Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-02, 09:31   #1141
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Przez 2 tygodnie roztrenowania schudlam 1,5 kilo :jupi. mimo ze jadlam wiecej a czesc kalorii to napoje wyskokowe. Chyba rzeczywiscie kalorie z % sie nie wchlaniaja
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-02, 15:51   #1142
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

No to dzisiaj sobie pobiegłam, mając w głowie Wasze rady.
Aczkolwiek wątek ma w nazwie "od podstaw", a w porównaniu ze mną wszyscy mi się tu wydają tacy zaawansowani, bo te km, a ja tylko kółko wokół okolicznego parku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-02, 16:55   #1143
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez DarekMW Pokaż wiadomość
W końcu po 1,5 miesięcznej przerwie postanowienie noworoczne i 11 km zrobione. Niestety ciężko mi odzyskać motywację :/

Macie jakieś pomysły / sposoby na to? Nawet zapisanie się na biegi i zapłacenie wpisowego nie pomaga mi przez tą denną pogodę.
klask i: Gratulacje!


Najtrudniej wyjść ten pierwszy raz. Jak już teraz byłeś pobiegać, to chyba bez sensu, żeby nastęnym razem nie iść, prawda? :P


Ja już mam coś takiego, że bieganie to normalnie część życia, tak jak spanie, jedzenie, czy mycie zębów :P No wychodzę i już. Owszem, nie zawsze mi się chce, ale przecież wiem, że i tak wyjdę, dlatego już nawet nie marudzę, bo szkoda nerwów. Trzeba być regularnym, a potem samo wchodzi w krew. Najważniejsze, to właśnie nie rozmyślać "ale mi się nie chce", tylko jest dzień i godzina to wstaje i się ubieram.


Teraz jak się jeszcze zastanawiam co mnie motywuje, to w sumie mam tez takie rzeczy: na fb mam pełno grup biegowych lub obserwuję sporo biegaczy, na insta to samo (założyłam ostatnio, żeby podpatrywać głównie sportowców), mój TŻ też biega, więc też się na wzajem motywujemy. Czytam książki o bieganiu, artykuły, gazety, analizuje treningi, wyniki z zawodów, przeglądam zawody najbliższe, sprawdzam trasy i czasy i tak w kółko coś z tym bieganiem robię. Teraz też na forum bieganie.pl założyłam swój dzienniczek, nie jestm tam tak regularna, ale sie staram. Do tego podczytuję inne dzienniczki biegowe. Myślę, ze to również ma znaczenie


także możesz nam tutaj zdawać relacje, angażować się w rozmowy, to pomoże



Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Gratulacje beatiska!

DarekMW, pogoda zimą jest jaka jest - to sprawa podejścia. W Skandynawii mawia się, że nie ma złej pogody na spacer - może padać i wiać wiatr a i tak pełno ludzi, w tym dzieci, spędza aktywnie czas poza domem.
Dziękuję


U nas też się mówi "nie ma złej pogody na bieganie", ale mam wrażnie, ze niektórzy tylko tak mówią. Nie słyszałam o tym spacerze. Fajne pdejście tam mają, że są tak aktywni pomimo pogody.


Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
Przez 2 tygodnie roztrenowania schudlam 1,5 kilo :jupi. mimo ze jadlam wiecej a czesc kalorii to napoje wyskokowe. Chyba rzeczywiscie kalorie z % sie nie wchlaniaja
Ja własnie na roztrenowaniu nic nie przytyłam (w październiku 3 tygodnie). Za to teraz podczas świąt i mimo biegania czuję, ze jest z 2kg na plusie. W niedziele ważnie, więc zobaczymy Tydzien temu w niedziele było już więcej ;-)



