Najgłupszy zakup w życiu - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-22, 22:44   #61
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Ja też mam kilka opasłych tomów, które jedynie przeglądam od czasu do czasu w poszukiwaniu inspiracji. Na co dzień i tak robię wszystko bez przepisów, a jak korzystam, to z kilku przepisów na krzyż.
Jedyną książką, której zakupu żałuję był Jamie Olivier. Przejrzałam i uznałam, że nie wiem o co ten szał z jego książkami, skoro mnie to nie porywa nawet trochę.
Najfajniejsza jest Jadłonomia i jeszcze Jerozolima, którą czyta się jak opowieść, a nie książkę kucharską

Ze sprzętu sportowego w domu też nie korzystam. Na szczęście za bardzo nie kupuję. Na swoim sumieniu mam tylko kupione lata temu hantle, które nawet nie wiem gdzie są, bo 2 kg to dla mnie tyle co nic.
Ja już mam:
- kuchnię polską
- miody pitne
- potrawy z grzybami
- z ziołami
- o rybach
- kuchni klasztornej
- kuchni słowiańskiej
- sałatki
- ciasta
- i kilka innych

A już mi się spodobało 5 kolejnych ("Złota księga makaronów", jakaś o kaszy, o nalewkach, wyrób alkoholi domowych, przetwory).

A jak czegoś szukam, to i tak w ruch idzie internet, przy czym przepis z internetu robię może do połowy, a reszta to moja własna inwencja twórcza

Żeby nie było, wszystkie moje książki kulinarne są fajne, zwykle ładnie wydane. Tylko nie wiem, na wuj ja je kupuję

Edytowane przez ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Czas edycji: 2016-04-22 o 22:47
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 22:56   #62
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Suszarko lokówka z rowenty ,kilka razy próbowałam wymodelować sobie włosy i za każdym razem d... kosztowała ok 300 zł i leży w opakowaniu już 2 lata

Edytowane przez 201607291951
Czas edycji: 2016-04-22 o 23:01
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 07:34   #63
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;59373616]To...[/QUOTE]

MatKo Boska...

Masz je jeszcze, te racice?
Pozyczę Ci krowi róg na rzemyku, zawiesisz na szyi i będzie komplet.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 07:42   #64
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
MatKo Boska...

Masz je jeszcze, te racice?
Pozyczę Ci krowi róg na rzemyku, zawiesisz na szyi i będzie komplet.
ja dam stepper
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 08:31   #65
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;59373616]To...[/QUOTE]

O kuźwa. Wyglądają, jak kopyta B-)

Też kupiłam to coś do włosów. W komplecie były trzy rozmiary. Nie użyłam tego ani razu.
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 09:33   #66
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

pocieszyłyście mnie, myślałam, że tylko ja kupuję byty na megaszpilkach w których nie da się chodzić, i ciuchy, których nie ubrałam ani razu.
poza tym
- frytkownica, zrobiliśmy frytki kilka razy, potem nikomu nie chciało się wymienić oleju, stała tak z tym starym olej z rok, wylądowała pod śmietnikiem ( nadal z tym starym olejem w środku )
- wielka kanapa narożnik z eko-skóry, jako łóżko do sypialni, nie dało się na tym spać, prześcieradła się zsuwały, a ako-skórka nieprzyjemnie przyklejała się nam do tyłków ( śpimy nago ). kosztowała 2000, nikt nie chciał kupić nawet za 500, kolega wziął za darmo, służy za kanapę w ogrodowej altanie.
- deska snowbardowa - spróbowałam 2 razy i stwierdziłam, że jednak mi się nie podoba- na szczęście udało się sprzedać na all
- wypasione ciuchy na snowboard - jak powyżej
- najdroższe i najgorsze wakacje w moim życiu- rejs po Karaibach - nie dopytałam, nie doczytałam, myślałam o spędzeniu 2 tygodni na świeżym powietrzy, a tam wszystko było w środku. kolacje w środku, dyskoteki w środku, atrakcje w środku, na zewnątrz tylko leżaki, mały basen i lodziarnia, i w portach zejście na ląd i wycieczki do zabytków po kilka godzin w autokarze. nawet się nie opoaliłam
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 10:06   #67
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Jeszcze mi się przypomniało, co w tamto lato odwaliłam.

Kupiłam... parasol plazowy dla hortnensji.

