Guerlain Meteorites, który dla mnie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-04, 14:51   #1
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 285

Guerlain Meteorites, który dla mnie?


Witam,
Kochane Kobiety, podpowiedzcie mi proszę w kierunku którego ze słynnych pudru w kulkach Guerlain Meteorites powinnam pójść? Mam 30 lat, cerę bladą, raczej normalną ze wskazaniem na suchą, przeźroczystą z lekkimi niebieskawymi cieniami pod oczyma i skłonnością do zaczerwieniania się pod wpływem temperatury :| Nie stosuję podkładu, nie maluję ust, mam strasznie małe i wąskie. Podkreślam za to oczy z rzęsami jak firany. Chciałabym aby moja cera wyglądała po prostu zdrowiej, na bardziej świetlistą, szlachetną... Edycji i rodzajów tych kulek jest baaardzo dużo! Prosiłabym o porady, ponieważ marzę o tym cudzie a jednocześnie nie mam pojęcia który zamówić
Z góry dziękuję
ula_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 21:30   #2
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 002
Dot.: Guerlain Meteorites, który dla mnie?

Roznica miedzy nimi jest niewielka. Mam standardowe kulki w wersji 01 i 03. Ponizej wrzucam Ci ich zdjecia. Mysle, ze ktorychkolwiek bys nie wybrala, beda dobre, poniewaz roznica miedzy nimi jest wyjatkowo mala.

01 sa bardziej chlodne, aczkolwiek nie wybielaja twarzy.
03 sa cieple, aczkolwiek nie dzialaja jak bronzer, nie przyciemniaja.

Ja bym Ci doradzala 03, poniewaz jesli jestes bardzo blada, te kulki moga ozywic Twoja twarz.

Edytowane przez MdM
Czas edycji: 2016-03-26 o 14:50
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 00:16   #3
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 285
Dot.: Guerlain Meteorites, który dla mnie?

Dziękuję za odpowiedź!! nie mogąc się doczekać na publikacje mego wątku, zadałam pytanie w innym i zrobiłam rozeznanie... Chyba jednak zdecyduje się na 01, ale muszę po prostu odwiedzić perfumerię i wypróbować! Dziękuję również za zdjęcia, oba warianty wyglądają apetycznie, aż trudno uwierzyć, że 03 nie brązuje. Patrząc na zdjęcie wydaje się własnie bardzo brązowa, ale wiem, czytałam, ze własnie na skórze jest niezwykle łagodna i niebrązująca. Chciałabym wszystkie 3 na wypróbowanie w codziennym użytku hahahaha
ula_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 09:01   #4
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Guerlain Meteorites, który dla mnie?

Pomimo iż różnice są prawie nie widoczne dla Ciebie bym wybrała 01 lub tą obecną wersję świąteczną ona właśnie tak ładnie optycznie "ożywia" twarz .
milili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 09:33   #5
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 002
Dot.: Guerlain Meteorites, który dla mnie?

Testy w perfumerii to dobra decyzja Moim zdaniem z kazdych bedziesz zadowolona, bez wzgledu na to, ktore ostatecznie Cie przekonaja
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 13:12   #6
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Guerlain Meteorites, który dla mnie?

Ja jestem typem cieplym i mam o2 fresh oraz limitowana edycje bialych. Kazdy znajdzie wsrod tych kuleczek cos dla siebie
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 16:42   #7
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Guerlain Meteorites, który dla mnie?

Ja np jestem blondynka, ale cere mam jasna, lekko zarozowioną. posiadam meteorki 01, 02, 03 oraz 2 wersje limitowane i moge smialo potwierdzic to co pisza moje poprzedniczki. Roznice sa bardzo niewielkie, wrecz subtelne i po prostu kazdy indywidualnie musi dobrac te kulaski, w ktorych czuje sie najbardziej komfortowo
Poza tym, moim skromnym zdaniem, jak zaczniesz uzywac meteorków, to nie bedziesz chciala juz niczego innego
pozdrawiam i owocnych łowów
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-06, 19:57   #8
SzmaragdowyKotek
Wtajemniczenie
 
Avatar SzmaragdowyKotek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 332
Dot.: Guerlain Meteorites, który dla mnie?

