cienkie paznokcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-14, 14:57   #1
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989

cienkie paznokcie


Hej Dziewczyny! Mam problem i mam nadzieje, ze mi pomozecie Otoz mam bardzo slabe paznokcie. Ciagle sie rozdwajaja. Kiedys tak nie bylo. Co prawda, mam ogromna sklonnosc do obgryzania ale jakos staralam sobie z nimi radzic. W styczniu przed studniowka zalozylam zele. Mialam je moze kilka dni. Po tym czasie nie moge doprowadzic moich paznokci do ladu. Uzywalam kilku odzywek i nic. A najgorsze jest to, ze moge zapuscic paznokcie na dana dlugosc ale koncowki sa zawsze widocznie ciensze od reszty! Wiec obcinam paznokcie, odzywiam i znow zapuszczam i... znow to samo! Co mam zrobic? Jaki preparat na to polecacie? Zalezy mi bardzo zeby nie byl drogi...Uzywam obecnie tego http://esentia.pl/Manhattan_do_pazno...zdy_p32274.htm

Wiem, on jest na bruzdy, ale wczesniej musialam uzywac i tego. Co powinnam teraz kupic???
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 21:25   #2
Quicksand
Raczkowanie
 
Avatar Quicksand
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: okolice W-awy
Wiadomości: 121
Dot.: cienkie paznokcie

Polecam odżywkę ekspresową z Peggy Sage, niestety cena nieciekawa, bo ok 50zł oraz odżywkę wapniową również z Peggy Sage - ok 30zł.

Jeżeli chodzi o odżywki to ja odradzam kupowanie czegoś 'na cenę' - używałaś wielu preparatów i wydałaś na niego kupę kasy, pewnie wiele więcej niż gdybyś kupiła jedną a porządną.

Z tańszych sposobów mogę polecić wcieranie olejku rycynowego, podgrzanej oliwy z oliwek z cytryną, zdrowa dieta bogata w wapń, moze jakieś suplementy diety.

Dalej - unikanie moczenia dłoni i kontaktu z detergentami (wszystko, co się da robić w rękawiczkach), zaprzestanie obgryzania paznokci! Od ciągłej wilgoci (np trzymanie palców w buzi) paznokcie stają się słabsze. Obcinanie paznokci na krótko dopóki się nie wzmocnią. Unikanie malowania paznokci kolorowymi, szczególnie ciemnymi, lakierami, które wysuszają płytkę, nawilżanie jej (oliwa, olejki do skórek i paznokci).
Quicksand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 13:25   #3
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: cienkie paznokcie

Kupilam narazie ta odzywke: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=31556

Niestety nie ma zadnych opinii, uzywalas ktoras moze?

Mam jeszcze jedno pytanie: aby wzmocnic i odzywic paznokcie trzeba malowaz paznokcie odzywka co 2-3 dni tak? Wiec mam dokladac nowa warstwe odzywki czy za akzdym razem mzywac poprzednia?
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 13:48   #4
Quicksand
Raczkowanie
 
Avatar Quicksand
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: okolice W-awy
Wiadomości: 121
Dot.: cienkie paznokcie

Większośc odżywek nakłada się codziennie nową warstwę przez 3 dni, później zmywa i od nowa. Na opakowaniu powinnaś mieć dokładną instrukcję. Jeśli co 3 dni, to raczej należy zmyć, ale ostrożnie, bo zmywacze wysuszają płytkę.
Quicksand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 13:49   #5
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: cienkie paznokcie

W bardzo dobrą stronę idziesz w poszukiwaniu odżywki Kup koniecznie Rimmela Nail Rescue. Nie wiem jak się uzywa tej odżywki którą Ty kupiłaś (tak z ciekawości: ma taki śliczny różowy kolorek na paznokciach delikatny? Bo chyba kupię ją dla samego koloru:P) ale najlepiej będzie jak będziesz malowała codziennie jedną warstwę i po 3 dniach zmywała wszystko i tak od nowa aż paznokcie się wzmocnią. Z kolei odzywkę ktorą ja Ci polecam - i zapewniam nie kupisz już żadnej innej poza tą bo ona będzie stanowiła Twój niezbędnik w pielegnacji paznokci - nakłada się pierwszego dnia tygodnia, drugiego czekasz do końca 7. dnia (czyli np. malujesz warstwę w pn i wt, czekasz do nd) i od nowa zaczynasz 8. dnia malować i 9. i zostawiasz do 14. dnia. Wówczas zmywasz te 4 warstwy.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 15:37   #6
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: cienkie paznokcie

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
W bardzo dobrą stronę idziesz w poszukiwaniu odżywki Kup koniecznie Rimmela Nail Rescue. Nie wiem jak się uzywa tej odżywki którą Ty kupiłaś (tak z ciekawości: ma taki śliczny różowy kolorek na paznokciach delikatny? Bo chyba kupię ją dla samego koloru:P) ale najlepiej będzie jak będziesz malowała codziennie jedną warstwę i po 3 dniach zmywała wszystko i tak od nowa aż paznokcie się wzmocnią. Z kolei odzywkę ktorą ja Ci polecam - i zapewniam nie kupisz już żadnej innej poza tą bo ona będzie stanowiła Twój niezbędnik w pielegnacji paznokci - nakłada się pierwszego dnia tygodnia, drugiego czekasz do końca 7. dnia (czyli np. malujesz warstwę w pn i wt, czekasz do nd) i od nowa zaczynasz 8. dnia malować i 9. i zostawiasz do 14. dnia. Wówczas zmywasz te 4 warstwy.
Kolor w opakowaniu odżywki jest biały i na paznokciach jest taki mleczny. Paznokcie ladnie wygladaja, sa takie bardziej blade, ale ladne Jak tylko zuzyje ta odzywke lub nie bedzie ona spelniac moich wymagan to na pewno wyprobuje ta o ktorej mowisz Dziekuje za rady i dziekuje rowniez poprzedniczce, ktora sie wypowiadala za instrukcje nakladania tej odzywki
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 20:20   #7
Martha82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 120
Dot.: cienkie paznokcie

Spróbuj dostarczyć dobie odpowiednich witamin, które wzmocnią paznokcie i dodatkowo regularnie mocz dłonie w rozgrzanej oliwie z oliwek. Zmyj po ok. 10-15 minutach. Efekt widać już po pierwszym razie - paznokcie mają gładszą płytkę i stają się coraz mocniejsze. Ale niestety po zdjęciu żeli nie można oczekiwać cudów.
Martha82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.