Możecie sobie wyobrazić miny sąsiadów, jak patrzyli jak latam z tym parasolem jak potłuczona w koło krzaka i próbuje sredniej wielkosci pasolem plazowym osłonić przed słońcem krzak który tak na oko ma 3 x 3 m szerkości i dobrze 1,5 wysokosci.
I nie, nie dało sie zasymulować że niby ja chę sobie tam posiedzieć, bo tam rosnie tylko ta wydziczała hortensja i nawet wejsc się nie da bo zajmuje cały spłachetek ziemi przed domem między płotem a schodami.

Mój maz wrecz zaniemówił z wrażenia.
Pomysł był do bani, parasol za mały, hortensja za wielka i słońce i tak ją wypaliło. :/
Porazka.
Parasol "gnije" w szafie i raczej nikt do niczego go nigdy nie użyje. Na taras za mały po pierwsze i nie pasuje do żadnej podstwy wiec nie ma jak postawić, po drugie, na plaże jezdzę tylko ja i nie po, zeby parasol plazowy ze sobą targac i pod nim siedzieć. :/
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-23, 10:09   #68
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez For3verYoung Pokaż wiadomość
I mój hit- peruka ze sztucznych włosów zakupiona w akcie desperacji. To było dawno temu, fryzjerka uwaliła mi połowę włosów i grzywkę aż wstyd było wyjść z domu. Niestety peruka do niczego się nie nadała, bo wyglądała jeszcze gorzej
Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Krowi róg na rzemyku. :/

Nie mam pojęcia, co ja myslałam. po prostu zobaczyłam w sklepie i mnie zaczadziło. Nie mogłam wyjśc bez.

Powiesiłam na kominku, wygląda... chałowo oględnie mówiąc, nie pasuje do nieczego, w sumie obciach okropny aja patrze na to i sama swoim oczom nie wierzę ze ja to kupiłam.
Wisi, bo chyba muszę przetrawić co mi odwaliło.
Wyję ze śmiechu.

Nie umiem sobie przypomnieć nic spektakularnego bo zawsze się zastanawiam pińcet razy zanim coś kupię i czy mi to potrzebne, a co gorsza potem żałuję, że nie kupiłam. Mogę chyba jednak wymienić strój kąpielowy na basen wraz z czepkiem, bo jak kupię to już nie będzie zmiłuj i będę musiała w końcu się wybrać. I tak się wybieram pływać już rok.

Edytowane przez voice_of_silence
Czas edycji: 2016-04-23 o 10:11
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 10:13   #69
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
miszcz :d
Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Brzmi jak opis narzędzia tortur
Jak to wygląda?

A, i czy z telezakupów?
Nie, skutki surfowania po różnych blogach urodowo-kosmetycznych.

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Jak dla mnie, to na razie masz medal na tym wątku

Oprócz steppera kupiłam też hantle, matę do ćwiczeń i spodenki na rower, wszystko w różnych okresach mojego życia. Nic z tego nie było używane bo jak nienawidziłam wszelkich ćwiczeń, tak nienawidzę dalej i konsekwentnie.
Nareszcie doceniona. Ale na swoje usprawiedliwienie dodam, że naprawdę miałam chęć szczerą ćwiczyć regularnie. To było coś w ten deseń:


Również przyznaję się do posiadania ciężarków i maty do ćwiczeń.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2016-04-23 o 10:15
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 10:13   #70
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

O matko, takie zakupy to mój ogromny próblem. Wiele jest takich, które już były wymieniane:
- buty na wysokich obcasach, w których nie chodzę bo za szybko bolą mnie nogi,
- jakies 8 czerwonych szminek pod pretekste "znalezienia idealnego odcienia". Teraz już wiem, że to nie z odcieniem był problem, tylko nie podobam się sobie z pomalowanymi ustami.
- urządzenie do ćwiczenia ud, równoważnia, mata do jogi, piłka do ćwiczeń... dobrze, że chociaż kupuję tylko małe urządzenia, które można wepchnąć do szafy
- Sporo rzeczy do wzorków na paznokcie. Naklejki, kalkomanie, kryształki, zestawy do odbijania. Tylko, że ja najbardziej lubię paznokcie pomalowane na jednolity kolor
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 10:35   #71
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Acha, urządzenie do wyszczuplania szyi - takie, że się przykłada pod szyję i naciska szczęką. Nie wiem co ja myślałam wydając na to kilkadziesiąt złotych.