Ja mam bardzo jasną cerę, ale prawie czarne włosy i oczy. Mam chyba 4 albo 5 - 2 "standardowe", resztę z limitowanek. Dla mnie 02 odpada, bo daje efekt prosiaczka na twarzy. Meteorytów 01 używam zimą (też tegorocznej limitowanki - boska) i zeszłorocznej chyba - pięknie uszlachetnia buźkę, powoduje delikatny efekt takiej Królewny Śnieżki. Ja bym to opisała, że policzki wyglądają, jakby były leciutko zmarznięte i opalizujące - piękny efekt! 03 używam wiosną i latem - ocieplają delikatnie, ale nie brązują, a mam bardzo jasną cerę. Jeżeli odrobinkę więcej położysz na policzki, przy bardzo jasnej cerze będziesz wyglądać jeszcze delikatniej, niż "muśnięta słońcem" - po prostu ozłacają buźkę ciepłym blaskiem, przy kilku pociągnięciach więcej na policzkach tworzą właśnie efekt słonka (nie opalenizny). Jeżeli chcesz używać wyłącznie jako pudru - ja przy mojej jasnej cerze mogę troszkę więcej położyć na policzki, fajnie to wygląda - uzyskasz po prostu odświeżenie i przy 01 i tegorocznej limitowance - ochłodzenie karnacji - świetny efekt do chłodnych odcieni różu i cieni, czy błyszczyka, czego tam używasz jeżeli raczej używasz ciepłych odcieni w makijażu - weź 03. Limitowanek innych nie opisuję, bo i tak są niedostępne Podsumowując moje przedmówczynie - z każdych będziesz zadowolona każde dadzą inny efekt, zależy czego oczekujesz

Edytowane przez SzmaragdowyKotek
Czas edycji: 2011-12-07 o 16:26
SzmaragdowyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 00:00   #9
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 285
Dot.: Guerlain Meteorites, który dla mnie?

Kochane jesteście!!! Dzięki za liczne odpowiedzi! Już zakupiłam białe kulki Absolut white na zimę, ale to odsypka, oraz pół opakowania pszczółek A na gwaiazdkę Mikołaj mi kupi te które wybiorę w perfumerii, ale ciągnie mnie w stronę 01, ze względu na te niebieskie kuleczki, wyrównujące ewentualne zaróżowienia cery. Mam gładką buzię, ale czasami lubi się lekko zarumienić na powietrzu Jeszcze ich nie mam, ale już chyba się w nich podkochuje!! Mam kilka takich rzeczy, które kupuję latami i coś mi się wydaje, ze do tej listy kulaski te dołączą
ula_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 19:11   #10
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Guerlain Meteorites, który dla mnie?

No dobra. To teraz pora na mnie.
Szmaragdowy Kotku, Ty chyba wypowiesz sie najszybciej bo widze typ cery zblizony. Ale oczywiscie bede zadowolona rowniez z podpowiedzi innych kobietek
Bardzo jasna cera. ciemna oprawa oczu. Ale niestety cera naczynkowa. takze zaczerwienienia są tu i ówdzie.. niby 01 moga optycznie niwelowac zaczerwienienia... z kolei te brazowe moga ozywic twarz. hmm... gdyby dalo sie tak je polaczyc nie kupujac 2 opakowan...
osobiscie jak narazie bardziej sklaniam sie do 01.
dodam jeszcze, ze kosmetyki kolorowe raczej w chlodnych barwach.
no i jeszcze jedno pytanie... bo wyczytałam w innym wątku troche sprzeczne informacje.
czy meteorytki nadaja sie do mieszanej cery? mozna z powodzeniem zastąpić nimi puder matujacy? czy meteorki na puder?

Edytowane przez brzozka88
Czas edycji: 2012-01-29 o 19:19
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 19:48   #11
SzmaragdowyKotek
Wtajemniczenie
 
Avatar SzmaragdowyKotek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 332
Dot.: Guerlain Meteorites, który dla mnie?

Cytat:
Napisane przez brzozka88 Pokaż wiadomość
No dobra. To teraz pora na mnie.
Szmaragdowy Kotku, Ty chyba wypowiesz sie najszybciej bo widze typ cery zblizony. Ale oczywiscie bede zadowolona rowniez z podpowiedzi innych kobietek
Bardzo jasna cera. ciemna oprawa oczu. Ale niestety cera naczynkowa. takze zaczerwienienia są tu i ówdzie.. niby 01 moga optycznie niwelowac zaczerwienienia... z kolei te brazowe moga ozywic twarz. hmm... gdyby dalo sie tak je polaczyc nie kupujac 2 opakowan...
osobiscie jak narazie bardziej sklaniam sie do 01.
dodam jeszcze, ze kosmetyki kolorowe raczej w chlodnych barwach.
no i jeszcze jedno pytanie... bo wyczytałam w innym wątku troche sprzeczne informacje.
czy meteorytki nadaja sie do mieszanej cery? mozna z powodzeniem zastąpić nimi puder matujacy? czy meteorki na puder?

