Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :) - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-14, 19:10   #2221
szkrabek20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 144
GG do szkrabek20
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

mam 20 latek a niebawem 21 mam chlopaka planujemy slub:0 w 2012 a tak pozatym zraziłam sie do przyjaciólki jednej bardzo dawno temu i jakos nie szukałam:/
zwiazałam sie z moim przyjacielem po kilku latach przyjazni
i wiem ze jest mi wierny znam go bardzo dobrze
a pozatym jestem z Łomży
a od 18 bede uczeszczała do Olsztyna na studium kosmetyczne w TEB-ie;P
a pozatym hmm
jestem otwarta na nowe znajomosci i powiem wam ze jednak mi brak takiej duszyczki z tej samej płci bo jednak nie ma to jak rozmowa z dziewczyna która potrafi wysłuchac... noo...
jestem tez wygadana ale no jak mówie zraziłam sie kiedys i ciezko mi było znalesc jakas przyjaciółke niby mam dobre kolezanki ale jednak one nie sa tymi za które je uważałam:/ no wiec :0 jak macie jakies pytanka walcie śmiało

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

a co do przyjazni to ja miałam i nadal mam przyjaciela jest nim mój chłopaczek Kocham Go najmocniej i wiem że istnieje przyjazn ale do pewnego czasu bo po pewnym czasie no jak by to powiedziec zaczyna sie cos czuc wiec nie ma zmiłuj ale przyjazn to solidny fundament związku
__________________
" od dzisiaj nie musze nic"
szkrabek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 20:54   #2222
Doda87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 499
GG do Doda87
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Nie wiem jak Wy, ale ja sobie nie wyobrażam, że miałabym być parą z moim przyjacielem. To obrzydliwe! To tak jak bym miała, nie wiem... macać się, całować czy bzykać z własnym bratem. Po prostu przegięcie pewnych granic
Ale bardzo go lubię i szanuję!
Doda87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 21:14   #2223
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez Doda87 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak Wy, ale ja sobie nie wyobrażam, że miałabym być parą z moim przyjacielem. To obrzydliwe! To tak jak bym miała, nie wiem... macać się, całować czy bzykać z własnym bratem. Po prostu przegięcie pewnych granic
Ale bardzo go lubię i szanuję!
Ja miałam trochę inną sytuację, ale nie chcę pisać o tym publicznie...

Jednakże - tak, przyjaźń damsko-męska jest możliwa. Nawet jeśli jest jakaś tam fascynacja czy zauroczenie (ale na tym się kończy, żadnych przejawów zazdrości, żadnych większych przejawów miłości) to da się kontynuować i żyć w tym. W sumie - taka fascynacja drugą osobą w przyjaźni jest potrzebna, bo jak mamy się zadawać z kimś kto nas mało interesuje? A przyjaciel to ktoś więcej niż zwykły znajomy...

Ale też, z prawdziwym przyjacielem nie wyobrażam sobie kontaktu fizycznego - to obrzydliwe.
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 22:56   #2224
Moniaa1989
Zadomowienie
 
Avatar Moniaa1989
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 159
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Hej Trafiłam tutaj, bo brakuje mi ostatnio bliskiej osoby, takiej przyjaciółki od serca? Jest ktos może z Łodzi? Pozdrawiam wszystkich
Moniaa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 06:38   #2225
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
hmm wracam ponownie na ten watek o ile nowa' obsada' mnie przyjmnieco do przyjażni mesko -damskiej to wydaje mi sie ze jest bardzo trudno, kilka lat temu przyjaznilam się z chlopakiem ale pozniej stwierdziłam ze chyba się zauroczyłam w nimon niestety nie, apozniej wyjechał za granice i jakoś sie kontakt urwał

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

serial Gilmore Girls jest świetny,
Lorelai, Rory Gilmore zawsze z trudnoscia wymawiami zabawny, i o zyciu
zawsze też lubie patrzec na ich styl ubierania sie, do tego to ich małe miasteczko zawsze cudownie oświetlone

