Makijaż permanenty na brwiach (moich) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-16, 20:24   #1
Lyte
FiYolka
 
Avatar Lyte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35

Makijaż permanenty na brwiach (moich)


Nie znalazłam na forum wizazu podobnego tematu odnośnie brwi na typowo trudnych brwiach- stale rosnących.

Widziałam u niektórych kobiet, młodych dziewcząt bardzo podkreslone brwi, wrećz czarne krucze, czasami widzę nie naturalne lecz jakies szare (grafitowe?) lub zamiast "włosów" to kredkę, tatuaż? nie wiem, ale wygląda to dosyc perfekcyjnie, nie powiem podkreśla to oczy, ich spojrzenie.

Ja też bym chciała miec takie wyregulowane, skorygowane, brązowe aby pasowaly do piwnych oczu, ale chyba to tylko marzenie , bo nawet jeśli bym poszła do kosmetyczki i mi ładnie by wydepilowała, ale zaczną mi mini włoski rosnąć i tak w kółko i to bardzo mnie męczy!!
To jest jeden z moich największych kompleksów - odrastające brwi!!!!

Dziwna moda sie zrobiła na brwi takie typowe CZARNE idealne , ale bez przesady, niektorymi to po prostu nie pasuję .
Nieraz sie na mnie dziewczyny tak patrzały na moje brwi,a potem na ucho i a ja sobie myslałam "tak maja idealne, to będa sie krzywo patrzeć, bo ja nie mam idealnych" lub czasami dostaje dziwne komentarze pod zdjęciami na portalach szczególnie brwi, aż tak bardzo sie bym nie przejmowała, lecz czuję nad oczami ilość i gęstość moich brwi

Szczególnie jak po tygodniu widze te małe ciurki po tygodniu to zdarzy mi się, że zamiast te odrastające wyrwac to nagle większej części brwi nie mam nie mam wyczucia punktu..

Czy coś mogę zrobic, aby tego kompleksu sie pozbyć??
Lyte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-16 21:24:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.