On mnie zwodzi(?) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-22, 11:11   #31
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: On mnie zwodzi(?)

Jeśli ktoś się potruje to będę to ja. On nie uważa, że cokolwiek jest nie tak. Mówi, że poznajemy się, wspieramy, spędzamy czas i wszystko jest ok i że on nie ma co do mnie wątpliwości.
December12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 11:11   #32
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: On mnie zwodzi(?)

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87525825]Przeciez oni się nawet jeszcze nigdy nie spotkali (o ile dobrze zrozumiałam).
To jest dla mnie w tym wszystkim prawdziwy kosmos. W internetową love nie wierzę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

doszło do spotkania, bo autorka pisze, że rozmawiał z kimś z rodziny przez telefon przy niej
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 11:12   #33
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: On mnie zwodzi(?)

Spotykamy się kilka razy w tygodniu, wspolny wyjazd, sylwester, nocowania, wszystko było.
December12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 11:14   #34
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: On mnie zwodzi(?)

Cytat:
Napisane przez December12 Pokaż wiadomość
Spotykamy się kilka razy w tygodniu, wspolny wyjazd, sylwester, nocowania, wszystko było.
To o co Ci tak naprawdę chodzi?
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 11:18   #35
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: On mnie zwodzi(?)

O to czy zwodzi mnie czy nie. Bo niezobowiązująco też się można tak spotykać,a mnie to nie interesuje.
December12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 11:19   #36
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: On mnie zwodzi(?)

Cytat:
Napisane przez December12 Pokaż wiadomość
O to czy zwodzi mnie czy nie. Bo niezobowiązująco też się można tak spotykać,a mnie to nie interesuje.
Tego czy Cię zwodzi nikt Ci nie powie.
A czy spotykacie się niezobowiązująco czy zobowiązująco to już powinnaś ustalić z chłopakiem.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 11:20   #37
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: On mnie zwodzi(?)

Zakładając, że wszyscy są szczerzy co do intencji to tak. Po prostu miałam różne doświadczenia w tej materii.
December12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-22, 11:26   #38
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: On mnie zwodzi(?)

Ponawiam pytanie: poznałaś go z Twoimi znajomymi? Chętnie ich poznał (o ile)?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 11:26   #39
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: On mnie zwodzi(?)

Cytat:
Napisane przez December12 Pokaż wiadomość
Zakładając, że wszyscy są szczerzy co do intencji to tak. Po prostu miałam różne doświadczenia w tej materii.
W takim razie problem leży w Twojej głowie.
Rozmawiałaś już o tym z facetem, zapewniał Cię co do swoich intencji.
Jeśli to coś da to zapytaj jak widzi waszą relację, czy jesteście w związku czy nie. Jeśli jednak rozmowa nic nie da i nadal będziesz miała zawirowania w głowie to najwyraźniej musisz temat przepracować bo w każdym związku, tym czy kolejnym będzie pojawiał się ten sam problem. Tutaj obawy budzi np. facebook a w innym przypadku, że nie będziecie się widywać np. we wtorki bo facet ma jakieś tam swoje zajęcia a Ty będziesz się obawiać, że może ma kogoś na boku i umawia się we wtorki na numerek.
__________________

Edytowane przez karola11
Czas edycji: 2020-01-22 o 11:29
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 11:28   #40
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: On mnie zwodzi(?)

Nie poznał moich znajomych, nie proponowałam tego.

Twierdzi, że to związek. Zdaję sobie sprawę, że poprzednie doświadczenia dały mi trust issues, nie wiem kiedy przesadzam a kiedy faktycznie zachowanie drugiej osoby budzi wątpliwości.
December12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 11:30   #41
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: On mnie zwodzi(?)

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
Na moje pytanie odpowiedziała, że "nie wyciąga przy niej telefonu", więc wnioskuję, że się spotkali
A o co chodzi z tym telefonem?
Ja też nie wyciągam telefonu, gdy się z kimś spotykam. W końcu spotyka się ze mną, a nie z moim telefonem.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-22, 11:30   #42
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: On mnie zwodzi(?)

Cytat:
Napisane przez December12 Pokaż wiadomość
Nie poznał moich znajomych, nie proponowałam tego.

Twierdzi, że to związek. Zdaję sobie sprawę, że poprzednie doświadczenia dały mi trust issues, nie wiem kiedy przesadzam a kiedy faktycznie zachowanie drugiej osoby budzi wątpliwości.
To czemu oczekujesz, że on Cię pozna ze swoimi? Po co te zabawy w kotka i myszkę? Zorganizuj spotkanie ze swoimi ziomkami, a potem niech on zrobi ze swoimi. Jeżeli Ty się tak czaisz, to i on się może czaić.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 11:32   #43
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: On mnie zwodzi(?)

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
A o co chodzi z tym telefonem?
Ja też nie wyciągam telefonu, gdy się z kimś spotykam. W końcu spotyka się ze mną, a nie z moim telefonem.
Pytałam Autorkę czy chowa przy niej telefon. W domyśle było nerwowe ukrywanie telefonu, nie odbieranie połączeń itp.

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
To czemu oczekujesz, że on Cię pozna ze swoimi? Po co te zabawy w kotka i myszkę? Zorganizuj spotkanie ze swoimi ziomkami, a potem niech on zrobi ze swoimi. Jeżeli Ty się tak czaisz, to i on się może czaić.
jak wyżej
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 11:41   #44
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: On mnie zwodzi(?)