Sporo rzeczy pasmanteryjnych - lamówki i inne takie ze szczerą chęcią użycia i przerobienia jakichś rzeczy, żeby je nosić. Oczywiście najczęściej na dobrych chęciach się kończyło.
Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Krowi róg na rzemyku. :/

Nie mam pojęcia, co ja myslałam. po prostu zobaczyłam w sklepie i mnie zaczadziło. Nie mogłam wyjśc bez.

Powiesiłam na kominku, wygląda... chałowo oględnie mówiąc, nie pasuje do nieczego, w sumie obciach okropny aja patrze na to i sama swoim oczom nie wierzę ze ja to kupiłam.
Wisi, bo chyba muszę przetrawić co mi odwaliło.

Fontannę dla kota
- takie poidło, bo niby kotki lubieją pić cieknaca wodę
Owszem, lubi, ale wode z kranu a nie z plastikowej mini fontanienki.
Kot się tego bał, jak diabeł swieconej wody i w ogóle nie chciał do tego nawet podchodzić :/


mistrz.

u mnie standardowo - tony ciuchów nie potrzebnie kupionych.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-23, 10:47   #72
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
- ekspres ciśnieniowy - za dużo zabawy, a i tak wolę kawę z kawiarki, frenchpressa albo dripa;
sorry za offtop, ale dzięki za podanie tych nazw, wreszcie wiem jak to się nazywa :P

Myślałam, myślałam i nic spektakularnego nie wymyśliłam na swój temat. Chyba jedna z najgłupszych rzeczy (na szczęście tania), to wypełniacz do koka, który użyłam raz, bo uważam efekt za obrzydliwy i przypominający psią kupę. Nie wiem dlaczego w ogóle to coś kupiłam (znaczy wiem, "na próbę").
Acha i jeszcze te puzzle: https://www.google.pl/search?q=impos...GIKZviVupmM%3A
Nie miałam zamiaru ich układać, po prostu chciałam je mieć :P
Acha, no i szyta u krawcowej sukienka na studniówkę, ale to chyba standard i wtedy nawet byłam świadoma że to wyrzucanie pieniędzy w błoto.
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2016-04-23 o 11:30
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 10:51   #73
agnieszka16
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 375
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Jestem niestety królową nieudanych zakupów Nigdy nie noszone sukienki nie w moim stylu kupione kiedyś "na poprawę humoru" (zalegają w szafie z metkami), dziesiątki gównianych Tshirtów i podkoszulek, które rozciągały się lub skurczały po 2 praniach. Z dawnych czasów - sukienka bez ramiączek z Victoria's Secret, która na studniówce ciągle mi się zsuwała razem z źle dopasowaną bardotką (na kilku zdjęciach mam cyc na wierzchu - całkowicie i oczywiście bezwiednie).
Niewygodne buty leżące w szafie po kilku nieudanych próbach chodzenia na wysokich obcasach.
Ekspresy ciśnieniowe do kawy - łącznie zainwestowałam w 3, każdy rozwalał się po niecałym roku. Przerzuciłam się na french press.
agnieszka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 11:01   #74
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Nic spektakularnego, ale:
-rolki za duże o 2 rozmiary - tłumaczy mnie tylko to, ze miałam z 10 lat i każde były "za ciasne",
-legowiska dla sierściuchów - są w pogardzie, a do spania służą kanapy i fotele
__________________
- Co pani ma do zaproponowania biednym, chorym, starym?
- Zachęcała ich będę, żeby spróbowali być młodzi, zdrowi i bogaci.
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 12:14   #75
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

W tamtym roku w lutym kupiłam sobie sukienkę rozmiar s .ładnie w niej wyglądałam.
w okresie wiosennym pojawiły się takie w pastelowych kolorach więc zamówiłam, jednak wiedząc, że przytyłam kilka kg nie zamówiłam większej tylko znowu s. w planach miałam dietę . do dziś leży w szafie z metką bo jest za ciasna
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 12:46   #76
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Ja też jestem szczęśliwą posiadaczką hula-hoop z wypustkami. Jak to mój były stwierdził, jednoznacznie kojarzy mu się z hentai :P
Tyle, że ja nie umiem i nigdy nie umiałam kręcić hula-hoopem, a te wypustki bolą jak cholera, także po dwóch próbach całkiem zarzuciłam i się kurzy.
Matę do ćwiczeń na szczęście wygrałam, przydaje się jak robię imprezę i goście mogą sobie usiąść wygodnie na podłodze
Masła do ciała, balsamy - przy lodowatej łazience w mieszkaniu studenckim, naprawdę wolę mieć suchą skórę niż zamarznąć.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 13:00   #77
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Super wypasiony drapak dla kotów oczywiście został przez nie zupełnie zlekceważony, za to kartonem w którym przyszedł bawiły się długo i z przyjemnością teraz zamiast wydawać 400 zł przynoszę kartony ze sklepu za darmo i koty są zadowolone
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 13:34   #78
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Dla mnie wygrany jest krowi róg na rzemyku

