Panny Młode 2020 cz. III - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-09, 15:54   #661
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja zmieniałam ustawienie stolow i usadzenie w samym tym tygodniu chyba 4 razy. A w poprzednim też chyba z 2

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak nie wyślą to chce zwrot kasy i chyba wydrukuje stoły mi nakleje za te co są...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 12:48   #662
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Uff, w końcu udało mi się Was nadrobić

Serdecznie gratuluję wszystkim nowym Pannom Młodym Dużo miłości Wyglądałyście przepięknie

Nam minęło już 2 miesiące od ślubu W tym tygodniu wybieram się po odbiór swojego nowego dowodu osobistego.

Nadal nie zrobiliśmy sobie sesji poślubnej i w tym roku pewnie już nie zrobimy Marzyły mi się zdjęcia na tle jesiennych Bieszczad. Za tydzień idę na paznokcie i w sobotę moglibyśmy coś podziałać ale zapowiedział się teść z wizytą więc

Poza tym dwa tygodnie temu okazało się, że w połowie listopada siostra tżta bierze ślub. Wyskoczyli z tym jak Filip z konopi. 10 lat w związku, bez zaręczyn, ona w 3-ciej ciąży i nagle zapragnęli się pobrać
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023

Edytowane przez gothka152
Czas edycji: 2020-10-10 o 13:16
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 12:59   #663
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Nie jesteś pozytywnie nastawiona do tego ślubu? Może po prostu chcą sobie ułatwić formalności dzieciowo-spadkowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 13:15   #664
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Nie jesteś pozytywnie nastawiona do tego ślubu? Może po prostu chcą sobie ułatwić formalności dzieciowo-spadkowe.
Nie jestem i szczerze mówiąc- nie mam ochoty iść na ten ślub Czuję trochę niesmak na myśl o uczestnictwie w ślubie kościelnym ludzi, których życie ma niewiele wspólnego z prawdziwą wiarą i z czym specjalnie się nie kryją. Ich sprawa, ich decyzja i mi nic do tego, ale po prostu drażni mnie taka hipokryzja i przysięganie przed ołtarzem bo ,,tak trzeba/co ludzie powiedzą/wszyscy biorą w kościele/cywilny to nie ślub." Przyszły pan młody już raz przysięgał miłość aż po grób.

Od czasu zaręczyn miałam z tą siostrą tżta kilka niefajnych sytuacji (które -jak mniemam- wynikały z zazdrości). Na dwa tygodnie przed ślubem potrafiła mnie zapytać, jakie nazwisko noszę Gdzie jestem z tżtem 4 lata i niemal od początku miała mnie w znajomych na fb

Czarę goryczy przepełnił fakt, że pojawili się na naszym ślubie na zaledwie 4 godziny, z czego połowę czasu byli nieobecni, bo poszli sobie na rodzinny spacer na lody Dla mnie to było totalne olanie tematu i niejako brak szacunku. To nie był rodzinny, niedzielny obiadek, tylko ślub jej brata.

Generalnie z perspektywy czasu uważam, że jednak trzeba było pozostać przy pierwotnym planie ślubu z samymi świadkami
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 13:45   #665
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Nie jestem i szczerze mówiąc- nie mam ochoty iść na ten ślub Czuję trochę niesmak na myśl o uczestnictwie w ślubie kościelnym ludzi, których życie ma niewiele wspólnego z prawdziwą wiarą i z czym specjalnie się nie kryją. Ich sprawa, ich decyzja i mi nic do tego, ale po prostu drażni mnie taka hipokryzja i przysięganie przed ołtarzem bo ,,tak trzeba/co ludzie powiedzą/wszyscy biorą w kościele/cywilny to nie ślub." Przyszły pan młody już raz przysięgał miłość aż po grób.



Od czasu zaręczyn miałam z tą siostrą tżta kilka niefajnych sytuacji (które -jak mniemam- wynikały z zazdrości). Na dwa tygodnie przed ślubem potrafiła mnie zapytać, jakie nazwisko noszę Gdzie jestem z tżtem 4 lata i niemal od początku miała mnie w znajomych na fb



Czarę goryczy przepełnił fakt, że pojawili się na naszym ślubie na zaledwie 4 godziny, z czego połowę czasu byli nieobecni, bo poszli sobie na rodzinny spacer na lody Dla mnie to było totalne olanie tematu i niejako brak szacunku. To nie był rodzinny, niedzielny obiadek, tylko ślub jej brata.