Wiesz, one jako takie koloru nie dają. Jeżeli wolisz chłodne odcienie, to moim zdaniem wyłącznie 01. One też ożywiają twarz, tylko własnie w chłodnej tonacji, a 03 ocieplają i zdecydowanie nie grają z chłodnym makijażem (wiesz, latem jak najbardziej może być np. z chłodnym turkusowym linerem - super, ale jeżeli mówimy o klasycznym makeupie, to jednak te 03 nie idą w parze z klasycznym chłodnym różem czy pomadką. Jeżeli preferujesz chłodne odcienie, to ja bym wzięła zdecydowanie 01. Ja nie używam meteorków jako samego pudru - mam tłustą cerę, ale bez niespodzianek - używam ich na puder, własnie po to, że by "uszlachetnić" makijaż i dodać buźce trójwymiarowości. Muskam mocniej kości policzkowe, skronie i odrobinkę powieki i łuk brwiowy i delikatnie przeciągam całą twarz - ale na całą buzię to już ilości mikroskopijne. Właśnie po to, żeby dodać twarzy blasku. Chociaż czasem stosowałam też jako sam puder, ale to w ilościach naprawdę minimalnych, żeby się nie świecić jak żarówa. Na tłustej buźce raczej nie liczyłabym na długotrwałe utrwalenie makijażu Dla cery mieszanej/tłustej to jest "upiększacz", a nie puder Mam nadzieję, że pomogłam

Edytowane przez SzmaragdowyKotek
Czas edycji: 2012-01-29 o 19:52
SzmaragdowyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 21:14   #12
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Guerlain Meteorites, który dla mnie?

Szmaragdowy Kotku, dziękuje
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 22:11   #13
SzmaragdowyKotek
Wtajemniczenie
 
Avatar SzmaragdowyKotek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 332
Dot.: Guerlain Meteorites, który dla mnie?

Bardzo proszę więc podsumowując, jeżeli używasz na co dzień różu w chłodnym odcieniu czy błyszczyków w tonacjach różowych, to ja widzę u Ciebie (u siebie zresztą też) tylko 01 03 na lato z neutralnym beżem (wcale nie musi być ciepły) jako błyszczykiem i może być dowolny kolor, również zimny na oczka a meteorki robia wtedy za delikatny ozłacacz, bo bronzer to za dużo powiedziane w zimie ten 03 jak dla mnie żre się strasznie z czymkolwiek zimnym na twarzy, ale w lecie wygląda świetnie właśnie z beżami czy w makeupie monochromatycznym albo z jakimś kolorkiem na oku
SzmaragdowyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 22:50   #14
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Guerlain Meteorites, który dla mnie?

Kiciu, jestes boska dzieki za sugesie cmok, cmok
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 18:21   #15
SzmaragdowyKotek
Wtajemniczenie
 
Avatar SzmaragdowyKotek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 332
Dot.: Guerlain Meteorites, który dla mnie?

Mrrrrau, bardzo proszę
SzmaragdowyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 22:27   #16
20071990
Raczkowanie
 
Avatar 20071990
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 84
Dot.: Guerlain Meteorites, który dla mnie?

01 sa sliczne:P
20071990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 19:57   #17
agnes8991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 14
Dot.: Guerlain Meteorites, który dla mnie?

Hej dziewczynki.
Chodzę za tym cudem już od jakiegoś czasu, czytam opinie na forum ale nie mogę się zdecydować.
Proszę o pomoc.
Blondynka, oczy niebieski, cera jasna (nie opalam jej), skłonna do zaczerwienienia gdy się zestresuje lub spocę. Cera naczynkowa troszkę.

Oczekiwany efekt przeze mnie to:
Latem ożywienie buzi aby troszkę była cieplejsza gdyż buzię mam latem bladą a skórę opaloną.
Zimą chciałabym przykryć zaczerwienienia powstałe przez zimne powietrze. oraz ożywić ją.
Proszę o pomoc
Na zimę zastanawiam się nad 1.
Na lato nad 3.
Ciekawi mnie również wersja limitowana mroźna.
Z tego co przeczytałam rozumiem iż Meteorytyki występują w 3 kolorach standardowych + co roku wychodząca wersja limitowana?
Pozdrawiam
Agnieszka
agnes8991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.