Cytat:
Napisane przez Swietusia Pokaż wiadomość
No to dzisiaj sobie pobiegłam, mając w głowie Wasze rady.
Aczkolwiek wątek ma w nazwie "od podstaw", a w porównaniu ze mną wszyscy mi się tu wydają tacy zaawansowani, bo te km, a ja tylko kółko wokół okolicznego parku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i super Oby tak dalej.
Od podstaw, ale to już nasza 6 część, więc wiesz Nie zniechęcaj się, jesteśmy wszyscy na różnych poziomach, ale pasje mamy wspólną
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-02, 17:10   #1144
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

witam w nowym roku

beatiska cudny medal, gratuluję wygranej!! jesteś niemożliwa

Ja zaliczyłam w sylwestra towarzyski bieg na 10 km, super było, po lesie dziś miałam iść, ale z czasem ciężko i wyskoczę jutro

dziunkowa fajnie, że kg spadły u mnie się popsuła waga i nie wiem jak to wygląda
Swietusia każda z nas zaczynała a na niewyobrażalny wcześniej dla siebie poziom można wejść po napraedę niedługim czasie, widzę po sobie Tylko trenować, trenować, trenować!

Co do motywacji, to mam tak jak beatiska, ubieram się i idę. Regularne treningi wchodzą w krew, poza tym pozapisywałam się na tyle biegów, że nie mam wyjścia Pierwszy już za 2 tygodnie z okazji wośp, szkoda, że tylko 5 km. Pogoda obecnie jest cudna i rozpieszczająca
Grudzień kończę z rekordowymi 157,5 km, cały 2019 - 1424 km 1100 więcej niż w 2018 Jeśli nic mi nie stanie na przeszkodzie, to w 2020 mam nadzieję na jeszcze więcej, tym bardziej, że tych półmaratonów mnie tyle czeka
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-02, 18:02   #1145
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
U nas też się mówi "nie ma złej pogody na bieganie", ale mam wrażnie, ze niektórzy tylko tak mówią. Nie słyszałam o tym spacerze. Fajne pdejście tam mają, że są tak aktywni pomimo pogody.
No to jest fajne podejście, Szwedzi mawiają że nie ma złej pogody tylko źle dobrane ubranie.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-02, 18:31   #1146
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Beatiska- zdrowka
Gratulacje medal bardzo fajny- jedyny w swoim rodzaju
Darek- mi w motywacji bardzo pomaga muzyka. Czesto az mam ochote i po prostu musze isc pobiegac przy ulubionych kawalkach/ setach.
Dziunkowa- grunt, ze waga spadla
Swietusia- nie martw sie, ja tez jestem poczatkujaca, na razie robie marszobiegi a wyniki dziewczyn mnie motywuja, bo wiem, ze mozna biegac wiecej i szybciej

Dzis pierwszy trening w 2020. Na biezni. Zrobilam marszobiegiem 5 km w 38 minut po 3 kilometrze walczylam ze soba o kazda minute bo bylo juz ciezko i czesciej musialam przechodzic do marszu ale i tak jestes z siebie dumna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-02, 20:58   #1147
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Velika piękne podsumowanie roku u mnie w lutym cross po lecie,ale akurat taniego terenu nie lubię więc raczej się nie zapiszę, z okazji wosp chyba też coś się będzie działać ale to muszę się zainteresować tematem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-03, 10:02   #1148
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez Swietusia Pokaż wiadomość
No to dzisiaj sobie pobiegłam, mając w głowie Wasze rady.
Aczkolwiek wątek ma w nazwie "od podstaw", a w porównaniu ze mną wszyscy mi się tu wydają tacy zaawansowani, bo te km, a ja tylko kółko wokół okolicznego parku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My tez kiedys zaczynalysmy.

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Ja w tym roku jeszcze nie ruszylam. Dzieci mialy zostac z dziadkami ale dziadki chore wiec mi je odeslaly. Mama miala dzisiaj przyjechac ale tez nie wyszlo. Bedzie jutro to moze w niedziele wyjde. Roztrenowanie mi sie przedluza. Zalozenie na ten rok zeby sie nie przejmowac takimi rzeczami. Nawet jak mam jakies starty to nie takie ze sobie krzywde zrobie. Najwyzej bede ostarnia. Ale tym tez mam sie nie przejmowac.
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 17:33   #1149
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Przyszedł mi Garmin Forerunner 235 i się jaram jak pochodnia 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 21:34   #1150
DarekMW
Przyczajenie
 
Avatar DarekMW
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Hehe, też jestem na grupach biegowych i rzeczywiście wpisy niektórych osób potrafią motywować.

Mamy 3 stycznia, a ja jestem już po trzech biegach Endomondo pokazuje 34 KM i 2789 kcal.