Cytat:
Napisane przez kasiuniaa0508 Pokaż wiadomość
cześc dziewczynki niedawno rozstałam się z chłopakiem..i tak jakoś brak mi osoby z która bede mogła pogadać...przygarniecie?: )
oo proszę Bydgoszcz jak miło blisko mnie

Cytat:
Napisane przez Doda87 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak Wy, ale ja sobie nie wyobrażam, że miałabym być parą z moim przyjacielem. To obrzydliwe! To tak jak bym miała, nie wiem... macać się, całować czy bzykać z własnym bratem. Po prostu przegięcie pewnych granic
Ale bardzo go lubię i szanuję!
no chyba, że tak. to moze uwierzę w ten wyjątek

ostatnio mój Tż stwierdził, że jak nie umiem dogadać sie z dziewczynami, nie moge znaleźć przyjaciólki , to lepiej żebym znalazła przyjaciela, bo z facetami sie lepiej rozumiem. oczywiście zaznaczył, że LEPIEJ BY BYŁO jakby był gejem tylko gdzie ja mam go znaleźć?
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 07:52   #2226
Doda87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 499
GG do Doda87
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez bybella Pokaż wiadomość


ostatnio mój Tż stwierdził, że jak nie umiem dogadać sie z dziewczynami, nie moge znaleźć przyjaciólki , to lepiej żebym znalazła przyjaciela, bo z facetami sie lepiej rozumiem. oczywiście zaznaczył, że LEPIEJ BY BYŁO jakby był gejem tylko gdzie ja mam go znaleźć?

No jak już tak bardzo chcesz, to mogę być tym gejem :brzyda l:

a tak na poważnie to... aż tak bardzo doskwiera Wam ten brak jakiejś bliskiej koleżanki?
Doda87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 08:07   #2227
szkrabek20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 144
GG do szkrabek20
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

hmm mówicie że to obrzydliwe.według mnie obrzydliwe jest to ze ktos kogos pozna i zaraz za tydzien miesiac juz sa para a nic o sobie nie wiedza... ja nie mogłabym z obca osobą zblizyc sie fizycznie a zanim pokochałam Mojego obecnego chlopaka najpierw sie zaprzyjaznilismy, poznalismy sie bardzo dobrze i jestem z tego zadowolona ze tak to sie wydarzyło. ale każdy ma swoje zdanie ...nic nie ma od razu .. ja jestem takiego zdania .
__________________
" od dzisiaj nie musze nic"

Edytowane przez szkrabek20
Czas edycji: 2010-09-15 o 08:11
szkrabek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-15, 08:18   #2228
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez szkrabek20 Pokaż wiadomość
hmm mówicie że to obrzydliwe.według mnie obrzydliwe jest to ze ktos kogos pozna i zaraz za tydzien miesiac juz sa para a nic o sobie nie wiedza... ja nie mogłabym z obca osobą zblizyc sie fizycznie a zanim pokochałam Mojego obecnego chlopaka najpierw sie zaprzyjaznilismy, poznalismy sie bardzo dobrze i jestem z tego zadowolona ze tak to sie wydarzyło. ale każdy ma swoje zdanie ...nic nie ma od razu .. ja jestem takiego zdania .
Ale nikt tu nie mówi, że miłość jest obrzydliwa... Co innego przyjaźń damsko-męska z naciskiem na miłość, a co innego czysta przyjaźń bez żadnych dodatkowych atrakcji.
Dla mnie posiadanie tego przyjaciela to tak jak mieć starszego, "mądrzejszego" brata, którego nigdy nie miałam i z którym mam niesamowicie świetny kontakt - i tak, przespanie się z nim byłoby obrzydliwe.
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 08:19   #2229
Doda87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 499
GG do Doda87
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Mi odbiło totalnie, gdy poznałam mojego obecnego Filipa! Zachowałam się nierozsądnie, nieodpowiedzialnie i głupio, a na dodatek - nie żałuję tego!!!!!!
Poznaliśmy się przypadkowo w połowie lipca 2007r. , przez gg. Rozmawialiśmy codziennie do 5 nad ranem. Pierwszy raz spotkaliśmy się po miesiącu. Za dwa tygodnie znowu... potem znów dłuższa pzrerwa, a od października spotykaliśmy się codziennie.
PIerwszy raz w życiu zakochałam się w kimś przez internet i teraz wiem, że to jest możliwe
Owszem, dziś po kilku latach ne wydaje mi się już taki idealny jaki wtedy :P ale nadal ze sobą jesteśmy i póki co nie mamy w planach rozstawania sie hehehe