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
Pytałam Autorkę czy chowa przy niej telefon. W domyśle było nerwowe ukrywanie telefonu, nie odbieranie połączeń itp.

Ja ciebie rozumiem, tylko się zastanawiam, czemu to wyciąganie telefonu jest dla niej takie ważne.


Bo mnie to wkurza, gdy ktoś przychodzi niby do mnie, a co chwila bierze telefon do łapy.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 11:48   #45
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: On mnie zwodzi(?)

Wyciąganie telefonu nie ma dla mnie znaczenia. Odpowiedziałam na pytanie tylko
December12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 12:00   #46
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: On mnie zwodzi(?)

Autorko, moim zdaniem Ty zdecydowałaś się mu nie ufać. Czy słusznie, czy niesłusznie - nie wiem, ale pewne rzeczy robisz tak, aby tego zaufania przypadkiem nie nabrać. Skupiasz się na tym czemu on tam czegoś nie zrobił, a sama nie robisz tego również. To świeża znajomość i skoro dostarcza Ci tylu wątpliwości i negatywnych myśli, to nie wiem po co się męczysz? Brakuje między Wami, a nie tylko po jego stronie, takiej do końca szczerej rozmowy i ustalenia konkretów. Umówić spotkanie ze znajomymi, to jest kwestia kilku dni max. Zrób to pierwsza. Czego tak naprawdę się boisz?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2020-01-22 o 12:08
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 12:02   #47
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: On mnie zwodzi(?)

Cytat:
Napisane przez December12 Pokaż wiadomość
3 miesiące temu poznałam przez internet faceta, na początku wolno się rozwijało (był 4 miesiące po rozstaniu, stąd wolne tempo), potem "kliknęło" i było ok.
Potem kliknęło czyli ile jesteście w związku? 1 miesiąc? 1,5?
Moim zdaniem przesadzasz z tą rodziną i znajomymi. Sama z nikim go nie poznałaś a oczekujesz nie wiadomo czego. Nie stosuj podwójnych standardów, bo to nieładnie.

Zerknęłam na Twoje inne wpisy i brzmią tak jakoś sztywno. Potrafisz się cieszyć znajomością? Wyluzować i fajnie się bawić? Przecież nie każda nowa znajomość kończy się poważnym związkiem, nawet gdy były randki. I nie wynika to z tego, że ktoś oszukuje i kręci, ale jednak okazało się, że to nie to. Bierzesz to w ogóle pod uwagę?

Co do fejsa to dodawanie do znajomych człowieka, z którym mam stały kontakt, męża lub narzeczonego jest niepotrzebne. A już wpisywanie żonie/dziewczynie życzeń na tablicy to już kosmos. Szczególnie kiedy zobaczą się za chwilę lub właśnie siedzą przy jednym stoliku.
Najlepszy związek to taki o którym Facebook milczy, a nie pokazuwa przed koleżankami.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 12:09   #48
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: On mnie zwodzi(?)

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
(...)
Zerknęłam na Twoje inne wpisy i brzmią tak jakoś sztywno. Potrafisz się cieszyć znajomością? Wyluzować i fajnie się bawić? Przecież nie każda nowa znajomość kończy się poważnym związkiem, nawet gdy były randki. I nie wynika to z tego, że ktoś oszukuje i kręci, ale jednak okazało się, że to nie to. Bierzesz to w ogóle pod uwagę?
(...)
To samo wrażenie. Brzmią, jakby Autorka miała permanentnego focha lub jego początki.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 12:48   #49
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: On mnie zwodzi(?)

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ja ciebie rozumiem, tylko się zastanawiam, czemu to wyciąganie telefonu jest dla niej takie ważne.


Bo mnie to wkurza, gdy ktoś przychodzi niby do mnie, a co chwila bierze telefon do łapy.
A to ok, myślałał, że ode mie oczekujesz wyjaśnienia

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Potem kliknęło czyli ile jesteście w związku? 1 miesiąc? 1,5?
Moim zdaniem przesadzasz z tą rodziną i znajomymi. Sama z nikim go nie poznałaś a oczekujesz nie wiadomo czego. Nie stosuj podwójnych standardów, bo to nieładnie.

Zerknęłam na Twoje inne wpisy i brzmią tak jakoś sztywno. Potrafisz się cieszyć znajomością? Wyluzować i fajnie się bawić? Przecież nie każda nowa znajomość kończy się poważnym związkiem, nawet gdy były randki. I nie wynika to z tego, że ktoś oszukuje i kręci, ale jednak okazało się, że to nie to. Bierzesz to w ogóle pod uwagę?

Co do fejsa to dodawanie do znajomych człowieka, z którym mam stały kontakt, męża lub narzeczonego jest niepotrzebne. A już wpisywanie żonie/dziewczynie życzeń na tablicy to już kosmos. Szczególnie kiedy zobaczą się za chwilę lub właśnie siedzą przy jednym stoliku.
Najlepszy związek to taki o którym Facebook milczy, a nie pokazuwa przed koleżankami.
Zgadzam się. Oczekujesz czegoś, czego sama nie robisz.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-22 13:48:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:19.