Naprawa "kolorowych" włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-17, 14:42   #1
Olcia2402
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 185
GG do Olcia2402

Naprawa "kolorowych" włosów


Hej, napisałam juz to w innym watki lecz zostalam zignorwana.
Otóż problem wygląda następująco- farbuję włosy od paru lat, praktycznie przez caly ten czas mialam platynowy balejaż i czułam się w tym dobrze. No więc schody zaczęły się gdy chcialam sobie sama pofarbować odrosty... rudo rudo,nierówno... spieprzyło sie wszystko, wymyślilam ze zrobie sobie platynowo-ciemny brąz balejaz.. wyszlam na brunetke ;/ to bylo jakies pol roku temu, od tego czasu raz bylam u fryzjera i kobieta stwierdzila ze nijak nie mozna powrocic do punktu wyjscia jak tylko przez cierpliwe malowanie odrostow na platyne... wszystko fajnie tylko po prostu to chyba bedzie trwalo z 3 lata u mnie bo wlosy rosna mi bardzo wolno no i teraz przez to wszystko mam wlosy w 3 kolorach - na dole platyna+braz, w polowe platyna, a na gorze ciemny odrost.. jak to wyglada nie pytajcie...
Przechodząc do sedna sprawy-co z tym uczynic? w obecnym stanie to wyglada beznadziejnie... jestem umowiona do fryzjera za tydzien.
P.S. Czy np pomalowanie sie teraz na platynowy blond na calosci, a potem traktowanie odrostow platynowymi pasemkami to dobry pomysl...?
Olcia2402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 19:55   #2
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Naprawa "kolorowych" włosów

Zawsze to jakiś pomysł jest, ale musisz wziąć pod uwagę, że farbowanego brązu do platyny tak łatwo nie sprowadzisz [ np. ja miałam trzy dekoloryzacje z brązu zanim doszłam do koloru powiedzmy rudo-słomkowego]. Możesz zawsze ściąć brązowe fragmenty, a resztę konsekwentnie platynować, plus wspomóc odrastanie włosów [ drożdze, wcierki etc. ].
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 22:58   #3
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Naprawa "kolorowych" włosów

o nie,nigdy w zyciu nie miej takiego pomysłu aby rozjasniac jeszcze bardziej te włosy juz wczesniej farbowane bo Ci calkowicie odpadną ;/;/
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.