Generalnie z perspektywy czasu uważam, że jednak trzeba było pozostać przy pierwotnym planie ślubu z samymi świadkami
Ale wiesz, u mnie kuzynoztwo tz też zachowywało się fatalnie (wychowywali się razem od małego, w jednej wsi, po sąsiedzku w domu), ciągle praktycznie siedzieli przed salą, normalnie tz musiał ich kilka razy prosić, żeby wrócili na salę, bo wynosili alkohol przed sale i sobie siedzieli na ławkach z wódka i sokami, a na sali pustka nie to, że oni się nie widzieli długo, więc chcieli na spokojnie pogadać, bo nadal mieszkają w jednej wsi po sąsiedzku i widzą się codziennie.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 14:24   #666
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ale wiesz, u mnie kuzynoztwo tz też zachowywało się fatalnie (wychowywali się razem od małego, w jednej wsi, po sąsiedzku w domu), ciągle praktycznie siedzieli przed salą, normalnie tz musiał ich kilka razy prosić, żeby wrócili na salę, bo wynosili alkohol przed sale i sobie siedzieli na ławkach z wódka i sokami, a na sali pustka nie to, że oni się nie widzieli długo, więc chcieli na spokojnie pogadać, bo nadal mieszkają w jednej wsi po sąsiedzku i widzą się codziennie.
Dla mnie to też jest słabe
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 14:57   #667
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Nie jestem i szczerze mówiąc- nie mam ochoty iść na ten ślub Czuję trochę niesmak na myśl o uczestnictwie w ślubie kościelnym ludzi, których życie ma niewiele wspólnego z prawdziwą wiarą i z czym specjalnie się nie kryją. Ich sprawa, ich decyzja i mi nic do tego, ale po prostu drażni mnie taka hipokryzja i przysięganie przed ołtarzem bo ,,tak trzeba/co ludzie powiedzą/wszyscy biorą w kościele/cywilny to nie ślub." Przyszły pan młody już raz przysięgał miłość aż po grób.

Od czasu zaręczyn miałam z tą siostrą tżta kilka niefajnych sytuacji (które -jak mniemam- wynikały z zazdrości). Na dwa tygodnie przed ślubem potrafiła mnie zapytać, jakie nazwisko noszę Gdzie jestem z tżtem 4 lata i niemal od początku miała mnie w znajomych na fb

Czarę goryczy przepełnił fakt, że pojawili się na naszym ślubie na zaledwie 4 godziny, z czego połowę czasu byli nieobecni, bo poszli sobie na rodzinny spacer na lody Dla mnie to było totalne olanie tematu i niejako brak szacunku. To nie był rodzinny, niedzielny obiadek, tylko ślub jej brata.

