Pytanie o Revlon Colorsaty, Catrice i MAX FACTOR Lasting Performance. Jasna cera. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-26, 15:45   #1
anetus170
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 24
Exclamation

Pytanie o Revlon Colorsaty, Catrice i MAX FACTOR Lasting Performance. Jasna cera.


Witam. Szukam pomocy. Do tej pory używałam podkładu Catrice Infinite Matt o10 i był dla mnie idealny, lecz został wycofany z produkcji....
Szukam czegoś nowego dla jasnej karnacji.. Zastanawiałam się nad revlonem colorstay 150buff, ale z tego co czytałam to jest to ciężki podkład, a ja potrzebuję czegoś o średnim kryciu, gdyz nie mam jakichś dużych problemów z cerą. Posiadam MAX FACTOR Lasting Performance, lecz to nie podkład dla mnie bo jest bardzo ciężki,(i wszystkie kolory są za ciemne dla mnie) chciałabym zapytac czy revlon jest w ciężkości porównywalny do MAX FACTOR Lasting Performance? I co moglbybyście polecić do jasnej karnacji, przy czym właśnie zależy mi na średnim kryciu. Moze bourjois healthy mix? Ja w kwesti podkładów jestem raczej laikiem, bo byłam zakochana w catrice i nie potrzebowałam nic innego. Proszę o pomoc.

Dodam, że kremy bb to jednak zbyt małe krycie dla mnie.

Edytowane przez anetus170
Czas edycji: 2013-02-26 o 15:47
anetus170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 15:48   #2
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Pytanie o Revlon Colorsaty, Catrice i MAX FACTOR Lasting Performance. Jasna cer

A wogole to jaki masz rodzaj cery?

Ja używam revlon'a do cery suchej/normalnej
i wcale nie jest jakiś mega kryjący a już napewno nie robi maski żadnej.
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 15:52   #3
anetus170
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 24
Dot.: Pytanie o Revlon Colorsaty, Catrice i MAX FACTOR Lasting Performance. Jasna cer

Mam cerę mieszaną, strefa T zaczyna mi się dość szybko świecić... Nie mam pojęcia na co się zdecydować... A jestem ograniczona tą kwestią że mam bardzo jasną karnację...
anetus170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 16:05   #4
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Pytanie o Revlon Colorsaty, Catrice i MAX FACTOR Lasting Performance. Jasna cer

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=591396 tu jest wątek o jasnych podkładach.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 16:09   #5
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Pytanie o Revlon Colorsaty, Catrice i MAX FACTOR Lasting Performance. Jasna cer

Oj bez przesady, podkładów na poziomie Catrice trochę by się znalazło. Właśnie Revlon CS, Maybelline Affinitone, żelowy Rimmel, Burżuj HM, Golden Rose ma coś jasnego, L'Oreal True Match no i na pewno wyższa półka.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 16:18   #6
anetus170
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 24
Dot.: Pytanie o Revlon Colorsaty, Catrice i MAX FACTOR Lasting Performance. Jasna cer

Tyle że ja mam bardzo jasną cerę i więkoszoć podkładów jest za ciemna, ten Catrice 010 też był lekko ciemniejszy niż ja... A szukam czegoś o średnim kryciu, a revlon CS ponoc jest ciężki, afiinitone jest za ciemny, rimmel tez odpada, zastanawiam się nad healthy mix z bourjois, ale na chwile obecną nie moge dobrac koloru na żywo i nie wiem czy 51 light vanilla nie byłby za ciemny. Może ktoś ma porównanie odnośnie tego revlona CS 150buff i healthy mix 51 light vanilla.
anetus170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 16:25   #7
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Pytanie o Revlon Colorsaty, Catrice i MAX FACTOR Lasting Performance. Jasna cer

revlon ma wersję do cery mieszanej tłustej

kolorystykę tez maja dość bogatą
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 16:28   #8
anetus170
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 24
Dot.: Pytanie o Revlon Colorsaty, Catrice i MAX FACTOR Lasting Performance. Jasna cer

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
revlon ma wersję do cery mieszanej tłustej

kolorystykę tez maja dość bogatą
Tak, wiem, ale z tego co czytałam to wszystkie dziewczyny piszą, że to ciężki podkład, a ja szukam czegos o średnim kryciu i żeby nie było tego czuć na twarzy, np MAX FACTOR Lasting Performance jest dla mnie okropny, bo czuję jak bym miała na twarzy TAPETĘ. ;/
anetus170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 18:09   #9
Freya666
Rozeznanie
 
