Seks nie sprawia mi przyjemności - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-11, 12:29   #1
fajer_frajer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24
Unhappy

Seks nie sprawia mi przyjemności


Witam. Nie wiem czemu zawdzięczam to "szczęście" ale seks kompletnie nie sprawia mi przyjemności. Najmniejszej. Współżyję od lat 3. Ani poprzedni, ani obecny partner nie potrafi mi dać przyjemności. Szczytuję tylko podczas seksu oralnego lub pettingu, natomiast penetracja nie rusza mnie kompletnie. Czasem, że tak powiem "przy pierwszym włożeniu", czuję ból. Co jest nie tak? Chora na nic nie jestem, jestem pod stałą obserwacją ginekologa. Cytologię robiłam, wszelkie USG ( wewnętrzne i zewnętrzne ), hormony itp. Nie mam pojęcia co się dzieje. Może to coś "w mojej głowie"? Proszę o pomoc!
fajer_frajer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 12:32   #2
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Seks nie sprawia mi przyjemności

Cytat:
Napisane przez fajer_frajer Pokaż wiadomość
seks kompletnie nie sprawia mi przyjemności. Szczytuję tylko podczas seksu oralnego lub pettingu,
No to nie sprawia Ci najmniejszej przyjemności czy też szczytujesz, zdecyduj się ? Seks oralny to również seks.
Cytat:
jestem pod stałą obserwacją ginekologa.
I co poradził na to, jak mu powiedziałaś o swoim problemie ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 12:37   #3
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Seks nie sprawia mi przyjemności

Cytat:
Napisane przez fajer_frajer Pokaż wiadomość
Witam. Nie wiem czemu zawdzięczam to "szczęście" ale seks kompletnie nie sprawia mi przyjemności. Najmniejszej. Współżyję od lat 3. Ani poprzedni, ani obecny partner nie potrafi mi dać przyjemności. Szczytuję tylko podczas seksu oralnego lub pettingu, natomiast penetracja nie rusza mnie kompletnie. Czasem, że tak powiem "przy pierwszym włożeniu", czuję ból. Co jest nie tak? Chora na nic nie jestem, jestem pod stałą obserwacją ginekologa. Cytologię robiłam, wszelkie USG ( wewnętrzne i zewnętrzne ), hormony itp. Nie mam pojęcia co się dzieje. Może to coś "w mojej głowie"? Proszę o pomoc!
ostatnio rozmawiałam o seksie z moją przyjaciółką i obydwie stwierdziłyśmy, że seks ma dla nas trochę inny wymiar, niż dla naszych partnerów. mamy dokładnie tak samo - orgazm tylko wtedy, kiedy jesteśmy pieszczone (najlepiej ustami), a gra wstępna, to seria różnych pieszczot.
niektóre kobiety mają tylko orgazm łechtaczkowy - może do takich po prostu należysz, nic na to nie poradzisz.

nie wiem, czy to pocieszające, ale nie jesteś sama. dla mnie seks który = stosunek pochwowy bez wcześniejszych (i w trakcie) pieszczot ustami/palcem łechtaczki, też nigdy nie kończy się orgazmem. mój facet jest o tym dokładnie poinformowany i przeważnie stara się, żebyśmy oboje czerpali z seksu satysfakcję.

nie rób tylko jednego - nie udawaj, że masz orgazm, kiedy go nie masz. bo partner będzie zdziwiony, kiedy pewnego dnia powiesz mu... że nie masz orgazmu od kilku/nastu/dziesięciu stosunków, bo Cię nie rozpieszcza wcześniej.
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 12:40   #4
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Seks nie sprawia mi przyjemności

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
No to nie sprawia Ci najmniejszej przyjemności czy też szczytujesz, zdecyduj się ? Seks oralny to również seks.
No przecież wyjaśniła o co dokładnie chodzi
Cytat:
Napisane przez fajer_frajer Pokaż wiadomość
Szczytuję tylko podczas seksu oralnego lub pettingu, natomiast penetracja nie rusza mnie kompletnie.
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 12:57   #5
fajer_frajer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24
Dot.: Seks nie sprawia mi przyjemności

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
No to nie sprawia Ci najmniejszej przyjemności czy też szczytujesz, zdecyduj się ? Seks oralny to również seks. I co poradził na to, jak mu powiedziałaś o swoim problemie ?
No przecież napisałam, że PENETRACJA MNIE NIE RUSZA. A to coś innego niż seks oralny. Ginekolog nic nie poradził.

