Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług. - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-08, 12:05   #781
n_bb
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 191
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Nie wybrałabym sie na żaden powazny zabieg do kosmetyczki. Jeśli chodzi o kosmetykę to polecam profesjonalne gabinety medyczne. Mogę Ci polecić zabieg osoczem bogatopłytkowym. Jest to jeden z lepszych zabiegów, wspomaga proces regeneracji komórek tak więc skóra się odmładza. Zmniejsza zmarszczki, bruzdy. Wspomaga produkcję kolagenu.W Krakowie możesz zapisać się na to do Osteomedu na Kazimierza Wielkiego. Warto jest od razu zapisać się na kilka zabiegów.Wtedy jest taniej.
n_bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 16:14   #782
auris
Raczkowanie
 
Avatar auris
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 50
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Polecam gabinet Medycyny Estetycznej Skinfinity w Łodzi w Manufakturze. Miła atmosfera, można spokojnie wypytać o wszystko. Elastyczne godziny, można przyjść późnym wieczorem np o 22. No i lokalizacja w samym centrum miasta. Robiłam u dr Uszkiewicz powiększanie ust 1 ml StylAge M oraz mezoterapie na cienie pod oczami 3 zabiegi i jestem bardzo zadowolona z efektów, które są naturalne, ale widoczne. Polecam!
auris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 14:30   #783
13kasia13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 6
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez kachamag Pokaż wiadomość
lekarz u którego się ostrzykujesz na migrenę,kurze łapki i inne też jest certyfikowany!!!
skąd te podejrzenia????
Tak to jest w tych kręgach, więc nie zawierzałabym lekarzowi w 100% tylko dlatego że jest on certyfikowany przez owe stowarzyszenie, co nie oznacza że nie ma tam dobrych lekarzy.
Ja przy wyborze kierowałam się stażem pracy lekarza, opiniami, oraz tym jaką szkołę skończył.. i tak trafiłam do dr Jolanty Siedleckiej-Dawidko. Bardzo polecam, wspaniała osoba i prawdziwy profesjonalista.
13kasia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 15:34   #784
_Angelina
Przyczajenie
 
Avatar _Angelina
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Czy może ktoś polecić gabinet medycyny estetycznej w Poznaniu?
Chciałabym pozbyć sie tzw.kurzych łapek.
Zastanawiam się nad gabinetem :
www.biogenica.pl


Z góry dziękuje
__________________
"Los samotnej kobiety nie jest łatwy… dlatego każda powinna mieć wyjątkowe buty, żeby radośniej kroczyć przez życie.." - C.B.
_Angelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 13:28   #785
Rewelka_Testuje
Rewelka
 
Avatar Rewelka_Testuje
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez n_bb Pokaż wiadomość
Nie wybrałabym sie na żaden powazny zabieg do kosmetyczki. Jeśli chodzi o kosmetykę to polecam profesjonalne gabinety medyczne. Mogę Ci polecić zabieg osoczem bogatopłytkowym. Jest to jeden z lepszych zabiegów, wspomaga proces regeneracji komórek tak więc skóra się odmładza. Zmniejsza zmarszczki, bruzdy. Wspomaga produkcję kolagenu.W Krakowie możesz zapisać się na to do Osteomedu na Kazimierza Wielkiego. Warto jest od razu zapisać się na kilka zabiegów.Wtedy jest taniej.
Ja tez nie do końca ufam kosmetyczkom - preferuję zdecydowanie kliniki medycyny estetycznej z lekarzami. A zabieg z osoczem bogatopłytkowym to hit u mnie w rodzinie Moja mama i 2 ciotki są po i rewelacja! Wszystkie robiły w klinice xxx w Warszawie i z tego co kojarzę mają teraz niezlą promocję na pakiety można zaoszczęzić 50%. Sama się poważnie zastanawiam nad zabiegiem w celu zmniejszenia porów.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-11-27 o 17:40 Powód: Reklama.
Rewelka_Testuje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 14:07   #786
an0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 10
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Czy na terenie Poznania jest jakiś dobry gabinet z laserem frakcyjnym oraz dobry ortodonta?
an0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-28, 13:02   #787
DorotaWroc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Nie będę ukrywać, że jestem "super częstym" gościem tego rodzaju gabinetów i którykolwiek z gabinetów mógłby się z mojej osoby utrzymać lub wielce by rozpaczał gdyby mnie zabrakło na liście klientów. Nie mniej od czasu do czasu i bez wielkiej przesady korzystam. Bardzo podoba mi się atmosfera, poziom obsługi, jak i jakość usług (choć wielką specjalistką w tej dziedzinie nie jestem, co zaznaczyłam wyżej) jakie są dostępne w Centrum Estetyki Princesse we Wrocławiu. Ostatnio robiłam sobie "wampirka" Co do pełnego efektu, to będę mogła o nim napisać za około 2 tygodnie, ale już uważam, że jest super w stosunku do tego co było. Koleżanka namawiała mnie jeszcze na kriolipolizę, ale nie ukrywam, że mam obawy, nie cierpię zimna...natomiast bardzo zadowolona jestem z makijażu permanentnego - tu moim zdaniem mistrzostwo...