Avatar Freya666
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 882
Dot.: Pytanie o Revlon Colorsaty, Catrice i MAX FACTOR Lasting Performance. Jasna cer

Cytat:
Napisane przez anetus170 Pokaż wiadomość
Tyle że ja mam bardzo jasną cerę i więkoszoć podkładów jest za ciemna, ten Catrice 010 też był lekko ciemniejszy niż ja... A szukam czegoś o średnim kryciu, a revlon CS ponoc jest ciężki, afiinitone jest za ciemny, rimmel tez odpada, zastanawiam się nad healthy mix z bourjois, ale na chwile obecną nie moge dobrac koloru na żywo i nie wiem czy 51 light vanilla nie byłby za ciemny. Może ktoś ma porównanie odnośnie tego revlona CS 150buff i healthy mix 51 light vanilla.
Bourjois HM (mówię o wersji SERUM) 51 jest jaśniejszy niż Rvelon CS 150. Ale 150 nie jest najjaśniejszym kolorem Revlona (jest jeszcze 110 Ivory jaśniejszy od HM 51)). Moim zdaniem CS nie jest ciężki, jego skład też jest całkiem w porządku, a krycie nazwałabym średnim przy cienkiej warstwie. Ja go nie czuję na skórze (a częściej chodzę bez podkładu niż z). Jaki masz odcień skóry? Bardziej różowy czy żółty?

Edytowane przez Freya666
Czas edycji: 2013-02-26 o 22:14
Freya666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 18:17   #10
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Pytanie o Revlon Colorsaty, Catrice i MAX FACTOR Lasting Performance. Jasna cer

Cytat:
Napisane przez anetus170 Pokaż wiadomość
Tak, wiem, ale z tego co czytałam to wszystkie dziewczyny piszą, że to ciężki podkład, a ja szukam czegos o średnim kryciu i żeby nie było tego czuć na twarzy, np MAX FACTOR Lasting Performance jest dla mnie okropny, bo czuję jak bym miała na twarzy TAPETĘ. ;/
opinie co do podkłądu sa różne że jednej osobie robi maskę czy nie pasuje to nie znaczy ze Tobie tez nie podejdzie

podejdz do drogerii poproś o próbki i testuj

mi on tam żadnej tapety nie robi
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 20:51   #11
anetus170
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 24
Dot.: Pytanie o Revlon Colorsaty, Catrice i MAX FACTOR Lasting Performance. Jasna cer

Cytat:
Napisane przez Freya666 Pokaż wiadomość
Bourjois HM (mówię o wersji SERUM) 51 jest jaśniejszy niż Rvelon CS 150. Ale 150 nie jest najjaśniejszym kolorem Revlona (jest jeszcze 11 Ivory jaśniejszy od HM 51)). Moim zdaniem CS nie jest ciężki, jego skład też jest całkiem w porządku, a krycie nazwałabym średnim przy cienkiej warstwie. Ja go nie czuję na skórze (a częściej chodzę bez podkładu niż z). Jaki masz odcień skóry? Bardziej różowy czy żółty?
Tak wiem, że z revlona CS jest jeszcze 110 ivory, ale on jest chyba bardziej w różowej tonacji. Ten 150 buff chyba byłby bardziej odpowiedni, widziałam porównanie catrice 010 do tego 150 buff i mają zbliżone kolory. Tylko właśnie naczytałam się, że CS jest ciężki i wgl, tego się boję. Ale chyba będę musiała spróbować, bo inaczej się nie dowiem jak jest naprawdę.
anetus170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 21:29   #12
joannaabram
Raczkowanie
 
Avatar joannaabram
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Pytanie o Revlon Colorsaty, Catrice i MAX FACTOR Lasting Performance. Jasna cer

Spróbuj Revlona - ja jestem zwolenniczką ich kosmetyków, i często na nich pracuję. Jeśli masz wrażenie ciężkości można przy aplikacji dodać nieco serum lub kremu. Natomiast Revlon Photoready jest lżejszy i efekt jest bardziej naturalny. Kolorków co nie miara, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Bourjois odradzam, efekt krycia jest marny.
__________________
Zapraszam na bloga - o makijażach, metamorfozach, i nie tylko
joannaabram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:08.