromne poczucie humoru i świetnie łączy dźwięki i style w muzyce, to jeszcze do tego jest naprawdę utalentowanym wokalistą. Brzozowskiemu brakuje pierwszego i trzeciego, a nasza kompozycja jest po prostu przeciętna.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-14, 14:15   #175
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Eurowizja 2021 - dyskusje + offtopy

Jeszcze nie wiem. Faworyci pewnie pojawia się w maju, ale póki co podoba mi się Litwa, Włochy i Finlandia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-14, 14:46   #176
Evrith
Raczkowanie
 
Avatar Evrith
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 477
Dot.: Eurowizja 2021 - dyskusje + offtopy

Cytat:
Napisane przez ladylajla Pokaż wiadomość
Dima Bilan z tym łyżwiarzem na wrotkach;DD
Magia polegała na tym, że ten łyżwiarz to był sam Evgeni Plushenko, jedna z legend łyżwiarstwa.
My na legendy nie mamy co liczyć, co najwyżej faktycznie ten "balecik od Egurroli", także... opisałaś mój najgorszy koszmar, który ma szansę się urzeczywistnić.
Evrith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-14, 15:05   #177
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2021 - dyskusje + offtopy

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
IMO mało wykonawców z zeszłego roku zrobiło równie dobre piosenki, chyba tylko Roxen, Gjon's Tears no i właśnie Dadi.
Właśnie dzisiaj o tym myślałam. Gjon's Tears trzyma poziom, obie piosenki są piękne, zeszłoroczna może ciut bliższa memu sercu.
Np. Holandia to przepaść totalna dla mnie. Piosenka z tego roku taka meh, w zeszłym może nie top 10, ale porównując - lepsza.

Kto (biorąc pod uwagę tych samych wykonawców w tym i zeszłym roku - bo nie wszyscy wysyłają tych samych) to lepszy utwór w tym 2021 roku zdecydowanie wysyła San Marino (zeszłoroczna piosenka masakra), Estonia, Wielka Brytania, Irlandia (trochę lepiej teraz chociaż taki vibe Taylor Swift.. ale tej z 2020 nie lubiłam bardzo), Grecja, Belgia

Piosenka 2020 i 2021 na tym samym poziomie: Czechy (obie bez wyrazu), Mołdawia (Prison - meh, a Sugar kompletnie nie dla mnie), Słowenia (obie bez szału), Serbia (ani Hasta la Vista ani Loco Loco nie robią na mnie wrażenia), Australia (jednej i drugiej nie lubię), Ukraina (2020 - jestem na nie, 2021 - jestem na nie), Łotwa (do obu mam neutralny stosunek, ni mnie ziębią ni mnie grzeją), Hiszpania (obie bez rewelacji), Rumunia (obie dobre, ale nie szaleje za nimi), Bułgaria (jedna i druga nie moja bajka), Islandia, Szwajcaria (obie kocham )

Lepsza w 2020, a gorsza w 2021: Holandia, Północna Macedonia (do zeszłorocznej się nawet bujnęłam, ta obecna nie - chociaż możliwości wokalnych nie można mu odmówić), Austria, Izrael (super orientalne wstawki, a w tym roku typowa radiówka, także poziom spadł jeśli chodzi o ten kraj), Litwa (jednak zeszłoroczna chyba bardziej wpadła mi w ucho)

Natomiast jeśli by brać pod uwagę piosenki, ale państw, którzy zmienili reprezentantów, to np. o niebo lepsze w 2020 roku były Niemcy (ta tegoroczna to dla mnie koszmarek), Finlandia mimo, że nie moje klimaty to lepsza w tym roku, bo w 2020 była taka smętniała troszkę. Francja - w tym roku moje top 5, a w zeszłym.. gdzieś przy końcu tabeli. Albania w tym roku top 5, w 2020 takie meeeh, szczególnie jak miało to być po angielsku ostatecznie. Włochy w tym roku - nie, w zeszłym całkiem, całkiem.

O niektórych piosenkach jeszcze nie wyrobiłam sobie zdania i przepraszam za chaotyczność wypowiedzi, ale to tak spontanicznie pisałam

Moja topka 2021 (jak do tej pory):

1. Szwajcaria
2. Francja
3. Albania


Reszta bez szału, dla mnie taki nie za dobry rok eurowizyjny. Oczywiście według mnie i mojego gustu.

Piosenki pokroju tej, którą wysyłają Niemcy to dla mnie koszmarki, strasznie mnie irytują i tak chamsko melodia włazi w głowę.
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2021-03-14 o 17:31
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-15, 14:34   #178
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2021 - dyskusje + offtopy

Azerbejdżan

Była Cleopatra jest Mata Hari

https://www.youtube.com/watch?v=HSiZ...ionSongContest
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-15, 16:03   #179
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Eurowizja 2021 - dyskusje + offtopy

Teoche offtop, ale piosenka "HUSAVIK" z filmu "ESC: STORY OF FIRE SAGA" została nominowana do Oscara
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-03-15, 17:47   #180
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 931
Dot.: Eurowizja 2021 - dyskusje + offtopy

Gruzja - piosenka już tu jest:
https://m.youtube.com/watch?v=w6jzan8nfxc
Malta - piosenka już po premierze: https://m.youtube.com/watch?v=PQKiHr5qEfA

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Białoruś będzie mieć nową piosenkę (ale będzie ten sam zespół), podobno dostali kilka dodatkowych dni na przysłanie xD
Swoją drogą: kiedyś już był przypadek że trzeba było zmieniać piosenkę po ostatecznym deadline na wysłanie piosenek - pierwszy udział Valentiny w barwach San Marino w 2012 miał się pierwotnie nazywać Facebook song (czy jakoś tak), ale że nie można w tekście piosenki reklamować firm ani marek to trzeba było nagrać nową wersję ze zmienionym tekstem - i tak kilka dni po deadline pojawiło się już Social Network Song

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-31 18:07:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.