Seriale cz. IV - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-04, 22:12   #751
201805091331
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 663
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Też wolę seriale od filmów Chociaż ostatnio udało mi się znaleźć kilka dobrych filmów, ale to raczej produkcje sprzed kilku lat. Jak ktoś chce to mogę podać.
Też wolę seriale ale poproszę o tytuły filmów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201805091331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 09:46   #752
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Też wolę seriale od filmów Chociaż ostatnio udało mi się znaleźć kilka dobrych filmów, ale to raczej produkcje sprzed kilku lat. Jak ktoś chce to mogę podać.
Także poproszę tytuły

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 10:05   #753
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ironia89 Pokaż wiadomość
Też wolę seriale ale poproszę o tytuły filmów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Także poproszę tytuły

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Proszę bardzo

Bogowie ulicy
Obłęd
Miasto boga
Zwierzęta nocy
Contratriempo
Split
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
Mandarynki
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 17:17   #754
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 765
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Proszę bardzo

Bogowie ulicy
Obłęd
Miasto boga
Zwierzęta nocy
Contratriempo
Split
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
Mandarynki
[BDobrze się kłamie w miłym towarzystwie ][/B] oglądałam i polecam oraz Zwierzęta nocy też jest dobry, resztę musze oblukać
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 20:09   #755
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Seriale cz. IV

Oglądałam na Netlifxie Black Mirror i pokazuje mi ciągle ,,oglądaj dalej'', chociaż mam wszystko obejrzane. Nie wiem co jest?
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 08:09   #756
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Seriale cz. IV

Polecam dwa 4-odcinkowe brytyjskie seriale, typowe na jedno posiedzenie popołudnie i wieczór
Little Boy Blue - oparta na faktach, słynna historia zabicia małego chłopca i trudnego dochodzenia.
Trust Me - miniserial medyczny. Historia pielęgniarki, która posługując się cudzymi dokumentami zaczyna wykonywać zawód lekarza.
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 09:49   #757
spiniaa
Rozeznanie
 
Avatar spiniaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 847
Dot.: Seriale cz. IV

Polecam Black Sails jak ktos jeszcze nie ogladal, zaczelam wczoraj i juz skonczylam sezon. Mam nadzieje ze nic nie zepsuja i nastepne sezony beda jeszcze lepsze
spiniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-06, 11:15   #758
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 765
Dot.: Seriale cz. IV

[/B]
Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Polecam dwa 4-odcinkowe brytyjskie seriale, typowe na jedno posiedzenie popołudnie i wieczór
Little Boy Blue - oparta na faktach, słynna historia zabicia małego chłopca i trudnego dochodzenia.
Trust Me - miniserial medyczny. Historia pielęgniarki, która posługując się cudzymi dokumentami zaczyna wykonywać zawód lekarza.
Trust me - oglądałam dobry serial, na wet nie pomyślałam, że w dzisiejszych czasach ludzie są tak naiwni.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-07, 09:05   #759
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 765
Dot.: Seriale cz. IV

Wczoraj dokończyłam Bez lęku serial dobry, może będzie 2 sezon
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-07, 09:34   #760
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez spiniaa Pokaż wiadomość
Polecam Black Sails jak ktos jeszcze nie ogladal, zaczelam wczoraj i juz skonczylam sezon. Mam nadzieje ze nic nie zepsuja i nastepne sezony beda jeszcze lepsze
Będą jeszcze lepsze ten serial rozwija się z czasem tylko lepiej. Aż żal, że miał tylko 4 sezony.

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
Oglądałam na Netlifxie Black Mirror i pokazuje mi ciągle ,,oglądaj dalej'', chociaż mam wszystko obejrzane. Nie wiem co jest?
Bo ułożyli sezony od najnowszego do najstarszego zamiast odwrotnie.

A w temacie 4 sezony Black Mirror to bardzo mi się podobał.

Na Netflixie obejrzałam też bardzo udany belgijski serial kryminalny Hotel Beau Séjour - trzymał w napięciu przez cały czas, mylą się tropy i niemal do końca nie odgadłam sprawcy (dopiero pod sam koniec zaczęłam się domyślać). Polecam - bardzo dobrze się ogląda.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-07, 16:09   #761
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Seriale cz. IV

Kurczę, a mi jakoś 4 sezon "Black Mirror" nie podszedł Właśnie obejrzałam ten odcinek o roboto-psie i co to ma być w ogóle? Chyba po raz pierwszy przy tym serialu ciągle sprawdzałam ile zostało do końca. Ale odcinki drugi i czwarty bardzo mi się podobały.