Myślę, że to w dużej mierze dzięki temu, że go poznałam - straciłam super koleżanki. Kolejna głupota z mojej strony, no ale cóż. Nie każdy może być Eninsteinem.
Doda87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 08:21   #2230
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
a tak na poważnie to... aż tak bardzo doskwiera Wam ten brak jakiejś bliskiej koleżanki?
Wiesz, jak ktoś ma faceta, to jeszcze tak tego nie odczuwa, bo kogoś ma.
A jak jest się samemu i bez bliższej koleżanki to ciągnie do kogokolwiek, żeby tylko mieć kogoś bliskiego Koleżanka bliska - potrzebna jest, z kimś na zakupy, z kimś pogadać, obejrzeć film, wyskoczyć do klubu czy coś.
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 08:27   #2231
Doda87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 499
GG do Doda87
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
Wiesz, jak ktoś ma faceta, to jeszcze tak tego nie odczuwa, bo kogoś ma.
A jak jest się samemu i bez bliższej koleżanki to ciągnie do kogokolwiek, żeby tylko mieć kogoś bliskiego Koleżanka bliska - potrzebna jest, z kimś na zakupy, z kimś pogadać, obejrzeć film, wyskoczyć do klubu czy coś.
Wydaje mi się, że jesteś w małym błędzie, bo jeśli się kogoś ma, a mimo tego, czuje się samotność, to jednak coś jest nie tak

hmm... a może to ja się mylę...

Edytowane przez Doda87
Czas edycji: 2010-09-15 o 08:30
Doda87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-15, 08:32   #2232
szkrabek20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 144
GG do szkrabek20
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

to juz teraz was rozumiem o co chodziło... sorki.. poprostu mam cięzkie dni i do podjęcia trudne decyzje...
no totalnie załamać sie idzie;/
__________________
" od dzisiaj nie musze nic"

Edytowane przez szkrabek20
Czas edycji: 2010-09-15 o 08:36
szkrabek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 08:36   #2233
Doda87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 499
GG do Doda87
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez szkrabek20 Pokaż wiadomość
to juz teraz was rozumiem o co chodziło... sorki.. poprostu mam cięzkie dn i do podjęcia trudne decyzje...
no totalnie załamać sie idzie;/
Po nocy przychodzi dzień, a po burzy słońce.
Doda87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 08:49   #2234
szkrabek20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 144
GG do szkrabek20
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

ehh nie wiem:/ to jest jakies skomplikowane;/ to zycie nikt nigdy nie mówił że będzie łatwo.. ale ja mam teraz taki czas ze muszę cos poswięcic... a najgorsze jest to że prawdopodobnie związek na tym ucierpi.. niby nic nie jest podjęte żadna decyzja ale najprawdopodobniej bedzie tak ze bede widywałą sie z moim facetem hm raz na dwa tygodnie może i nie.. nie wiem oboje bedziemy uczyc sie zaocznie a od poniedziałku do piatku praca i to własnie ten problem... on w Olsztynie ma juz prace bo przyjeli go do jakiejs firmy jako mechanika . a mi jest potwornie ciezko znalesc prace.. mieszkanie mam ale za cos musze je utrzymac .. a jakos nie umiem prosic rodziców (bo to chyba raczej nie na miejscu) by utrzymywali mnie całkowiecie fakt faktem by pomogli ale to sa duze koszta;/ wiec dopoki czegos tam nie znajde bede w domku rodzinnym i tu mam prace .. wiec jak to bedzie to ja nie wiem:/ wogole co myslec;/
__________________
" od dzisiaj nie musze nic"

