Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-24, 12:07   #1111
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Wesołych


A ja dzisiaj zrobiłam 8km + podbiegi 10x 100/100m


Planujecie coś biegać w święta?
Mnie jeszcze czeka w czwartek trening.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-25, 08:04   #1112
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Wesołych świąt dziewczyny!
aa to z lapami jest faktycznie bez sensu, też mnie to wkurza :P
Wczoraj byłam w lesie na biegu wigilijnym Ja i 20 chłopa jeszcze dwie dziewczyny były, ale one to bardzo wolniutko biegły, zrobiły część trasy, a potem już sama z facetami biegłam. Pogadaliśmy sobie o górach, planach, mega sympatycznie. Wpadło 11 km.
Na jutro planuję 15
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-25, 14:39   #1113
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość


Wesołych świąt
Wesołych ja z psem na ostrym dyżurze, sama jestem chyba w trakcie grypy mega kombo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-25, 23:02   #1114
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Sorry ze w swieta i tak pozno ale sie troche boje i spac nie moge 😣 Obejrzalam durny film. O psychopacie cos pokroju Hanibala Lektera co dzialal siedzac w szpitalu na oddziale zamknietym 😵. A potem uciekl i sobie poszedl.No ale nie boje sie wyjs biegac, przed swirem uciekne 👍. Co innego bylo gorsze. Zaklad psychiatryczny stal ba tle PIRENEI (!!!)😱 .Wielkich. Poteznych. Ogromnych. 😱 SERIO. Pozostaje mi tylko miec nadzieje ze je tak wywyzszyli na potrzeby filmy. Albo ze francuskie sa mniejszs ( p.s. nadzieja matka glupich , hiszpanskie wieksze &#128546. Chyba powinnam ogladac Kewina. W Nowym Jorku jest plasko.
Juz calkiem mi ten sport zryl psyche.
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-25, 23:04   #1115
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
Wesołych ja z psem na ostrym dyżurze, sama jestem chyba w trakcie grypy mega kombo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O jejku. Zdrowka dla ciebie i pieska
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-25, 23:05   #1116
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
Sorry ze w swieta i tak pozno ale sie troche boje i spac nie moge Obejrzalam durny film. O psychopacie cos pokroju Hanibala Lektera co dzialal siedzac w szpitalu na oddziale zamknietym . A potem uciekl i sobie poszedl.No ale nie boje sie wyjs biegac, przed swirem uciekne . Co innego bylo gorsze. Zaklad psychiatryczny stal ba tle PIRENEI (!!!) .Wielkich. Poteznych. Ogromnych. SERIO. Pozostaje mi tylko miec nadzieje ze je tak wywyzszyli na potrzeby filmy. Albo ze francuskie sa mniejszs ( p.s. nadzieja matka glupich , hiszpanskie wieksze ). Chyba powinnam ogladac Kewina. W Nowym Jorku jest plasko.
Juz calkiem mi ten sport zryl psyche.


(Tak, tak, potajemnie podglądam ten wątek, bo chciałabym biegać )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-26, 10:07   #1117
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Dziunkowa, no co Ty, przecież w górach też dasz radę mu uciec

Ja nie lubię horrorów, moja wyobraźnia za bardzo wtedy działa i ciągle się boje.

Swietusia witamy Nie czekaj na "ten moment", bo się nie doczekasz. Po prostu idź pobiegać, teraz święta , to dobra okazja by wyjsc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Patrzcie jaki medal! Nigdy medale mnie jakoś specjalnie nie jarają, ale dla tego medalu chyba się zapiszę na bieg norowoczny


Niestety pakiet już drogi jest, ale można wybrać dowolny dystans min. 1 max. 6 okrążeń po 7km, wiec zastąpię sobie czwartkowy trening (12km) tym startem na 14km w środę



__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-26, 13:13   #1118
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Swietusia witamy Nie czekaj na "ten moment", bo się nie doczekasz. Po prostu idź pobiegać, teraz święta , to dobra okazja by wyjsc
Witam!
Dziękuję za radę.