Jutro już trzeba zrobić przerwę a w niedzielę dłuższy bieg. Trzymajcie kciuki, żeby wystarczyło mi dalszej motywacji.
DarekMW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-04, 09:20   #1151
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
Przyszedł mi Garmin Forerunner 235 i się jaram jak pochodnia 🤪
super, niech się dobre sprawuje!!!


Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
My tez kiedys zaczynalysmy.


Ja w tym roku jeszcze nie ruszylam. Dzieci mialy zostac z dziadkami ale dziadki chore wiec mi je odeslaly. Mama miala dzisiaj przyjechac ale tez nie wyszlo. Bedzie jutro to moze w niedziele wyjde. Roztrenowanie mi sie przedluza. Zalozenie na ten rok zeby sie nie przejmowac takimi rzeczami. Nawet jak mam jakies starty to nie takie ze sobie krzywde zrobie. Najwyzej bede ostarnia. Ale tym tez mam sie nie przejmowac.
Pewnie, że nie ma się co przejmować najważniejsze jest czerpanie z biegania przyjemności
No chyba, że trzeba robić trening po ciemku dookoła miasta Wczoraj tak wpadło 12 km, a wydawało mi się, jakbym zrobiła ze 24

szykuje mi się jeszcze jeden półmaraton, jakby było mało../ ale taki treningowy, z lokalną grupą biegową, co roku organizują. Będą selfiki i postoje co chwila
__________________


Edytowane przez velika
Czas edycji: 2020-01-04 o 09:22
velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-04, 18:52   #1152
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Velika pięknie się biega z zegarem, co za komfort 🤪 że głupia ja tyle zwlekałam z zakupem 🥴

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-04, 19:35   #1153
Doe
Rozeznanie
 
Avatar Doe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 820
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Hej! Szczęśliwego i rozbieganego Nowego Roku!

Wracam po raz kolejny i melduję 6km na start. Musiałam zrobić sobie przerwę bo takie grypsko mnie dorwało, że zakwasy od kaszlu miałam i trzymało mnie przez 3 tygodnie a kaszel przez kolejny miesiąc. Jak tylko pomyślałam o powrocie do biegania, uszkodziłam sobie stopę w pracy... jak stopa wydobrzała, to wróciła grypa i kaszel. Odczekałam tydzień od ustania objawów i mam nadzieję, że nic już się nie przyplącze. Zwłaszcza że w kilka osób w pracy umówiliśmy się na półmaraton pod koniec marca - bardzo rekreacyjnie, większość moich towarzyszy to ex-wojskowi, ale w spoczynku od dobrych kilku(nastu) lat.
Doe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-04, 19:53   #1154
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez Doe Pokaż wiadomość
Hej! Szczęśliwego i rozbieganego Nowego Roku!

Wracam po raz kolejny i melduję 6km na start. Musiałam zrobić sobie przerwę bo takie grypsko mnie dorwało, że zakwasy od kaszlu miałam i trzymało mnie przez 3 tygodnie a kaszel przez kolejny miesiąc. Jak tylko pomyślałam o powrocie do biegania, uszkodziłam sobie stopę w pracy... jak stopa wydobrzała, to wróciła grypa i kaszel. Odczekałam tydzień od ustania objawów i mam nadzieję, że nic już się nie przyplącze. Zwłaszcza że w kilka osób w pracy umówiliśmy się na półmaraton pod koniec marca - bardzo rekreacyjnie, większość moich towarzyszy to ex-wojskowi, ale w spoczynku od dobrych kilku(nastu) lat.
Oj bidna ty. Zdrowia. Oby sie nic juz nie przyplatalo.
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 09:51   #1155
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Tepsa- jaki kolor zegarka wybrałaś?


zbiorowe za treningi. Ja po czwartkowym bieganiu do teraz mam nogi jak z kamienia Nawet mięśnie w stopach mnie bolą
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 10:49   #1156
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Doe, życzę zdrowia