Edytowane przez szkrabek20
Czas edycji: 2010-09-15 o 08:52
szkrabek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 13:03   #2235
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez szkrabek20 Pokaż wiadomość
ehh nie wiem:/ to jest jakies skomplikowane;/ to zycie nikt nigdy nie mówił że będzie łatwo.. ale ja mam teraz taki czas ze muszę cos poswięcic... a najgorsze jest to że prawdopodobnie związek na tym ucierpi.. niby nic nie jest podjęte żadna decyzja ale najprawdopodobniej bedzie tak ze bede widywałą sie z moim facetem hm raz na dwa tygodnie może i nie.. nie wiem oboje bedziemy uczyc sie zaocznie a od poniedziałku do piatku praca i to własnie ten problem... on w Olsztynie ma juz prace bo przyjeli go do jakiejs firmy jako mechanika . a mi jest potwornie ciezko znalesc prace.. mieszkanie mam ale za cos musze je utrzymac .. a jakos nie umiem prosic rodziców (bo to chyba raczej nie na miejscu) by utrzymywali mnie całkowiecie fakt faktem by pomogli ale to sa duze koszta;/ wiec dopoki czegos tam nie znajde bede w domku rodzinnym i tu mam prace .. wiec jak to bedzie to ja nie wiem:/ wogole co myslec;/
wprawdzie nie udzielam sie na tym watku ale ostatnio troche podczytalam i Twoj post przypomnial mi mnie sama.... wiem ze to co Cie czeka jest trudne, bardzo trudne, ja tak mialam przez 3 lata, z tym ze juz oboje weszlismy w dorosle zycie gleboko metrykalnie, kazde z nas mialo za soba nieudany zwiazek i nie wierzylismy ze mozna stworzyc udany a tu.... ale zycie jest ciezkie, najpierw dzielily nas tylko 20 km (w sensie zamieszkania) ale pracowalismy razem (ok. 1.5 roku), potem zmienilismy prace (koniecznosc) i zaczelo nas dzielic 160 km, widywalismy sie co drugi weekend, raz ja jechalam tam raz on przyjezdzal do mnie, nasze rachunki telefoniczne byly sporawe... (ja probowalam tam znalezc prace i niestety nie udalo mi sie, on szukal gdzie ja mieszkalam i tez niestety bez sukcesu) wiele osob nie rozumialo nas, to byl trudny czas, przetrwalismy, od tamtego czasu minelo 4 lata, trudno sie bylo zorganizowac ale zdecydowalismy ze nie chcemy juz dluzej byc tak daleko od siebie, udalo sie i zamieszkalismy razem (choc zeby to osiagnac wyjechalismy z kraju) w zeszlym roku wzielismy slub i jak popatrze wstecz to jestem szczesliwa ze nie poddalam sie, tak ze chocby nie wiem jak smutno Ci bylo, pamietaj ze jak sie wierzy i mocno chce a do tego dziala w kierunku osiagniecia celu - musi sie udaczycze Ci tego z calego serca
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 17:03   #2236
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Dziewczyny mozna do Was dolaczyc?

Calkiem milo sie tu u Was wydaje

A przy okazji - jest ktos z okolic Trojmiasto?
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 19:07   #2237
Doda87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 499
GG do Doda87
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Trójmiasto śpi chyba, ale za to Kujawy buszują
Doda87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 19:51   #2238
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez Doda87 Pokaż wiadomość
Trójmiasto śpi chyba, ale za to Kujawy buszują
Cholera, faktycznie!
Wszedzie go pelno, a na wizazu cisza

Na Kujawach (w Bydgoszczy) czasem bywam. Niestety raczej przykro mi sie kojarzy (wizyta lekarska), ale i tak bylam z siebie dumna jak przejechalam całą Bydgoszcz autobusem i wiedzialam gdzie wysiasc
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 20:55   #2239
Doda87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 499
GG do Doda87
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Cholera, faktycznie!
Wszedzie go pelno, a na wizazu cisza