Może i już bym wyszła w te święta, ale mam jeden dylemat... Może głupiutki, bo się nie znam. Jestem bardzo szczuplutką osobą, BMI na szczęście nie wskazuje niedowagi, ale jest na granicy. A wcale nie jem mało - taka moja uroda chyba. Przeczytałam gdzieś, że bieganie zaś powoduje spalanie kalorii, a ja nie chcę jeszcze bardziej schudnąć, wręcz przeciwnie. Da się biegać tak, żeby nie chudnąć? A może posługuję się zupełnie błędną logiką i nic złego mi nie będzie, tylko same dobroci?
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-26, 16:45   #1119
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez Swietusia Pokaż wiadomość
Witam!
Dziękuję za radę.

Może i już bym wyszła w te święta, ale mam jeden dylemat... Może głupiutki, bo się nie znam. Jestem bardzo szczuplutką osobą, BMI na szczęście nie wskazuje niedowagi, ale jest na granicy. A wcale nie jem mało - taka moja uroda chyba. Przeczytałam gdzieś, że bieganie zaś powoduje spalanie kalorii, a ja nie chcę jeszcze bardziej schudnąć, wręcz przeciwnie. Da się biegać tak, żeby nie chudnąć? A może posługuję się zupełnie błędną logiką i nic złego mi nie będzie, tylko same dobroci?
Da sie biegac i tyć. Wystarczy wiecej jeść. Jak ha bym nie pilniwala kalorii to na bank bym tyla. Nawet nie zrzucilam kilogramow po miesiecznych wczasach.

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Dziunkowa, no co Ty, przecież w górach też dasz radę mu uciec

Ja nie lubię horrorów, moja wyobraźnia za bardzo wtedy działa i ciągle się boje.

Swietusia witamy Nie czekaj na "ten moment", bo się nie doczekasz. Po prostu idź pobiegać, teraz święta , to dobra okazja by wyjsc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Patrzcie jaki medal! Nigdy medale mnie jakoś specjalnie nie jarają, ale dla tego medalu chyba się zapiszę na bieg norowoczny


Niestety pakiet już drogi jest, ale można wybrać dowolny dystans min. 1 max. 6 okrążeń po 7km, wiec zastąpię sobie czwartkowy trening (12km) tym startem na 14km w środę



Zle mnie zrozumialas. Ja sie psychola nie boje. Kij tam psychol. Boje sie gor. Pewnie mnie wykoncza

Medal zarebisty. Gdzie taki daja?

Edytowane przez dziunkowa
Czas edycji: 2019-12-26 o 16:46
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-26, 17:30   #1120
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
Sorry ze w swieta i tak pozno ale sie troche boje i spac nie moge 😣 Obejrzalam durny film. O psychopacie cos pokroju Hanibala Lektera co dzialal siedzac w szpitalu na oddziale zamknietym 😵. A potem uciekl i sobie poszedl.No ale nie boje sie wyjs biegac, przed swirem uciekne 👍. Co innego bylo gorsze. Zaklad psychiatryczny stal ba tle PIRENEI (!!!)😱 .Wielkich. Poteznych. Ogromnych. 😱 SERIO. Pozostaje mi tylko miec nadzieje ze je tak wywyzszyli na potrzeby filmy. Albo ze francuskie sa mniejszs ( p.s. nadzieja matka glupich , hiszpanskie wieksze &#128546. Chyba powinnam ogladac Kewina. W Nowym Jorku jest plasko.
Juz calkiem mi ten sport zryl psyche.
dasz radę, nie bój się gór góry są cuuudneeee!!!
beatiska wow, medal czad szkoda, że na Śląsk mam tak daleko
Swietusia samym bieganiem nie schudniesz ja biegając teraz po 15o km miesięcznie przytyłam nawet, ale jem bardzo dużo
Melduję 15 km po lesie ojjj jak cudnie było
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-26, 18:32   #1121
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Ja swojego czasu biegałam z gazem pieprzowym, poniżej zrobiło mi nie wygodnie i przestałam brać moją tajną broń... myślę że jak ma się mieć pecha to wiadomo....ale.szemrane miejscówki wieczorem omijam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-29, 10:46   #1122
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

dziunkowa- nie przejmuj się tymi górami. Dasz radę


Swietusia- jeśli masz ochotę to biegaj zadbaj tylko o prawidłową dietę, tak, żebyś nie była na deficycie kalorycznym Super sprawa- możesz jeść więcej