Dzisiaj 10 km plażą, korzystam z końcówki urlopu
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 12:18   #1157
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez FitPleasure Pokaż wiadomość
Dzis pierwszy trening w 2020. Na biezni. Zrobilam marszobiegiem 5 km w 38 minut po 3 kilometrze walczylam ze soba o kazda minute bo bylo juz ciezko i czesciej musialam przechodzic do marszu ale i tak jestes z siebie dumna
Piękna walka, tak się właśnie buduje głowę do biegania, aby nie odpuszczać




Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
Przyszedł mi Garmin Forerunner 235 i się jaram jak pochodnia 🤪
Pewnie motywacja +100 punktów Ja sobie nie wyobrażam biegania bez zegarka, z telefonem



Cytat:
Napisane przez DarekMW Pokaż wiadomość
Hehe, też jestem na grupach biegowych i rzeczywiście wpisy niektórych osób potrafią motywować.

Mamy 3 stycznia, a ja jestem już po trzech biegach Endomondo pokazuje 34 KM i 2789 kcal.

Jutro już trzeba zrobić przerwę a w niedzielę dłuższy bieg. Trzymajcie kciuki, żeby wystarczyło mi dalszej motywacji.

I jak? Dzisiaj niedziela, mam nadzieję, że postanowienie wykonane





Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
szykuje mi się jeszcze jeden półmaraton, jakby było mało../ ale taki treningowy, z lokalną grupą biegową, co roku organizują. Będą selfiki i postoje co chwila
Fajowo, tak na lajcie to będzie fajna zabawa


Cytat:
Napisane przez Doe Pokaż wiadomość
Hej! Szczęśliwego i rozbieganego Nowego Roku!

Wracam po raz kolejny i melduję 6km na start. Musiałam zrobić sobie przerwę bo takie grypsko mnie dorwało, że zakwasy od kaszlu miałam i trzymało mnie przez 3 tygodnie a kaszel przez kolejny miesiąc. Jak tylko pomyślałam o powrocie do biegania, uszkodziłam sobie stopę w pracy... jak stopa wydobrzała, to wróciła grypa i kaszel. Odczekałam tydzień od ustania objawów i mam nadzieję, że nic już się nie przyplącze. Zwłaszcza że w kilka osób w pracy umówiliśmy się na półmaraton pod koniec marca - bardzo rekreacyjnie, większość moich towarzyszy to ex-wojskowi, ale w spoczynku od dobrych kilku(nastu) lat.
Pamiętam, jak się udzielałaś. Dobrze, że wróciłaś Dużo zdrówka życzę.


-
Ja wczoraj dłuższe wybieganie 20km, a dzisiaj 11km. Dzisiaj śnieg leżał, źle się biegało, bo momentami było błoto pośniegowe i trzeba było uważa, aby się nie poślizgnąć.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 18:19   #1158
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Doe zdrówka!! faktycznie cię dopadły choroby ;/
patiasym zazdro urlopu i biegania po plaży!! byle do maja...
Tepsa, noo zegarek to inna jakość życia staremu się teraz urwał jakiś element w garminie, poszedł do naprawy i bardzo cierpi z endomondo hehe
beatiska noo zapowiada się fajnie, w zeszłym roku 100 osób biegło Na mecie będzie ognisko i medale

Dziś 15 km po lesie ohh ahh cudnie i w ogóle pogoda marzenie, niech ta zima taka zostanie
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 18:22   #1159
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
patiasym zazdro urlopu i biegania po plaży!! byle do maja...
no ja tam plaży przy domu nie mam, a następny dłuższy urlop pewnie też dopiero latem
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-06, 04:54   #1160
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Hej ja musze przyznać, że przez chorobę ostatnio biegalam przed świętami....
Ale za to, właśnie wracam z krótkiego wypadu w góry. Zimowe Karkonosze są piękne przez 3 dni spotkałam, chyba wszystkie możliwe warunki atmosferyczne: oblodzone szlaki i mała ilosc śniegu, śnieżyca i wichura, myślałam, że nie dam rady zejść że Śnieżki, a ostatniego dnia też masa śniegu i przepiękne niebieskie niebo podsumowując zrobiłam po górach blisko 70 km, zdobyłam szczyt z KGP, pierwszy raz wędrowałam z ciężkim plecakiem w trudnych warunkach