Jeśli chodzi o moje zakupy: głównie kosmetyki i ubrania Przy czym ciuchy, które leżą nienoszone to najczęściej "okazje" z allegro, które na mnie nie pasowały, a nie chciało już mi się fatygować i odsyłać.. No i tak leżą, bo może "komuś kiedyś oddam". Jasne
Kosmetyki to głównie jakieś podkłady, które np kupiłam późną wiosną a potem zaczął się sezon na opalanie i już były za jasne a że nie maluję się zbyt często, to już nie raz i nie dwa wywalałam opakowania wypełnione w 2/3

Na szczęście ciuchy i kosmetyki to nie są rzeczy, na które jestem skłonna wydawać fortunę chociaż jakby tak zebrać wszystko do kupy, to wyszłaby niezła sumka.

Z innych rzeczy:
- Waga łazienkowa, na którą w mieszkaniu nie ma dobrego miejsca, stoi więc pod szafką w łazience i nikt nie pamięta o jej istnieniu
- Patelnia grillowa. Bardzo rzadko jej używam, bo ciężko ją nagrzać (nagrzewa się tylko na środku ), jeszcze o ile na starym mieszkaniu, gdzie była kuchenka gazowa, czasem jej używałam, tak teraz leży w szafce, bo chyba szybciej usmażyłabym mięso trzymając je nad palącą się świeczką
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 14:22   #79
kaja1981
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 710
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

super wątek
czytam i kwiczę ze śmiechu

ja chyba nie mam takich śmiesznych zakupów. na pewno ciuchy i buty.
często też kupuję sobie coś na szyję, a potem leży, bo ja wcale nie lubię łańcuszków i innych korali, tylko się powstrzymać nie mogę, jak je widzę
najgłupszy zakup, jaki mi się w tej chwili przypomina, to frytkownica, którą bardzo chciałam mieć, a wcale nie lubię frytek wylądowała w garażu i tam sobie stoi.
kaja1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-23, 14:28   #80
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Ja wczoraj popełniłam kolejna głupotę. Kupiłam w rossmanie podkład bo przecież jest promocja. Super, tyle, ze ja nie używam podkładów....
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 14:41   #81
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

przyrząd do ćwiczenia szyi, fontanna dla kota i krowi róg moimi mistrzami


u mnie standard to niepasujące/jednak nieładne ciuchy, które tonami zwykłam kupować na allegro, więc siłą rzeczy nie jestem w stanie przymierzyć albo sprawdzić, czy na żywo też tak ładnie wyglądają jak na zdjęciu.
perfumy, które kupowałam po jednym teście i "jednak nie"...
żelazko parowe dzięki któremu miałam zacząć nosić wreszcie koszule, ale gdzie tam, żelazko zamknięte w szafie, w sumie nie prasuje jakoś niesamowicie, a koszule nadal na wieszakach
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 14:57   #82
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Acha, urządzenie do wyszczuplania szyi - takie, że się przykłada pod szyję i naciska szczęką. Nie wiem co ja myślałam wydając na to kilkadziesiąt złotych.
Kupiłam kiedyś (daaaawno temu) takie urządzenie do depilacji za pomocą prądu - to były takie plastry, które przyklejało się na skórę, podłączone były do takiego akumulatorka i ten prąd niby miał osłabiać cebulki włosów. W trakcie zabiegu czułam dziwny, metaliczny posmak w ustach, a potem dostawałam mega zgagę. To musiało być bardo szkodliwe, ten prąd przepływający przez ciało, kto to wypuścił ma rynek to pojęcia nie mam. Na włosy to w ogóle nie działało, a problemy z żołądkiem mam do dzisiaj - użyłam tego zaledwie kilka razy. Zakup stulecia normalnie. Poracha.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 15:01   #83
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Nie do końca mój zakup, ale... mając 13 lat namówiłam tatę na kupno miecza
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 15:02   #84
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
W tamtym roku w lutym kupiłam sobie sukienkę rozmiar s .ładnie w niej wyglądałam.
w okresie wiosennym pojawiły się takie w pastelowych kolorach więc zamówiłam, jednak wiedząc, że przytyłam kilka kg nie zamówiłam większej tylko znowu s. w planach miałam dietę . do dziś leży w szafie z metką bo jest za ciasna
Łee, mam pół szafy ciuchów, które kupowałam za małe, bo przecież do nich schudnę, a takie fajne, że żal nie kupić.
Głupota ludzka nie zna granic.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 15:04   #85
Ace_
Raczkowanie
 