Generalnie z perspektywy czasu uważam, że jednak trzeba było pozostać przy pierwotnym planie ślubu z samymi świadkami
Rozumiem. Kiepskie zachowanie.
A planują tradycyjne wesele?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-12, 10:11   #668
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Czesc dziewczyny my już po było cudownie, bosko. Msza - przepiękna, wesele petarda. Mega się bałam jak to będzie przy 30 osobach. I wiecie co? Tylko 5 osób wyszło przed końcem wesela. Cała reszta balowała z nami do rana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-12, 10:14   #669
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny my już po było cudownie, bosko. Msza - przepiękna, wesele petarda. Mega się bałam jak to będzie przy 30 osobach. I wiecie co? Tylko 5 osób wyszło przed końcem wesela. Cała reszta balowała z nami do rana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Łaaaa no to super Napiszesz, co tam przygotowaliście, na co goście zwracali uwagę, jak przebiegało to wszystko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-12, 10:33   #670
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Łaaaa no to super Napiszesz, co tam przygotowaliście, na co goście zwracali uwagę, jak przebiegało to wszystko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mogę tak w punktach wypisać bo generalnie goście baaaaardzo chwalili całe wesele.
- Jedna kwestia że staraliśmy się usadzić jak najlepiej gości. Mieliśmy dwa stoły i podzieliliśmy ich ze względu na to skąd ich znamy, wiekowo itd. Nawet świadków daliśmy tam zamiast do nas.
- Słodki stół z deserkami - mega
- stolik z winami - też bardzo sie sprawdził. Na 16 butelek wina które mieliśmy zostały nam tylko 2. A wódki cała masa
- DJ bardzo rozkręcił impreze, jak tylko na początku widział że ludzie nie za bardzo się bawili to robił pociąg, jakieś choreografie z tańcem. Miał bardzo fajne pomysły, takie niestandardowe. Żadnych takich krępujących zabaw a np familiada weselna, czytanie z ruchu warg. Muzyka była bardzo różnorodna, i takie klimaty jak abba, modern talking i despacito Dla każdego coś było. jak tylko widział że coś z muzyką nie gra gościom to od razu zmieniał. Jak załapał że ktoś sobie np coś śpiewa to włączał mu podkład i robiliśmy karaoke.
- Jedzenie było mega, i co też się staraliśmy robić to żeby było różnorodnie, tak żeby każdy znalazł coś dla siebie na stole no i się udało
- My też staraliśmy się rozmawiać z ludźmi, zachęcać do zabawy. Jak mój mąż już był zmachany i nie dawał rady na parkiecie to ja leciałam i na odwrót
- Mieliśmy też takie ankiety weselne do wypełniena, trochę z humorem. Też ludzie meli zabawę z wypełniania


Tez sama msza - nie żałuje że zainwestowałam w zespół który grał. Serio dziewczyny to było coś tak pięknego. Żadnego organisty, gitara, skrzypce, śpiew Ludzie mi ryczeli w ławkach ze wzruszenia

Wszyscy, łącznie z obsługą byli zaskoczeni że takie małe wesele i taka impreza ale naprawdę da sie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-12, 13:56   #671
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Dziewczyny z 2020, które są przed. Napiszcie jak nastroje w związku z tym posranym limitem?
Tragicznie. Te 150 os. było na styk. Obstawiam, że ostatecznie coś koło setki mogłoby być, bo zza granicy mogliby mieć problem. Reszta by była. Limity się już pewnie nie zmienią, więc zostaje odwołać wesele, wziąć ślub i pożegnać się z marzeniami.
__________________
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-12, 14:04   #672
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Mogę tak w punktach wypisać bo generalnie goście baaaaardzo chwalili całe wesele.
- Jedna kwestia że staraliśmy się usadzić jak najlepiej gości. Mieliśmy dwa stoły i podzieliliśmy ich ze względu na to skąd ich znamy, wiekowo itd. Nawet świadków daliśmy tam zamiast do nas.
- Słodki stół z deserkami - mega
- stolik z winami - też bardzo sie sprawdził. Na 16 butelek wina które mieliśmy zostały nam tylko 2. A wódki cała masa
- DJ bardzo rozkręcił impreze, jak tylko na początku widział że ludzie nie za bardzo się bawili to robił pociąg, jakieś choreografie z tańcem. Miał bardzo fajne pomysły, takie niestandardowe. Żadnych takich krępujących zabaw a np familiada weselna, czytanie z ruchu warg. Muzyka była bardzo różnorodna, i takie klimaty jak abba, modern talking i despacito Dla każdego coś było. jak tylko widział że coś z muzyką nie gra gościom to od razu zmieniał. Jak załapał że ktoś sobie np coś śpiewa to włączał mu podkład i robiliśmy karaoke.
- Jedzenie było mega, i co też się staraliśmy robić to żeby było różnorodnie, tak żeby każdy znalazł coś dla siebie na stole no i się udało
- My też staraliśmy się rozmawiać z ludźmi, zachęcać do zabawy. Jak mój mąż już był zmachany i nie dawał rady na parkiecie to ja leciałam i na odwrót
- Mieliśmy też takie ankiety weselne do wypełniena, trochę z humorem. Też ludzie meli zabawę z wypełniania