Skończyłam "Dark" i ten klimat jest wyjątkowy. Chcę już drugi sezon! Teraz zaczęłam "Dom z papieru", wszyscy zachwalali i faktycznie, bardzo dobry, wciaga niesamowicie
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-07, 16:23   #762
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Kurczę, a mi jakoś 4 sezon "Black Mirror" nie podszedł Właśnie obejrzałam ten odcinek o roboto-psie i co to ma być w ogóle? Chyba po raz pierwszy przy tym serialu ciągle sprawdzałam ile zostało do końca. Ale odcinki drugi i czwarty bardzo mi się podobały.
Ten odcinek był najsłabszy w sezonie, ale w każdym sezonie jest odcinek nawiązujący do wizji postapo. Mi się kojarzył z okropnym owadem bardziej niż z psem
Dla mnie najlepsze odcinki z 4 sezonu to 1 odc. (rewelacja) , 6 odc. (aż ciarki przechodziły), 2, 4 i 3 (ponownie aż ciarki przechodziły).
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-07, 17:15   #763
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Ten odcinek był najsłabszy w sezonie, ale w każdym sezonie jest odcinek nawiązujący do wizji postapo. Mi się kojarzył z okropnym owadem bardziej niż z psem
Dla mnie najlepsze odcinki z 4 sezonu to 1 odc. (rewelacja) , 6 odc. (aż ciarki przechodziły), 2, 4 i 3 (ponownie aż ciarki przechodziły).
Tyle że 1 i 3 to zwykła powtórka z rozrywki, a "BM" przyzwyczaił nas do czegoś innego. Dobrze się oglądało, ale nie było żadnego większego wrażenia - jeśli chodzi o pamięć, to dużo bardziej podobał mi się odcinek z któregoś z poprzednich sezonów, o parze, której takie urządzenie niszczy związek. Pamiętam, że wtedy dużo o tym myślałam i taka perspektywa wydała mi się przerażająca. Podobne wrażenie zrobił na mnie odcinek drugi w tej serii. A reszta tak ot, fajne, ale bez szału.

Odcinek szósty dopiero przede mną, z opisu zapowiada się interesująco
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-07, 17:59   #764
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Seriale cz. IV

Ja jestem tak przeokrutnie zawiedziona nowym sezonem Black Mirror, drugi odcinek to dla mnie kompletna pomyłka, piąty przez ten motyw z psami bardziej śmieszy, niż przeraża, choć podobala mi się końcówka (choć ja ją widzę inaczej, bo internety stwierdziły, że oni chcieli te zabawki odzyskać, ja uważam, że to było kilka żyć straconych całkowicie bezsensownie)
Jedyny odcinek który trzymał poziom dwóch pierwszych sezonów to szósty.
Więcej skupienia się na ciekawych historiach, mniej na rzucaniu easter eggów na każdym możliwym kroku (poza szóstym odcinkiem, gdzie siłą rzeczy mialo to sens)
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-07, 18:17   #765
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Seriale cz. IV

Obejrzalam Glacé i bardzo mi sie podobalo, czekam na drugi sezon.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-07, 19:23   #766
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 765
Dot.: Seriale cz. IV

Właśnie oglądam 1 odcinek Las na ale kino plus, zobaczymy czy dobry.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-07, 19:28   #767
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Polecam dwa 4-odcinkowe brytyjskie seriale, typowe na jedno posiedzenie popołudnie i wieczór
Little Boy Blue - oparta na faktach, słynna historia zabicia małego chłopca i trudnego dochodzenia.
Trust Me - miniserial medyczny. Historia pielęgniarki, która posługując się cudzymi dokumentami zaczyna wykonywać zawód lekarza.
Trust me - skończyłam dzisiaj. Również polecam
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-07, 19:49   #768
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Ja jestem tak przeokrutnie zawiedziona nowym sezonem Black Mirror, drugi odcinek to dla mnie kompletna pomyłka, piąty przez ten motyw z psami bardziej śmieszy, niż przeraża, choć podobala mi się końcówka (choć ja ją widzę inaczej, bo internety stwierdziły, że oni chcieli te zabawki odzyskać, ja uważam, że to było kilka żyć straconych całkowicie bezsensownie)
Jedyny odcinek który trzymał poziom dwóch pierwszych sezonów to szósty.
Więcej skupienia się na ciekawych historiach, mniej na rzucaniu easter eggów na każdym możliwym kroku (poza szóstym odcinkiem, gdzie siłą rzeczy mialo to sens)
Za mną w końcu całość (nie wiem dlaczego wydawało mi się, że będzie siedem odcinków) i też jestem rozczarowana, sezon widocznie gorszy od poprzednich. Najlepszy odcinek wg mnie to czwarty, później 2 i 6, reszta - nic specjalnego. Już pisałam, że każdy odcinek "Black Mirror" zawsze był dla mnie jakąś inspiracją do, choćby banalnych, przemyśleń. Ten sezon "spłynął" po mnie - gdyby to był początek, to raczej przygody z tym serialem bym nie kontynuowała. Obejrzane-zaliczone
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-07, 21:05   #769
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Proszę bardzo