Avatar Ace_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 418
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
- jakies 8 czerwonych szminek pod pretekste "znalezienia idealnego odcienia". Teraz już wiem, że to nie z odcieniem był problem, tylko nie podobam się sobie z pomalowanymi ustami.
To ja też nakupowałam szminek w różnych kolorach, żeby potem stwierdzić, że szminki raczej nie dla mnie

Z innych zakupów :
- Duża piłka do ćwiczeń, była kiedyś w Lidlu. Stwierdziłam, że w końcu zacznę ćwiczyć w domu, jak nie trudno zgadnąć była w użyciu może 2 razy, oddałam siostrze
- Złote buty coś a'la sneakersy w złotym kolorze ( a w zasadzie ufajdolone w złotym brokacie), kupione lata temu w CCC. Są koszmarne i nie wiem czemu wtedy mi się podobały, miałam je na nogach może raz

Edytowane przez Ace_
Czas edycji: 2016-04-23 o 15:05
Ace_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 15:18   #86
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
MatKo Boska...

Masz je jeszcze, te racice?
Pozyczę Ci krowi róg na rzemyku, zawiesisz na szyi i będzie komplet.
Pewnie, że mam.
Po cichu liczę na to, że jak je wystawię na jakimś portalu, to chociaż zgarnę kilka dyszek, bo kosztowały DWIEŚCIE PIENIĄDZÓW. Nie wiem co mi strzeliło do głowy.
Chociaż obawiam się, że krowi róg zgarnąłby więcej pieniądzów niż te buty.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 15:25   #87
palomama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 375
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez Ace_ Pokaż wiadomość
Z innych zakupów :
- Duża piłka do ćwiczeń, była kiedyś w Lidlu. Stwierdziłam, że w końcu zacznę ćwiczyć w domu, jak nie trudno zgadnąć była w użyciu może 2 razy, oddałam siostrze
Też mam
palomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 15:58   #88
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

O tak, piłkę z lidla też mam. I hula hoop z wypustkami. Początkowo próbowałam kręcić w takiej kamizelce z garniturowego materiału, bo gruba i dopasowana ale siniaki na biodrach + nieumiejętność kręcenia poskutkowała tym, że hula hop od lat leży rozłożone za komodą xD
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 16:05   #89
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
O tak, piłkę z lidla też mam. I hula hoop z wypustkami. Początkowo próbowałam kręcić w takiej kamizelce z garniturowego materiału, bo gruba i dopasowana ale siniaki na biodrach + nieumiejętność kręcenia poskutkowała tym, że hula hop od lat leży rozłożone za komodą xD
Dlaczego ludzie w ogóle wymyślają takie rzeczy jak hula hoop, które robi siniaki? Nikt tego nie testował zanim wypuścili na rynek?
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 16:16   #90
paulina.t11
Zadomowienie
 
Avatar paulina.t11
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 956
Dot.: Najgłupszy zakup w życiu

Takie kopyta mi się kiedyś bardzo podobały
Hula hop z wypustkami mam, ale jest dosyć często używane przez wakacje. Żebym miała siniaka, to muszę się naprawdę mocno uderzyć, więc śladów po nim nie mam, ale pierwsze 10 min kręcenia, to jest tortura. Nie wspominając o tym, jak to boli, kiedy wypustka uderzy w kość biodrową

Moje zakupy - dosyć częste błędy, typu ubrania, buty, które mnie obcierają i nie mogę w nich wytrzymać więcej, niż kilka minut. Poza tym: suszarka do włosów z prostownicą w jednym (kiedyś była taka z Rowenty), żałuję kupienia gry The Sims 4 (wolę 3, poza tym zacinają mi się na komputerze i wkurza mnie to łączenie z internetem); fiszki do języka niemieckiego (miałam się uczyć, taa).

Moja mama za to ogromnie żałuje kupienia szmatek do czyszczenia Raypath (czy coś takiego). Kosztowały ok tysiąca złotych, bo takie super, zaoszczędzi się na chemii, eko, sama woda i biały jeleń.
__________________
25.11.08r - 8.06.2010 - APARAT góra i dół

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-23 00:15:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.