Krem nawilżający !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-03, 17:37   #1
wpotrzebiee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 8
Unhappy

Krem nawilżający !!!


Witam Bardzo proszę o rady, pomoc i polecenia w sprawie mojej silnie łojotokowej cery w strefie T, zmęczonej i wysuszonej od dość silnych maści i kremów od dermatologa, ale wciąż przetłuszczającej się. Mam 17 lat, jestem dziewczyną i od 13 roku życia walczę z trądzikiem i niedoskonałościami. 90 % rzeczy , których używałam powodowało zapchanie, a w rezultacie ponowne walczenie z niedoskonałościami. Po użyciu pudru, pomimo tłustości podkreślają się ciągle suche skórki (nie zależy jakiego pudru używam). Zanim kupię jakikolwiek kosmetyk czytam o nim bardzo dużo opinii, żeby nie spowodował pogorszenia stanu skóry, ale dalej nie potrafię znaleźć czegoś odpowiedniego. Bardzo proszę, polećcie mi kremiki, które dobrze nawilżą (tego teraz potrzebuję), ale będą bezpieczne dla tego rodzaju skóry. Dodam, że na policzkach skóra jest normalna, może trochę w stronę przesuszonej. Jeśli macie jakieś rady jak pielęgnować ten rodzaj cery to będę bardzo wdzięczna, bo sama już straciłam siły i nadzieję na poprawę

Edytowane przez wpotrzebiee
Czas edycji: 2017-06-03 o 17:40
wpotrzebiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-04, 17:04   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Krem nawilżający !!!

Cytat:
Napisane przez wpotrzebiee Pokaż wiadomość
Witam Bardzo proszę o rady, pomoc i polecenia w sprawie mojej silnie łojotokowej cery w strefie T, zmęczonej i wysuszonej od dość silnych maści i kremów od dermatologa, ale wciąż przetłuszczającej się. Mam 17 lat, jestem dziewczyną i od 13 roku życia walczę z trądzikiem i niedoskonałościami. 90 % rzeczy , których używałam powodowało zapchanie, a w rezultacie ponowne walczenie z niedoskonałościami. Po użyciu pudru, pomimo tłustości podkreślają się ciągle suche skórki (nie zależy jakiego pudru używam). Zanim kupię jakikolwiek kosmetyk czytam o nim bardzo dużo opinii, żeby nie spowodował pogorszenia stanu skóry, ale dalej nie potrafię znaleźć czegoś odpowiedniego. Bardzo proszę, polećcie mi kremiki, które dobrze nawilżą (tego teraz potrzebuję), ale będą bezpieczne dla tego rodzaju skóry. Dodam, że na policzkach skóra jest normalna, może trochę w stronę przesuszonej. Jeśli macie jakieś rady jak pielęgnować ten rodzaj cery to będę bardzo wdzięczna, bo sama już straciłam siły i nadzieję na poprawę
Co masz na myśli pod "silnie łojotokowa"? Jak często musisz matowić skórę, żeby się nie błyszczała?
Skoro chodziłaś do lekarzy, to czy ustalono przyczynę tego trądziku i łojotoku?
Sam krem nic Ci tu nie pomoże.
Przesuszenie w takich przypadkach bywa wywołane najczęściej zbyt wysuszającymi kosmetykami, łojotok też jest zresztą często przez to samo wywołany. Potrzebne jest przyjrzenie się całościowo pielęgnacji począwszy od etapu mycia.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-04 18:04:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.