Tez sama msza - nie żałuje że zainwestowałam w zespół który grał. Serio dziewczyny to było coś tak pięknego. Żadnego organisty, gitara, skrzypce, śpiew Ludzie mi ryczeli w ławkach ze wzruszenia

Wszyscy, łącznie z obsługą byli zaskoczeni że takie małe wesele i taka impreza ale naprawdę da sie
Super, bardzo fajnie rozpisane najważniejsze i najciekawsze punkty Cieszę się, że tak super Wam wyszło ze wszystkim
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-12, 21:55   #673
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Czekoladowoo super, że wszystko się udało Teraz można już odpocząć od tego stresu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-13, 09:42   #674
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

To zdjęcie oddaje mnie w 100%IMG_20201013_095514_747.jpg

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-13, 10:49   #675
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Świetne zdjęcie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-13, 18:24   #676
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Boże dziewczyny mam dość 3 dni zostały codziennie ktoś odmawia, kasa w błoto idzie... No mam taki w☠☠☠☠, że ludziom nie wstyd. 3 dni przed a ja się na dolarach żeby sobie za talerzyk to 500 stracić tu kolejne 500. 2 razy zmieniałam plany stołów i zaś to wywalenia kolejna kasa w błoto. Odwołalismy prage bo tam się wszystko pozamykalo i z bilety zas kasa poszła w błoto. Mam dość. Chce tym piznac w kąt i nie mieć żadnego ślubu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-13, 18:49   #677
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Boże dziewczyny mam dość 3 dni zostały codziennie ktoś odmawia, kasa w błoto idzie... No mam taki w, że ludziom nie wstyd. 3 dni przed a ja się na dolarach żeby sobie za talerzyk to 500 stracić tu kolejne 500. 2 razy zmieniałam plany stołów i zaś to wywalenia kolejna kasa w błoto. Odwołalismy prage bo tam się wszystko pozamykalo i z bilety zas kasa poszła w błoto. Mam dość. Chce tym piznac w kąt i nie mieć żadnego ślubu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nie da się nic zalatwic z salą? Nam do wtorku przed ślubem dali czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-13, 19:27   #678
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A nie da się nic zalatwic z salą? Nam do wtorku przed ślubem dali czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie bo myśmy mieli min 60 os. I ok to podpisaliśmy ale za każdą poniżej było 70% a nie 100% kwoty a mieliśmy 62 osoby i za tyle zapłaciliśmy po 100% a teraz mamy 52.. A jeszcze 3 dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-13, 21:09   #679
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Nie bo myśmy mieli min 60 os. I ok to podpisaliśmy ale za każdą poniżej było 70% a nie 100% kwoty a mieliśmy 62 osoby i za tyle zapłaciliśmy po 100% a teraz mamy 52.. A jeszcze 3 dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też w umowie było inaczej a jednak poszli nam na rękę

Wiem że się mega stresujesz i Cię to przybija ale uwierz mi że jeszcze może być dobrze i możesz mieć miłe wspomnienia z tego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-14, 08:56   #680
lyricaljazz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 102
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Boże dziewczyny mam dość 3 dni zostały codziennie ktoś odmawia, kasa w błoto idzie... No mam taki w☠☠☠☠, że ludziom nie wstyd. 3 dni przed a ja się na dolarach żeby sobie za talerzyk to 500 stracić tu kolejne 500. 2 razy zmieniałam plany stołów i zaś to wywalenia kolejna kasa w błoto. Odwołalismy prage bo tam się wszystko pozamykalo i z bilety zas kasa poszła w błoto. Mam dość. Chce tym piznac w kąt i nie mieć żadnego ślubu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Napisz jak najszybciej do sali. My też zapłaciliśmy całość dwa tyg. przed a później 6 os. zrezygnowało. Napisałam do managera i napisał, że oddadzą za te osoby. Oby w Twojej sali też tak poszli na rękę.
Dużo sił Będzie pięknie!
lyricaljazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-14, 09:27   #681
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez lyricaljazz Pokaż wiadomość
Napisz jak najszybciej do sali. My też zapłaciliśmy całość dwa tyg. przed a później 6 os. zrezygnowało. Napisałam do managera i napisał, że oddadzą za te osoby. Oby w Twojej sali też tak poszli na rękę.
Dużo sił Będzie pięknie!
Tzn ja też mogłam mieć mniej ale place wtedy za te widmo 70% a płaciłam 100 bo miały być te wszystkie osoby.. Sala na rękę nie pójdzie. Za to mam ochotę tym gościom napisać że są bezczelni, nic mnie tak nie wkurzyło jak to tymbardziej że specjalnie w dzień co jechaliśmy płacić dzwonilismy do wszystkich czy na pewno bo jedziemy płacić itp to każdy że tak. A 3 dni przed SMS puszcza że ich nie będzie i ani me ani be.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-14, 09:41   #682
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Współczuję Ashya. Ja bym wystawiła takim osobom rachunek bez mrugnięcia okiem. Taki miałam zamiar przed swoim weselem, ale źle oceniłam swoich gości, nikt takiego cyrku nie odwalił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-14, 09:45   #683
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Ja chyba bym też tak zrobiła. Chociaż powiem Wam że miło mnie zaskoczyli ludzie bo i tak wysłali nam chociażby drobny prezent mimo że ich nie bylo. Szok...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-14, 09:53   #684
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

