rejs na podróż poślubną - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-14, 19:31   #1
zullu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 8

rejs na podróż poślubną


Witam wszystkie wizazystki. Wybieramy sie z narzeczonym w podroz poslubna w rejs po Morzu Śródziemnym. Jest to nasza pierwsza taka wyprawa. Czy ktoras z Was ma moze jakies doswiadczenia? Jaka kajute najlepiej wybrac? Czy choroba morska daje sie we znaki? Z ktora firma i jakim statkiem najlepiej plynac? Wszystko co Wam sie nasunie....
zullu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 18:36   #2
zullu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 8
Dot.: rejs na podróż poślubną

pozwole sobie podbic watek..prosze wizazystki o pomoc ((((
zullu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 19:19   #3
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Dot.: rejs na podróż poślubną

tez marzy nam sie taki rejs w ramach podrozy poslubnej... ale ja chce zobaczyc Dubaj
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 19:25   #4
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: rejs na podróż poślubną

Cytat:
Napisane przez zullu Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizazystki. Wybieramy sie z narzeczonym w podroz poslubna w rejs po Morzu Śródziemnym. Jest to nasza pierwsza taka wyprawa. Czy ktoras z Was ma moze jakies doswiadczenia? Jaka kajute najlepiej wybrac? Czy choroba morska daje sie we znaki? Z ktora firma i jakim statkiem najlepiej plynac? Wszystko co Wam sie nasunie....

oo jak Ci zazdroszcze napewno bedzie cudownie
domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 19:31   #5
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Dot.: rejs na podróż poślubną

Moze ktos nam doradzi, co, gdzie i jak?
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 19:37   #6
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: rejs na podróż poślubną

Cytat:
Napisane przez zullu Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizazystki. Wybieramy sie z narzeczonym w podroz poslubna w rejs po Morzu Śródziemnym. Jest to nasza pierwsza taka wyprawa. Czy ktoras z Was ma moze jakies doswiadczenia? Jaka kajute najlepiej wybrac? Czy choroba morska daje sie we znaki? Z ktora firma i jakim statkiem najlepiej plynac? Wszystko co Wam sie nasunie....
Moim zdaniem wybierając się w rejs powinnaś wiedzieć wcześniej o tym, czy masz chorobę morską ty lub narzeczony. Nie byłoby zbyt miło dowiedziec się o tym w trakcie
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 11:59   #7
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: rejs na podróż poślubną

wprawdzie rejsu jeszcze nie przezylam, ale co nieco sie ostatnio nimi inrteresowalam. chcielismy (ok, ja chcialam ) rowniez w podroz poslubną wybrac sie w rejs po karaibach. czytalam duzo, ogladalam wiele ofert. dlaczego nic nie wypalilo? wiekszosc (prawie wszystkie) wypraw zaczynala sie w stanach na florydzie. nie mam wizy, a nie mam ochoty sie o nia starac, wiec wyprawa musiala zostac zastapiona urlopem na dominikanie.

co do oferty. wiem, ze do morzu srodziomnym (jak i polwysep arabski) plywaja AIDY. statek jest niemieckojezyczny, dosc drogi (to dlatego, ze napoje i napiwki sa wliczone w cene). na innych statkach obowiazkowo sa odciagane napiwki i sa one dosc wysokie.
statki plywaja noca, rankiem cumuja w wybranych portach. mozna wyjsc (nie trzeba) i zwiedzac okolice. kabine najlepiej wybrac ta z zewnetrzna (z oknem), choc sa one oczywiscie drozsze od wewnetrznych. stroje?? to zalezy jaki statek. badz jednak pzrygotowana na oficjalne stroje, wrecz wieczorowe. zakaz krotkich spodenek dla mezczyzn!!! na AIDZIE jest luzniej, poniewaz przewazaja mlodzi (30-50lat) ludzi. na innych statkach musisz sie liczyc z tym, ze bedziecie jednymi z najmlodszych, poniewaz rejsy to ulubiony styl wypoczynku starszych, bogatych obywateli.

