SENSILIS kosmetyki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-18, 12:05   #31
pietrucha00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: SENSILIS kosmetyki

Cytat:
Napisane przez Zoebull Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukam dla siebie kremu Sensilis na noc. chcę zredukowac zmarszczki mimiczne na czole, mam wrazenie ze są zbyt głębokie jak na moje bieżące potrzeby. mam 33 lata i teoretycznie seria premiere przychodzi na mysl jako pierwsza, ale rozwazam tez Correctionist i Supreme, zeby moze je potraktowac tak z grubej rury..
proszę o jakies rady z doświadczenia, a dermokonsultantki, które sie udzielają tutaj - z wiedzy..

i jeszcze pytanie: który krem pod oczy z tej firmy polecacie?
Zoebull, może faktycznie zajrzyj na ich facebooka (https://www.facebook.com/Sensilis)
, można tam zdobyć i próbki i produkty (nawet teraz coś organizują). Sprawdzisz wtedy, jakie kosmetyki nadają się dla Ciebie najlepiej
pietrucha00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 09:59   #32
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: SENSILIS kosmetyki

Cytat:
Napisane przez pietrucha00 Pokaż wiadomość
Zoebull, może faktycznie zajrzyj na ich facebooka (https://www.facebook.com/Sensilis)
, można tam zdobyć i próbki i produkty (nawet teraz coś organizują). Sprawdzisz wtedy, jakie kosmetyki nadają się dla Ciebie najlepiej
odświeżam trochę wątek zaczęłam używać kremów tej marki z serii Glacier i jestem ZACHWYCONA naprawdę super działają. Co do fejsbuka - także polecam, mi udało się w wakacje dostać próbki, od nich zaczął się mój mały romans z sensilisem. Jak kogoś interesuje ta marka - polecam śledzić, można wygrać zestawy w konkursach albo wyhaczyć promocje. Ostatnio prowadzą dermokonsultacje, można zajrzeć tutaj: https://imagizer.imageshack.us/v2/38...537/xnm1W1.jpg - niestety, w Toruniu ich nie było
Ja nie jestem przesadnie prokosmetyczna, maluję się bardzo oszczędnie, ale uważam, że dobry krem do twarzy to podstawa. Od jakiegoś czasu szukałam czegoś fajnego. Przyznam, że jestem zadowolona, co mi się rzadko zdarza A może są inne Wizażanki, które używają tej marki?
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 20:24   #33
amelia12101992
Raczkowanie
 
Avatar amelia12101992
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 75
Dot.: SENSILIS kosmetyki

Cześć
Jestem dermokonsultantką marki SENSILIS w Krakowie. Podczas Dni z Marką w wybranych aptekach można przetestować produkty, zobaczyć skład czy konsystencję, a także zakupić produkty po promocyjnych cenach lub dostać gratis w postaci pełnowartościowego produktu.
Dermokonsultacje odbywają się w wybranych aptekach. W najbliższym tygodniu będę dostępna:

14.10 - Apteka DELTA-PHARM - Krowoderskich Zuchów 14 (10.00-16.00)
16.10 - Apteka Galen - Kapelanka 56 (14.00 - 20.00)
17.10 - Apteka CH Plaza (11.00 - 17.00)

Zapraszam, chętnie coś doradzę, pomogę w wyborze. A kosmetyki są naprawdę warte polecenia, wystarczy poczytać opinię na KWC.
__________________
Na nocnym stoliku stała szklanka z wodą. Podniósł ją.
- Większość znanych mi kobiet przypomina tę szklankę wody. Ty jesteś morzem.


amelia12101992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-11 21:24:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:16.