Na Kujawach (w Bydgoszczy) czasem bywam. Niestety raczej przykro mi sie kojarzy (wizyta lekarska), ale i tak bylam z siebie dumna jak przejechalam całą Bydgoszcz autobusem i wiedzialam gdzie wysiasc

To nie taka prosta sprawa Jak ja jadę w jakieś rejony Bydgoszczy, których nie znam to najpierw 50 razy studiuję w internecie trasę autobusu i przystanki
Doda87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-15, 21:17   #2240
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez Doda87 Pokaż wiadomość
To nie taka prosta sprawa Jak ja jadę w jakieś rejony Bydgoszczy, których nie znam to najpierw 50 razy studiuję w internecie trasę autobusu i przystanki
Hehe robilam dokladnie tak samo W drodze powrotnej stwierdzilam, ze wroce inna droga i zwiedze miasto
I nawet dojechalam do celu!!
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 13:30   #2241
Cloveer
Rozeznanie
 
Avatar Cloveer
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 565
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez Moniaa1989 Pokaż wiadomość
Hej Trafiłam tutaj, bo brakuje mi ostatnio bliskiej osoby, takiej przyjaciółki od serca? Jest ktos może z Łodzi? Pozdrawiam wszystkich
Monia witaj
W końcu ktoś z moich rejonów, bo brakuje w tym wątku kogoś z Łodzi
Jeśli tylko masz ochotę, odezwij się do mnie na priv, pozdrawiam
__________________
"Najgorsza rzecz w życiu kobiety to czekanie, aż mężczyzna rozumu nabierze."

Edytowane przez Cloveer
Czas edycji: 2010-09-16 o 13:32
Cloveer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 20:09   #2242
pieniawka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Przyjaźń męsko- damska istnieje (i sama tego doświadczam!).
Jednak granica bywa czasem bardzo cienka. Przyjaźń jako uczucie z natury czyste wymaga również czystych intencji. Jeśli między dwójką ludzi jest porozumienie i bliskość psychiczna ( a także emocjonalna ale bez iskrzenia i podtekstu seksualnego) to jak najbardziej i mężczyzna i kobieta mogą się przyjaźnić. Zastanawiałabym się nad stabilnością przyjaźni męsko-męskiej albo damsko-damskiej, ta ostatnia często niestety potrafi się zamienić w zaciętą i pęłną zawiści rywalizację.
Ale mam dziś podły dzień! Pozdrawiam krakowsko
pieniawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 22:31   #2243
Doda87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 499
GG do Doda87
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez pieniawka Pokaż wiadomość
Przyjaźń męsko- damska istnieje (i sama tego doświadczam!).
Jednak granica bywa czasem bardzo cienka. Przyjaźń jako uczucie z natury czyste wymaga również czystych intencji. Jeśli między dwójką ludzi jest porozumienie i bliskość psychiczna ( a także emocjonalna ale bez iskrzenia i podtekstu seksualnego) to jak najbardziej i mężczyzna i kobieta mogą się przyjaźnić. Zastanawiałabym się nad stabilnością przyjaźni męsko-męskiej albo damsko-damskiej, ta ostatnia często niestety potrafi się zamienić w zaciętą i pęłną zawiści rywalizację.
Ale mam dziś podły dzień! Pozdrawiam krakowsko
Co racja to racja.
Na dowód tego przytoczę przykład z własnego życia i to dość swieży, bo sprzed kilku miesięcy.

Wiadomo jak to jest na studiach, z jednymi się żyje bliżej z innymi dalej. Pewnego razu dowiedziałam się od jednej koleżanki w grupie, że inna koleżanka (która co prawda nie była mi super bliska, ale była jedną z bliższych osób w grupie) po prostu brzydko i źle skomentowała mój ubiór.
Ja rozumiem, że nie każdemu może się podobać to, że lubię czasem założyć coś rzucającego się w oczy, ale jeśli coś jej się podobało czy nie, to wolałabym aby albo w ogóle nie komentowała (bo i po co?) albo powiedziała to mi osobiście, a nie komuś tam innemu w ramach tajemnicy. Ehh no i jak tu się nie izolować od takich ludzi
Doda87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 23:29   #2244
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez Doda87 Pokaż wiadomość
Co racja to racja.
Na dowód tego przytoczę przykład z własnego życia i to dość swieży, bo sprzed kilku miesięcy.