Bogowie ulicy
Obłęd
Miasto boga
Zwierzęta nocy
Contratriempo
Split
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
Mandarynki
Dziękuję ⚘ niektóre widziałam, ale resztę z chęcią obejrzę

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-08, 03:24   #770
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Za mną w końcu całość (nie wiem dlaczego wydawało mi się, że będzie siedem odcinków) i też jestem rozczarowana, sezon widocznie gorszy od poprzednich. Najlepszy odcinek wg mnie to czwarty, później 2 i 6, reszta - nic specjalnego. Już pisałam, że każdy odcinek "Black Mirror" zawsze był dla mnie jakąś inspiracją do, choćby banalnych, przemyśleń. Ten sezon "spłynął" po mnie - gdyby to był początek, to raczej przygody z tym serialem bym nie kontynuowała. Obejrzane-zaliczone
Też ten sezon jakoś mnie nie ruszył. Arkangel i USS Callister były niezłe, ale nie dały mi tak do myślenia, jak odcinki w poprzednich sezonach. Reszta.... ble.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 07:52   #771
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Seriale cz. IV

Szczerze mówiąc ja zaczęłam oglądać Black Mirror dopiero niedawno, oglądam odcinek za odcinkiem i wg mnie z każdym sezonem jest gorzej i powtarzają wcześniejsze schematy. Pierwszy sezon był świetny, drugi w porządku, teraz oglądam trzeci i już mnie tak nie zachwyca. Jedyny odcinek, który dał mi do myślenia to ten z żołnierzami strzelającymi do gnid.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 12:57   #772
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 765
Dot.: Seriale cz. IV

Ja wczoraj obejrzałam Las i miałam wrażenie, że gdzieś już coś podobnego widziałam, później mi się przypomniało, że w The Loch jest podobnie.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 14:11   #773
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Tyle że 1 i 3 to zwykła powtórka z rozrywki, a "BM" przyzwyczaił nas do czegoś innego. Dobrze się oglądało, ale nie było żadnego większego wrażenia - jeśli chodzi o pamięć, to dużo bardziej podobał mi się odcinek z któregoś z poprzednich sezonów, o parze, której takie urządzenie niszczy związek. Pamiętam, że wtedy dużo o tym myślałam i taka perspektywa wydała mi się przerażająca. Podobne wrażenie zrobił na mnie odcinek drugi w tej serii. A reszta tak ot, fajne, ale bez szału.
Jeśli chodzi i 1 odc. to doceniłam go, jak mój kolega - wieloletni gracz komputerowy - wytłumaczył mi trochę kwestii, bo w tym odcinku jest pełno kwestii, które chyba tylko osoby znające się na grach komputerowych wyłapały - tu nie chodziło o pamięć -Podobało mi się też nawiązanie do seriali z lat 80 w styli Star Trek - zabawne.
W 3 odcinku rzeczywiście już kwestia pamięci, ale powiem szczerze wizja przeszukiwania pamięci dla celów dowodowych dla sądu czy innych czynności prawnych (w tym wypadku ubezpieczyciela) dla mnie była bardzo ciekawa (nawet z przyczyn zawodowych) i przerażająca. Osobiście uważam, że dowód uzyskany z pamięci świnki morskiej nie mógłby stanowić dowodu - każdy obrońca by to podniósł ale to już kwestia na inną dyskusję.
Inna sprawa, że np. w polskim prawie karnym podejrzany/oskarżony ma prawo odmówić zeznań, a nawet kłamać bez konsekwencji - to prawo w świetle techniki z tego docinka byłoby całkowicie naruszone. Ciekawa kwestia.
Wspomniany przez Ciebie odcinek ze starych sezonów o parze, której związek się rozpadł jest jednym z moich ulubionych