w razie pytan sluze pomoca.
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-20, 19:30   #8
zullu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 8
Dot.: rejs na podróż poślubną

dziekuje za pomoc )) podejlismy juz decyzje i wybieramy sie statkiem orient queen linia louis cruise lines, wybralismy kabine zewnetrzna premium. wiem tylko tyle ze rozni sie od standard tym ze jest na wyzszym pokladzie. ale nie wiem czy to jedyna roznica)) co do choroby morskiej...to coz....nie mamy pojecia czy ja mamy)) niby w samochodzie nigdy nie mielismy sensacji, ale czy mozna to porownac do statku, nie wiem. wczesniej mam w planach oczywiscie zaopatrzyc sie w aptece w jakis specyfik ) cala rodzina oczywiscie sie z nas smieje, ze na wyscigi bedziemy biegac do kajuty i tyle bedzie z naszej podrozy poslubnej ale my jestesmy dobrej mysli ) mam nadzieje ze rejsik sie uda bo w planie sa wspaniale wyspy greckie i stambul))) dziekuje wszystkim za pomoc no i oczywiscie jestem otwarta na wszystkie porady))
zullu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 20:26   #9
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Dot.: rejs na podróż poślubną

Cytat:
Napisane przez zullu Pokaż wiadomość
dziekuje za pomoc )) podejlismy juz decyzje i wybieramy sie statkiem orient queen linia louis cruise lines, ))
A napisalabys cos wiecej o tym statku...? ile kosztuje ten rejs i skad odplywa statek? Bardzo mnie (nas ) interesuje
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 15:40   #10
zullu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 8
Dot.: rejs na podróż poślubną

Jasne z mila checia. wylot jest z katowic do aten, tam jeden nocleg i transfer w pireusie. potem wg planu wycieczki jest: stambul mykonos, patmos, kusadasi,rodos, kreta,santorini i wracamy do pireusu ))na temat statku niezbyt wiele wiem tyle co ze stron internetowych linii louis - to jak ktos ma ochote moze wpisac w google. koszt calej wycieczki jest okolo 13 000zl za 2 osoby z przelotami wlacznie. nie wliczone sa jedynie koszta poszczegolnych wycieczek, wiec sadze ze do 20 tys sie zamkniemy razem z prezentami dla najblizszych koszt ten jest jednak z promocji ktora obowiazywala w maju, wiec nie wiem jak na dzien dzisiejszy jakby jakies jeszcze pytanka to sluze
zullu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 19:22   #11
Dobrusia1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6
Dot.: rejs na podróż poślubną

Ja dwa lata temu byłam w takiej podróży. Mąż w ramach niespodzianki zabrał mnie w rejs po karaibach. Piękna woda, bajeczna przyroda, różnorodność kulturowa, tego nie da się opisać. Co do samych rejsów szukaliśmy ich na stronie [ciach] bo tam ceny były najniższe.

Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2013-07-12 o 08:35
Dobrusia1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-12, 07:51   #12
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: rejs na podróż poślubną

Ja także byłam na rejsie - też podróż poślubna Rejs po zachodniej części m. Śródziemnego. Do dziś wspominam ten wyjazd jako jedne z najlepszych wakacji
My mieliśmy kajutkę z balkonem i taką będę Ci najbardziej polecać. Kajuty są sporych rozmiarów - jak normalne pokoje hotelowe. Na statkach masz możliwość zamówienia śniadania do pokoju, my tak robiliśmy i rano jedliśmy śniadania na balkonie z widokiem np. na z zbliżającą się Maltę.
Co do choroby morskiej - nie ma się czego obawiać, statki są tak duże, ze nie czuć na nich w ogóle bujania.
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-21, 09:15   #13
annaannaanna123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 2
Dot.: rejs na podróż poślubną

Ja już byłam na rejsie kilkukrotnie. Niezapomniane wrażenia. Polecam gorąco!
annaannaanna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-21 10:15:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:23.