Edytowane przez DorotaWroc
Czas edycji: 2015-11-28 o 13:03 Powód: "="
DorotaWroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-08, 12:00   #788
AnnaBarczak01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Korzystam z usług Pani Karoliny Kopeć. Jeden z jej gabinetów, do którego ja uczęszczam znajduje się na ul. Krzycka 92 B/C/D lok.10
Wrocław 53-020.
Osobiście dobry człowiek i fachowiec. Stara się zrozumieć pacjenta i znaleźć sposób szybkiej, skutecznej pomocy. Od wielu lat ja i moja rodzina w razie potrzeby właśnie u niej szukamy ratunku.
AnnaBarczak01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 13:19   #789
paulina1155
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Warszawa, Estetiqa

Bardzo Wam polecam klinikę Estetiqa i dr Annę Kaliszewską - cudowna, ciepła osoba, która doskonale zna się na tym co robi. Korzystam z usług p.doktor już od jakiegoś czasu i nigdy mnie nie zawiodła. Bardzo polecam karboksyterapię jeśli macie problemy z wypadaniem włosów. Ja po kuracji widzę znaczną poprawę!
paulina1155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 10:49   #790
IngaP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Dla użytkowniczek ze Szczecina, które szukają dobrego gabinetu medycyny estetycznej polecam Uni-Med i dr Gałęską. xxx Naprawdę profesjonalne usługi poprawiania wyglądu.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-03-29 o 17:49 Powód: Link.
IngaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 13:21   #791
Gabysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Hej, ja z czystym sercem mogę polecić dr Kwarecką. Robiłam u niej usta Szał! Już niedługo minie rok a ja nadal cieszę się pieknymi i przede wszystkim nawilżonymi i nie pękajacymi usteczkami! Konkretna babeczka- napewno do niej wrócę!
Gabysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 08:47   #792
julka_julka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

a jakim kwasem Ci powiększała ? i z jakim znieczuleniem ?
julka_julka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 10:27   #793
SabineSka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Czy któraś z Pań kojarzy może Make up Studio Pani Małgorzaty Garlacz przy ul. św. Krzyża w Krakowie i wybrałaby się do niej na zabieg sonoforezy na okolice oczu??? I czy nikt nie kojarzy kto w Krakowie wykonuje to najlepiej i komu można powierzyć się bez obaw???
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi.
Pozdrawiam.
SabineSka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 17:03   #794
Gabysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4
Talking Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Moje drogie Panie, zalogowałam się tutaj nie dawno -a właściwie mój facet mnie tu zalogował ja nie znoszę tego robić! Więc jak już jestem to skorzystam z okazji i polecę wg mnie lekarza godnego zaufania. Lekarza dla którego dobro pacjenta jest ważniejsze niż kasa, który nie będzie robił byle czego aby nam coś zrobić, kompetentnego, z ogromnym doświadczeniem i chwalonego przez pacjentów. Mi również został polecony i nie zawiodłam się! 100 % satysfakcji. Miła atmosfera. Można nie tylko coś poprawić ale też wyciszyć się w pięknym stylowym wnętrzu...
Ale jestem podjarana hehe tak to jest jak zmora która męczyła przez długi czas przestaje spędząc nam sen z powiek!
http://klinikakwarecka.pl/
Czy jak coś sobie robiłyście to też mogłyście góry ze szczęscia przenosić??
Gabysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 20:36   #795
revelkove_love
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 39
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Ja mogę polecić z czystym sumieniem klinikę Profemed - zarówno w Warszawie jak i Poznaniu - w Poznaniu całkiem niedawno otworzyli nową filie - byłam niedawno przy okazji odwiedzin u przyjaciółki i poziom ten sam co w warszawskiej - czyli mega pozytywna atmosfera, przemiły i konkretny personel znający się na swojej pracy
revelkove_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 10:15   #796
SabineSka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Ja natomiast z czystym sumieniem wszystkim Wizażankom odradzam wizytę w Podgórskim Domu Urody przy ulicy Limanowskiego w Krakowie oraz w Klinice dr Janeczko przy ulicy Gertrudy, również w Krakowie. Czas spędzony w tych miejscach kosztował mnie nieporównalnie więcej stresu i zdrowia niż relaksu i jakiegokolwiek zadowolenia. Drogie Panie: NIE IDŹCIE TAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
SabineSka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 20:19   #797
poburzowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 13
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