Kiedyś też zastanawiałam się czy nie brać ze sobą gazu, ale bardziej na psy, bo miałam kilka nieprzyjemnych sytuacji ludzie są mega nieodpowiedzialni np. nie zamykając furtek do domów albo puszczając psy samopas wiedząc, że zaczepiają wszystko co się rusza
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-29, 11:17   #1123
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Dlatego ja tak lubię las, tam tylko sarenki nawet jak są ludzie z psami to zwalniam, czekam aż go przypną na smycz jeśli lata luzem i dopiero biegnę dalej.
Melduję 11,5 km, w tym interwały 5x100/100 m
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-29, 11:30   #1124
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Dlatego ja tak lubię las, tam tylko sarenki nawet jak są ludzie z psami to zwalniam, czekam aż go przypną na smycz jeśli lata luzem i dopiero biegnę dalej.
Melduję 11,5 km, w tym interwały 5x100/100 m
No ja też praktycznie zawsze po lesie

Jestem na wyjeździe, więc wczoraj nie biegłam po lesie tylko po plaży, 8 km.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-29, 13:22   #1125
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez FitPleasure Pokaż wiadomość
dziunkowa- nie przejmuj się tymi górami. Dasz radę


Swietusia- jeśli masz ochotę to biegaj zadbaj tylko o prawidłową dietę, tak, żebyś nie była na deficycie kalorycznym Super sprawa- możesz jeść więcej


Kiedyś też zastanawiałam się czy nie brać ze sobą gazu, ale bardziej na psy, bo miałam kilka nieprzyjemnych sytuacji ludzie są mega nieodpowiedzialni np. nie zamykając furtek do domów albo puszczając psy samopas wiedząc, że zaczepiają wszystko co się rusza
Obejrzalam program o Alpach. Pireneje przy nich od razu zmalaly.

Apropo psow to niedawno ogladalam na yt filmy o Polsce widzianej oczami amerykanskiego turysty to wlasnie przed tym ostrzegal i odradzal turystyke wiejska.

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Ja mam tam luzik tutaj psy wszystkie na smyczy a te troche wiekszs to musza przechodzic szkolenie wiec ida przy panskiej nodze. Sa spore kary jak pies kogos zaatakuje. Nawet jak skoczy i pobrudzi lapami to juz wlasciciel moze miec problem.
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-29, 15:37   #1126
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Po wioskach zawsze staram się biegać z gazem, ze wzgledu na psy. W do lasu i w góry też zabieram, naiwnie myśląc, pomoże mi podczas spotkania z dzikiem, wilkiem lub niedźwiedziem

