Mamusie styczniowe 2020 - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-13, 14:56   #3481
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja nadal nie mam żadnej paczki pampersów, nie licząc tej promocyjnej z rossmanna.

Monitora oddechu nie mam i póki co nie planuję kupować. Rozważam tylko nianię elektroniczną.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 15:26   #3482
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Ale bym się postresowala tym czopem.. ale mnie już wszystko teraz stresuje co się pojawia pierwszy raz Obyś jednak jeszcze trochę poczekała a nie poszła w ślady znajomych
Co do pampersów ja mam dwie paczki babydream, jedna taka zwykła dostałam od znajomej a druga dokupiłam fit&fun. Nie kupuje więcej bo nie wiem czy rozmiar i marka będą pasować maluchowi, a pampersy można akurat kupić niemal wszędzie więc nie panikuję

Macie monitor oddechu? Jaki?

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------



Siostro dajesz radę jeszcze prasować? Mi nogi wysiadają.
Ja mam taki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20191213_162403.jpg (101,9 KB, 50 załadowań)
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 15:37   #3483
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Ale bym się postresowala tym czopem.. ale mnie już wszystko teraz stresuje co się pojawia pierwszy raz Obyś jednak jeszcze trochę poczekała a nie poszła w ślady znajomych

Co do pampersów ja mam dwie paczki babydream, jedna taka zwykła dostałam od znajomej a druga dokupiłam fit&fun. Nie kupuje więcej bo nie wiem czy rozmiar i marka będą pasować maluchowi, a pampersy można akurat kupić niemal wszędzie więc nie panikuję



Macie monitor oddechu? Jaki?

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------





Siostro dajesz radę jeszcze prasować? Mi nogi wysiadają.

Ja nie kupuje monitora oddechu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 15:45   #3484
Marlena234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 679
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja tez nie kupuje ale mialam w planach pożyczyć aczkolwiek mysle ze jednak zrezygnuje.
Dzwonilam do położnej i kazała jutro zadzwonić aby obgadać szczegóły. Bede szczęśliwa jesli znów na Nią trafię . A tymczasem czekam na meza bo ma wpaść z czekoladą mniam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marlena234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 15:52   #3485
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Ja mam taki
Też mam baby sense, tylko nowszy model. Przy poprzednich dzieciach miałam ten i się sprawdzał

Kolejny dzień mam beznadziejny humor. Jestem tak przybita, że szok. Do tego ciągle zgaga. Bolą mnie plecy od kilku sklepów dzisiaj.

I w końcu dzisiaj mąż koleżanki przywiózł wózek. Mąż wszystko pozdejmował i teraz się suszy po praniu. Ciekawe czy będziemy w stanie go złożyć Jest w ogóle większy od naszego poprzedniego, więc zajmuje za dużo miejsca w pokoju. Dlatego wyleci do bagażnika i tam go będę trzymać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 15:59   #3486
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Inevera słyszałam wiele opini jak cukry wariuja pod koniec ciąży to wtedy dostają babki skierowanie na szybsze rozwiązanie.

Musisz się dowiedzieć jak to może być w Twoim przypadku.

Monitora oddechu nie mam. Może kupię jakiś używany babysense jak mały się urodzi.

Dziś ruszylam się z mężem z domu. Ledwo ledwo. ciekawe jak będę się czuć jak wrócimy i doczlapie po schodach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 16:23   #3487
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Też mam baby sense, tylko nowszy model. Przy poprzednich dzieciach miałam ten i się sprawdzał

Kolejny dzień mam beznadziejny humor. Jestem tak przybita, że szok. Do tego ciągle zgaga. Bolą mnie plecy od kilku sklepów dzisiaj.

I w końcu dzisiaj mąż koleżanki przywiózł wózek. Mąż wszystko pozdejmował i teraz się suszy po praniu. Ciekawe czy będziemy w stanie go złożyć Jest w ogóle większy od naszego poprzedniego, więc zajmuje za dużo miejsca w pokoju. Dlatego wyleci do bagażnika i tam go będę trzymać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To cieszy mnie to że u Was się sprawdził ☺️
Ja też planuje wozić wózek w bagażniku tylko żeby mi się zmieścił!
Humor zły przez to że się źle czujesz? Czy tak ogólnie? Ja ostatnio często mam tak że płaczę sobie ale ja byłam nastawiona na to że na L4 mogę tak mieć no i wiadomo coraz mi ciężej wkurzam się na wiele rzeczy no i stres, niepokój przed porodem 😕
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-13, 16:28   #3488
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
To cieszy mnie to że u Was się sprawdził

Ja też planuje wozić wózek w bagażniku tylko żeby mi się zmieścił!