Teraz chwila odpoczynku i wracam do biegania
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 12:17   #1161
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
Hej ja musze przyznać, że przez chorobę ostatnio biegalam przed świętami....
Ale za to, właśnie wracam z krótkiego wypadu w góry. Zimowe Karkonosze są piękne przez 3 dni spotkałam, chyba wszystkie możliwe warunki atmosferyczne: oblodzone szlaki i mała ilosc śniegu, śnieżyca i wichura, myślałam, że nie dam rady zejść że Śnieżki, a ostatniego dnia też masa śniegu i przepiękne niebieskie niebo podsumowując zrobiłam po górach blisko 70 km, zdobyłam szczyt z KGP, pierwszy raz wędrowałam z ciężkim plecakiem w trudnych warunkach

Teraz chwila odpoczynku i wracam do biegania

-----------------


Ja dzisiaj zrobiłam trening, zamiast jutro po pracy. Wyszło 12km tempem około 5:00
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 12:29   #1162
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

U mnie dzis skromne 5 km na biezni myslalam ze umre pierwsze 2,5 km ciaglym biegiem. Chcialam sprawdzic ile wytrzymam. Potem juz marszobieg ale z przewaga marszu. Myslalam ze mi serce wyskoczy kondycja lezy ale bedzie lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 13:48   #1163
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
Hej ja musze przyznać, że przez chorobę ostatnio biegalam przed świętami....
Ale za to, właśnie wracam z krótkiego wypadu w góry. Zimowe Karkonosze są piękne przez 3 dni spotkałam, chyba wszystkie możliwe warunki atmosferyczne: oblodzone szlaki i mała ilosc śniegu, śnieżyca i wichura, myślałam, że nie dam rady zejść że Śnieżki, a ostatniego dnia też masa śniegu i przepiękne niebieskie niebo podsumowując zrobiłam po górach blisko 70 km, zdobyłam szczyt z KGP, pierwszy raz wędrowałam z ciężkim plecakiem w trudnych warunkach

Teraz chwila odpoczynku i wracam do biegania
zazdrooo musiało być mega
U mnie dziś siłownia. Jak skończyłam trening to wskoczyłam na bieżnię zobaczyć, jak to działa koło 10 minut mi wyszło, zdecydowanie wolę teren
FitPleasure trenuj trenuj a będziesz śmigać jak ta lala! samo się nie zrobi!!

beatiska super tempo, graty ja takie to tylko na zawodach
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 17:11   #1164
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

dziewczyny... kocham biegać ale tylko wiosną i latem. Obecna pogoda mnie nie zachęca.. Ale może to kwestia nieodpowiedniego stroju?
Mogę podpytać w czym biegacie? Może uda mi się ruszyć swój tyłek w końcu i zimą...
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 17:30   #1165
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
dziewczyny... kocham biegać ale tylko wiosną i latem. Obecna pogoda mnie nie zachęca.. Ale może to kwestia nieodpowiedniego stroju?
Mogę podpytać w czym biegacie? Może uda mi się ruszyć swój tyłek w końcu i zimą...
Hej zależy od pogody, wydaje się że tegoroczny styczeń jest bardzo ciepły ja mam na pupie długie leginsy akurat od lat biegam w Nike Dri Fit na górę zakładam obcisła bluzę taką chyba z polaru-kupione właśnie do biegania w zimie? Na to cos co nierzepuszcza wiatru, na głowę czapka.plus koniecznie rękawiczki bo zimno w łapki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
Hej ja musze przyznać, że przez chorobę ostatnio biegalam przed świętami....
Ale za to, właśnie wracam z krótkiego wypadu w góry. Zimowe Karkonosze są piękne przez 3 dni spotkałam, chyba wszystkie możliwe warunki atmosferyczne: oblodzone szlaki i mała ilosc śniegu, śnieżyca i wichura, myślałam, że nie dam rady zejść że Śnieżki, a ostatniego dnia też masa śniegu i przepiękne niebieskie niebo podsumowując zrobiłam po górach blisko 70 km, zdobyłam szczyt z KGP, pierwszy raz wędrowałam z ciężkim plecakiem w trudnych warunkach