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

[1=3a032fcd5bcbee239629acd e3cc1a01c42f8ddce_6076227 24de4b;21300883]nie rób tylko jednego - nie udawaj, że masz orgazm, kiedy go nie masz. bo partner będzie zdziwiony, kiedy pewnego dnia powiesz mu... że nie masz orgazmu od kilku/nastu/dziesięciu stosunków, bo Cię nie rozpieszcza wcześniej.[/QUOTE]

Kurcze, tutaj trochę już skopałam sprawę Przeważnie jest tak, że kiedy widzę że mój facet jest tuż-tuż nie chcę mu psuć frajdy/nastroju/przyjemności i też "szczytuję". Wiem, że źle robię, teraz nawet nie mam się jak wykręcić
fajer_frajer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 13:13   #6
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Seks nie sprawia mi przyjemności

Cytat:
Napisane przez fajer_frajer Pokaż wiadomość
No przecież napisałam, że PENETRACJA MNIE NIE RUSZA. A to coś innego niż seks oralny. Ginekolog nic nie poradził.
Napisałaś, ze seks nie sprawia Ci przyjemności, a później że seks oralny sprawia.Nie ma czegoś takiego jak seks dopochwowy czy łechtaczkowy. Seks jest jeden, więc skoro oralny sprawia Ci przyjemność to nie możesz pisać, ze żaden seks nie sprawia Ci przyjemności. Poza tym nie ma czegoś takiego jak orgazm łechtaczkowy czy pochwowy - orgazm jest jeden, tylko inne są "drogi" dojścia.

Ginekolog nic nie poradził, bo mu nie powiedziałaś. Gdybyś mu powiedziała poradziłby Ci wizytę u seksuologa. Tylko seksuolog Ci pomoże.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 13:46   #7
Wikttoria
Raczkowanie
 
Avatar Wikttoria
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 414
GG do Wikttoria
Dot.: Seks nie sprawia mi przyjemności

Zatajnie sprwy przed partnerem nic ni eda- rodzi dodatkowa frustrację i niechęc do seksu. Może podczas seksu, zastanawiasz się że "znowu będzie jak zwykle" "czy cos ze mna nie tak" i koło samo się nakręca? Jeżeli nie masz żadnych innych problemów z partnerem ani w życiu ogólnie to może byc przyczyna. Taka samonakęcająca się machina. Najlepiej zrobisz, jak się uspokoisz, przyznasz się szczerze parnerowi co cię trapi. każde zbliżenie między wami nie musi kończyc się penetracją. Raz mogą buc to tylko pieszczoty, drugi trzeci, aż za którymś razem poczujesz że tego tak naprawdę pragniesz? Nie zmuszaj się do niczego bo to odniesie odwrotny skutek. A jeśli chodzi o ból- myslę temu tez jest winny stres. Będzie dobrze
Wikttoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 14:13   #8
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Seks nie sprawia mi przyjemności

Cytat:
Napisane przez fajer_frajer Pokaż wiadomość
No przecież napisałam, że PENETRACJA MNIE NIE RUSZA. A to coś innego niż seks oralny. Ginekolog nic nie poradził.