Humor zły przez to że się źle czujesz? Czy tak ogólnie? Ja ostatnio często mam tak że płaczę sobie ale ja byłam nastawiona na to że na L4 mogę tak mieć no i wiadomo coraz mi ciężej wkurzam się na wiele rzeczy no i stres, niepokój przed porodem

A nie sprawdzałaś czy się zmieści?

Ja pierwsze co zrobiłam po wyborze modelu w necie, to pojechałam do sklepu i zmierzyłam czy wejdzie. Nawet byłam zaskoczona, że jeszcze jest trochę miejsca i na szczęście kół nie trzeba odpinać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 16:36   #3489
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja kupiłam 2 paczki pieluch dada, bo była promocja 😉 od nich zaczniemy, ale mam też te pampersy z rossmanna. Zobaczymy co małemu będzie pasować, ale tak jak ktoś pisał to nie problem bo można wszędzie kupić. Monitora oddechu nie planuję na razie kupować, zobaczymy po porodzie. Jutro idę na wigilijkę z mężem, jego pracownicza. Już na samą myśl, że muszę szukać w co się ubrać mi słabo 😉 z sukienkami nie problem, gorzej z obuwiem, bo moje kozaki pewnie będą za wąskie w łydce.. Te 12,5 kg musiało się rozejść.. Najwyżej wpakuję się w spodnie i jakąś bluzkę
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 17:01   #3490
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
A nie sprawdzałaś czy się zmieści?

Ja pierwsze co zrobiłam po wyborze modelu w necie, to pojechałam do sklepu i zmierzyłam czy wejdzie. Nawet byłam zaskoczona, że jeszcze jest trochę miejsca i na szczęście kół nie trzeba odpinać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie bo ja mam używany od kolegi który twierdził że do jego auta wchodził a auta wielkościowo podobne z tym że jak na moją wyobraźnię może być trudno obym się jednak myliła (bez odpinania kół bo jak się odepnie to spoko)
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 17:15   #3491
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
To cieszy mnie to że u Was się sprawdził
Ja też planuje wozić wózek w bagażniku tylko żeby mi się zmieścił!
Humor zły przez to że się źle czujesz? Czy tak ogólnie? Ja ostatnio często mam tak że płaczę sobie ale ja byłam nastawiona na to że na L4 mogę tak mieć no i wiadomo coraz mi ciężej wkurzam się na wiele rzeczy no i stres, niepokój przed porodem
Zły humor przez to, że już bym chciała urodzić. Mam serdecznie dość.

Ja nie sprawdziłam czy wózek wejdzie, ale wiem że tak, bo specjalnie kupowaliśmy krowę z dużym bagażnikiem. Ja mam w dodatku model z przedłużonym bagażnikiem, więc problemu nie będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-13, 17:20   #3492
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Nie bo ja mam używany od kolegi który twierdził że do jego auta wchodził a auta wielkościowo podobne z tym że jak na moją wyobraźnię może być trudno obym się jednak myliła (bez odpinania kół bo jak się odepnie to spoko)

Ja sobie nie wyobrażam w tym okresie zimowym jeszcze się z kołami bawić.
Więc oby i u Ciebie się zmieścił!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 17:37   #3493
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

My ostatnio wyciągnęliśmy wózek, bo leżał schowany, poskładany, niektórych części nawet nie wyjmowaliśmy z folii Więc robiliśmy testy z filmikami z youtuba i uczyliśmy się co jak działa i co do czego. Później z powrotem złożyliśmy i schowaliśmy.




Byłam dziś w laboratorium, zrobiłam anty-HBS, to ostatnie czego mi brakowało. Już jestem pewna, że brzuch niżej, czuję nawet jak siedzę. Nadal napina się jak szalony, więc spróbuję brać magnez.





Netka, podziwiam za spokój, ja podobnie tak jak któraś z Was pisała, stresuje się jak tylko się dzieje coś nowego i tylko coś zakłuje to mam zawał, że może coś się święci Trochę się martwię, że jak się zaczną skurcze to tymi swoimi stresami mogę zahamować akcje, będzie trzeba się opanować
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 17:37   #3494
Wendy_123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 229
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