Mi się sezon podobał, za wyjątkiem odcinka z psem/robakiem, ale ja uwielbiam scfi i wszystkie te wizje bardzo do mnie przemawiają.
Nie jestem zawiedziona.
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2018-01-08 o 14:15
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 14:15   #774
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Seriale cz. IV

Ależ oczywiście, że w pierwszym odcinku nie chodziło o pamięć - pisałam o odcinku "Krokodyl", w którym spapugowano ten motyw z wcześniejszych sezonów. Odcinek pierwszy jest dla mnie kalką odcinka świątecznego (zwłaszcza tego motywu z klonem zawiadującym domem), dlatego nie zrobił na mnie wrażenia, niezależnie od otoczki, to już było. Naprawdę nie trzeba mi tłumaczyć takich oczywistych rzeczy, z "wyłapywaniem" nie mam na szczęście żadnych problemów
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 14:20   #775
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Ależ oczywiście, że w pierwszym odcinku nie chodziło o pamięć - pisałam o odcinku "Krokodyl", w którym spapugowano ten motyw z wcześniejszych sezonów. Odcinek pierwszy jest dla mnie kalką odcinka świątecznego (zwłaszcza tego motywu z klonem zawiadującym domem), dlatego nie zrobił na mnie wrażenia, niezależnie od otoczki, to już było. Naprawdę nie trzeba mi tłumaczyć takich oczywistych rzeczy, z "wyłapywaniem" nie mam na szczęście żadnych problemów
nie miałam nic złego na myśli

z kalką to zależy jak patrzeć. Bo w odcinku świątecznym chodziło troszkę o coś innego, tutaj te osoby uwięzione w statku zostały sklonowane do gry - przecież istniały nadal ich wersje w rzeczywistym świecie, a w tej grze to były klony. Choć pewne podobieństwa można też zauważyć.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 17:00   #776
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
nie miałam nic złego na myśli

z kalką to zależy jak patrzeć. Bo w odcinku świątecznym chodziło troszkę o coś innego, tutaj te osoby uwięzione w statku zostały sklonowane do gry - przecież istniały nadal ich wersje w rzeczywistym świecie, a w tej grze to były klony. Choć pewne podobieństwa można też zauważyć.
Z tego, co pamiętam, tam też normalne wersje istniały i miały się dobrze. Ale zostawmy już "BM", znowu mam chętkę na jakiś "zwyczajny" serial, skończył mi się "Mad Men" i pustka Bo "Dom z papieru" to jednak nie do końca to, czego szukam w serialach. Widziałam, że lada dzień na Netflixie będzie nowy sezon "Rity", lubiłam ten serial, ale to za mało
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 17:19   #777
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Seriale cz. IV

Pojutrze nowe odcinki This is us i The Fosters
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 17:37   #778
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 765
Dot.: Seriale cz. IV

Obejrzałam kiedyś dwa może trzy odcinki "BM" i jakoś mnie nie wkręciło
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 18:37   #779
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Seriale cz. IV

Aktualnie też nie mam co oglądać, mam tylko 3 sezon Gomorry, ale oprócz takich klimatów potrzebuje jeszcze innych seriali - rozważam najnowszy sezon Archiwum X
BM mi się podobało, ale ja kocham scfi - moje klimaty i bardzo żałuję, że nie mam dostępu do seriali z Amazona, bo tam leci serial na podstawie twórczości klasyka scfi czyli Philipa K. Dicka:
http://www.imdb.com/title/tt5711280/
chętnie bym obejrzała
Mam też ochotę na dobry serial obyczajowy dla dorosłych (żadne nastoletnie ani young adult), ale tutaj to posucha straszna.
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2018-01-08 o 18:39
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 20:08   #780
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Seriale cz. IV

Ja chyba wrócę do "This is us", bo chyba z tego sezonu nie widziałam żadnego odcinka, ale to nie jest żadne moje wielkie zauroczenie, taki ot serial do obejrzenia, bez wrażeń. Dodatkowo denerwują mnie te wątki z przeszłości, panujący tu kult dzieci jest nie w moim stylu, wolę seriale o singlach albo ludziach mniej zajętych rodziną
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-26 19:19:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.