Ja nabrałam ubrań biegowych na wyjazd do rodziny na święta i nie skorzystałam z nich wcale, bo mnie w wigilię rozłożyło dziś już mi lepiej, chociaż kaszel i katar pozostał. Bije się z myślami czy iść na trening czy sie kurować przed wyjazdem
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-29, 16:18   #1127
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Ja też najczęściej biegam w lesie. Całe szczęście mieszkam blisko, 3 minuty i jestem w lesie Mam też fajne trasy nad jeziorami Ale zdarzały się sytuacje, że albo po drodze albo w innym miejscu przebiegając przez osiedle domków wybiegał jakiś pies i mnie straszył. Raz widziałam że na tej posesji są ludzie i krzyczę do nich czy mogliby zabrać tego psa bo zaraz mnie ugryzie to stwierdzili, że to nie ich pies Serio, udawali, że nie znają zwierzaka Wkurza mnie też jak ktoś idzie z psem bez smyczy a pies mimo, że przechodzę do marszu i tak musi albo mnie oszczekać albo podbiec i powąchać. Nie lubię takich sytuacji bo mimo, że zwierzęta lubię to obcym po prostu nie ufam. A właściciele nieraz mam wrażenie mają niższe IQ niż ich pupile ...
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-29, 20:33   #1128
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez FitPleasure Pokaż wiadomość
Ja też najczęściej biegam w lesie. Całe szczęście mieszkam blisko, 3 minuty i jestem w lesie Mam też fajne trasy nad jeziorami Ale zdarzały się sytuacje, że albo po drodze albo w innym miejscu przebiegając przez osiedle domków wybiegał jakiś pies i mnie straszył. Raz widziałam że na tej posesji są ludzie i krzyczę do nich czy mogliby zabrać tego psa bo zaraz mnie ugryzie to stwierdzili, że to nie ich pies Serio, udawali, że nie znają zwierzaka Wkurza mnie też jak ktoś idzie z psem bez smyczy a pies mimo, że przechodzę do marszu i tak musi albo mnie oszczekać albo podbiec i powąchać. Nie lubię takich sytuacji bo mimo, że zwierzęta lubię to obcym po prostu nie ufam. A właściciele nieraz mam wrażenie mają niższe IQ niż ich pupile ...
Ale słabe zachowanie...ja właśnie się boję psów, jakąś awersję mam,.zresztą kiedyś mi takie bydle wyskoczyło i mi ręce pogryzło....na szczęście było szczepione ale właściciel nie mógł nad nim zapanować...no i po co robić sobie takie problemy? 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-31, 13:22   #1129
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Ja się żegnam w tym roku, udało się zakończyć stary rok biegiem sylwestrowym na 10 km szału nie było bo i kondycja kiepska, ale za to życzę sobie i Wam wiele radości ze sportu w 2020 roku 🥳🥳🤪🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-31, 14:12   #1130
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Tepsa- brawo i dziekuje za zyczenia
Ja rowniez zegnam sie w starym roku i zycze Wam samych biegowych sukcesow i sportowych rekordow do "napisania" w przyszlym roku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-31, 14:24   #1131
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Dzisiaj 9km, ale zamierzam popracować w przyszłym roku
Dużo zdrowia i radości z biegania dla Was wszystkich!
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-31, 15:28   #1132
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez Swietusia Pokaż wiadomość
Może i już bym wyszła w te święta, ale mam jeden dylemat... Może głupiutki, bo się nie znam. Jestem bardzo szczuplutką osobą, BMI na szczęście nie wskazuje niedowagi, ale jest na granicy. A wcale nie jem mało - taka moja uroda chyba. Przeczytałam gdzieś, że bieganie zaś powoduje spalanie kalorii, a ja nie chcę jeszcze bardziej schudnąć, wręcz przeciwnie. Da się biegać tak, żeby nie chudnąć? A może posługuję się zupełnie błędną logiką i nic złego mi nie będzie, tylko same dobroci?
Najważniejszy jest bilans kaloryczny. jesli będziesz spalać więcej niż przyjmujesz kalorii, to będziesz chudnąc. Od biegania tez robią się mięśnie, wiec waga może być taka sama lub nawet delikatnie wzrosnąć. Najlepiej obserwuj siebie, jak zobaczysz, że chudniesz, to zacznij więcej jeść.

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
Zle mnie zrozumialas. Ja sie psychola nie boje. Kij tam psychol. Boje sie gor. Pewnie mnie wykoncza

Medal zarebisty. Gdzie taki daja?
To źle zrozumiałam
Medal u mnie na Śląsku


Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
Ja nabrałam ubrań biegowych na wyjazd do rodziny na święta i nie skorzystałam z nich wcale, bo mnie w wigilię rozłożyło dziś już mi lepiej, chociaż kaszel i katar pozostał. Bije się z myślami czy iść na trening czy sie kurować przed wyjazdem
A mnie teraz coś bierze. Węzły chłonne powiększone i gardło boli Dawno chora nie byłam.



Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
Ja się żegnam w tym roku, udało się zakończyć stary rok biegiem sylwestrowym na 10 km szału nie było bo i kondycja kiepska, ale za to życzę sobie i Wam wiele radości ze sportu w 2020 roku 🥳🥳🤪🤪
Cytat:
Napisane przez FitPleasure Pokaż wiadomość
Tepsa- brawo i dziekuje za zyczenia
Ja rowniez zegnam sie w starym roku i zycze Wam samych biegowych sukcesow i sportowych rekordow do "napisania" w przyszlym roku
Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Dzisiaj 9km, ale zamierzam popracować w przyszłym roku
Dużo zdrowia i radości z biegania dla Was wszystkich!

Dzieki dziewczyny za życzenia Ja również Wam życzę wielu sukcesów biegowych, dużo samozaparcia, zdrowia i braku kontuzji


---


Grudzień długi miesiąc, więc pierwszy raz wpadło 200km Rok kończę z 1776 km. Na jutro zapisałam się na bieg z tym medalem, nie wiem czy robić 7km (i walczyć o 1 miejsce), czy robić 14km treningowo ;-) Jutro zobaczę, jak się będę czuć. Nie przewiduję dzisiaj szaleństw, ale dzisiaj zrobiłam 12km w tym podbiegi, zdrowie gorsze, więc nie wiem, czy będę mieć siły.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png 2019.png (19,4 KB, 20 załadowań)
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-31, 16:28   #1133
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Zycze wam super biegowego roku . samych pucharow i medali A przede wszystkim frajdy.
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 10:43   #1134
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Beatiska jaki wynik z całego roku 🤪🥰🥰 gratulacje, u mnie 200 km to za cały rok 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 12:06   #1135
Marina3
Zadomowienie
 
Avatar Marina3
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 717
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Beatiska gratulacje! Ja dzis zaliczylam Noworoczny bieg niecale 5 km. Bardzo slabo mi szlo, ale i tak sie ciesze, ze poszlam ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marina3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 17:36   #1136
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Hejka Udało się, zrobiłam 7km na Cyborgu i dodatkowo wygrałam wśród dziewczyn na 7km W planach było 14km, ale wprowadzili klasyfikację za 7km, wiec pomyslałam, ze postaram się wygrać


Przede mną były dwie dziewczyny, które jedna z nich zrobiła półmaraton, a druga maraton. Zabójcze tempo miały, niesamowite. Myślałam, ze biegną też na 7km, a one dalej leciały tym tempem. Szacun dla nich ;-)


No i mam swój fajowy medal
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png cyb1.png (520,7 KB, 17 załadowań)
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 17:40   #1137
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Hejka Udało się, zrobiłam 7km na Cyborgu i dodatkowo wygrałam wśród dziewczyn na 7km W planach było 14km, ale wprowadzili klasyfikację za 7km, wiec pomyslałam, ze postaram się wygrać


Przede mną były dwie dziewczyny, które jedna z nich zrobiła półmaraton, a druga maraton. Zabójcze tempo miały, niesamowite. Myślałam, ze biegną też na 7km, a one dalej leciały tym tempem. Szacun dla nich ;-)


No i mam swój fajowy medal
Gratuluje. Podoba mi sie ten medal
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 17:50   #1138
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
Gratuluje. Podoba mi sie ten medal
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 21:01   #1139
DarekMW
Przyczajenie
 
Avatar DarekMW
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

W końcu po 1,5 miesięcznej przerwie postanowienie noworoczne i 11 km zrobione. Niestety ciężko mi odzyskać motywację :/

Macie jakieś pomysły / sposoby na to? Nawet zapisanie się na biegi i zapłacenie wpisowego nie pomaga mi przez tą denną pogodę.
DarekMW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-02, 09:09   #1140
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Gratulacje beatiska!

DarekMW, pogoda zimą jest jaka jest - to sprawa podejścia. W Skandynawii mawia się, że nie ma złej pogody na spacer - może padać i wiać wiatr a i tak pełno ludzi, w tym dzieci, spędza aktywnie czas poza domem.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 14:23:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:46.