Teraz chwila odpoczynku i wracam do biegania
Ojej zazdrość, piękne widoki no i Karkonosze zimą są cudowne podpowiesz gdzie się zatrzymaliscie na nocleg?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 18:54   #1166
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
dziewczyny... kocham biegać ale tylko wiosną i latem. Obecna pogoda mnie nie zachęca.. Ale może to kwestia nieodpowiedniego stroju?
Mogę podpytać w czym biegacie? Może uda mi się ruszyć swój tyłek w końcu i zimą...
Wszystko zależy od temperatury, ja biegam zawsze po lekkiej rozgrzewce, a że zazwyczaj biegam w lesie nie mam kłopotu z silnym wiatrem. Na górę bielizna termiczna z długim rękawem i bluza north face apex, czapka; natomiast nie noszę rękawiczek chyba że są arktyczne mrozy bo zwyczajnie nie lubię i nie jest mi zimno w dłonie.
Na nogach leginsy jedynie jak jest prawdziwy mróz, ale tej zimy jest wyjątkowo ciepło i szorty mi wystarczą.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 19:14   #1167
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
dziewczyny... kocham biegać ale tylko wiosną i latem. Obecna pogoda mnie nie zachęca.. Ale może to kwestia nieodpowiedniego stroju?
Mogę podpytać w czym biegacie? Może uda mi się ruszyć swój tyłek w końcu i zimą...
Ocieplane legginsy, koszulka termo plus kurtka, cienki komin, rękawiczki i czapka i można biegać

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość

Ojej zazdrość, piękne widoki no i Karkonosze zimą są cudowne podpowiesz gdzie się zatrzymaliscie na nocleg?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W Karpaczu, super baza wypadowa

Edytowane przez carmen_20
Czas edycji: 2020-01-06 o 19:15
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-07, 10:32   #1168
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Mi jest zazwyczaj dość ciepło, obecne temperatury sprzyjają bieganiu Noszę zwykłe długie legginsy (ocieplane jak jest bliżej zera i mróz) i bluzkę z długim, jak jest poniżej 5 stopni to cienką kurtkę. Rękawiczki zazwyczaj ściągam po 2 kilometrach
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-07, 15:58   #1169
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Ja w tym roku jakiś zmarłych jestem. Mam metodę,że ubieram się cieplej, ale mam masę możliwości, coś ściągnąć, coś odpiac, otworzyć wywietrzniki w kurtce. Ostatnio kupiłam sobie fajna kurtkę w Decathlon, ma masę możliwości, nawet takie dodatkowe rękawiczki przyszyte do rękawa, które używam na początku, a potem ściągam i zostawiam tylko swoje rękawiczki.

Na innym wątku akurat ktoś pisał więc wkleje to co napisałam
To naprawdę indywidualna sprawa.

U mnie przy takiej pogodzie podstawa to bluzka termiczna. Staram się, aby do całego ciała przylegało ubranie, bo w zwykłej bluzce czy koszulce wiatr się przedostaje i chłodzi ciało.
Do tego cienka bluzka do biegania i wiatrówka do biegania. Na głowę opaska mocno przylegająca i czapka, buff i rękawiczki. Na nogi leginsy ocieplane do biegania. Skarpetki koniecznie długie, zadne stopki.

I to co powyżej napisałam modyfikuje. Tak jak powyżej to jak jest blisko 0 stopni. Wystarczy,że jest 3-4 na plusie, to już nie zakładam bluzki cienkiej tylko tshirt biegowy na termiczna i kurtkę, albo rezygnuje z tshirtu, albo nie zakładam czapki, tylko opaskę, itd. cały czas zmieniam. Przez pierwszy kilometr jest zimno potem już gorąco i ściągam np. czapkę lub odpinam bluzkę do biegania pod kurtka. No dużo możliwości. Lepiej za ciepło się ubrać niz za chłodno. Ja w jednym zestawie mam masę możliwości dostosowania. Na plaży na pewno wieje, więc wyszukanym z tego co powyżej.

Na pewno najlepsze są też ciuchy te uboczne niż zwykle bawełniane ubrania, czy szaliki.

Moja kurtka do biegania ma też takie "wentylatory" które mogę sobie otworzyć.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 16:36   #1170
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Zgadnijcie kto wreszcie dzisiaj biegal? Meduje 9.4 km. Ciezko bylo, oj ciezko po 3 tygodniach przerwy
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 14:23:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.