U mnie w piątek dzień przed weselem odmówiły 3 osoby a w dniu wesela jeszcze 2. Niech oni żałują że ich nie będzie. Nie zmieniaj już żadnych planów stołów, postaw winietki tam gdzie mieli siedzieć i opowiadaj jak to w ostatniej chwili Ci odmówili.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-14, 10:18   #685
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja chyba bym też tak zrobiła. Chociaż powiem Wam że miło mnie zaskoczyli ludzie bo i tak wysłali nam chociażby drobny prezent mimo że ich nie bylo. Szok...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas kasę dała jedna rodzina od strony TŻ, której nie było.
Moja przyjaciółka była na samym ślubie i przyniosła drobny prezent.
Reszta nas olała, nie oczekiwaliśmy prezentów, ale od niektórych niby "bliskich" nawet głupich życzeń nie było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez angeegna
Czas edycji: 2020-10-14 o 10:20
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-14, 12:14   #686
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Do nas sporo życzeń spłynęło więc naprawdę szok. Bardziej od obcych niż od mojej rodziny ale to akurat mało istotne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-14, 13:25   #687
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Do nas sporo życzeń spłynęło więc naprawdę szok. Bardziej od obcych niż od mojej rodziny ale to akurat mało istotne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie z życzeniami dzwoniły do mnie osoby, które nie były zapraszane. Te zaproszone, które odmówiły przyjścia nas w większości olały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-14, 16:14   #688
kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 163
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

My dostaliśmy prezenty od kilku osób, których nie było na ślubie fajne to było jak mi w czwartek i piątek przychodziły co chwilę kolejne paczki do domu. Dostaliśmy też kartkę z życzeniami od kuzynki ja wypisana już na nowe nazwisko
Ale byliśmy ostatnio na weselu i też koło mnie miejsca dwa puste, bo goście przyszli na sam ślub a z wesela zrezygnowali. Nie wiem czy PM płacili za te miejsca ale przypuszczam, że tak bo były normalnie przygotowane i przystawki czekały ....
kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-14, 16:41   #689
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
U nas kasę dała jedna rodzina od strony TŻ, której nie było.
Moja przyjaciółka była na samym ślubie i przyniosła drobny prezent.
Reszta nas olała, nie oczekiwaliśmy prezentów, ale od niektórych niby "bliskich" nawet głupich życzeń nie było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My od tych wujków, którzy nie przyszli nie dostaliśmy nawet życzeń, natomiast teściowa i teściu sobie do nich jeżdżą na piwko i w ogóle

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-15, 09:37   #690
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
My od tych wujków, którzy nie przyszli nie dostaliśmy nawet życzeń, natomiast teściowa i teściu sobie do nich jeżdżą na piwko i w ogóle

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
A to widzisz, kuzynka teścia z rodziną, która nas olała - teściu obrażony, przestał do niej nawet dzwonić, choć mieli regularny kontakt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-11 23:56:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.