Wiadomo jak to jest na studiach, z jednymi się żyje bliżej z innymi dalej. Pewnego razu dowiedziałam się od jednej koleżanki w grupie, że inna koleżanka (która co prawda nie była mi super bliska, ale była jedną z bliższych osób w grupie) po prostu brzydko i źle skomentowała mój ubiór.
Ja rozumiem, że nie każdemu może się podobać to, że lubię czasem założyć coś rzucającego się w oczy, ale jeśli coś jej się podobało czy nie, to wolałabym aby albo w ogóle nie komentowała (bo i po co?) albo powiedziała to mi osobiście, a nie komuś tam innemu w ramach tajemnicy. Ehh no i jak tu się nie izolować od takich ludzi
Ja miałam jeszcze gorszą sytuację ale nie chcę pisać o tym publicznie, mogę PW wysłać - ale dokładnie na tej zasadzie, tylko o to o co poszło - no jak dla mnie o wiele gorsze
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 10:33   #2245
pieniawka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

No faktycznie głupia sprawa. Nikt z nas nie chce być krytykowany za swój ubiór czy wygląd szczególnie za plecami. Szkoda tylko, że znajomość rozpadła się, czy tez rozluźniła z tak (bez urazy) błahego powodu. Choć jest to doskonały przykład na to, że przyjaźń między kobietami czasem niestety umiera przez zawiść, zazdrość czy nielojalność. Ja często z takich relacji wychodziłam poturbowana i to nie z powodu ubioru.. Choć teraz moim najlepszym i wspaniałym przyjacielem (poza TŻ) jest własnie mężczyzna to wierzę w prawdziwą babską przyjaźń i bezustannie jej wypatruję.
pieniawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 11:35   #2246
fushigii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 0
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

wiecie co.. ja doszłam do wniosku ze u mnie problem z brakiem przyjaciółki może polegać na tym ze wszystkimi dziewczynami z którymi kiedyś utrzymywałam kontakty nie mam teraz o czym gadać jeśli nie znam się na pampersach i kaszkach dla dzieci! Mam 20 lat a zaczynam myśleć ze jestem jakaś zacofana bo zdecydowana większość moich koleżanek śmiga z wózkami! Co o tym myślicie dziewczyny? zauważyłyście coś takiego?
fushigii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 12:26   #2247
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

.

Edytowane przez 201609081836
Czas edycji: 2013-08-10 o 17:26
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 14:00   #2248
Doda87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 499
GG do Doda87
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez fushigii Pokaż wiadomość
wiecie co.. ja doszłam do wniosku ze u mnie problem z brakiem przyjaciółki może polegać na tym ze wszystkimi dziewczynami z którymi kiedyś utrzymywałam kontakty nie mam teraz o czym gadać jeśli nie znam się na pampersach i kaszkach dla dzieci! Mam 20 lat a zaczynam myśleć ze jestem jakaś zacofana bo zdecydowana większość moich koleżanek śmiga z wózkami! Co o tym myślicie dziewczyny? zauważyłyście coś takiego?
Cóż... jedni potrafią robić dzieci, a drudzy potrafią robić nie tylko dzieci ;]
Doda87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 14:21   #2249
pannanatalia
Rozeznanie
 
Avatar pannanatalia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Miasto Sprawiedliwych
Wiadomości: 858
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Ja wolę być 'zacofana' i nie śmigać z wózkiem, bezapelacyjnie
pannanatalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 17:28   #2250
pieniawka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Cytat:
Napisane przez pannanatalia Pokaż wiadomość
Ja wolę być 'zacofana' i nie śmigać z wózkiem, bezapelacyjnie

Ale aktualnie czy w ogole nigdy?
pieniawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-01 22:04:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.