śmiało moge polecić MadClinic we Wrocławiu. Najpierw chodziła tam moja mama (kriolipoliza), a potem wzięła mnie na mezoterpię. Efekty są naprawdę fajne, cenowo też rozsądnie. Mną zajmowała się Pani Agnieszka, przemiła i kompetentna osoba. Z racji tego, że mam na twarzy jeszcze trochę blizn potrądzikowych to wyleczenia, to spokojnie oddam się w jej ręce
poburzowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 20:00   #798
Marika088
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 35
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Polecam: Klinika Mirackiego w Wawie - depilacja i usuwanie paskudnej blizny w 100% spełniło efekt. Jako że to długotrwałe zabiegi, trzeba liczyć się z kosztami i późno widocznymi efektami - ale cierpliwość popłaca
Marika088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 08:00   #799
krystyna69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 10
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Polecam panią Magdę Tyc Tykę z MTTEstetica w Krakowie, genialne podejście do klienta, nie naciąga na zabiegi, potrafi nawet odradzić, opowiada szczegółowo o każdym zabiegu, można do niej smiało dzwonić z każdym pytaniem "po". Bardzo profesjonalne miejsce. Wykonywałam u niej zabieg z nićmi Barb 4D i kilkukrotnie mezoterpię. Sam gabinet bardzo ładny i kameralny, często można trafić na promocje cenowe.
krystyna69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-13, 17:05   #800
MagaMo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Ostatnio trafiłam w Krakowie do gabinetu p. dr Pauliny Godny i jestem bardzo zadowolona, potrafi doradzić, wytłumaczyć, wysłuchać oczekiwań, po zabiegu zainteresowana moim samopoczuciem zadzwoniła, na pewno wrócę do niej Można liczyć na promocje, zniżki.
MagaMo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 07:34   #801
PoloniaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Ja dla mieszkanek Lublina i okolic mogę polecić Gabinet Medycyny Estetycznej EstetiCenter.
Usuwałam ta rozstępy i wszelkiego typu przebarwienia skóry. Tu przykład oferty z której korzystałam. Z tego co się orientuję, a jestem tam ostatnimi czasy dość częstym gościem, to w tym gabinecie można wykonać wiele niezwykle profesjonalnych zabiegów z laseroterapii, medycyny estetycznej, kosmetologii a nawet ginekologii. Fajna atmosfera, miły personel, bardzo fachowe poradny. Nawet ostatnio do Mnie dzwoniła dziewczyna popytać, jak się czuję? Czy wszystko dobrze? itp.
Podaje miejsce do kontaktu. xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-05-19 o 13:44 Powód: Link.
PoloniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 09:34   #802
Saarenka
Raczkowanie
 
Avatar Saarenka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 31
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez bozena_laszczak Pokaż wiadomość
Kraków/ gabinet medycyny estetycznej <ciach>

Od kilku lat regularnie korzystam z usług <ciach> w Krakowie. Robiłam tam już kilka zabiegów i nigdy się nie zawiodłam. Dlatego z czystym sumieniem mogę ich polecić. Ja mam do nich pełne zaufanie. Do tej pory miałam kontakt z <ciach>
.
Hejka, też miałam z nimi kontakt super kobiety! Bardzo konkretne i profesjonalne Ogólnie mają tam spory personel ostatnio siostra była u nich, ale u dietetyka robiła testy genetyczne i czeka na wyniki. Opowiadała że jak zwykle została bardzo dobrze przyjęta i wyszła uśmiechnięta, super!