A Wasi lekarze coś mówili że nie wolno leżeć na prawym boku? Szczerze nie wyobrażam sobie leżeć tylko na lewym...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wendy_123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 17:42   #3495
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Wendy_123 Pokaż wiadomość
A Wasi lekarze coś mówili że nie wolno leżeć na prawym boku? Szczerze nie wyobrażam sobie leżeć tylko na lewym...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Teoretycznie się nie powinno, ale ja nie biorę do głowy i leżę na zmianę.
Moja położna mówiła, że dziecku krzywdy nie zrobię, jej wygodnie tak czy inaczej i że jeżeli ja się dobrze czuję i nic się nie dzieje to można.
Jak mnie boli brzuch leżąc na prawym to po prostu zmieniam, czasem podkładam poduszkę, ale też nie dam rady tylko na lewym, okropnie wtedy bolą mnie plecy.
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 17:54   #3496
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez MagJa123 Pokaż wiadomość
Teoretycznie się nie powinno, ale ja nie biorę do głowy i leżę na zmianę.
Moja położna mówiła, że dziecku krzywdy nie zrobię, jej wygodnie tak czy inaczej i że jeżeli ja się dobrze czuję i nic się nie dzieje to można.
Jak mnie boli brzuch leżąc na prawym to po prostu zmieniam, czasem podkładam poduszkę, ale też nie dam rady tylko na lewym, okropnie wtedy bolą mnie plecy.
Tak mój też mówił że lewy bok najlepszy ale żeby ogólnie za specjalnie się tym nie przejmować. Ja w ostatnim czasie (czego wcześniej nie miałam) przebudzam się na plecach co mnie trochę stresuje ale mnie po prostu już nieraz wszystko boli od tego leżenia na bokach szczególnie jak usnąć nie mogę.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 18:20   #3497
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja też leżę raz na lewym raz na prawym boku. Na lewym mi wygodniej, więc jak na prawym mnie coś boli czy kłuje to się przewracam. Dziewczyny mi stelaż z wózka wchodzi z kołami, ale gondola to już chyba zostanie w domu 😉 pierwsze co jak kupiliśmy to kazałam mężowi mierzyć czy to w ogóle wejdzie do mojego auta. Na szczęście on ma duży bagażnik i na dalsze wycieczki będziemy jeździć drugim autem, bo u mnie czarno to widzę tym bardziej jeśli mielibyśmy zabrać bagaż..
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 18:34   #3498
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Wendy_123 Pokaż wiadomość
A Wasi lekarze coś mówili że nie wolno leżeć na prawym boku? Szczerze nie wyobrażam sobie leżeć tylko na lewym...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie, nigdy o tym nie wspominała.
Mnie często jest wygodniej na prawym niż na lewym. Teraz leżę sobie na plecach i też póki co jest ok. W nocy się kręcę, trochę śpię tak, trochę tak.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 18:59   #3499
Marlena234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 679
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

O lezeniu na lewym boku kiedys wyczytalam ale nie stosuje się do tego...lezymy tak jak Nam jest wygodnie przy siedzeniu zebra mnie bolą... matko boska jeszcze miesiąc... do tego w styczniu tata będzie mial zabieg mam nadzieję ze niepoważny i mama mi pomoże przy dzieciach bo inaczej bedzie musiala być przy tacie wiadomo...
Ostatnio mi niedobrze na żołądku jak zjem za dużo słodyczy . Ale ja je tak lubie
...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marlena234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-13, 19:05   #3500
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Wendy_123 Pokaż wiadomość
A Wasi lekarze coś mówili że nie wolno leżeć na prawym boku? Szczerze nie wyobrażam sobie leżeć tylko na lewym...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nikt mi nie zwracał na to uwagi. Praktycznie większość nocy przesypiam na prawym boku.

Co do pampersow to mam te z rossmana i jeszcze jedne większe opakowanie które dokupiłam.

Wozek nam spokojnie się mieści razem z gondola. Stelaż na płasko się składa. Poza tym mamy kombi.

Skończyłam już te zawieszki. Coś tam wyszło z tego. Jak mi się przestanie podobać to zrobię z nich jakąś girlande czy coś w ten deseń Screenshot_20191213-195824_Gallery.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 19:08   #3501
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez CreamyMuffin Pokaż wiadomość
Nikt mi nie zwracał na to uwagi. Praktycznie większość nocy przesypiam na prawym boku.

Co do pampersow to mam te z rossmana i jeszcze jedne większe opakowanie które dokupiłam.

Wozek nam spokojnie się mieści razem z gondola. Stelaż na płasko się składa. Poza tym mamy kombi.

Skończyłam już te zawieszki. Coś tam wyszło z tego. Jak mi się przestanie podobać to zrobię z nich jakąś girlande czy coś w ten deseń Załącznik 7700731

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdolniacha 😀
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 19:14   #3502
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez CreamyMuffin Pokaż wiadomość
Nikt mi nie zwracał na to uwagi. Praktycznie większość nocy przesypiam na prawym boku.

Co do pampersow to mam te z rossmana i jeszcze jedne większe opakowanie które dokupiłam.

Wozek nam spokojnie się mieści razem z gondola. Stelaż na płasko się składa. Poza tym mamy kombi.

Skończyłam już te zawieszki. Coś tam wyszło z tego. Jak mi się przestanie podobać to zrobię z nich jakąś girlande czy coś w ten deseń Załącznik 7700731

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Bardzo fajne, przypomnij co to? Filc?
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 19:27   #3503
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

No taka mała prowizorka. Z maszyny byłyby lepsze.