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------



Kurcze, tutaj trochę już skopałam sprawę Przeważnie jest tak, że kiedy widzę że mój facet jest tuż-tuż nie chcę mu psuć frajdy/nastroju/przyjemności i też "szczytuję". Wiem, że źle robię, teraz nawet nie mam się jak wykręcić
na Twoim miejscu w takim przypadku, spróbowałabym mu wytłumaczyć, że podczas pieszczot, które rzeczywiście sprawiają Ci przyjemność - jest Ci lepiej, niż podczas tradycyjnego stosunku. i jeśli chce Ci sprawić prawdziwą rozkosz, to żeby urozmaicał seks w taki właśnie sposób, żeby poza wkładaniem_i_wyciąganiem (sorry za stwierdzenie) zrobił coś jeszcze.

jest wiele pozycji, w których partner może pieścić Cię palcami podczas penetracji - pomyśl o tym.

i tu ważna kwestia mojej wypowiedzi dla autorki i kobiet z podobnym problemem:
tylko proszę się nie śmiać z mojego opisu, ale nie da się tego ująć inaczej. spróbujcie tak - w pozycji "na jeźdźca", ale w taki sposób, że nie unosisz się i opadasz, tylko tak, żeby cały członek przez cały czas był w środku... poruszaj biodrami w przód, w tył, na boki, ale tak, żebyś cały czas "ocierała" łechtaczką o jego podbrzusze.
wbrew pozorom dla faceta to też mega przyjemne (przynajmniej dla mojego, dochodzi wtedy bardzo szybciutko) - a dla kobiety, której pochwa nie jest tak wrażliwa jak zewnętrzna część naszych wspaniałych narządów - bomba!
mówię Ci, spróbuj! koniecznie!
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 14:27   #9
MysteryMe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 308
Dot.: Seks nie sprawia mi przyjemności

[1=3a032fcd5bcbee239629acd e3cc1a01c42f8ddce_6076227 24de4b;21303303]


i tu ważna kwestia mojej wypowiedzi dla autorki i kobiet z podobnym problemem:
tylko proszę się nie śmiać z mojego opisu, ale nie da się tego ująć inaczej. spróbujcie tak - w pozycji "na jeźdźca", ale w taki sposób, że nie unosisz się i opadasz, tylko tak, żeby cały członek przez cały czas był w środku... poruszaj biodrami w przód, w tył, na boki, ale tak, żebyś cały czas "ocierała" łechtaczką o jego podbrzusze.
wbrew pozorom dla faceta to też mega przyjemne (przynajmniej dla mojego, dochodzi wtedy bardzo szybciutko) - a dla kobiety, której pochwa nie jest tak wrażliwa jak zewnętrzna część naszych wspaniałych narządów - bomba!
mówię Ci, spróbuj! koniecznie![/QUOTE]

POTWIERDZAM
MysteryMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 14:59   #10
fajer_frajer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24
Dot.: Seks nie sprawia mi przyjemności

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość

Ginekolog nic nie poradził, bo mu nie powiedziałaś. Gdybyś mu powiedziała poradziłby Ci wizytę u seksuologa. Tylko seksuolog Ci pomoże.

O_O A skąd ta wiedza?!
fajer_frajer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 20:22   #11
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Seks nie sprawia mi przyjemności

[1=3a032fcd5bcbee239629acd e3cc1a01c42f8ddce_6076227 24de4b;21303303]
spróbujcie tak - w pozycji "na jeźdźca", ale w taki sposób, że nie unosisz się i opadasz, tylko tak, żeby cały członek przez cały czas był w środku... poruszaj biodrami w przód, w tył, na boki, ale tak, żebyś cały czas "ocierała" łechtaczką o jego podbrzusze.
wbrew pozorom dla faceta to też mega przyjemne (przynajmniej dla mojego, dochodzi wtedy bardzo szybciutko) - a dla kobiety, której pochwa nie jest tak wrażliwa jak zewnętrzna część naszych wspaniałych narządów - bomba!
mówię Ci, spróbuj! koniecznie![/QUOTE]
Ja również potwierdzam
no i jeszcze np. od tyłu jak się kochacie- mozesz sama stymulować łechtaczkę i orgazm zapewniony nawet gdyby twemu panu nie wyszło- to mu dopomożesz
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.