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-23 o 19:48
Saarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 14:35   #803
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Dziewczyny, z całego serca polecam dr Pawła KUBIKA z Gdyni
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 08:41   #804
Mirabellak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 17
Dot.: kogo polecacie w Poznaniu

Jeżeli chodzi o Poznań to zdecydowanie Beauty Club. Profesjonalnie wykonywane zabiegi w cenie, która nie zwala z nóg. Chodzę tam na powiększanie ust kwasem hialuronowym i jestem bardzo zadowolona.
Mirabellak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 22:46   #805
201606201201
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Czy któraś z Was była na mezoterapii igłowej dłoni? Ile płaciłyście za 1 zabieg?
201606201201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 01:13   #806
i_want_you_exclusive
Rozeznanie
 
Avatar i_want_you_exclusive
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Gorzów
Wiadomości: 937
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez ESTETIK Pokaż wiadomość
Polecam dr.K.Turczyńska w Gorzowie Wlkp.Usta 500zł.
W salonie Depilacji Laserowej w centrum.
co tak tanio?
__________________







i_want_you_exclusive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 14:19   #807
malvineczek
Przyczajenie
 
Avatar malvineczek
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Moja rekomendacja dotyczy kliniki doktor Beaty Dethloff w Warszawie. Umówiłam się na spotkanie z polecenia przyjaciółki, która zawsze robi dokładny research, jeżeli chodzi o kliniki. W Warszawie jest ich jak na pęczki, żeby trafić na tę właściwą, to trzeba mieć cierpliwość i dużo czasu.

A więc, poszłam do klinki. Miałam obawy ponieważ chciałam zrobić zabieg w okolicach części intymnych. Pani Beata jednak mnie uspokoiła i wytłumaczyła, że zabieg jest w pełni bezpieczny i nie ma się czym martwić. Miałam również dodatkowe pytania, które dla innych doktorów byłyby trudne. Jednak nie dla doktor Beaty - jest profesjonalistką. Zawodowa zajmuje się zabiegami.

Poleciła mi epilacje laserowa Soprano. Zabieg powtarza się od 4 do 10 razy. W zależności od pacjentki. W moim przypadku musiałam zabieg powtórzyć cztery razy. Jestem zadowolona z rezultatów. Mogę śmiało polecić!
malvineczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 13:03   #808
Dana34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 100
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

No to ja mogę polecić Perfect Glamour we Wrocławiu. Sama bym ich nigdy nie wynalazła gdyby nie polecenie przez sąsiadkę ;-). Powiększali mi usta i jestem baaaardzo zadowolona. Oczywiście przed wszystkim bałam się jak to ostatecznie wyjdzie i czy nie będę straszyła ale jest naprawdę ładnie
Dana34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 10:37   #809
holholaapemaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Edumedical Models - Medycyna estetyczna

Ktos byl? slyszalyscie jakies opinie o jakosci wykonywanych zabiegow? warto?
holholaapemaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 23:14   #810
annika7
Raczkowanie
 
Avatar annika7
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 44
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Moja siostra miała mezoterapię w gabinecie Kod Piękna w Łodzi. Trochę obawiała się, ale miała zapewnienie przyjaciółki, że będzie wszystko w porządku - przyjaciółka jest już stałą klientką w tym gabinecie. Teraz namawia mnie, jak przyjadę do niej w odwiedziny, aby skorzystać z jakiegoś zabiegu upiększającego. Gabinet ma swój profil na facebooku xxx więc można na bieżąco monitorować nowości i promocje.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-05-19 o 13:45 Powód: Link.
annika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-17 14:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.