Filc a4 na sztuki kupiony i wycinalam. 1mm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 19:50   #3504
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Świetne to zrobiłaś!

Widzialyscie, że pod poniedziałku w rossmanie promocja 2+2 na artykuły do pielęgnacji i higieny dzieci?
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 19:56   #3505
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Piękne zawieszki

Inevera ja niewiem jak jest z Twoim lekarzem ale patrząc na mojego to bardziej bym się sugerowała opinią diabetolog . Mój w poprzedniej ciąży wypisał skierowanie do szpitala w dniu terminu i miałam cukrzycę ciążową i naszczescie urodziłam tego dnia wszystko sie samo zaczęło U Ciebie dochodzi insulina kurcze nie wiem czy nie powinnaś być wcześniej przyjęta , diabetolog wypisała Ci już skierowanie? Na ile dni przed terminem?

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Verna przypomniałaś mi dzięki Ci , ostatnio ekspedientka w Rossmanie mi mówiła o tym jak kupowałam rajstopy dla ciężarnych i zapomniałam o tym od poniedziałku ta promocja? Wogole dziewczyny kupowalyscie rajstopy w Rossmanie dla ciężarnych ? Jeśli tak to czy nie uciskają ? Kupiłam 2 paczki z myślą o weselu w święta . Jeśli kupujecie gdzieś indziej i są ok to dajcie linka
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 20:16   #3506
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Piękne zawieszki

Inevera ja niewiem jak jest z Twoim lekarzem ale patrząc na mojego to bardziej bym się sugerowała opinią diabetolog . Mój w poprzedniej ciąży wypisał skierowanie do szpitala w dniu terminu i miałam cukrzycę ciążową i naszczescie urodziłam tego dnia wszystko sie samo zaczęło U Ciebie dochodzi insulina kurcze nie wiem czy nie powinnaś być wcześniej przyjęta , diabetolog wypisała Ci już skierowanie? Na ile dni przed terminem?

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Verna przypomniałaś mi dzięki Ci , ostatnio ekspedientka w Rossmanie mi mówiła o tym jak kupowałam rajstopy dla ciężarnych i zapomniałam o tym od poniedziałku ta promocja? Wogole dziewczyny kupowalyscie rajstopy w Rossmanie dla ciężarnych ? Jeśli tak to czy nie uciskają ? Kupiłam 2 paczki z myślą o weselu w święta . Jeśli kupujecie gdzieś indziej i są ok to dajcie linka
Ja mam z Gatta zamawiane przez neta bone sklepach zawsze drożej tylko ja mam grubsze. Będę w nich dopiero w piątek natomiast jak mierzyłam wydają się super. Nienawidzę takich rajstop jak np były w Lidlu.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 21:10   #3507
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Tak, promocja od poniedziałku. Ja jak jeszcze pracowałam to kupiłam w rossmanie rajstopy Marilyn. Kolor nie był za ciekawy, ale były mega wygodne i trwałe! Później na jakąś imprezę kupiłam z gatty, ale to już nie to samo... Niewygodne
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 21:55   #3508
Angelika1237
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 517
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Ale bym się postresowala tym czopem.. ale mnie już wszystko teraz stresuje co się pojawia pierwszy raz Obyś jednak jeszcze trochę poczekała a nie poszła w ślady znajomych
Co do pampersów ja mam dwie paczki babydream, jedna taka zwykła dostałam od znajomej a druga dokupiłam fit&fun. Nie kupuje więcej bo nie wiem czy rozmiar i marka będą pasować maluchowi, a pampersy można akurat kupić niemal wszędzie więc nie panikuję

Macie monitor oddechu? Jaki?

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------



Siostro dajesz radę jeszcze prasować? Mi nogi wysiadają.
No nie powiem zmęczyłam się trochę ja nie mam jeszcze żadnych pieluch. Przyszedł mi mail że mogę w Rossmanie odebrać paczkę
Muszę jeszcze kupić te wszystkie rzeczy do szpitala jakieś podkłady podpaski ale nie wiem ile tego i tak się zbieram i nie mogę kupić
W aptece muszę jeszcze kupić aspirator sopelek , sól i waciki.
A w nocy złapał mnie taki skurcz w łydce że cały dzień ciężko mi się chodzi.
Ale się rozpisalam Zapomniałam zapytać . Czy wy też macie nisko brzuch ? Lekarz mi powiedział że młoda jest nisko i już 3 osoby też mi powiedziały że mam bardzo nisko brzuch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angelika1237 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 22:31   #3509
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Właśnie przed chwilą się oglądałam w lustrze i mój brzuch sterczy do przodu jak doklejona piłka - nie jest niżej niż wcześniej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 07:08   #3510
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Obudziłam się dzisiaj z bólem gardła znowu i męczącym kaszlem A dopiero co mi przeszło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-29 09:18:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.